Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-04, 16:02   #4591
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Super, że ta szkoła rodzenia się jednak udała!
A z Bezpiecznego Malucha na pewno będziesz zadowolona

Gdzie ciuszki zamawiałaś? Pochwal się! Ja dziś przeglądałam torbę ciuchów od teściowej, która leży w szafie i czeka na komode i większości rzeczy nie kojarzyłam

Ja teraz chodzę w takich stanikach co normalnie były ciut luźne. W zwykłych mogę, ale po całym dniu to już tak średnio, więc przebrałam co i jak, część schowałam. A od dziś śpię w staniku sportowym. Raz, bo pan na zajęciach wczoraj o tym mówił, żeby cycki nie leciały, dwa, w koszulce było mi za gorąco. I wymyśliłam stanik sportowy i rewelacja. Jeden z moich lepszych pomysłów haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciuszki używane, szukałam dla siebie czegoś na lato, a że nówek ciążowych już trochę kupiłam i więcej nie chcę, bo jednak swoją cenę takie ubrania mają, to na vinted znalazłam parę rzeczy dla siebie, a dziewczyna sprzedawała też ubranka po synku, więc się skusiłam. Te najmniejsze nie były zakładane, bo jej maluch urodził się całkiem spory, a te większe wzięłam, bo TŻ chciał takie, które łatwo się zakłada no to ma - od szyi do kolana się rozpinają Będę za jakiś czas robić inwentaryzację tego co mam, wtedy cyknę fotki i mogę Wam wrzucić

Stanik sportowy mówisz... Przeglądałam takie wczoraj, ale nie miałam zamiaru kupować, choć jeśli lepiej go mieć to chyba się skuszę, plus fakt, że może zastąpić koszulkę do spania - o tym nie pomyślałam, a brzmi naprawdę dobrze
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 16:17   #4592
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ciuszki używane, szukałam dla siebie czegoś na lato, a że nówek ciążowych już trochę kupiłam i więcej nie chcę, bo jednak swoją cenę takie ubrania mają, to na vinted znalazłam parę rzeczy dla siebie, a dziewczyna sprzedawała też ubranka po synku, więc się skusiłam. Te najmniejsze nie były zakładane, bo jej maluch urodził się całkiem spory, a te większe wzięłam, bo TŻ chciał takie, które łatwo się zakłada no to ma - od szyi do kolana się rozpinają Będę za jakiś czas robić inwentaryzację tego co mam, wtedy cyknę fotki i mogę Wam wrzucić

Stanik sportowy mówisz... Przeglądałam takie wczoraj, ale nie miałam zamiaru kupować, choć jeśli lepiej go mieć to chyba się skuszę, plus fakt, że może zastąpić koszulkę do spania - o tym nie pomyślałam, a brzmi naprawdę dobrze
A, no to fajnie się trafiło Mój tż strasznie wyzywał na ceny ciuchów ciążowych. 'Jak ciuchy na 2/3 miesiące mogą tyle kosztować?!' Kupowałam wtedy krótkie spodenki. Kupiłam co musiałam, ale już czuję, że mam spore braki w koszulkach na wyjście i po domu, na ramiączkach. Ale to już jakieś używane chce.

Nie tak. Pan reklamował swoje staniki do karmienia, że powinnyśmy w nich chodzić od 7 miesiąca. + Powinnyśmy spać w staniku, żeby trzymać cycki na swoim miejscu. Fakt, miało to sens, nie powiem. Ale że jakoś nie po drodze kupić mi teraz staniki do karmienia, to wyciągnęłam staniki sportowe i o. I tak teraz się nie przydadzą do niczego innego, to mogę spać W dodatku miałam 2 sztuki ciut za dużych, bo kupowane w czasach + 10kg, więc na teraz idealne ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Czuję się jakbym oszukała system hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 16:28   #4593
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja nawet nie mam czego przebierać mam tylko kilka ciuszków dla małego.. od nikogo raczej nic nie odstanę.. same dziewuchy u mnie w rodzinie
kiedy ja się w końcu wezmę porządnie za tą wyprawkę

Kamila ja kupiłam ostatnio koszulki takie do chodzenia po domu w pepco na ramiączkach po 7,99 albo takie bez rękawków po 9,99
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 17:39   #4594
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja również zapisałam się na warsztaty Bezpieczny Maluch

Co do cen ciuchów ciążowych to się zgadamy, że potrafią być strasznie wysokie. O ile spodnie jeansowe w zimie kupiłam z pełnym przekonaniem, że warto, bo będę je często nosić, o tyle coś typowego na lato to albo mam że zwykłych ubrań, które mają luźny fason, albo kilka rzeczy kupiłam w sklepach z odzieżą używaną.

