Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-28, 18:56   #3781
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Brzmi to tak, jakby pomidora nie można było zjeść albo banana


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 18:57   #3782
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Brzmi to tak, jakby pomidora nie można było zjeść albo banana
Dlatego się właśnie zastanawiam, skąd takie stwierdzenie...
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 19:05   #3783
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Miało być zjadania żadnych surowizn a zatem jak nazwa wskazuje "surowe" siemię lniane nie jest mniej surowe i mniej mogące zagrażać bezpieczeństwu płodu, bo nikt tego nie zbadał do tej pory. Siemię lniane surowe w odpowiednim kwaśnym "towarzystwie" służy tak naprawdę jedynie w odchudzaniu i powrocie do zdrowia osób mających profil cukrzycowy czy sercowo-naczyniowy pod warunkiem że tarczyca działa jak trzeba. Siemię lniane surowe to białko ciężkostrawne coś na zasadzie produktów pełnoziarnistych, które ma wypełnić żołądek na długo i dać uczucie sytości, niestety tarczyca która odpowiada za metabolizm białek, w dodatku jeżeli cokolwiek się z nią dzieje i z jej hormonami, tym bardziej powinno się spożywać wyłącznie siemię lniane w całości po zalaniu wrzącą wodą aby zdenaturować ciężkostrawne białko i skorzystać z innych cennych właściwości siemienia nie obciążając układu pokarmowego. Ja w pierwszej ciąży piłam tran a siemię dodawałam w ogóle do zup. Są trany smakowe i dobrze wchodzą, w pierwszej ciąży miałam cytrynowy, teraz wzięłam jabłkowy i bardziej mi smakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Brzmi to tak, jakby pomidora nie można było zjeść albo banana


Sent from my iPhone using Tapatalk
Niby można, ale przezorny zawsze ubezpieczony, ja nie jadłam w ciąży surowych owoców, zamieniłam je na pasteryzowane soki multiwitaminowe 100% a poza tym od słodkiego prawie całkowicie mnie odrzuciło a pomidory parzę we wrzątku 3 minuty i obieram ze skóry, która nie posiada żadnych zdrowotnych właściwości a dla wątroby jest niczym beton i blokuje wchłanianie witamin z jelit skutecznie je zapychając zanim się rozłoży. Więc siłą rzeczy nie jem pomidorów surowych a co najmniej są tym sposobem zblanszowane.

Dziwi mnie Twoje podejście, skoro sama dopiero co wczoraj zdaje się że pisałaś o zakazie spożywania surowych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 19:24   #3784
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Nie dziw się, nigdy w życiu nie słyszałam o zakazie spożywania surowych warzyw i owoców w ciąży, wystarczy je dokładnie myć. Stwierdzenie, że nie wolno, to brednie. A co jeśli weganka jest w ciąży? Mam taką koleżankę i urodziła zdrowe dziecko, jej lekarz też był pozytywnie nastawiony dl takiej diety w ciąży.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 19:25   #3785
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Uno no to już tuż tuż. To koniecznie zatestuj jutro ze mną ❤️

Dziewczynki ja co prawda w ciąży byłam jakieś 6,5 roku temu.. więc dawno temu.. i jadłam surowe owoce i warzywa jedyne co nie to surowe mięso, ryby, sery pasteryzowane i nie jadłam też wędzonych rzeczy. Soi też nie jadłam i nie smarowlaam nią ciała, żadnych kwasów na twarz itd. tylko łagodne sprawy.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 19:27   #3786
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja wlasnie teraz salatki owocowe, warzywne myte 3493882738 razy, bo jak sie okazuje nie mam przeciwcial na toxo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 19:32   #3787
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Jeżeli są jakieś badania naukowe na temat spożywania surowych warzyw i owoców w czasie ciąży, chętnie poczytam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-28, 19:33   #3788
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Miało być zjadania żadnych surowizn (...)

