Narzeczone 2019 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-30, 22:54   #1
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011

Narzeczone 2019


Hej!
Założyłam ten wątek bo jakoś brakuje mi tutaj takiego. Wiem, że są wątki ,,Panny Młode 2019'', ,,Panny Młode 2020'' itd. ale dotyczą osób, które w tym czy w następnym roku biorą ślub. A ten wątek chciałam poświęcić dla osób, które w tym roku się zaręczyły (lub zaręczą, no bo mamy dopiero czerwiec ) A w momencie kiedy będziecie mieli już konkretny termin możecie zawsze dołączyć do odpowiedniego wątku z serii ,,Panien Młodych'' Mój ślub najprawdopodobniej odbędzie się w 2021 lub 2022 roku i takich tematów tutaj na forum jeszcze nie ma.
Chciałabym, żeby ten wątek był miejscem, w którym możemy luźno pogawędzić o różnych kwestiach związanych z weselem, zainspirować się wzajemnie czy zaczerpnąć obiektywnych opinii. Możecie opowiedzieć też coś o swoich zaręczynach, zapraszam serdecznie

Daty naszych zaręczyn:

leille - 26 czerwca
Poli - 22 czerwca
raspberry21 - 09 października (2018)
aante_e - 09 marca
Freya666 - 9 lipca
_Dela_ - 21 czerwca
Klusia91 - 5 lipca
kapsw - 21 lipca
Rapaszka - 8 września
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2019-09-17 o 14:43
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 15:55   #2
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Gratuluję zaręczyn

Ja co prawda już zaręczona (też w tym roku), ale nie planujemy jeszcze ślubu. Myślę, że jeszcze sporo czasu minie zanim zaczniemy.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 16:14   #3
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Narzeczone 2019

Ja co prawda nie narzeczona (po cichu liczę na ten rok, ale nie wiadomo), więc myślę, że spokojnie możesz założyć wątek PM 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023

Edytowane przez Misia452
Czas edycji: 2019-07-05 o 16:18
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 17:32   #4
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Gratuluję zaręczyn

Ja co prawda już zaręczona (też w tym roku), ale nie planujemy jeszcze ślubu. Myślę, że jeszcze sporo czasu minie zanim zaczniemy.
Dziękuję!
Tobie również gratuluję

Rozumiem. Nie macie jeszcze sprecyzowanego roku itd?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie narzeczona (po cichu liczę na ten rok, ale nie wiadomo), więc myślę, że spokojnie możesz założyć wątek PM 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skąd takie przeczucia?

U nas jednak będzie 2021. Bo nam w sumie nie robi różnicy czy 2021 czy 2022, chcieliśmy się zorientować jak terminy odnośnie sali. Zależało nam na czerwcu, ale 2021 już zajęty, natomiast były wolne soboty w lipcu i sierpniu. Chyba ostatecznie zostanie początek sierpnia. Ogólnie nam się nie spieszy, ale stwierdziliśmy, że możemy pobrać się za dwa lata, nie musimy z tym czekać mimo tego, że dzieci po ślubie od razu nie planujemy, chcemy każdym etapem się nacieszyć. Ogólnie będziemy mieć 25 lat, więc na wszystko będzie idealnie czas.
Niewykluczone, że może pokuszę się na założenie takiego wątku. Najlepiej jakby w tym okazało się, że jest kilka osób z terminem ślubu na 2021.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 18:31   #5
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Tobie również gratuluję

Rozumiem. Nie macie jeszcze sprecyzowanego roku itd?



A skąd takie przeczucia?

U nas jednak będzie 2021. Bo nam w sumie nie robi różnicy czy 2021 czy 2022, chcieliśmy się zorientować jak terminy odnośnie sali. Zależało nam na czerwcu, ale 2021 już zajęty, natomiast były wolne soboty w lipcu i sierpniu. Chyba ostatecznie zostanie początek sierpnia. Ogólnie nam się nie spieszy, ale stwierdziliśmy, że możemy pobrać się za dwa lata, nie musimy z tym czekać mimo tego, że dzieci po ślubie od razu nie planujemy, chcemy każdym etapem się nacieszyć. Ogólnie będziemy mieć 25 lat, więc na wszystko będzie idealnie czas.
Niewykluczone, że może pokuszę się na założenie takiego wątku. Najlepiej jakby w tym okazało się, że jest kilka osób z terminem ślubu na 2021.
Nie mamy sprecyzowanego roku. Jakoś nam się nie spieszy już teraz. U nas wszystko zależy od tego jak ułoży się z pracą, także kwestia finansów. Ja mam umowę na czas określony (do końca tego roku, może na kilka miesięcy mi przedłużą, nie wiem), a on teraz skończył staż z UP, dostał umowę na kilka miesięcy, ale średnio mu ta praca podchodzi. Tak to właśnie smutno u nas wygląda. Nie zdziwię się jak będzie 2022 Tak w swojej głowie to chciałam 2020, zanim jeszcze byliśmy zaręczeni.

