Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-17, 10:15   #1
Madamille
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 35

Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK??


Drogie Wizażanki,
Mam próbki kosmetyku Conturing Facial Lift Clarins, który najlepiej stosować razem z automasażem. Niestety instrukcja dołączona jest tylko do pełnowymiarowych kosm. na www. tez nie ma instrukcji(
Może któraś z Was wie na czy polega automasaż lub może zeskanować i przesłać do mnie lub wkleić tutaj.
Bardzo liczę na Waszą pomoc.
Pozdrawiam.
Madamille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 10:41   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK??

Pisałam o tym już kiedyś Doklejam własną wypowiedź:

nie mam ani skanera, ani tej ulotki, już
Pamiętam jednak metodę dobrze i postaram Ci się ją jak najlepiej opisać

Usiądź z łokciami opartymi na kolanach, złóż otwarte dłonie razem, kierując ich wnęrze w stronę twarzy. Następnie opieraj twarz na dłoniach (tzn. ich płaskich częściach, nie na palcach) zaczynając od czoła, przez oczy, policzki, boki twarzy, podbródek, aż po boki szyi (węzły chłonne). Staraj się rozluźnic mięśnie szyi, głowa musi być w Twoich dłoniach bezwładna i naciskać na nie całym swoim ciężarem. Każdy etap powinien trać 15-20 sekund (tzn. opierasz czoło - liczysz do 20; opierasz oczy, wciskając je nieco do środka, tak żebyś zobaczyła kolorowe wzorki pod zamkniętymi powiekami - liczysz do 20, etc.; Z szyją jest trudniej, bo trudno podeprzeć głowę całkowicie w miejscu węzłów chłonnych, ale po prostu mocno na nie naciskaj.). Cały cykl należy powtórzyć 3 razy. Rano i wieczorem, po posmarowaniu twarzy kremem, oczywiście (twierdzę, że nie musi wcale być Clarins!).
Na kolana najlepiej połóż sobie poduszkę, bolą od wciskania w nie łokci.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 10:55   #3
Madamille
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 35
Re: Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK??

O!!! Ale szybko dostałam odpowiedź)
Bardzo Ci dziękuję. Wydrukuję sobie i w będę próbować. Pixie - chyba oceniałaś tego Clarinsa na KWC w 2004r. tak?
Podtrzymujesz swoją opinię patrząc z perspektywy czasu?

Pozdrawiam
Madamille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 15:04   #4
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK??

Iwonko, właśnie patrzę, że oceniłam go w marcu 2004, czyli prawie rok temu, ale używałam jeszcze wcześniej, pierwsze opakowanie aż 3 latka temu!

Pamiętam, że faktycznie byłam zadowolona. Ale i młodsza Musiałabym tak naprawdę kupić kolejną flaszkę i potestować znowu. Albo jeszcze lepiej, znowu zacząć z tym masażem/drenażem (bo jestem pewna, że on jest tu najskuteczniejszy), który wszak jest strasznie uciążliwy, bo zajmuje jednak parę minut, a jakakolwiek niesystematyczność zniweczy efekt.. A jam leniwa.. Może jednak się poświęcę dla nauki

Liczyłabym na pewno na likwidację tej porannej opuchliny, na lepsze ukrwienie skóry. Za to nie liczyłabym na spektakularny "lift" na cerze mocniej zwiotczałej (bo tu jest inna przyczyna niż opuchnięcia) ani na redukcję tkanki tłuszczowej (to już pisałam w wątku innej Wizażanki, której na tym właśnie zależało).

Powodzenia!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 08:44   #5
Madamille
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 35
Re: Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK??

Pixie,
Zrobiłam wczoraj wieczorem pierwszy masaż wg Twoich bardzo dokładnych wskazówek. Sam kremik BARDZO przyjemny, jak wszystko czego do tej pory Clarinsa używałam (jestem maniaczką-fanką Clarins), masaż dość uciążliwy, ale do zniesienia.
Co do moich oczekiwań: nie liczę na wyszczuplenie twarzy, a nawet tego nie chcę, bo mam szczupłą buzię. Zależy mi na lepszym ukrwieniu i właśnie drenażu - rano (mimo szczupłej twarzy) jestem taka "napompowana". Będę próbować.
Pozdrawiam
IWONA
Madamille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 11:24   #6
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Clarins-Automasaż (Clarins Auto-Lifting Method)- JAK??

Ja też jestem fanką Clarins'a Chyba tylko 2 czy 3 z ich produktów, których używałam, mi nie odpowiadały.
Daj znać o dalszych efektach (i masażu i kremiku)!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.