Krem na niedoskonalosci skory??????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 11:11   #1
Missy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4

Krem na niedoskonalosci skory???????????


Czy mozecie mi polecic jakis krem dzieki ktoremu pozbede sie zaskornikow na nosie?? Bylam u kosmetyczki a ta przebila mi naczynko i mam "sliczna" czerwona kropke na nosie Slyszalam cos o kremie perla inków na blizny i podobno pomaga tez na zaskorniki Jezeli ktos go uzywal prosze o recenzje!!!!!
Missy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 12:21   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Krem na niedoskonalosci skory???????????

Ja sie zaskornikow pozbylam dzieki Vichy Normaderm zel peelingujacy. Na poczatku uzywalam go dwa razy dziennie ale przesuszyl mi naskorek wiec potem ogryniczylam sie do raz dziennie. A teraz uzywam jak normnalnego peelingu czyli 2-3 razy w tygodniu. Na codzien myje sie Effaclarem narazie jeszcze z probek i problem mam z glowy. Wczesniej jeszcze wyprobowalam Effaclar K, bo wizazanki tak chwala maialam 3 probki a jak sie skonczyly to kupilam normalne opakowanie, teraz odstawialam bo boje sie ze od sloneczka dostane przebarwien, ale jesienia powracam do uzywania na noc. problem z syfkami znikl, zaskorniki tez, nawet platki Nivea na nosek juz mi nie sa potrzebne
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 12:14   #3
meggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1
Re: Krem na niedoskonalosci skory???????????

mam blizny po tradziku i kupilam sobie niedawno ten krem, sosuje go ale na razie nie zauwazylam wiekszych efektów. ciekawa jestem innych opinii pozdrawiam)))
meggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.