Literówkę sobie przetłumaczyłam, poproszę o sensowne źródła mówiące, że nie należy jeść surowych warzyw i owoców. Bo dziwnym trafem spotykam raczej zalecenia, żeby stanowiły podstawę diety.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 20:06   #3789
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Nie dziw się, nigdy w życiu nie słyszałam o zakazie spożywania surowych warzyw i owoców w ciąży, wystarczy je dokładnie myć. Stwierdzenie, że nie wolno, to brednie. A co jeśli weganka jest w ciąży? Mam taką koleżankę i urodziła zdrowe dziecko, jej lekarz też był pozytywnie nastawiony dl takiej diety w ciąży.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak jak napisałam, każdy czyta i stosuje co uważa za stosowne i słuszne dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Literówkę sobie przetłumaczyłam, poproszę o sensowne źródła mówiące, że nie należy jeść surowych warzyw i owoców. Bo dziwnym trafem spotykam raczej zalecenia, żeby stanowiły podstawę diety.
Rób jak uważasz. Ja zrobiłam tak jak ja uważałam po studiach podyplomowych na Uniwersytecie Przyrodniczym ze stricte kierunku dotyczącego żywienia człowieka w profilaktyce zdrowotnej i bardzo skrupulatnie oblaliśmy mity a to co piszą w internecie trzeba konsultować z lekarzami. Ja tu jedynie nie znając Waszych wszystkich indywidualnych wywiadów zdrowotnych czy preferencji żywieniowych piszę tylko o tym co jest w 100% bezpieczne i tyle. A co do źródeł to polecam studia w zakresie żywienia człowieka w profilaktyce zdrowotnej z 1,5 rocznym dostępem do literatury uniwersytetu i będziesz wtedy miała wiedzę kompleksową, z której skorzystasz w najlepszy dla siebie sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja wlasnie teraz salatki owocowe, warzywne myte 3493882738 razy, bo jak sie okazuje nie mam przeciwcial na toxo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie i tu masz rację, że trzeba zachować ostrożność i ja tak samo, nie miałam zakażenia, wobec czego też nie mam przeciwciał dlatego wszystko w ciąży blanszuję, parzę we wrzątku i tak samo można nieobrane warzywa i owoce przed umyciem poprostu zalać wrzątkiem na dosłownie minutę potem domyć w zimnej wodzie, wysuszyć i na spokojnie obrać i jeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Jeżeli są jakieś badania naukowe na temat spożywania surowych warzyw i owoców w czasie ciąży, chętnie poczytam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Poza tym ja nigdzie nie pisałam o zakazie spożywania surowych warzyw i owoców tylko była mowa o surowym siemieniu lnianym który zawiera cyjanek i wątpliwe dla mnie jest korzystne działanie na płód w jakiejkolwiek ilości, ale jak będziesz w ciąży to możesz robić eksperymenty sama na sobie najlepiej nikomu nie doradzając. Także proszę też czytać ze zrozumieniem co piszę, bo to że ja wolałam pić soki pasteryzowane i parzyć pomidory nie = się stwierdzeniu że jest całkowity zakaz spożywania surowych warzyw i owoców w ciąży.
W moich problemach z niepłodnoścą polekową z.winy endo do zdrowia doprowadzili mnie wysokiej klasy specjaliści i to się czym pisze to nie są jedynie kopie z internetu, ale sprawdzona przede wszystkim na sobie samej bezpieczna wiedza dodatkowo zweryfikowana w ramach studiów podyplomowych. Mam już szczęśliwie donoszone i nie chorujące roczne dziecko i druga ciąża też póki co.sie dobrze zapowiada, więc będę się 3mać swoich przekonań. I każdy jak myśli o sobie to musi myśleć o sobie i zasięgnąć porady specjalisty a nie opierać się o koleżanki czy kogokolwiek innego. Ja tu piszę o.swoich doświadczeniach a to czy ktoś będzie robił tak jak ja to już mnie nie interesuje. Ale jak już coś piszę to z czystym sumieniem, że nikomu w żaden sposób moje wpisy nie zaszkodzą. I tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 21:06   #3790
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Poza tym ja nigdzie nie pisałam o zakazie spożywania surowych warzyw i owoców tylko była mowa o surowym siemieniu lnianym który zawiera cyjanek i wątpliwe dla mnie jest korzystne działanie na płód w jakiejkolwiek ilości, ale jak będziesz w ciąży to możesz robić eksperymenty sama na sobie najlepiej nikomu nie doradzając. Także proszę też czytać ze zrozumieniem co piszę, bo to że ja wolałam pić soki pasteryzowane i parzyć pomidory nie = się stwierdzeniu że jest całkowity zakaz spożywania surowych warzyw i owoców w ciąży.
Napisałaś, że nie zaleca się żadnych surowizn. "Żadnych" implikuje między innymi "warzyw i owoców". Polecam czytanie ze zrozumieniem własnych wypowiedzi.

