Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-25, 07:03   #4501
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Witamy w naszym skromnym gronie imię wybrane dla kawalera?
Podziwiam, że jeszcze pracujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba Szymon w ciąży czuję się lepiej niż przed nawet ciśnienie mi się unormowało bo zawsze miałam 90 na 60 no i w końcu przytylam bo ważyłam w porywach do 54 kg przy 175cm i wszyscy komentowali jaka Ty jesteś chuda a moja mama twierdziła że będę mieć duży problem żeby zająć w ciążę i ją donosić A jak u Was z wyprawką? Macie już wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 08:10   #4502
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Witamy nową mamusię! Super, że wszystko ok i nie męczyłaś się na początku Skąd jesteś?
Ja podziwiam jak ktoś jeszcze pracuje, mnie zaraz minie pół roku na L4 Kogóż to moje oczy widzą! Jak się czujesz? Ja mam poniżej normy hemoglobine, coś tam i najbardziej mi spada hematokryt i wg internetów mam już stan, że powinnam skonsultować to z lekarzem, hmm.
Co do glukozy, ja jedynie co to mam niski spadek z 2 na 3 wynik. Ze 119 na 114. Oba są sporo poniżej normy, ale nie za mało spadło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuję się jak kula Chodze jak babcia tylko chodzika brak. Slimaki mnie przyprzedzają Stóp juz dawno nie widze, Bozeny tym bardziej. Ogólnie ciężko jest, a młode nie pomagaja i ksw sobie urządzają brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 08:19   #4503
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze pracuję

Hmm, nigdzie nie natknęłam się na informację ile ma spaść ta glukoza, więc chyba jest ok kami

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Wiem, pamiętam, że ty też walczysz jeszcze
Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Chyba Szymon w ciąży czuję się lepiej niż przed nawet ciśnienie mi się unormowało bo zawsze miałam 90 na 60 no i w końcu przytylam bo ważyłam w porywach do 54 kg przy 175cm i wszyscy komentowali jaka Ty jesteś chuda a moja mama twierdziła że będę mieć duży problem żeby zająć w ciążę i ją donosić A jak u Was z wyprawką? Macie już wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam cały czas na wizytach 90 na 60 i gin zadowolony. Niee, jeszcze nawet w połowie wyprawki nie jestem i zaczynam się denerwować
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Czuję się jak kula Chodze jak babcia tylko chodzika brak. Slimaki mnie przyprzedzają Stóp juz dawno nie widze, Bozeny tym bardziej. Ogólnie ciężko jest, a młode nie pomagaja i ksw sobie urządzają brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty mi nic nie mów, paznokcie u stóp obcina mi tż i wyzywa, że następnym razem idę do kosmetyczki Golenie Bożeny przed wizytą to jedno wielkie zacięcie.. I ja mam jedno! Najbardziej wyzywam jak na łóżku trzeba się obrócić
A duże już są dzieciaczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:01   #4504
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Kasia2204 Pokaż wiadomość
Chyba Szymon w ciąży czuję się lepiej niż przed nawet ciśnienie mi się unormowało bo zawsze miałam 90 na 60 no i w końcu przytylam bo ważyłam w porywach do 54 kg przy 175cm i wszyscy komentowali jaka Ty jesteś chuda a moja mama twierdziła że będę mieć duży problem żeby zająć w ciążę i ją donosić A jak u Was z wyprawką? Macie już wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kupione co nieco ciuszków poza tym nic nawet nic na oku nie mam.. A jak u Ciebie z wyprawką?
Będzie ciężko się zdecydować na cokolwiek.. Tyle wózków, fotelików..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Czuję się jak kula Chodze jak babcia tylko chodzika brak. Slimaki mnie przyprzedzają Stóp juz dawno nie widze, Bozeny tym bardziej. Ogólnie ciężko jest, a młode nie pomagaja i ksw sobie urządzają brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam ciężko z jednym maluchem w brzuchu więc mogę sobie wyobrazić co Ty odczuwasz z dwójką mi najgorzej się śpi a w ciagu dnia jakoś tam się kulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:22   #4505
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja mam kupione co nieco ciuszków poza tym nic nawet nic na oku nie mam.. A jak u Ciebie z wyprawką?
Będzie ciężko się zdecydować na cokolwiek.. Tyle wózków, fotelików..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Nam ciężko z jednym maluchem w brzuchu więc mogę sobie wyobrazić co Ty odczuwasz z dwójką mi najgorzej się śpi a w ciagu dnia jakoś tam się kulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z tych większych (droższych rzeczy) mam wszystko wybrane, oprócz laktatora. Z komodą czekam na promocję 0% w agata meble ;D

Spanie to masakra, nie mam poduszki nawet I ciężko jest jak zalegne w głębokim fotelu i trzeba wstać Ale zauważyłam, że już muszę w takim fotelu z poduszką być, bo inaczej okropnie plecy bolą.

