Hybrydy MOLLON PRO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 12:24   #1
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Cool

Hybrydy MOLLON PRO


Witam

No właśnie kobietki jakie przejscia z tą marką? Używam od jakiegos czasu i raz dobrze kryje raz są mazie, prześwituje na jaśniejszym kolorze np miętowym no szok jakas porada na lepsze krycie słyszałam , że na spiłowany i odtłuszczony żel można pomalowac baze hybrydowa i dopiero kolor ... ? Napiszcie swoje doświadczenia z hybrydami bo jak mi przeswituja to juz mi sie odechciewa hybryd Podkreśle , że nakładam dwie cienkie warstwy koloru , a no i ostatnio zakupiłam juz dla próby z firmy indigo na bazie z mollona i jest to samo ...
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 14:03   #2
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy MOLLON PRO

Uwielbiam hybrydy mollona. Bardzo dobrze mi się nimi maluje, są dosyc rzadkie, maja fajny pędzelek.
Kiepskie krycie w tych lakierach najczesciej spowodowane jest tym, ze pigment opada na dno buteleczki. Kiedy pierwszy raz malowalam bordowym lakierem o wstrzasnieciu buteleczka przypomnialam sobie w momencie, kiedy skonczylam malowac paznokcie u jednej dloni w efekcie na prawej mialam czerwien a na lewej bordo
Z racji konsystencji da sie malowac baaardzo cienkie warstwy, jednak tych warstw potrzeba wtedy nawet 4. Obecnie na paznokciach mam 4 kolory mollona - beż, losos, szarak i bordo - na zadnym nie ma smug czy innych przeswitow.
Bardzo dobrze współpracują z bazą Gelish i topem Semilac.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:49   #3
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy MOLLON PRO

Fajnie, że powstał taki wątek też lubię Mollona mam 6 kolorów (biały, czarny, koral 04, mięta 70, beż 40 i szary 83) i ze wszystkich jestem zadowolona, oprócz czarnego, który prześwituje nawet po 3 warstwach jasne kolory trzeba dawać 3 razy, ale to raczej norma i przy innych markach. Szkoda, że nie robią mniejszych pojemności...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 07:39   #4
anko23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy MOLLON PRO

Ja miałam problem z pastelowymi kolorami. Kurczyly się po wyjęciu z lampy UV, ale problem minął od kiedy zaczęłam używać lampy Led
anko23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:25   #5
ola_monola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 17
Dot.: Hybrydy MOLLON PRO

Witam,
Pracuję na mollonie od kilku miesięcy, kolorów mam ok 20. Przeżycia różne, zrezygnowałam z ich topucbo potrafił żółknąć na niektórych kolorach. Zareklamowałam nr 66 bo klientka wychodzila z różowym a po 2 tyg wracała z kremowym! Najpierw myślałam że może z jakąs chemią pracowała albo na solarium poszła. Ale pomalowałam wzornik tym kolorem i schowałam do szuflady, wyciągam za kilka dni i też jest kremowy. Reklamowałam też 72, też żółkł. Poza tym jestem zadowolona ale na płytkę bardziej wymagającą kładę bazę cnd, a nie mollona.
Ogromnym plusem jest to że super się ściąga, pięknie schodzi acetonem. Kolory kryją przy 2 warstwach, rzadko trzeba 3. Jedynie pastele potrafią czasem się smużyć.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kroliczek90 Pokaż wiadomość
Witam

No właśnie kobietki jakie przejscia z tą marką? Używam od jakiegos czasu i raz dobrze kryje raz są mazie, prześwituje na jaśniejszym kolorze np miętowym no szok jakas porada na lepsze krycie słyszałam , że na spiłowany i odtłuszczony żel można pomalowac baze hybrydowa i dopiero kolor ... ? Napiszcie swoje doświadczenia z hybrydami bo jak mi przeswituja to juz mi sie odechciewa hybryd Podkreśle , że nakładam dwie cienkie warstwy koloru , a no i ostatnio zakupiłam juz dla próby z firmy indigo na bazie z mollona i jest to samo ...
Najpierw spróbuj dobrze wymieszać, być może pigment osiadł na dnie buteleczki, ja miałam taki problem z nr 95, normalnie się kolor rozwarstwiał. Dopiero dobre wymieszanie pomogło. Jak Ci prześwituję to spróbuj nałożyć delikatnie grubszą warstwę niż zwykle.
ola_monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 09:54   #6
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Hybrydy MOLLON PRO

Odświeżam temat, może są tu jeszcze inne fanki Mollon Pro.

Wczoraj dotarły do mnie pierwsze ich lakiery (baza, top i kilka kolorów) - dziś będę próbować
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 13:09   #7
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Hybrydy MOLLON PRO

Odświeżam, bo nie chcę powielać tematu, a szukam dodatkowych opinii. Chodzi mi o Mollon jednofazowe. Widzicie różnicę w porównaniu ze zwykłymi lakierami? Nie miałam wcześniej kontaktu z tymi lakierami, a ciekawa jestem ich.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 13:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.