Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-26, 08:23   #331
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Mnie mój powiedział,że musimy po sklepach pochodzić za pierścionkiem jak się trochę uspokoi to mu mówię,że pewnie koło maja będzie lepiej. Planuje oglądać pierścionki jak będziemy kupować prezenty dla rodziców.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 08:32   #332
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez Ola Rai Pokaż wiadomość
Cześć, czy można się do Was dołączyć jako oczekująca? 16 października mieliśmy 8 rocznicę bycia razem, przeprowadziłam się do niego po pół roku związku, do wynajmowanego mieszkania. Ja skończyłam 29 a mój TŻ w kwietniu 21' skończy 36. Wiele wzlotów i upadków... Ja mam od 3-ciego roku naszego związku ciśnienie na ślub, dzieci, własny dom/ mieszkanie. Rok temu obroniłam magistra prawa. Oboje mamy umowy na nieokreślony czas. W zeszłe Boże Narodzenie moja Mama przycisnęła go i mieliśmy rozmowę we troje 'co dalej?'. TŻ stwierdził, że słowo które mi dał, że będzie ze mną jest dla niego dużo ważniejsze niż ślub przed kimś. Ale gdybym ja chciała to przemyśli sprawę i od roku nie zadziało się nic. Od ostatnich dwóch miesięcy mamy kryzys, on nawet czasami nie chce mnie 'dotknąć', siedzi i całymi popołudniami siedzi i gra do późnych godzin nocnych, gdzie nasze łóżko jest obok, nawet słowem się nie odezwie. Stwierdził, że to jego wina, że popada w depresję przez pracę zdalną i brak dodatkowego zajęcia. Zwrócił mi też uwagę, że za dużo czasu mu poświęcam i mam znaleźć sobie jakąś pasję. Na samym końcu rozmowy poprosił mnie o przemyślenie odpowiedzi na pytanie "Czy chcę z nim żyć swoim życiem i czy chcę z nim być dlatego, że boję się być sama w ogóle".
To było tydzień temu... Od tygodnia go obserwuję, czuję się jak w mydlanej bańce. Po prostu jest mi ciężko bo nachodziły mnie takie myśli od pół roku czy po takim czasie samej jemu w jakiś sposób się 'oświadczyć' . A tydzień temu wyskoczył mi z takim tekstem....
Co tu więcej mam Wam napisać...?
Przepraszam, że taki długi tekst.
Hej, witamy
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 08:39   #333
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez Ola Rai Pokaż wiadomość
Cześć, czy można się do Was dołączyć jako oczekująca? 16 października mieliśmy 8 rocznicę bycia razem, przeprowadziłam się do niego po pół roku związku, do wynajmowanego mieszkania. Ja skończyłam 29 a mój TŻ w kwietniu 21' skończy 36. Wiele wzlotów i upadków... Ja mam od 3-ciego roku naszego związku ciśnienie na ślub, dzieci, własny dom/ mieszkanie. Rok temu obroniłam magistra prawa. Oboje mamy umowy na nieokreślony czas. W zeszłe Boże Narodzenie moja Mama przycisnęła go i mieliśmy rozmowę we troje 'co dalej?'