Jadę do endokrynologa, ale mi się spać chce, a wieczorem jeszcze na grilla jedziemy.. Ale już nie zdążę się zdrzemnąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:28   #4506
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ja z tych większych (droższych rzeczy) mam wszystko wybrane, oprócz laktatora. Z komodą czekam na promocję 0% w agata meble ;D

Spanie to masakra, nie mam poduszki nawet I ciężko jest jak zalegne w głębokim fotelu i trzeba wstać Ale zauważyłam, że już muszę w takim fotelu z poduszką być, bo inaczej okropnie plecy bolą.

Jadę do endokrynologa, ale mi się spać chce, a wieczorem jeszcze na grilla jedziemy.. Ale już nie zdążę się zdrzemnąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż co tam masz wybrane może się zainspiruję

Ja śpię z poduchą ciążową ale z nią jest jeszcze gorzej przełożyć się z boku na bok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:37   #4507
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Pokaż co tam masz wybrane może się zainspiruję

Ja śpię z poduchą ciążową ale z nią jest jeszcze gorzej przełożyć się z boku na bok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może nawet dobrze, że nie mam

Wózek to Bebetto Holland 2 w1. Kilka dziewczyn od nas go ma i poleca. Tzn, ja go chce, ale sponsorka (czyt. moja mama) doszukała się opinii, że ostatnio pogorszyła się jakość i trochę jej nie pasuje. No ale Bebetto na pewno

Fotelik/nosidełko to Maxi Cosi. Nie wiem co dokładnie, będziemy dobierać do auta w sklepie. Z racji mocno ograniczonego budżetu zrezygnowaliśmy z ISOFIXA, zainwestujemy w następny fotelik.

Komode poszukuje zwykłą białą z szufladami. Chce minimum 100cm wysokości i może mieć do 120cm szerokości, już sprawdzałam jaka się zmieści, a ona musi pomieścić wszystko

Laktator to waham się między Lovi, a Avent. Elektryczny rzecz jasna.

Coś jeszcze? bo piszę z pamięci i nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 09:43   #4508
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
To może nawet dobrze, że nie mam

Wózek to Bebetto Holland 2 w1. Kilka dziewczyn od nas go ma i poleca. Tzn, ja go chce, ale sponsorka (czyt. moja mama) doszukała się opinii, że ostatnio pogorszyła się jakość i trochę jej nie pasuje. No ale Bebetto na pewno

Fotelik/nosidełko to Maxi Cosi. Nie wiem co dokładnie, będziemy dobierać do auta w sklepie. Z racji mocno ograniczonego budżetu zrezygnowaliśmy z ISOFIXA, zainwestujemy w następny fotelik.

Komode poszukuje zwykłą białą z szufladami. Chce minimum 100cm wysokości i może mieć do 120cm szerokości, już sprawdzałam jaka się zmieści, a ona musi pomieścić wszystko

Laktator to waham się między Lovi, a Avent. Elektryczny rzecz jasna.

Coś jeszcze? bo piszę z pamięci i nie pamiętam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do wózka to też głównie oglądałam Bebetto ale nie mam jeszcze pojęcia czym różnią się od siebie poszczególne modele i też mam na niego sponsorów rodziców

Komode też chcę dość sporą i białą no i jakieś białe łóżeczko którego zreszta też nie mam wybranego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:54   #4509
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Wiem, pamiętam, że ty też walczysz jeszcze Ja mam cały czas na wizytach 90 na 60 i gin zadowolony. Niee, jeszcze nawet w połowie wyprawki nie jestem i zaczynam się denerwować Ty mi nic nie mów, paznokcie u stóp obcina mi tż i wyzywa, że następnym razem idę do kosmetyczki Golenie Bożeny przed wizytą to jedno wielkie zacięcie.. I ja mam jedno! Najbardziej wyzywam jak na łóżku trzeba się obrócić
A duże już są dzieciaczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio widziałam je 15 kwietnia ale zgaduje ze juz duże. 4 czerwca mam wizyte a jutro 27tc Ja juz Bożeny nie ogarniam, niech się dzieje wola nieba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja mam kupione co nieco ciuszków poza tym nic nawet nic na oku nie mam.. A jak u Ciebie z wyprawką?
Będzie ciężko się zdecydować na cokolwiek.. Tyle wózków, fotelików..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Nam ciężko z jednym maluchem w brzuchu więc mogę sobie wyobrazić co Ty odczuwasz z dwójką mi najgorzej się śpi a w ciagu dnia jakoś tam się kulam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi w dzien właśnie lepiej Najgorzej w nocy bo nie moge sie jakos po ludzku ułożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ja z tych większych (droższych rzeczy) mam wszystko wybrane, oprócz laktatora. Z komodą czekam na promocję 0% w agata meble ;D

