Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-08, 12:10   #31
impatricex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Hej, zwracam się do was z pytaniem po traumatycznej rozmowie z pewnym kardiologiem. Otóż streszczam całe zajście, dostałam do niego skierowana przez lekarza medycyny pracy, ponieważ wyszły lekkie odchylenia ekg. Kardiolog powiedział, że on tam nic nie widzi i żeby nie robić ze mnie chorej, ale zlecił 2 badania kontrolne, zrobiłam jedno natomiast 2 było kilkukrotnie odwoływane ze względu na sytuacje, ostatnio zadzwoniłam do recepcji aby umówić kolejny termin, Pani powiedziała ze są nowe procedury, nowa cena badania (kilkadziesiąt złoty więcej) i jeszcze przed tym badaniem muszę umówić się na kolejna płatną wizytę. W obecnej sytuacji nie pracuje i nie bardzo mnie stać, aby wydać na raz taką sumę pieniędzy (ok. 600zl), natomiast potrzebuje zaświadczenia. Zgodziłam się więc na tą konsultacje telefoniczną z nadzieją, że lekarz po zobaczeniu wyników jednego badania, przystanie na moja prośbę i wystawi zaświadczenie. Dzisiaj miałam wizytę, zaczęłam tłumaczyć lekarzowi ze byłam wtedy i wtedy, zrobiłam jedno badanie.. ten mi przerwał tekstem: Wiem o wszystkim, proszę robić drugie badanie, tyle z mojej strony. Ja natomiast przeszłam do opisu aktualnej sytuacji, ze potrzebuje zaświadczenia i ze względu na obecną sytuację wiąże się do z dużo większymi kosztami.. na co ten mi znowu przerwał „A co chce pani żebym ja pani zasponsorował czy co?... Byłam taka zaskoczona co on w ogóle mówi, mówiłam dalej, że oczywiście ze nie, po prostu pytam czy byłabym możliwość wystawienia zaświadczenia ( nawet jakiegoś tymczasowego) bez tego jednego badania i po prostu zrobiłabym je w późniejszym czasie na własną rękę. A on do mnie, że jego to nie obchodzi, mogę robić to badanie albo nie. Powiedziałam, ze niestety tak nie jest ponieważ to Pan musi mi wystawić to zaświadczenie żebym mogla pracować, a on oburzony ze nic nie musi, nawet pracować. Po czym stwierdził, że jak nie mam z czego zapłacić za badanie to, żebym sobie sponsora znalazła xd (przypominam ze zapłaciłam za tą „konsultacje”).

Powinnam złożyć skargę i żądać zwrotu pieniędzy czy dać sobie spokój?

I jeszcze pytanie czy jeżeli zrobiłabym to badanie zlecone przez niego czy mogę iść ewentualnie do innego lekarza na konsultacje i czy inny lekarz może mi wypisać to zaświadczenie lub lekarz medycyny pracy, który mnie skierował do kardiologa?
impatricex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 19:19   #32
Margoint
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Gdynia i Kościerzyna.
Krzysztof Skibiński
Akupresura



Proszę o opinie nt. Krzysztofa Skibińskiego podobno specjalisty od akupresury i bioenergoterapeuty, kiedyś przyjmował w Gdyni teraz w Kościerzynie na Chrobrego 2. Proszę o info na maila: mój adres email : margo@int.pl Czy ktoś był ? czy ktoś odradza? jeśli tak , dlaczego? jest ktoś niezadowolony? Czy wysłalibyście tam własną córkę? szczególnie zależy mi na opinii Pań.
Margoint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 20:06   #33
vlad1431
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 80
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

ASasśąą
Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Wątek ten powstał, by dzielić się negatywnymi doświadczeniami z lekarzami różnych specjalności.

Jak dodać posta?

W treści posta zacznij od:

specjalności lekarza
miasta, w którym przyjmuje
imienia i nazwiska lekarza

później wyjaśnij, czym cię zniechęcił do swojej osoby i gdzie przyjmuje (adresy stron internetowych będą usuwane jako reklama!)

Np.



Jeśli lekarz, którego chcesz odradzić jest ginekologiem, skorzystaj z istniejącego wątku Zły ginekolog

Bardzo proszę o kulturę wypowiedzi! Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za posty, które dodajesz.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
vlad1431 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 09:05   #34
Alex13m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Witam
Nie polecam dr Andrzeja Pawełas z kliniki im Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie. Podejście do pacjenta nieprofesjonalne. Głupie uśmieszki i komentarze, które z ust lekarza podczas wizyty paść nie powinny.
Alex13m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-12, 12:55   #35
alaias11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ortopeda.
Zofia Solecka-Rybak.
Warszawa.
SPL dla Pracowników Wojska, Nowowiejska 31.

Od początku usiłuje mówić do pierwszy raz na oczy widzianego pacjenta "per ty", dialogu nie prowadzi żadnego, diagnozę stawia z wyjętą.
Szkoda nerwów.
Nic się nie zmieniło, jest jeszcze gorzej :-(
alaias11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 12:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.