. TŻ stwierdził, że słowo które mi dał, że będzie ze mną jest dla niego dużo ważniejsze niż ślub przed kimś. Ale gdybym ja chciała to przemyśli sprawę i od roku nie zadziało się nic. Od ostatnich dwóch miesięcy mamy kryzys, on nawet czasami nie chce mnie 'dotknąć', siedzi i całymi popołudniami siedzi i gra do późnych godzin nocnych, gdzie nasze łóżko jest obok, nawet słowem się nie odezwie. Stwierdził, że to jego wina, że popada w depresję przez pracę zdalną i brak dodatkowego zajęcia. Zwrócił mi też uwagę, że za dużo czasu mu poświęcam i mam znaleźć sobie jakąś pasję. Na samym końcu rozmowy poprosił mnie o przemyślenie odpowiedzi na pytanie "Czy chcę z nim żyć swoim życiem i czy chcę z nim być dlatego, że boję się być sama w ogóle".
To było tydzień temu... Od tygodnia go obserwuję, czuję się jak w mydlanej bańce. Po prostu jest mi ciężko bo nachodziły mnie takie myśli od pół roku czy po takim czasie samej jemu w jakiś sposób się 'oświadczyć' . A tydzień temu wyskoczył mi z takim tekstem....
Co tu więcej mam Wam napisać...?
Przepraszam, że taki długi tekst.
Hejka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 13:11   #334
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez Ola Rai Pokaż wiadomość
Cześć, czy można się do Was dołączyć jako oczekująca? 16 października mieliśmy 8 rocznicę bycia razem, przeprowadziłam się do niego po pół roku związku, do wynajmowanego mieszkania. Ja skończyłam 29 a mój TŻ w kwietniu 21' skończy 36. Wiele wzlotów i upadków... Ja mam od 3-ciego roku naszego związku ciśnienie na ślub, dzieci, własny dom/ mieszkanie. Rok temu obroniłam magistra prawa. Oboje mamy umowy na nieokreślony czas. W zeszłe Boże Narodzenie moja Mama przycisnęła go i mieliśmy rozmowę we troje 'co dalej?'. TŻ stwierdził, że słowo które mi dał, że będzie ze mną jest dla niego dużo ważniejsze niż ślub przed kimś. Ale gdybym ja chciała to przemyśli sprawę i od roku nie zadziało się nic. Od ostatnich dwóch miesięcy mamy kryzys, on nawet czasami nie chce mnie 'dotknąć', siedzi i całymi popołudniami siedzi i gra do późnych godzin nocnych, gdzie nasze łóżko jest obok, nawet słowem się nie odezwie. Stwierdził, że to jego wina, że popada w depresję przez pracę zdalną i brak dodatkowego zajęcia. Zwrócił mi też uwagę, że za dużo czasu mu poświęcam i mam znaleźć sobie jakąś pasję. Na samym końcu rozmowy poprosił mnie o przemyślenie odpowiedzi na pytanie "Czy chcę z nim żyć swoim życiem i czy chcę z nim być dlatego, że boję się być sama w ogóle".
To było tydzień temu... Od tygodnia go obserwuję, czuję się jak w mydlanej bańce. Po prostu jest mi ciężko bo nachodziły mnie takie myśli od pół roku czy po takim czasie samej jemu w jakiś sposób się 'oświadczyć' . A tydzień temu wyskoczył mi z takim tekstem....
Co tu więcej mam Wam napisać...?
Przepraszam, że taki długi tekst.
Co odpowiedziałaś na jego pytanie?
Szukasz aktywnie tej pasji czy hobby albo po prostu jakiegoś dodatkowego wciągającego zajecia?
Na depresyjne stany chyba tylko jedno wyjście jest- rozmowa ze specjalistą.