Spanie to masakra, nie mam poduszki nawet I ciężko jest jak zalegne w głębokim fotelu i trzeba wstać Ale zauważyłam, że już muszę w takim fotelu z poduszką być, bo inaczej okropnie plecy bolą.

Jadę do endokrynologa, ale mi się spać chce, a wieczorem jeszcze na grilla jedziemy.. Ale już nie zdążę się zdrzemnąć..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z poduszka to i ja w samochodze siedze, z takim dobrze wypchanym jaskiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 09:56   #4510
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam je 15 kwietnia ale zgaduje ze juz duże. 4 czerwca mam wizyte a jutro 27tc Ja juz Bożeny nie ogarniam, niech się dzieje wola nieba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Mi w dzien właśnie lepiej Najgorzej w nocy bo nie moge sie jakos po ludzku ułożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Z poduszka to i ja w samochodze siedze, z takim dobrze wypchanym jaskiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja jeszcze co nieco widzę ale jest coraz gorzej. Niedługo zostanie nam golenie się przy lustrze

A Bożene widzę codziennie - teściową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:05   #4511
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Co do wózka to też głównie oglądałam Bebetto ale nie mam jeszcze pojęcia czym różnią się od siebie poszczególne modele i też mam na niego sponsorów rodziców

Komode też chcę dość sporą i białą no i jakieś białe łóżeczko którego zreszta też nie mam wybranego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem na pewno, że część się różni tylko wielkością tej torby na dole
Łóżeczko mam jakieś zwykłe, nazywa się Julia, powinno ci na allegro wyskoczyć w googlach. Zwykłe, ale takie jak chciałam
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam je 15 kwietnia ale zgaduje ze juz duże. 4 czerwca mam wizyte a jutro 27tc Ja juz Bożeny nie ogarniam, niech się dzieje wola nieba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Mi w dzien właśnie lepiej Najgorzej w nocy bo nie moge sie jakos po ludzku ułożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Z poduszka to i ja w samochodze siedze, z takim dobrze wypchanym jaskiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 26tc, a wizyta 6 czerwca, czyli chyba już w 7 miesiącu, 3(!!!) trymestrze

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
No ja jeszcze co nieco widzę ale jest coraz gorzej. Niedługo zostanie nam golenie się przy lustrze

A Bożene widzę codziennie - teściową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już zapowiedziałam tż, że on mi będzie ogarniał, po tym jak ostatnio mnie wyśmiał, że trochę nierówno było.. Ale niech spróbuje z takim brzuchem jak nic nie widać, skoro jest taki mądry!

Swoją drogą, do czego to doszło, żeby musieć zobaczyć własną Bożenę tak się namęczyć..

Mam nadzieję, że teściowa nic nie wie co jest nazywane jej imieniem?

Idę już do kliniki. Pod górkę. Taką długą i stromą.. Że aż siadłam na pierwszej lepszej ławce i zbieram siły Wg nawigacji to całe 350m, ale wydaje się taak daleko.. Ale czas iść, bo siku mi się zachciało hahaha. Boże, typowe ciążowe narzekanie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kami932
Czas edycji: 2019-05-25 o 10:08
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 10:08   #4512
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja mam trochę ciuszków, byłam rozejrzeć się za wózkiem ale na cały sklep znalazłam dwa które mnie interesują na pompowanych kołach miękki z funkcją bujania niestety u mnie w mieście wybór właśnie takich wózków jest skromny. A poduszka do spania świetna sprawa ja mam w kształcie 7 z super mami do tej pory leżała w kącie ale od kilku nocy naprawdę przynosi ulgę podczas spania nie wiem czy też tak macie ale strasznie bolały mnie biodra od spania na boku i dzięki tej poduszce mogę spać całą noc bez bólu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:12   #4513
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Wiem na pewno, że część się różni tylko wielkością tej torby na dole
Łóżeczko mam jakieś zwykłe, nazywa się Julia, powinno ci na allegro wyskoczyć w googlach. Zwykłe, ale takie jak chciałam Ja 26tc, a wizyta 6 czerwca, czyli chyba już w 7 miesiącu, 3(!!!) trymestrze

Ja już zapowiedziałam tż, że on mi będzie ogarniał, po tym jak ostatnio mnie wyśmiał, że trochę nierówno było.. Ale niech spróbuje z takim brzuchem jak nic nie widać, skoro jest taki mądry!