Oj, to młodzi jeszcze będziecie, ale w sumie masz rację, wtedy będzie na wszystko idealnie czas Ja to w dniu ślubu (o ile taki nadejdzie) pewnie będę panią pod 30
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-05, 18:35   #6
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Tobie również gratuluję

Rozumiem. Nie macie jeszcze sprecyzowanego roku itd?



A skąd takie przeczucia?

U nas jednak będzie 2021. Bo nam w sumie nie robi różnicy czy 2021 czy 2022, chcieliśmy się zorientować jak terminy odnośnie sali. Zależało nam na czerwcu, ale 2021 już zajęty, natomiast były wolne soboty w lipcu i sierpniu. Chyba ostatecznie zostanie początek sierpnia. Ogólnie nam się nie spieszy, ale stwierdziliśmy, że możemy pobrać się za dwa lata, nie musimy z tym czekać mimo tego, że dzieci po ślubie od razu nie planujemy, chcemy każdym etapem się nacieszyć. Ogólnie będziemy mieć 25 lat, więc na wszystko będzie idealnie czas.
Niewykluczone, że może pokuszę się na założenie takiego wątku. Najlepiej jakby w tym okazało się, że jest kilka osób z terminem ślubu na 2021.
W sumie przeczuć jakiś większych nie mam... Ostatnio tylko coś TŻ mówił, ze już za niedługo chciałby ślub ja bym bardzo chciała w tym roku się zaręczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Ja mam jeszcze niecałe 20 lat, a TŻ skończy w tym miesiącu 24

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 20:55   #7
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Nie mamy sprecyzowanego roku. Jakoś nam się nie spieszy już teraz. U nas wszystko zależy od tego jak ułoży się z pracą, także kwestia finansów. Ja mam umowę na czas określony (do końca tego roku, może na kilka miesięcy mi przedłużą, nie wiem), a on teraz skończył staż z UP, dostał umowę na kilka miesięcy, ale średnio mu ta praca podchodzi. Tak to właśnie smutno u nas wygląda. Nie zdziwię się jak będzie 2022 Tak w swojej głowie to chciałam 2020, zanim jeszcze byliśmy zaręczeni.

Oj, to młodzi jeszcze będziecie, ale w sumie masz rację, wtedy będzie na wszystko idealnie czas Ja to w dniu ślubu (o ile taki nadejdzie) pewnie będę panią pod 30
Rozumiem. Nie ma też co robić na siłę. Czasem sytuacja nie sprzyja i trzeba poczekać. Może uda Wam się pobrać w 2022.

Ja zawsze chciałam się zaręczyć mając 23-24 lata i wziąć ślub mając 25-26, a dzieci to gdzieś przed trzydziestką. Zawsze uważałam, że po ślubie wcale nie trzeba od razu starać się o potomstwo. Fajnie gdzieś powyjeżdżać, podróże - małe i duże urządzić swój własny kąt itd. dlatego ten wiek jaki będę miała w momencie ślubu w ogóle mi nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
W sumie przeczuć jakiś większych nie mam... Ostatnio tylko coś TŻ mówił, ze już za niedługo chciałby ślub ja bym bardzo chciała w tym roku się zaręczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Ja mam jeszcze niecałe 20 lat, a TŻ skończy w tym miesiącu 24

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rok jeszcze długi więc niewykluczone. Ja tak sobie myślałam, że mam 23 lata to może jak za rok się zaręczę to też będzie okej, ale mnie mój narzeczony zaskoczył. Totalnie się nie spodziewałam, że już, a teraz w sumie się cieszę, bo nie musimy się z niczym śpieszyć.
My jesteśmy w tym samym wieku (jak wyżej wspominałam) mamy po 23 lata.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 21:12   #8
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Rozumiem. Nie ma też co robić na siłę. Czasem sytuacja nie sprzyja i trzeba poczekać. Może uda Wam się pobrać w 2022.

Ja zawsze chciałam się zaręczyć mając 23-24 lata i wziąć ślub mając 25-26, a dzieci to gdzieś przed trzydziestką. Zawsze uważałam, że po ślubie wcale nie trzeba od razu starać się o potomstwo. Fajnie gdzieś powyjeżdżać, podróże - małe i duże urządzić swój własny kąt itd. dlatego ten wiek jaki będę miała w momencie ślubu w ogóle mi nie przeszkadza.