Ja nigdy nie zaczynałam terapii a mój J mówi wręcz (pół żartem pół serio) że jestem nieprzyzwoicie normalna i na tyle ile mnie poznał uważa, że nie potrzebuje. Są jednak momenty np. w ostatni czwartek, że wszystko mi opada i mam ochotę płakać. Wtedy wystarczy, że usłyszę jakiś przypadkowy fragment rozmowy J z pacjentem i wstępuje we mnie dodatkowa siła i otwiera się jakaś przymknięta klapka w głowie. To jest wręcz niesamowite.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Mam dla was zdjęcia z dzisiejszej przymiarki. Nie mam porównania, ale dobrze się czułam w tej sukni, mogłabym jej nie zdejmować No tylko ten biust na wierzchu... :PZałącznik 7730826Załącznik 7730827Załącznik 7730828

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz piękna figurę. Biust też więc wg. mnie mógłby zostać taki dekolt.
Ja wczoraj wiedziona śpiewem chóru weszłam do kościoła. W progu postawiona była tablica, żeby mnie wchodzić w leginsach i z gołymi ramionami. Pomyślałam, że księża stamtąd mają chyba jakąś obsesję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:22   #335
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Hej dziewczyny, jak żyjecie? My w tym tygodniu mieliśmy chwile grozy, bo mój brat trafił do szpitala z powodu swojej cukrzycy. Gdyby mama nie zadzwoniła do niego o coś innego to wolę nawet nie myśleć jak to by się mogło skończyć Na szczęście już jest ok, wrócił do domu i możemy odetchnąć, bo stres już mnie zżerał straszliwie.
Macie jakieś plany halloweenowe? Myślę czy by się nie zaopatrzyć w dynię (nie do wycinania lampionów, bo mam zero talentu, tylko w celach kulinarnych), ale jakoś tak brzydko się zrobiło na zewnątrz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:25   #336
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Hej ja nie obchodzę Halloween u mnie też brzydko i deszcz padał, a więc zostaje siedzenie w domu. Niedługo jadę do TŻta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 14:56   #337
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Nie obchodze w sumie Halloween, ale stwierdziłam, że zrobię sernik dyniowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 15:02   #338
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

U mnie dziś ciasto dyniowe
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 15:24   #339
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Ja nie obchodzę i nie lubię dyni może jedynie wlączę sobie tradycyjnie "miasteczko halloween" bo to taki wstep do mojego ulubionego okresu w roku
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 15:40   #340
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Ja tylko na treningu obchodzę Halloween, a tak to nie. Właśnie leżę z tz pod kocami i nie wiem czy nie zrobimy sobie drzemki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-31, 15:44   #341
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Ja miałam robić z przyjaciółką imprezę Halloweenową ale odwołana. Ani nastroje nie są najlepsze, ani impreza nie jest teraz szczególnie rozsądnym pomysłem.
Byłam na treningu, ogarnęłam nie o mieszkanie i zaraz wracam do Tż. Pewnie będziemy grać w Diablo albo siedzieć pod kocem i oglądać anime nachodzilam się dziś bo zapomniałam kluczy i to po dwóch godzinach rury, więc resztę weekendu mam ochotę leniuchować.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja nie obchodzę i nie lubię dyni może jedynie wlączę sobie tradycyjnie "miasteczko halloween" bo to taki wstep do mojego ulubionego okresu w roku
Uwielbiam Miasteczko Halloween

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-31, 19:34   #342
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Ja nie obchodzę Halloween, a na dynię jestem uczulona.
Siedzimy dziś z synem sami, mąż wróci dopiero późno w nocy. A jutro zamierzamy przez cały dzień leniuchować, o ile dziecko nam nie da popalić.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 07:58   #343
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja miałam robić z przyjaciółką imprezę Halloweenową ale odwołana. Ani nastroje nie są najlepsze, ani impreza nie jest teraz szczególnie rozsądnym pomysłem.
Byłam na treningu, ogarnęłam nie o mieszkanie i zaraz wracam do Tż. Pewnie będziemy grać w Diablo albo siedzieć pod kocem i oglądać anime nachodzilam się dziś bo zapomniałam kluczy i to po dwóch godzinach rury, więc resztę weekendu mam ochotę leniuchować.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Uwielbiam Miasteczko Halloween

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Chodzisz na treningi do jakiejś szkoły tańca? Normalnie działa? Ja chodziłam na stretching do szkoły tańca i w poniedziałek dostałam info, że ze względu na nowe informacje na stronie rządowej muszą się zamknąć Więc już nie wiem kto może być otwarty, a kto nie, mam zawieszonego multisporta na listopad i znowu przerzucam się na treningi wyłącznie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 09:12   #344
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