Swoją drogą, do czego to doszło, żeby musieć zobaczyć własną Bożenę tak się namęczyć..

Mam nadzieję, że teściowa nic nie wie co jest nazywane jej imieniem?

Idę już do kliniki. Pod górkę. Taką długą i stromą.. Że aż siadłam na pierwszej lepszej ławce i zbieram siły Wg nawigacji to całe 350m, ale wydaje się taak daleko.. Ale czas iść, bo siku mi się zachciało hahaha. Boże, typowe ciążowe narzekanie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieee nie wie nic o tym teściowa i się nie dowie

Super to łóżeczko i cena fajna i ma szufladke na dole. Przydaje się na szpargały (o ile znalazłam takie samo jak Ty masz ).

Ja czasem siedzę przed laptopem i aż sapie nic nie robiąc! A co dopiero iść pod górkę! I z tym sikaniem.. Nie można nigdzie iść bo zaraz szuka się toalety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:15   #4514
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

A ja właśnie wczoraj mówiłam sobie, że poducha ciążowa to był najlepszy wydatek jak do tej pory I nie mam problemów z obracaniem się, bo nie obracam poduchy - kształt mam taki, że czy leżę na prawym boku czy na lewym to i tak mam podpartą głowę, biodra i plecy Kiedy ja w niej nie śpię to TŻ mi zabiera

Z wyprawki mam tylko leżaczek i parę ciuszków, ale to tak 10% myślę. TŻ mnie przystopował z kupowaniem, bo czeka na zajęcia w szkole rodzenia. A ja tam się dodzwonić nie potrafię, któregoś dnia pójdziemy chyba do szpitala i może tak się uda zapisać. Plus ponoć jak się chce poród rodzinny w tym konkretnym szpitalu to trzeba JUŻ go załatwiać...

O wózkach sporo czytałam, w sumie moglibyśmy się wybrać do jakiegoś sklepu, żeby pooglądać je na żywo. Kilka typów mam, ale to taka wiedza na sucho.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:35   #4515
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
No ja jeszcze co nieco widzę ale jest coraz gorzej. Niedługo zostanie nam golenie się przy lustrze

A Bożene widzę codziennie - teściową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha
Ja swojej juz od miesiąca nie widze, ostatnie golenie to byl koszmar Teraz nawet zaczynac nie bede

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:42   #4516
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Nieee nie wie nic o tym teściowa i się nie dowie

Super to łóżeczko i cena fajna i ma szufladke na dole. Przydaje się na szpargały (o ile znalazłam takie samo jak Ty masz ).

Ja czasem siedzę przed laptopem i aż sapie nic nie robiąc! A co dopiero iść pod górkę! I z tym sikaniem.. Nie można nigdzie iść bo zaraz szuka się toalety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to na pewno to, cena bardzo spoko, a chciałam zwykłe białe z szufladą Po co ma się kurzyć, jak mogę tam coś upchnąć. Zawsze miałam pod łóżkiem szuflade, teraz wyjątkowo z tż nie mamy, a i tak upychamy śmieci

Poszłam siku i kilka kropel.. i tak pomyślałam 'no, to było typowo ciążowe' ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 10:43   #4517
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja z wyprawką jestem daleko w lesie. Ale ogarnie się..
A z wózków też rozważamy Bebetto.

O depilacji nic nie mówcie nawet..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 11:01   #4518
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Tak, to na pewno to, cena bardzo spoko, a chciałam zwykłe białe z szufladą Po co ma się kurzyć, jak mogę tam coś upchnąć. Zawsze miałam pod łóżkiem szuflade, teraz wyjątkowo z tż nie mamy, a i tak upychamy śmieci

