SMOCZYCO naczynka podczas mrozów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-13, 22:10   #1
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c

SMOCZYCO naczynka podczas mrozów


Mam do Ciebie pytanko, bo jestem zrozpaczona
Krakowskie mrozy dały sie we znaki bardzo mocno mojej cerze
Paskudne naczynka znów sie uwidoczniły(a jedno duzę trochę boli)
Jaki kremik, maseczka moze pomóc???Nie mam mozliwości wydać majątku na kremy-czyli przeszło 100 zł); niestety
podobno kremy z witaminką C pomagają(moze to serum z avonu ???)
teraz miałam Noutrogene z soją -filtr 15 ale chyba to nie to
oszaleje , bo nie wygląda to ciekawie, a dermatolog będzie musiał jeszcze trochę poczekać

dzieki
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 13:59   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: SMOCZYCO

Co prawda ja nie Smoczyca, ale postaram się pomóc Ci w niedoli, bo moja cera również odczuła te ostatnie krakowskie mrozy Nie wiem dokładnie ile chcesz przeznaczyć na zakupy i czy chcesz kupić krem na dzień, na noc czy taki uniwersalny. Jakikolwiek by nie był ważne, żeby był na naczynka. Przyjrzyj się kremom dla cery naczynkowej z Dax Cosmetics, są akurat dwa rodzaje - lżejszy dla cery tłustej i mieszanej i pewnie nieco cięższy dla suchej i normalnej. Miałam ten pierwszy, a teraz chyba wypróbuję drugi, bo tamten jak na teraz to trochę za lekki. Jak nie Dax, to może Farmona albo Eris? A jeśli chodzi o coś z witaminką C, to polecam krem odżywczy na noc Iwostinu z wit. C i E. Świetnie koi i odżywia cerę Dziewczyny na KWC zachwalały tez chyba jakieś serum Erisa z tą witaminką. W ogóle radzę Ci przewertować całą kategorię kremów dla naczynkowców, a potem ruszyć na łowy do sklepów
Pozdrawiam z Krakowa
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 15:38   #3
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Re: SMOCZYCO

Wielkie dzieki a co Ty stosujesz??/
Eris i dax jest raczej nie dla mnie , bo zatyka mi pory);
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 15:52   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: SMOCZYCO

Ja właśnie wykończyłam krem odzywczy na noc z Iwostinu, a na dzień mam krem doskonalący cerę Y&U Erisa. Też mam skłonność do zapychania porów, a one mi krzywdy nie robiły. Ten Dax do cery naczynkowej i mieszanej też był ok, też nie zatykał, a nawet mam wrażenie, że poprawiał stan cery. Zresztą on niby ma w składzie jakieś czynniki antybakteryjne czy coś w tym stylu (zerknij na KWC, sama go tam zgłaszałam). I teraz albo znów kupię jego albo jego odpowiednik do cery suchej i normalnej. Wczytałam się w skład i na moje oko tez nic złego w nim nie ma
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 13:16   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: SMOCZYCO

Katko no nie ma się co łudzić na duże mrozy to tylko coś cięższego i tłustszego w przypadku naczynek się sprawdza - a najlepiej to w ogóle kilka warstw... wiem o czym mówię bo ja twarz kładę czasem żel na naczynka, krem zwykły, gęsty bloker i jeszcze podkład. Tylko taka kołderka na skórze chroni skutecznie. Mam krem Young & Unique, miałam próbkę Nuetrogeny i nie wyobrażam sobie żeby z czymś tak "cienkim" wyjść na mróz. Katko musiałabyś sięgnąć po jakiś półtłusty krem (na pocieche dodam ze bardzo tłuste to nei są).
W celu załagodzenia - żel maseczka pod krem Flosleku i z tej samej serii maseczka do zmywania, maska kojąca Avene, serum kojace Pharmacerisu, domowej roboty maseczka z siemienia lnianego. Na noc świetny jest wspomniany przez MagJę krem Iwotinu z wit C i E. Pod krem możesz stosować jakieś naczynkowe zmaczniacze - Ruboril, żel Auriderm, czy wspomniany żel Floleku.

Pozdrawiam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.