Idę obczaić ten rożek, który aguag sobie upatrzyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-04, 18:35   #4595
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Co do cen ciuchów ciążowych to się zgadamy, że potrafią być strasznie wysokie. O ile spodnie jeansowe w zimie kupiłam z pełnym przekonaniem, że warto, bo będę je często nosić, o tyle coś typowego na lato to albo mam że zwykłych ubrań, które mają luźny fason, albo kilka rzeczy kupiłam w sklepach z odzieżą używaną.
Ja podobnie, jeansów ciążowych mam 3 pary i nie żałuję, że je kupiłam, bo w czymś chodzić wtedy musiałam, a zwykłe były już za ciasne. A i cena nie była wysoka. Ostatnio kupiłam dwie sukienki na lato, ale nie ciążowe, po prostu taki fason że i brzuch się zmieści. T-shirty też kupiłam o dwa rozmiary większe i się super sprawdzają, a wydatek 15 zł sztuka. Raz zaszalałam i kupiłam ozdobną wiosenną bluzeczkę ciążową. 150 zł nie moje
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-05, 12:25   #4596
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie mam czego przebierać mam tylko kilka ciuszków dla małego.. od nikogo raczej nic nie odstanę.. same dziewuchy u mnie w rodzinie
kiedy ja się w końcu wezmę porządnie za tą wyprawkę

Kamila ja kupiłam ostatnio koszulki takie do chodzenia po domu w pepco na ramiączkach po 7,99 albo takie bez rękawków po 9,99
Muszę do Pepco iść w takim razie, bo już po koce się wybieram. Się okazało, że my w domu ani pół czystego nie mamy. Bo mój szanowny mąż jak woził psa np do lekarza to nie brał jego kocy już całych w sierści ('bo bez sensu położyć brudny koc na tapicerke, prawda?') tylko brał nasze, czyste.. I teraz wszystkie są mniej lub bardziej w sierści, której nie wiem jak się pozbyć..
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja podobnie, jeansów ciążowych mam 3 pary i nie żałuję, że je kupiłam, bo w czymś chodzić wtedy musiałam, a zwykłe były już za ciasne. A i cena nie była wysoka. Ostatnio kupiłam dwie sukienki na lato, ale nie ciążowe, po prostu taki fason że i brzuch się zmieści. T-shirty też kupiłam o dwa rozmiary większe i się super sprawdzają, a wydatek 15 zł sztuka. Raz zaszalałam i kupiłam ozdobną wiosenną bluzeczkę ciążową. 150 zł nie moje
Ja nie mogę kupować za dużych rozmiarów, bo wyglądam tragicznie, wszystko na mnie wisi :/ Ja muszę mieć swój rozmiar, ale taki fason, żeby brzuch wszedł, a tu już robi się nieciekawie, bo brzuch mam jakbym zaraz miała rodzić
Żałuję, że w mojej mieścinie nie ma sklepu z odzieżą używaną :/

Jestem po bardzo aktywnej nocy, malutka dawała czadu. Filmy są, a ja widziałam wywaloną stopkę jak przejechała po skórze A raz popukałam tam gdzie kopała i mi odpowiedziała. Nie powiem, oczy mi się jakieś mokre zrobiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 19:26   #4597
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Witam w klubie ostatnio wyświetliła mi się reklama "kalkulator ile powinnaś przytyć w ciąży" i też jestem już na granicy a gdzie tu do końca!
Mi ten kalkulator pokazuje, że za mało ważę Na razie przytyłam 1,5-2 kg A mały rośnie naprawdę dobrze, nawet nieraz lekarz mówi, że o tydzień większy

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A ja się właśnie zapisałam na Bezpiecznego Malucha, 8 lipca

Dziś mam udany dzień, byliśmy u ordynatora załatwić zgodę na poród rodzinny, czegoś tam się dowiedzieliśmy też o szpitalu i oddziale. Dzwoniłam też do innych szkół rodzenia, i albo mają już full, albo przerwa wakacyjna... Ale w jednej Pani mi odpowiedziała: "Dziś zaczynają się zajęcia nowej grupy, więc zapraszam" - no to szybka piłka i jedziemy na 18:00

Odebrałam też paczuszkę z ciuszkami, jestem zadowolona

Jedynie zakupów mi się już nie uda zrobić, a pilnie potrzebuję staników, bo tylko jeden aktualnie na mnie pasuje
Te warsztaty są płatne? Jak weszłam na stronę to tyle godzin to trwa?
Dobrze kojarzę, że jesteś z Wrocławia? Gdzie chcecie rodzić?