My jedziemy w góry pogoda fajna, przespacerujemy się nad Morskie Oko. Mam nadzieję że nie będzie tłumów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 10:23   #345
monsterkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 140
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Chodzisz na treningi do jakiejś szkoły tańca? Normalnie działa? Ja chodziłam na stretching do szkoły tańca i w poniedziałek dostałam info, że ze względu na nowe informacje na stronie rządowej muszą się zamknąć Więc już nie wiem kto może być otwarty, a kto nie, mam zawieszonego multisporta na listopad i znowu przerzucam się na treningi wyłącznie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciwczysz z jakimiś filmikami na YouTube? Możesz coś polecić? Ja też niestety mszę się przerzucić na ćwiczenia w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monsterkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 10:58   #346
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez monsterkaaa Pokaż wiadomość
Ciwczysz z jakimiś filmikami na YouTube? Możesz coś polecić? Ja też niestety mszę się przerzucić na ćwiczenia w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię na yt kanał Anna McNulty. Trochę mnie przytłacza, co ona potrafi zrobić ze swoim ciałem, ale zawsze pokazuje też wersję dla mniej zaawansowanych.
Chociaż aktualnie ściągnęłam sobie "Szpagat w 30 dni" ze sklepu Play i głównie z tym ćwiczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

A zna ktoś fajny kanał z jogą? Bo niestety nie udało mi się jeszcze trafić na satysfakcjonujący, a ćwiczenie z podręcznikiem jest jednak trochę uciążliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 11:05   #347
monsterkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 140
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88250297]Ja lubię na yt kanał Anna McNulty. Trochę mnie przytłacza, co ona potrafi zrobić ze swoim ciałem, ale zawsze pokazuje też wersję dla mniej zaawansowanych.
Chociaż aktualnie ściągnęłam sobie "Szpagat w 30 dni" ze sklepu Play i głównie z tym ćwiczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

A zna ktoś fajny kanał z jogą? Bo niestety nie udało mi się jeszcze trafić na satysfakcjonujący, a ćwiczenie z podręcznikiem jest jednak trochę uciążliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dzięki, zajrzę na ten kanał.
Co do jogi to słyszałam od koleżanki że ćwiczy z Gosią Mostowską i polecam, ale niestety ja nie ćwiczyłam i osobiście nie mogę ręczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monsterkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 11:15   #348
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

My też nie obchodzimy Halloween ale kupiliśmy dynię na zupę

Trochę mi smutno, że dziś wieczorem nie pójdziemy na rozświetlony zniczami cmentarz Chodzimy często w ciągu roku, ale ten jeden wieczór miał szczególny urok...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 11:20   #349
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak żyjecie? My w tym tygodniu mieliśmy chwile grozy, bo mój brat trafił do szpitala z powodu swojej cukrzycy. Gdyby mama nie zadzwoniła do niego o coś innego to wolę nawet nie myśleć jak to by się mogło skończyć Na szczęście już jest ok, wrócił do domu i możemy odetchnąć, bo stres już mnie zżerał straszliwie.
Macie jakieś plany halloweenowe? Myślę czy by się nie zaopatrzyć w dynię (nie do wycinania lampionów, bo mam zero talentu, tylko w celach kulinarnych), ale jakoś tak brzydko się zrobiło na zewnątrz
U mnie dość stresujące ostatnie dni, we wtorek byłam u gina i okazuje się, że mimo braku jakichkolwiek objawów to jednak nie wszystko tam gra

My zrobiliśmy sobie wczoraj mini imprezę z tż, ale to bardziej urodzinową niż z okazji halloween Pograliśmy, obejrzeliśmy serial, wypiliśmy wino i ogólnie było bardzo miło.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88250297]Ja lubię na yt kanał Anna McNulty. Trochę mnie przytłacza, co ona potrafi zrobić ze swoim ciałem, ale zawsze pokazuje też wersję dla mniej zaawansowanych.
Chociaż aktualnie ściągnęłam sobie "Szpagat w 30 dni" ze sklepu Play i głównie z tym ćwiczę
[/QUOTE]