Rok jeszcze długi więc niewykluczone. Ja tak sobie myślałam, że mam 23 lata to może jak za rok się zaręczę to też będzie okej, ale mnie mój narzeczony zaskoczył. Totalnie się nie spodziewałam, że już, a teraz w sumie się cieszę, bo nie musimy się z niczym śpieszyć.
My jesteśmy w tym samym wieku (jak wyżej wspominałam) mamy po 23 lata.
Też bym chciała dwójkę dzieci przed 30 a pierwsze tak najlepiej 25-26 lat zobaczymy jak wyjdzie, ale od razu po ślubie nie chciałabym się starać, myślę tak pół roku- rok odczekać. Jednak jak na razie to są luźne założenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

No i cały czas ostatnio mi chodzi taka myśl po głowie, że TŻ oświadczy się w tym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 21:16   #9
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Misia, nie chcę Cię rozczarowywać, ale mi się wydawało i ciągle chodziło po głowie, że mój mi się oświadczy w 2017. Oświadczył się 2 lata później. Także nie zawsze to co czujemy się sprawdza. Masz jeszcze dużo czasu, bez spiny.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 21:17   #10
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Misia, nie chcę Cię rozczarowywać, ale mi się wydawało i ciągle chodziło po głowie, że mój mi się oświadczy w 2017. Oświadczył się 2 lata później. Także nie zawsze to co czujemy się sprawdza. Masz jeszcze dużo czasu, bez spiny.
Wiem, nie spinam się jakoś bardzo moze mi się wydaję albo sobie wmawiam, że zachowuje się podejrzanie tak jak mówisz mam jeszcze czas, mogę czekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 15:48   #11
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Hej!
Założyłam ten wątek bo jakoś brakuje mi tutaj takiego. Wiem, że są wątki ,,Panny Młode 2019'', ,,Panny Młode 2020'' itd. ale dotyczą osób, które w tym czy w następnym roku biorą ślub. A ten wątek chciałam poświęcić dla osób, które w tym roku się zaręczyły (lub zaręczą, no bo mamy dopiero czerwiec ) A w momencie kiedy będziecie mieli już konkretny termin możecie zawsze dołączyć do odpowiedniego wątku z serii ,,Panien Młodych'' Mój ślub najprawdopodobniej odbędzie się w 2021 lub 2022 roku i takich tematów tutaj na forum jeszcze nie ma.
Chciałabym, żeby ten wątek był miejscem, w którym możemy luźno pogawędzić o różnych kwestiach związanych z weselem, zainspirować się wzajemnie czy zaczerpnąć obiektywnych opinii. Możecie opowiedzieć też coś o swoich zaręczynach, zapraszam serdecznie

Ja świeżynka - dzień zaręczyn 26 czerwca
Hej
Ja zaręczona od 22 czerwca. Ślub chciałabym wziąć w 2-3 lata więc możliwe że będziemy razem na wątku ale jeszcze wszystko może się zmienić

A sam pomysł na wątek fajny - takie przejściowe miejsce bo wiadomo że nie wszyscy od razu planują ślub. Albo wybranie daty troszkę trwa.

Piszesz, że twój tż Cię zaskoczył więc może opowiedz jak zaręczyny wyglądały u was


Cześć Ireland, Misia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Takie pytanko. Widzicie może mój awatar? Bo właśnie zauważyłam, że w aplikacji go nie widzę.

Edytowane przez _Poli_
Czas edycji: 2019-07-09 o 15:50
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-09, 16:03   #12
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Poli, hej Widzę

No właśnie dziewczyny, piszcie relacje z zaręczyn.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 13:25   #13
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Hej trochę nieśmiało ale czytałam kiedyś co nieco na forum szukając sali weselnej itp w innych wątkach.. Nieśmiało piszę bo zaręczona od października 2018 ale wesele planujemy na 2021r a widzę, że podobne daty ślubów mogą być z tego wątku Więc jeżeli można to chętnie dołączę do Narzeczonych
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 15:49   #14
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej trochę nieśmiało ale czytałam kiedyś co nieco na forum szukając sali weselnej itp w innych wątkach.. Nieśmiało piszę bo zaręczona od października 2018 ale wesele planujemy na 2021r a widzę, że podobne daty ślubów mogą być z tego wątku Więc jeżeli można to chętnie dołączę do Narzeczonych
Hej
Myślę że nic nie stoi na przeszkodzie skoro nie ma narzeczonych 2018. Przygarniemy Cię
Po jakim czasie związku były zaręczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 08:40   #15
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Fajnoo

Zaręczyny w sumie po niedługim czasie - 2 lata i 2 msc. Ale znaliśmy się wcześniej kilka lat i byliśmy dobrymi znajomymi
A u Was po jakim czasie zaręczyny ?