My dzisiaj zaczęliśmy szkołę rodzenia
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-06, 20:14   #4598
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Te warsztaty są płatne? Jak weszłam na stronę to tyle godzin to trwa?
Dobrze kojarzę, że jesteś z Wrocławia? Gdzie chcecie rodzić?

My dzisiaj zaczęliśmy szkołę rodzenia
Nie, Bezpieczny Maluch jest bezpłatny Wg programu wychodzi ponad 3 h, nie jest to dużo wg mnie

Tak, Wrocław Rodzić chciałabym na Brochowie, bo znajomi polecają i to najbliższy szpital ode mnie, ale chcę się też zapoznać z Borowską, bo nigdy nic nie wiadomo Mamy zamiar udać się na "wycieczkę" po oddziałach położniczych w tych szpitalach.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-06, 20:36   #4599
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie, Bezpieczny Maluch jest bezpłatny Wg programu wychodzi ponad 3 h, nie jest to dużo wg mnie

Tak, Wrocław Rodzić chciałabym na Brochowie, bo znajomi polecają i to najbliższy szpital ode mnie, ale chcę się też zapoznać z Borowską, bo nigdy nic nie wiadomo Mamy zamiar udać się na "wycieczkę" po oddziałach położniczych w tych szpitalach.
Też myślałam, że strasznie długo, ale nawet nie wiem kiedy to zleciało. Są przerwy, więc jest ok.

Już po wizycie, z malutką wszystko ok, waży niecałe 900g. Najprawdopodobniej serduszko się naprawiło, więc nic tylko się cieszyć
Wiem jak leży, jest już tak duża, że coś niesamowitego. Jest wygięta w U, tyłkiem do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 14:24   #4600
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

2 dni ciszy na forum, to tak kontrolnie napiszę, że Was pozdrawiam hahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 16:52   #4601
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Nooo powiem że straszna cisza 😉 pewnie wszystkie schowane przed słoneczkiem i tym skwarem 😁
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-09, 17:40   #4602
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja się melduje ze szpitala, jeszcze 2-3 dni i w końcu wychodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 18:05   #4603
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
2 dni ciszy na forum, to tak kontrolnie napiszę, że Was pozdrawiam hahah
Dzięki i wzajemnie Weekendy staram się aktywnie wykorzystywać, więc internet idzie w odstawkę
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja się melduje ze szpitala, jeszcze 2-3 dni i w końcu wychodze
Czy tylko ja przeczytałam: "... jeszcze 2-3 dni i w końcu urodzę"?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 18:20   #4604
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Dzięki i wzajemnie Weekendy staram się aktywnie wykorzystywać, więc internet idzie w odstawkę

Czy tylko ja przeczytałam: "... jeszcze 2-3 dni i w końcu urodzę"?
Wez nie strasz Zostalo mi 8 tygodni do porodu jesli będzie tak jak mówią lekarki. Usłyszałam ze rozwiązują najczęściej w 36tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-09, 23:12   #4605
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Dzięki i wzajemnie Weekendy staram się aktywnie wykorzystywać, więc internet idzie w odstawkę

Czy tylko ja przeczytałam: "... jeszcze 2-3 dni i w końcu urodzę"?
Ja też tak przeczytałam i trochę mnie to przeraziło, że już