Też kiedyś robiłam te ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez monsterkaaa Pokaż wiadomość
Ciwczysz z jakimiś filmikami na YouTube? Możesz coś polecić? Ja też niestety mszę się przerzucić na ćwiczenia w domu
Ja jeszcze do niedawna ćwiczyłam z Kołakowską, ale już mi się jej ćwiczenia znudziły, poza tym nie zauważyłam ani spadku wagi ani wysmuklenia, raczej przeciwnie - mam wrażenia, że np. takie uda to mam jeszcze bardziej "nabite"
Ostatnio ćwiczę z Lilly Sabri bo chyba jednak wolę krótkie treningi.
W międzyczasie przy filmie czy serialu kręce hula hop
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-01, 11:36   #350
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez monsterkaaa Pokaż wiadomość
Dzięki, zajrzę na ten kanał.
Co do jogi to słyszałam od koleżanki że ćwiczy z Gosią Mostowską i polecam, ale niestety ja nie ćwiczyłam i osobiście nie mogę ręczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie styl Mostowskiej nie do końca mi odpowiada. Jestem przyzwyczajona do dłuższego utrzymywania pozycji. Niektórych nawet 30-60s. A na yt każdy pędzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Też kiedyś robiłam te ćwiczenia

W międzyczasie przy filmie czy serialu kręce hula hop
Udało się uzyskać szpagat? Ja jestem na 22 dniu (robię na razie program podstawowy) i widzę postęp, ale jednak do szpagaty jeszcze daleko. No ale muszę też przyznać, że nie ćwiczę codziennie, czasami zdarza mi się odpuścić.

W sumie hula hop to też niezły pomysł. Muszę sobie kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 12:10   #351
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez monsterkaaa Pokaż wiadomość
Ciwczysz z jakimiś filmikami na YouTube? Możesz coś polecić? Ja też niestety mszę się przerzucić na ćwiczenia w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio ćwiczę głównie z filmikami z 3 kanałów, które mi podpasowały: Holly Dolke (fajne, krótkie treningi - łatwiej się zmotywować i nawet połączyć kilka ma serie np. wyzwań, że każdego dnia ćwiczysz inną partię ciała), Pamela Reif (ta to daje niezły wycisk, najczęściej wybieram filmiki jeszcze dla początkujących/średnio zaawansowanych) i od niedawna MadFit (spoko workouty taneczne, niby krótkie i nieskomplikowane, a można się zmachać). Wcześniej próbowałam ćwiczyć z Olą Żelazo i Codziennie Fit, ale dziewczyny za dużo gadają jak na mój gust, wolę jak trenerka nic nie mówi lub jedynie tłumaczy jak wykonać ćwiczenie, bez wątków pobocznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 12:30   #352
monsterkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 140
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Ostatnio ćwiczę głównie z filmikami z 3 kanałów, które mi podpasowały: Holly Dolke (fajne, krótkie treningi - łatwiej się zmotywować i nawet połączyć kilka ma serie np. wyzwań, że każdego dnia ćwiczysz inną partię ciała), Pamela Reif (ta to daje niezły wycisk, najczęściej wybieram filmiki jeszcze dla początkujących/średnio zaawansowanych) i od niedawna MadFit (spoko workouty taneczne, niby krótkie i nieskomplikowane, a można się zmachać). Wcześniej próbowałam ćwiczyć z Olą Żelazo i Codziennie Fit, ale dziewczyny za dużo gadają jak na mój gust, wolę jak trenerka nic nie mówi lub jedynie tłumaczy jak wykonać ćwiczenie, bez wątków pobocznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za polecenia.
Ja ćwiczyłam na samym początku z Codziennie Fit, ale czulam, że jak robię trening 50 minutowy to ćwicze jedynie ok 25 minut, bo reszta to przerwy i gadanie. Nie podobało mi się właśnie to, że były tak długie przerwy między ćwiczeniami.
Potem przerzucialam się na Monikę Kołakowską. Próbowałam tez ćwiczyć z Agata Zając, ale ma tak tragiczna jakość montażu filmików, że mnie to denerwuje.
Może czas przerzucić się na jakieś zagraniczne instruktorki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monsterkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 13:47   #353
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Chodzisz na treningi do jakiejś szkoły tańca? Normalnie działa? Ja chodziłam na stretching do szkoły tańca i w poniedziałek dostałam info, że ze względu na nowe informacje na stronie rządowej muszą się zamknąć Więc już nie wiem kto może być otwarty, a kto nie, mam zawieszonego multisporta na listopad i znowu przerzucam się na treningi wyłącznie w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoła jest otwarta ale wszystkie jesteśmy zapisane na zawody w przyszłym roku. Oczywiście zostaniemy wykreślone, jeśli nie wpłacimy składki do maja