Cóż, zostańmy przy tym, że lepiej, żeby każda trzymała się swoich przekonań, dostępnych badań naukowych i w razie potrzeby konsultowała ze specjalistą. I skończmy temat
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-28, 21:39   #3791
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Napisałaś, że nie zaleca się żadnych surowizn. "Żadnych" implikuje między innymi "warzyw i owoców". Polecam czytanie ze zrozumieniem własnych wypowiedzi.

Cóż, zostańmy przy tym, że lepiej, żeby każda trzymała się swoich przekonań, dostępnych badań naukowych i w razie potrzeby konsultowała ze specjalistą. I skończmy temat
Tak, jeżeli ktoś by mnie zapytał o radę prywatnie czy zawodowo to właśnie tak bym powiedziała, że 'nie zaleca się spożywania żadnych surowizn w ciąży' o to nie ja mam problemy z rozumieniem wypowiedzi. Stwierdzenie 'nie zaleca sie' nie = 'całkowicie zakazane'.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 07:23   #3792
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

10dpo i biel vizira 🤪 miałam test czułość 25. Pamiętam w poprzedniej ciąży tego dnia miałam kreski dwie, z tym że chyba czułość 10 robiłam, beta na pewno była 43 wtedy.

No cóż zatestuje w sobotę ponownie ale już nie mam nadziei, w poniedziałek przyjedzie @



Uno a u Ciebie jak tam?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 07:52   #3793
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Bielsze nie będzie :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:01   #3794
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ale lipa :/
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 08:58   #3795
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzień dobry Soniuska, Uno_deluxe może za szybko, ja byn się nie smucił jeszcze
Ale tutaj się dyskusja zrodziła. Wszędzie się ludzie kłócą, i to się udziela jak widać wszędzie
Nie dyskutować tylko testować.
Nooo czekam na te wasze krechy, potrzebuję więcej pyłu, bo narazie za mało jak na mnie.
Ostatnio jakoś tak mi przeszło. Przez myśl, że przecież mbie takie szczęście nie spotka...

Moszka88, jakoś zniknęła, mam nadzieję, że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:00   #3796
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Soniuska, Uno_deluxe może za szybko, ja byn się nie smucił jeszcze
Ale tutaj się dyskusja zrodziła. Wszędzie się ludzie kłócą, i to się udziela jak widać wszędzie
Nie dyskutować tylko testować.
Nooo czekam na te wasze krechy, potrzebuję więcej pyłu, bo narazie za mało jak na mnie.
Ostatnio jakoś tak mi przeszło. Przez myśl, że przecież mbie takie szczęście nie spotka...

Moszka88, jakoś zniknęła, mam nadzieję, że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sypie pyłem!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:06   #3797
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja może martwiłabym się mniej, ale temperatura też nieco spadła, chociaż wciąż jest powyżej tej bazowej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:08   #3798
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez uno_deluxe Pokaż wiadomość
Ja może martwiłabym się mniej, ale temperatura też nieco spadła, chociaż wciąż jest powyżej tej bazowej.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja jakk pierwszy robilam test z rossmanna, kilka dni przed @ i mialam cien cienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:15   #3799
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ryksa, dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-29, 09:42   #3800
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Kruszyna ależ oczywiście że będziesz ❤️❤️❤️

Będziesz miała te swoje cudo kochane!



