Przeczytajcie to !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-29, 08:14   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Przeczytajcie to !!!


Mam do was prośbe drogie wizażanki, otóż dalej mam problem z kupnem tego odpowiedniego podkładu, szukałam w KW i tam nic ciekawego nie znalazłam. Szukam podkładu w miarę taniego (do 50 zł) który dobrze kryje i w miarę dobrze matuje, czy znacie taki? Napiszcie, plissss!
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 08:23   #2
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: Przeczytajcie to !!!

Droga Dorotko moge ci polecic MaxFactor - Lasting Performance. Opisalam go akurat dzisaj w KW ale zebys nie musiala go juz szukac napisze tylko ze ładnie kryje i jest naturalny. Co do matowienia nie moge sie wypowiadac bo uzywam emulsji matujacej. Wydaje mi sie ze powinien Ci pasowac. No coz... cena moze byc troszke wyzsza niz 50 zl w zaleznosci gdzie mieszkasz, ale to kwestia 3 czy 4 zl.
Mam nadzieje ze pomogłam.
Jesli cos jeszcze wpadnie mi do głowy to napisze.
Pozdrawiam
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 08:42   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Przeczytajcie to !!!

Potwierdzam opinię Brawurki, Lasting Performance to całkiem udany podkład; ale ja poleciłabym Ci jeden z nowych podkladów Isadory, o których pisałam w newsach - 22 stycznia - Velvet Touch lub Hydralight (jeśli zależy Ci na matowaniu - to prawdopodobnie ten drugi).
Ja używam Velvet Touch od prawie 2 miesięcy i jestem nim zachwycona - jego jakość pod każdym względem jest porównywalna do podkładów z górnej półki (nie wiem jednak, czy byłby dla ciebie wystarczająco matujący). Wcześniej przeryłam ku rozpaczy ekspedientek (i własnej ) dwukrotnie Sephorę i Empik, wysmarowując sobie twarz każdym sensownym podkładem. Gdyby Velvet Touch leżał między nim i kosztował 200 zł, też bym go wybrała. Hydralight niestety nie rozprowadza się już tak idealnie, ale chyba warto. Cena podkładów Isadory to chyba nieco więcej niż 50 zł, ale są niesamowicie wydajne. Acha - popytaj o próbki, na pewno są; sama miałam.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 10:35   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Przeczytajcie to !!!

Ja lubię podkłady Maybelline: najlepszy był Great Wear (ale już go nie produkują), Non Stop też był dobry. Ostatnio często widuję pozytywne opinie na temat Ever Fresh.
Lasting Performance MF też był OK, szczególnie że miał bardzo jasne odcienie, w przeciwieństwie do podkładów innych firm.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 14:09   #5
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Przeczytajcie to !!!

Kochana Systematico, dziękuje za odpowiedź, jestem zainteresowana podkładem isadory(hydralight), jednak przeczytałam w KW że ten podkład nie jest kryjący, jak to z nim jest(zależy mi właśnie na tych kryjących).
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.