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 17:35   #354
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88250373]
Udało się uzyskać szpagat? Ja jestem na 22 dniu (robię na razie program podstawowy) i widzę postęp, ale jednak do szpagaty jeszcze daleko. No ale muszę też przyznać, że nie ćwiczę codziennie, czasami zdarza mi się odpuścić.

W sumie hula hop to też niezły pomysł. Muszę sobie kupić
[/QUOTE]

No coś Ty Na pewno jestem bardziej rozciągnięta, ale 30 dni to zdecydowanie za krótko na szpagat.
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-01, 17:41   #355
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
No coś Ty Na pewno jestem bardziej rozciągnięta, ale 30 dni to zdecydowanie za krótko na szpagat.
Bardziej zakładałam 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 08:45   #356
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88251134]Bardziej zakładałam 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A w dłuższym czasie to tak, na pewno da się szpagat wyćwiczyć
Ja bardziej testowałam tę aplikację - czy da się w 30 dni jak obiecuje i po tym czasie swój test zakończyłam
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 09:21   #357
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Szkoła jest otwarta ale wszystkie jesteśmy zapisane na zawody w przyszłym roku. Oczywiście zostaniemy wykreślone, jeśli nie wpłacimy składki do maja

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Aha, rozumiem Moja szkoła tańca, ta co się zamknęła, jednak przysłała wczoraj maila, że od poniedziałku znowu działają. Rychło w czas, jakbym wiedziała wcześniej to bym może sobie zostawiła tego multisporta, bo przy takiej stawce jaką mają, to nie opłaca mi się wykupować pojedynczych zajęć, więc tak czy siak nie pochodzę :/[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88251134]Bardziej zakładałam 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jeśli dasz radę zrobić szpagat nawet w trzy miesiące (zakładając, że nie jesteś zbytnio rozciągnięta) to będę pełna podziwu, serio. Nie wiem ile czasu się męczyłam, zanim udało mi się zrobić szpagat na jedną nogę, a potem na pewno minęły kolejne miesiące zanim udało mi się z drugą nogą. A szpagatu poprzecznego nigdy nie zrobiłam i chyba już nie zrobię (choć po paru latach (!) rozciągania byłam już naprawdę blisko)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 10:02   #358
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Mnie przed operacją kolana brakowało dosłownie kilku centymetrów do szpagatu. Teraz niestety mam strasznie zastane mięśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 12:37   #359
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem Moja szkoła tańca, ta co się zamknęła, jednak przysłała wczoraj maila, że od poniedziałku znowu działają. Rychło w czas, jakbym wiedziała wcześniej to bym może sobie zostawiła tego multisporta, bo przy takiej stawce jaką mają, to nie opłaca mi się wykupować pojedynczych zajęć, więc tak czy siak nie pochodzę :/Jeśli dasz radę zrobić szpagat nawet w trzy miesiące (zakładając, że nie jesteś zbytnio rozciągnięta) to będę pełna podziwu, serio. Nie wiem ile czasu się męczyłam, zanim udało mi się zrobić szpagat na jedną nogę, a potem na pewno minęły kolejne miesiące zanim udało mi się z drugą nogą. A szpagatu poprzecznego nigdy nie zrobiłam i chyba już nie zrobię (choć po paru latach (!) rozciągania byłam już naprawdę blisko)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie jestem dość rozciągnięta. A typowo do szpagatu też już kilka miesięcy ćwiczę (choć faktycznie dopiero od około miesiąca tak bardzo intensywnie). Jak się nie uda w 3 miesiące to się nic nie stanie, nic mnie nie goni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 20:47   #360
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały- część 24.!

Co słychać, dziewczyny? Jak nastroje...?
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-30 19:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.