Uno no dobra dzisiaj nie wyszło..ale w sobotę rano testujemy obie i dwie kreski u każdej chce widzieć!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 09:51   #3801
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Soniuska, Uno_deluxe może za szybko, ja byn się nie smucił jeszcze
Ale tutaj się dyskusja zrodziła. Wszędzie się ludzie kłócą, i to się udziela jak widać wszędzie
Nie dyskutować tylko testować.
Nooo czekam na te wasze krechy, potrzebuję więcej pyłu, bo narazie za mało jak na mnie.
Ostatnio jakoś tak mi przeszło. Przez myśl, że przecież mbie takie szczęście nie spotka...

Moszka88, jakoś zniknęła, mam nadzieję, że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hi hi ja też ostatnio szukałam i znalazłam Moszkę, Aliczee, Malinkę i już nie pamiętam,.ale przyłapałam Je na czerwcówkach, więc od września już świętują i pewnie wszystko dobrze, poprostu brak aktualizacji w poście głównym, który stoi na majówkach. Ja też Kochana sypie pyłem i mimo jeśli myślisz że nic z danego cyklu nie będzie to i tak działaj zawsze kiedy nadarza się okazja tak jak Karoo czy ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 10:54   #3802
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Jadę zaraz do lekarza, po 2 tygodniach uznał, że jednak warto zobaczyć pacjenta ale już nie było wyjścia, jak dziś mi nie dadzą czegoś, co pomoże na zatoki, to chyba sama je sobie wytnę

Ze spraw okresowych, wygląda na to, że te 10 kropli w dwa dni to wszystko. I tak muszę wejść dzisiaj do pracy po lekarzu, więc skoczę przy okazji po test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 10:56   #3803
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

A jak zapatrujecie sie na farbowanie wlosoww ciazy?30.11 o ile nie zamkna salonow mialam miec wizyte


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 11:30   #3804
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Jadę zaraz do lekarza, po 2 tygodniach uznał, że jednak warto zobaczyć pacjenta ale już nie było wyjścia, jak dziś mi nie dadzą czegoś, co pomoże na zatoki, to chyba sama je sobie wytnę

Ze spraw okresowych, wygląda na to, że te 10 kropli w dwa dni to wszystko. I tak muszę wejść dzisiaj do pracy po lekarzu, więc skoczę przy okazji po test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocne kciukasy Kochana

I zdróweczko za Wszystkie Staraczki, no to chlup za rozwiązanie worka z pyłem i dwiema krechami!!!!!!!!!!!!!!!!! IMG_20201029_112710.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 11:35   #3805
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
A jak zapatrujecie sie na farbowanie wlosoww ciazy?30.11 o ile nie zamkna salonow mialam miec wizyte


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Córka mojego Kuzyna jest fryzjerką i niestety zapewniali ją że może normalnie pracować a ciąża obumarła w przed końcem 3 miesiąca. Teraz ma dwóch zdrowych Synów, ale zmieniła lekarza i przy planowaniu ciąży szła na urlop a potem rychło na L4 od początku do końca. Ja ostatnio pytałam moja fryzjerkę, niby wszystko jest bezpieczne i jako klient tylko godzinę lub około max 3 tam spędzam, ale ja odwołam wizytę w grudniu przed świętami, jakoś przeżyję ten brak fryzury, bo gdyby cokolwiek Fasolci miałoby się stać, to tego już bym nie przeżyła. Także może też wypytaj fryzjerkę że jesteś w ciąży, planujesz taką i taką fryzurę i jakiej marki kosmetyków i farb używa, wtedy sama w necie możesz sprawdzić skład i czy będzie to bezpieczne dla płodu, szczególnie że sam początek jest najważniejszy i powinno się przestrzegać najwięcej środków ostrożności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 11:40   #3806
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
A jak zapatrujecie sie na farbowanie wlosoww ciazy?30.11 o ile nie zamkna salonow mialam miec wizyte


