Fajny Facet, ale to wykształcenie ?! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 20:54   #121
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Fajny Facet, ale to wykształcenie ?!

Tak jak pisałam lepiej mieć niż nie mieć.

Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Przydać się może, a zaszkodzić nie zaszkodzi.

Ja wiedziałam że chcę iść na studia... ale pewnie jakbym się wahała co do kierunku to bym zwyczajnie poszła na coś co mnie interesuje... Ważne też żeby przyszła praca była miła a nie katorgą. Dlatego np. nigdy bym nie mogła iść na kierunek ścisły. Mimo że zarobki lepsze....i więcej miejsc pracy. Ale raczej nawet jakbym dostała papierek to same szkody zrobiła na świecie ze swoim "ścisłym" umysłem
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:03   #122
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Fajny Facet, ale to wykształcenie ?!

Cytat:
Napisane przez pogubiona88 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam lepiej mieć niż nie mieć.

Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać. Przydać się może, a zaszkodzić nie zaszkodzi.

Ja wiedziałam że chcę iść na studia... ale pewnie jakbym się wahała co do kierunku to bym zwyczajnie poszła na coś co mnie interesuje... Ważne też żeby przyszła praca była miła a nie katorgą. Dlatego np. nigdy bym nie mogła iść na kierunek ścisły. Mimo że zarobki lepsze....i więcej miejsc pracy. Ale raczej nawet jakbym dostała papierek to same szkody zrobiła na świecie ze swoim "ścisłym" umysłem
Widzisz, ja nie rozumiem jak można iść na kierunki humanistyczne
Lubię to co studiuję i myślę, że moja przyszła praca też będzie mi sprawiać radość, no może nie radość ale też nie katorgę
Najgorzej, że wszędzie są potrzebne języki a ja za grosz nie mam do nich talentu
__________________
Nie trzeba słów żeby bolało wystarczy widzieć jak patrzy na inną....
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:05   #123
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Fajny Facet, ale to wykształcenie ?!

No to ja jestem bardziej wyrozumiała Bo ja rozumiem jak można iść na kierunki ścisłe i jakbym miała do nich talent to pewnie bym poszła Ale nie mam...więc zostały mi humanistyczno-artystyczne
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 22:12   #124
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Fajny Facet, ale to wykształcenie ?!

Cytat:
Napisane przez paulina3553 Pokaż wiadomość
A czym się zajmujesz w pracy?

Teraz niestety tak jest, że zawodach w których 20 lat temu wystarczyło mieć średnie teraz trzeba mieć studia.

Na przykład: asystentka/sekretarka, pracownik administracji publicznej, logistyk,

Niestety edukacja przeszła na przestrzeni ostatnich lat wielką rewolucję, dlatego lepiej jest mieć wyższe niż nie mieć. Ale oczywiście nie rozumiem pójścia na byle co aby coś było.

Ostatnio przeszukiwałam ogłoszenia pracy i natknęłam się na ogłoszenie: Kobieta 23 lata poszukuje pracy, wykształcenie wyższe.

Tak sobie pomyślałam, że nawet nie napisała jakie na to wykształcenie, czyli studiowała byle co aby było to wyższe? Nie rozumiem tego
Ja odebrałabym to tak, że szuka pracy niekoniecznie w swojej dziedzinie, może nie liczy na taką bo wie, że i tak nie ma szans a zależy jej na jakiejkolwiek. Wiele razy widziałam z kolei ogłoszenia pracodawców, którzy piszą, że chcą kogoś z wyższym i też nie precyzują z jakim, tak po prostu. W ogóle teraz dużo dziwnych ofert pracy z niższej półki (tam, gdzie duża rotacja typu call center czy doradca finansowy dumnie brzmiący) i wszędzie chcą tego wyższego wykształcenia, obojętnie jakiego byle wyższego, brzmi to już niemal jak formułka to wymaganie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 07:56   #125
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Fajny Facet, ale to wykształcenie ?!

Witam was


Widzę ,że wątek bardzo się rozwinął.. ale chciałam wam powiedziec,że już nie spotkam się z Krystianem.
Nie z powodu, mojego wykształcenia.

Mimo wszystko,dziękuje wam ..za zainteresowanie.
Pozdrawiam.
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.