Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-13, 17:58   #1
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67

Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????


Kochane Wizazanki, mam duzy problem z wyborem jakiegos preparatu, ktory moglby zwalczyc moje przebarwienia potradzikowe. Sa to plamki mniej i bardziej czerwone, mam je na twarzy od ok 1/2 roku( w sierpniu mialam nawrot tradziku, wyleczylam go differinem, niestety pozostaly duze przebarwienia). Stosowalam Glyco-A, wlasnie sie konczy, niestety nie pomogl mi. Raczej nie zaobserwowalam po nim zmniejszenia przebarwien Poradzcie kochane ktory preparat jest lepszy? Clairial SVR ma wystawiona tylko jedna ocene. Mam jeszcze pytanie czy kremy z witamina c np. Activ C XL La Roche Posay maja dzialanie rozjasniajace przebarwienia?
Czekam niecierpilwie na wasza pomoc
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 07:52   #2
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

podciagam
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 09:16   #3
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

i jeszcze raz podciagam.
czy zadna z wizazanek nie ma zadnych spostrzezen?
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 22:16   #4
krazek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 63
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

Nie jestem pewna czy jakimkolwiek kremikiem uda Ci się zlikwidować mocne przebarwienia. Ja proponuję kwasy albo jeszcze lepiej głęboki peeling np. neodermę. Zabiegi z kwasami są rozłożone w czasie, natomiast po peelingu masz natychmiastowy efekt. Zabiegi te wykonuje się wczesną wiosną (gdy nie ma już silnych mrozów ale jeszcze słoneczko nie piecze) lub wczesną jesienią.
Ja miałam robioną neodermę 2 razy i efekty są świetne.

Może są jakieś nowe zabiegi wspomagające zwalczanie przebarwień czy blizn potrądzikowych, ale niestety dawno nie orientowałam się w temacie.
pozdrawiam
Angela
krazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 16:43   #5
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

dziekuje za odpowiedz
niestety w obecnej chwili finanse nie pozwalaja mi na przeprowadzenie serii peelingow a spodziewam sie ze na jednym by sie nie skonczylo
czy moglabys krazko napisac cos wiecej o tym peelingu? jaka jest jego cena?
ostatecznie wczoraj kupilam preparat lieraca, zobaczymy jak sie spisze.
pozdrawiam
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-16, 18:29   #6
krazek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 63
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

Bernadetta, kwasy robi się w seriach, natomiast neodermę raz po czym ocenia się efekt (dwie lub trzy przy bliznach). Koszt wraz z preparatami do domu ok. 200zł.
Najpierw robi sie oczyszczanie na 3 dni przed wykonaniem peelingu. Kolejności nakładania preparatów podczas peelingu nie pamiętam, pamiętam natomiast samo tarcie twarzy sproszkowanymi ziołami, które troszkę boli (wrażenie nakładania peelingu na bardzo opaloną twarz). Po zabiegu buźka jest bardzo czerwona. Przez ponad tydzień nakłada się tylko i wyłącznie preparaty neodermy, tonik, żel, sun blok, nie myje się buzi wodą z kranu i nie myje się włosów. Po zabiegu skóra jest napięta, po ok 3 dniach zaczyna pękać i schodzić płatami (nie wolno jej pomagać). Gdy złuszczy się całkowicie mamy nową skórkę jak pupcia niemowlaka. Wtedy trzeba bardzo o nią dbać, unikać słońca, smarować wysokimi filtrami.
Nie polecam wykonania neodermy zaraz po oczyszczeniu skóry, poprostu ból nie do zniesienia (skóra zmaltretowana i podrażniona oczyszczaniem, następnie poddana bolesnemu tarciu).
Bardzo polecam Ci ten zabieg, bo efekt jest natychmistowy. Mi pomógł zlikwidować przebarwienia i zaskórniaki.

Obecnie jest dobry moment na wykonanie neodermy ewentualnie do połowy marca. Jeśli teraz nie masz pieniążków to warto uzbierać i zrobić na jesień (wrzesień, początek października). Może w niektórych gabinetach kosmetycznych istnieje możliwość rozłożenia na raty (faktem jest że niektóre zabiegi są naprawdę drogie).

Neoderma jest zalecana również w leczeniu trądziku.
Pierwszą miałam wykonywaną (ze względu na trądzik)podczas robienia certyfikatu z neodermy. Drugą natomiast po kilku latach ze względu na przebarwienia i trądzik. I na 100% będzie następna.
krazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 08:47   #7
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

Dziekuje ci Krazko kochana za odpowiedzpocieszylas mnie tym ze cena tego zabiegu nie jest zaporowa. mysle ze zdecyduje sie a taki zabieg ale raczej jesienia. najpierw zbadam salony kosmetyczne i popytam ktore z nich przeprowadzaja ten zabieg. czy przez okres zluszczania naskorka wychodzilas z domu?
pozdrawiam
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-17, 15:44   #8
krazek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 63
Re: Clairial SVR czy Lierac Correcteur Anti-Taches????

Podczas złuszczania wygląda się fatalnie.
Starałam się nie wychodzić z domu, za drugim razem wzięłam urlop z tym, że wyskoczyła pilna sprawa i musiałam iść na jeden dzień w sumie wieczór i kawałek nocy do pracy.
krazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.