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie wydaje mi się, żeby było szczególnie groźne. Oczywiście, jeśli jesteś klientką, spędzasz tam godzinę i tyle. Co innego pracować w oparach. Farby fryzjerskie są zwykle delikatniejsze niż te w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 11:42   #3807
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

W zdecydowanej wiekszości obumarcia płodu przed 12 tygodniem ciąży to wynik złego podziału genów płodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 12:12   #3808
uno_deluxe
Rozeznanie
 
Avatar uno_deluxe
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 838
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Farbowanie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6356A48C-4113-4EAA-910A-C720C1A5C8F2.jpg (176,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70B82A4F-E66B-4149-95D0-38804C03712F.jpg (137,5 KB, 93 załadowań)
uno_deluxe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 12:47   #3809
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Kruszyna ależ oczywiście że będziesz

Będziesz miała te swoje cudo kochane!



Uno no dobra dzisiaj nie wyszło..ale w sobotę rano testujemy obie i dwie kreski u każdej chce widzieć!
Dziękuję

Ja też czekam na Wasze krechy!!!
Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Hi hi ja też ostatnio szukałam i znalazłam Moszkę, Aliczee, Malinkę i już nie pamiętam,.ale przyłapałam Je na czerwcówkach, więc od września już świętują i pewnie wszystko dobrze, poprostu brak aktualizacji w poście głównym, który stoi na majówkach. Ja też Kochana sypie pyłem i mimo jeśli myślisz że nic z danego cyklu nie będzie to i tak działaj zawsze kiedy nadarza się okazja tak jak Karoo czy ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ach, ok to już jestem spokojniejsza o nasze brzucha tki
Łapie pył i korzystamy z okazji, ale tak mnie wpienia jego robota, że aż mi smutno
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Jadę zaraz do lekarza, po 2 tygodniach uznał, że jednak warto zobaczyć pacjenta ale już nie było wyjścia, jak dziś mi nie dadzą czegoś, co pomoże na zatoki, to chyba sama je sobie wytnę

Ze spraw okresowych, wygląda na to, że te 10 kropli w dwa dni to wszystko. I tak muszę wejść dzisiaj do pracy po lekarzu, więc skoczę przy okazji po test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy na wyniki
Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Mocne kciukasy Kochana

I zdróweczko za Wszystkie Staraczki, no to chlup za rozwiązanie worka z pyłem i dwiema krechami!!!!!!!!!!!!!!!!! Załącznik 7731231

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mniam?! Jak nie znoszę pić takich różnych rzeczy
Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, żeby było szczególnie groźne. Oczywiście, jeśli jesteś klientką, spędzasz tam godzinę i tyle. Co innego pracować w oparach. Farby fryzjerskie są zwykle delikatniejsze niż te w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ludzie, no to będę miała na głowie. Naturalnie mam ciemne włosy, i je mocno rozjaśniam. Jak powstrzymam się w 1 trymestrze a później będę robić pasemka to chyba nie będzie tyak zle

Dziewczyny, co do picia różnych super rzeczy jak tran czy sok z buraka, co powiecie o bromie?
Moja sąsiadka długo się starała o dzidzie(niestety skończyło się adopcja). W każdym razie ma ogromne doświadczenie i mówiła, żebym sobie brom zaczęła pić. Znowu TZ mówi, że brom dawali. Facetom w wojsku, żeby im kuski nie stawały.
No i nie wiem, mam mieszane uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-29, 12:50   #3810
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cześć Dziewczyny!
Jak zwykle podczytuję, rzadziej się udzielam
Anielka, gratuluję dwóch kreseczek
Malamii, Tobie również gratuluję z całego serca i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze
I oczywiście za Was wszystkie też trzymam kciuki za dwie kreseczki. Trzymajcie się zdrowo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.