Solarium - Jak sie opalac??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-13, 18:40   #31
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Solarium - Jak sie opalac???// czemu nikt nie odpowiada,tylko mówi o tym,jak to solarium jest złe??

Julita napisał(a):
> Ines, wiesz... mam kolezanke, ktora po raz pierwszy wlasnie ze mna poszla do solarium. Teraz bardzo zaluję, ze wkrecilam ja w ten "brazowy interes", bo dziewczyna kompletnie stracila rachube co do opalania sie. Ma jasna karnacje, sklonnosc do piegow i jasne blad wlosy, a opala sie nawet 2 razy w tygodniu po 15 min. Pewnie sie domyslasz, ze jej skora wyglada nienaturalnie i jest okropnie przesuszona. Ma tez mnostwo piegow. Nie wiem w jaki sposob zasugerowac jej, ze korzystanie z solarium w takich ilosciach ogromnie jej szkodzi! Juz kilka razy mowilam jej, ze jest juz wystarczajaco opalona i ze nie ma sensu powtarzac opalania. Ona jednak sadzi, ze wciaz jest blada... Zalamuje rece i nie wiem co robic. Dziewczyny, pomozcie, bo za niedlugo bede chodzic do klasy ze skwarkiem

Wlasnie o tym mowilam ze niektorzy sie uzalezniaja .

Przyslij kolezanke na wizaz .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 19:25   #32
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Solarium - Jak sie opalac???// czemu nikt nie odpowiada,tylko mówi o tym,jak to solarium jest złe??

Ines-ja poprostu lubię być opalona.
tzn,nie lubię być blada,źle się wtedy czuję..
Smoczyca wspomniała o tanoreksji..
myślę,że jeszcze tak źle to ze mną nie jest ;p

ale poprostu lubię być zbrązowiona,nie blada.


Ines1985 napisał(a):
>ale czy naprawde teraz zimą to jest takie istotne (kiedy nie odslaniamy ciała)? <<-- APROPO teGo Co tutaj napisałaś-ja chcę być lekko brązowa DLA SIEBIE a nie dla innych, nie interesuje mnie czy to lato czy zima,czy ktoś widzi czy nie.
Ja widzę i to dla mnie jest istotniejsze


buziaki
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 19:28   #33
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Solarium - Jak sie opalac???// czemu nikt nie odpowiada,tylko mówi o tym,jak to solarium jest złe??

tak,balsamy brązujące są ŚWIETNE!!
ja używam ich non stop prawie od roku.

Ale przyznaję,że denerwujące jest robienie co tydzień dokładnego peelingu i zdzieranie z siebie starej warstwy balsamu..i od nowa i tak w kółko.
Myślę,że jak teraz rozłożę sobie 2 tygodnie,aby się opalić na solarium,potem będę skórkę nawilżać,to opalenizna utrzyma się spokojnie z 3 miesiące ibędę miała spokój
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 20:02   #34
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Solarium - Jak sie opalac???// czemu nikt nie odpowiada,tylko mówi o tym,jak to solarium jest złe??

A ja czasem chodzę na solarium ale nigdy ale to nigdy nie opalam twarzy- wylaczam lampe na buzie (ktora zwykle jest mocniejsza)albo klade na buzie papierowy recznik. Lubię czasem musnąć sobie cialko odrobiną slońca, a smarowanie go samoopalaczami jest czesto uciazliwe ze wzgledu na duza powierzchnie. W przypadku twarzy spokojnie mozna ja ozlocic pudrem brazującym, i nie narażać jej na ryzyko zmarszczek bądź przebarwień czego jesli chodzi o cialo zrobić specjalnie się nie da

Generalnie z solarium na cialko korzystam od wielkiego dzwonu- jakaś uroczystość,ważniejsza impreza a tak na codzien...hmm...

...w świetle świec skóra ma piękne zabarwienie i znikają wszelkie niedoskonalości... polecam!
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.