Mnie upały męczą. Kocyk w cieniu chyba jednak nie wypali, bo strasznie bolą mnie plecy jak leżę na płasko. Muszę o leżaku pomyśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 06:14   #4606
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Haha, ja przeczytałam poprawnie, ale gdzieś mi umknęło, że w ogóle w szpitalu byłaś!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 06:26   #4607
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Jakos nie wspomnialam We wtorek na wizycie wyszlo ze szyjka trochę sie skrocila i gin na samolocie wyczula twardnienia i spytala czy czesto mam. Okazalo sie ze synek znalazl wyjscie i mi główką napieral co też przyczyniło sie do boli krocza z ktorymi cierpialam od tygodnia i mialo wplyw troche na szyjke. Położyła mnie w szpitalu na podanie sterydów w razie W i profilaktycznie. No i cukrzyca mi wyszla,wynik po godzinie 183. Dzisiaj od 8 rano do jutra do 8 co godzine beda mi mierzyc cukier. Jutro konsultacja z diabetologiem i pewnie wypuszczą. Posiew mi zrobili i czopki dowcipne biore, czyli cos tam tez wyszlo nie tak Tutaj przebadali, szyja 3cm, synek zabral główkę z wyjścia i w koncu nie boli Wagowo lecą równiutko, 1,1 kg i 1,15kg W szpitalu zaczyna mi sie podobać, badanie tetna co 2-3 godziny, ktg rano i wieczorem... pełna kontrola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 09:20   #4608
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Mirabelka - grunt to dobre nastawienie! brawo mimo wszystko życzę żeby Cię szybko wypuścili bo szkoda pogody

My dostaliśmy pierwsze kilka zdjęć sesji brzuszkowej i baaardzo się cieszę ze się na nią zdecydowałam. Jest pięknie

Synek ruchliwy, będzie wesoło jak mu tak zostanie

Dziewczyny, bierze któraś z was immunoglobuliny? My się za późno zebraliśmy za badanie grupy krwi męża i wyglada na to ze się nie wyrobimy z tematem
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 09:30   #4609
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Mirabelka, oby się wszystko wuprostowalo. A na obciążeniu glukozą wyszły Ci dobre wyniki czy to właśnie na tym badaniu Ci wyszła cukrzyca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-10, 10:29   #4610
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Mirabelka, oby się wszystko wuprostowalo. A na obciążeniu glukozą wyszły Ci dobre wyniki czy to właśnie na tym badaniu Ci wyszła cukrzyca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W obciążeniu po godzinie bylo 183. Ale zaczynam sie martwic w druga strone... mam teraz mierzony cukier co godzine. Naczczo bylo 60, potem 86, 89 a o 11 65... zaczynam sie martwic czy to hipoglikemia. To jeszcze gorsze niz cukrzyca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 12:05   #4611
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Ja mialam w pierwszej ciąży bardzo niski cukier. Przed glukoza miałam 78 a po glukozie 65 a to było parę lat temu 😊

Dziś miałam robiona krzywa cukrowa. Cukier na czczo wynosił 86 a po godzinie i dwóch to nie wiem bo nic pielęgniarki nie mówiły. Wyniki odbiorę dopiero we czwartek więc muszę jakoś wytrzymać.
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 12:31   #4612
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Mirabelka, no zobaczymy co tam wyjdzie z tego. Najważniejsze że jesteś teraz pod opieką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 15:28   #4613
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Mirabelka - grunt to dobre nastawienie! brawo mimo wszystko życzę żeby Cię szybko wypuścili bo szkoda pogody
Jak ma na sali klimę, to takiej pogody by mi nie było szkoda Ja dziś w pracy się topiłam...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 15:30   #4614
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

U mnie dzisiaj tak sobie bez slonka, 23 stopnie na zwolnieniu kocham ciepło jeszcze bardziej
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 15:34   #4615
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj tak sobie bez slonka, 23 stopnie na zwolnieniu kocham ciepło jeszcze bardziej
To u mnie teraz 31 stopni, a było cieplej...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 15:35   #4616
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

To u nas taka pogodę na środę zapowiadają będzie dzień na hamaku na działce
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-10, 15:42   #4617
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jak ma na sali klimę, to takiej pogody by mi nie było szkoda Ja dziś w pracy się topiłam...
Klimy nie mam ale mam fajny przeciąg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:37   #4618
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

I kolejny dzień tego skwaru😔😒 mogło by chociaż troszeczkę popadać to wtedy może by było chłodniej 😉

Czy któraś z was pamięta kiedy robi się w III trymestrze USG genetyczne? Po którym tygodniu?
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:46   #4619
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mysza nova Pokaż wiadomość
I kolejny dzień tego skwaru😔😒 mogło by chociaż troszeczkę popadać to wtedy może by było chłodniej 😉

Czy któraś z was pamięta kiedy robi się w III trymestrze USG genetyczne? Po którym tygodniu?
Między 28 a 32, najlepiej w 30
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 11:55   #4620
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

U mnie też mega skwar 🥵 leżę i nic nie robię

Wszystkie idziecie na usg III trymestru? Ja tam gdzie bylam na I i II nie robią III i się zastanawiam czy z tego nie zrezygnować..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.