Poszłam siku i kilka kropel.. i tak pomyślałam 'no, to było typowo ciążowe' ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa znamy to.. Tak bardzo chce mi się siku.. Idziesz a tam tyle co nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Ja niedługo brzuch sobie będę musiała ogolić tak mi tam włoski w ciąży zaczęły rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 18:18   #4519
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Taaa znamy to.. Tak bardzo chce mi się siku.. Idziesz a tam tyle co nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Ja niedługo brzuch sobie będę musiała ogolić tak mi tam włoski w ciąży zaczęły rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie gól! One po porodzie zejdą a jak zaczniesz golic to moze byc problem ☺ Ja staram sie nie zwracac uwagi na nie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 20:51   #4520
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Nie gól! One po porodzie zejdą a jak zaczniesz golic to moze byc problem ☺ Ja staram sie nie zwracac uwagi na nie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okej, dzięki za radę w takim razie nie golę w ogóle po ciąży idę na depilację laserową albo kupuję sobie taki depilator. Męczy to golenie szczególnie latem. Jedynie nogi depiluję zwykłym depilatorem bo w innych miejscach zbyt mocno boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 08:03   #4521
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 &amp;amp;lt;3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Okej, dzięki za radę w takim razie nie golę w ogóle po ciąży idę na depilację laserową albo kupuję sobie taki depilator. Męczy to golenie szczególnie latem. Jedynie nogi depiluję zwykłym depilatorem bo w innych miejscach zbyt mocno boli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przestalam nogi depilatorem na początku ciąży bo jakoś szczegolnie mnie bolało. Ale juz ledwo idzie golarką, wiec teraz hoduje przez 1,5 -2 tygodnie, zacisnę zęby i wezme depilatorem dla spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 09:08   #4522
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ponoć w ciąży depilacja bardziej boli. Ja używałam wosku, ale odpuściłam (trochę z lenistwa). A szkoda, bo na lydkach już prawie nic nie rośnie po kuracji woskiem Może jeszcze się skuszę, żeby dziadygi nagle nie odrosły A w innych miejscach cóż... Lusterko

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 14:11   #4523
ViiLifestyle
Przyczajenie
 
Avatar ViiLifestyle
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cześć wam chciałam się tylko przywitać. U mnie w brzuszku siedzi córa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ViiLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 15:07   #4524
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cześć VII w moim również

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 15:27   #4525
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja dzisiaj po wizycie, jeszcze dałam radę oporządzić się samodzielnie u młodego wszystko gra, ułożony pośladkowo - chyba wie ze i tak go wyjmą mechanicznie to się nie pali do obracania

I zakupiłam pierwsze czereśnie w tym roki, wspaniale...

Edytowane przez Coppelia1
Czas edycji: 2019-05-27 o 15:28
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 15:47   #4526
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez ViiLifestyle Pokaż wiadomość
Cześć wam chciałam się tylko przywitać. U mnie w brzuszku siedzi córa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj. U mnie też siedzi córeczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 16:07   #4527
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Mój maluch główką na dół jak narazie dziś miałam wizytę i wszystko u niego okej. Waży aż 800g także sporo jak na 24+1
Ja dziś kupiłam morele i truskawki na czereśnie czekam aż u rodziców dojrzeją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-27, 16:54   #4528
ViiLifestyle
Przyczajenie
 
Avatar ViiLifestyle
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po wizycie, jeszcze dałam radę oporządzić się samodzielnie u młodego wszystko gra, ułożony pośladkowo - chyba wie ze i tak go wyjmą mechanicznie to się nie pali do obracania

I zakupiłam pierwsze czereśnie w tym roki, wspaniale...
U mnie też wciąż pośladkowo i przeraża mnie ten fakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ViiLifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:01   #4529
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Mój maluch główką na dół jak narazie dziś miałam wizytę i wszystko u niego okej. Waży aż 800g także sporo jak na 24+1
Ja dziś kupiłam morele i truskawki na czereśnie czekam aż u rodziców dojrzeją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, sporo! Dobrze dbasz o niego!

Ja właśnie jadę na wykład o ciąży, połogu i noworodkach, później kilka spraw mam i na 16.30 okulista. Zobaczymy jak sytuacja, oby nie było problemu z zaświadczeniem o cesarce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 09:29   #4530
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Haha, sporo! Dobrze dbasz o niego!

Ja właśnie jadę na wykład o ciąży, połogu i noworodkach, później kilka spraw mam i na 16.30 okulista. Zobaczymy jak sytuacja, oby nie było problemu z zaświadczeniem o cesarce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba muszę ograniczyć słodkie po tym pewnie tak rośnie
Też bym poszła na jakiś wykład czy coś tego typu ale u mnie jakoś krucho z tym. Ostatnio było szkolenie bezpieczny maluch ale akurat nam nie pasowało żeby iść
No i kciuki za wizytę u okulisty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.