Edytowane przez raspberry21
Czas edycji: 2019-07-11 o 08:41 Powód: zle zacytowane
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 16:44   #16
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

28 dni po zaręczynach miną 4 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 17:03   #17
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Nie do mnie pytanie, ale ja trochę starocią zajeżdżam, bo my się zaręczyliśmy po 6 latach mojego naciskania. Także weteranka.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 21:29   #18
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Hej
Ja zaręczona od 22 czerwca. Ślub chciałabym wziąć w 2-3 lata więc możliwe że będziemy razem na wątku ale jeszcze wszystko może się zmienić

A sam pomysł na wątek fajny - takie przejściowe miejsce bo wiadomo że nie wszyscy od razu planują ślub. Albo wybranie daty troszkę trwa.

Piszesz, że twój tż Cię zaskoczył więc może opowiedz jak zaręczyny wyglądały u was


Cześć Ireland, Misia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Takie pytanko. Widzicie może mój awatar? Bo właśnie zauważyłam, że w aplikacji go nie widzę.
Hej Poli!
Widzę, że zaręczona 4 dni przede mną - gratulacje!

Super, że wątek przypadł Wam do gustu. Miał pełnić funkcję przejściową i mam nadzieję, że taki będzie. Możemy sobie rozmawiać o wszystkim co trapi zaręczone kobietki - np. organizacja ślubu i wesela. Możemy się radzić, inspirować itd.

Tak. Mój narzeczony zaskoczył mnie totalnie. Wyjechaliśmy sobie po sesji na 3 dni do takiego siedliska. Wynajęliśmy sobie studio dla dwojga. Na dole toaleta, aneks kuchenny, stół i miejsce do siedzenia. Na górze łóżko, duże okrągłe okno. Bardzo klimatyczne miejsce, jakbyś spała w takiej drewnianej stajence.
Zostałam obudzona o 4:00 rano ponieważ z tego okna było widać wschód słońca. Pamiętam, że byłam mega zaspana, ale chciałam ten wschód słońca obejrzeć - w końcu taka okazja. I tak sobie siedzieliśmy, oglądaliśmy, rozmawialiśmy i nagle jak się odwróciłam to zobaczyłam, że coś trzyma. Pudełeczko było małe, ja byłam piękna inaczej i taka niekumata o tej porze, że myślałam, że to łańcuszek i jeszcze wyparowałam z tekstem ,,a co Ty żartujesz o tej porze?" po chwili otworzył pudełeczko i zapytał.
A jak było u Was?

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej trochę nieśmiało ale czytałam kiedyś co nieco na forum szukając sali weselnej itp w innych wątkach.. Nieśmiało piszę bo zaręczona od października 2018 ale wesele planujemy na 2021r a widzę, że podobne daty ślubów mogą być z tego wątku Więc jeżeli można to chętnie dołączę do Narzeczonych
Hej! Pewnie, że możesz dołączyć. Zapraszamy!
Skoro u Was wesele w 2021 to pewnie spotkamy się w wątku ,,Panny Młode 2021'', ponieważ u nas na 99% 2021 rok. W poniedziałek podpisujemy umowę odnośnie sali.

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale ja trochę starocią zajeżdżam, bo my się zaręczyliśmy po 6 latach mojego naciskania. Także weteranka.
Ja też odpowiem. Jak wszyscy to wszyscy. U nas zaręczyny po 3 latach, 4 miesiącach i kilku dniach bycia razem.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 21:34   #19
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Leille, miałaś piękne zaręczyny! Nie ironizuję. Dużo bardziej podobają mi się takie w łóżku, bez makijażu niż wystawne restauracje, kolacje czy inne cuda. Ale w sumie każde są na swój sposób piękne, niezapomniane i mają nam się podobać, a nie innym
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-11, 21:51   #20
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Leille, miałaś piękne zaręczyny! Nie ironizuję. Dużo bardziej podobają mi się takie w łóżku, bez makijażu niż wystawne restauracje, kolacje czy inne cuda. Ale w sumie każde są na swój sposób piękne, niezapomniane i mają nam się podobać, a nie innym
Ja też uważam, że każde zaręczyny są piękne na swój sposób, ale ja cieszę się, że miałam właśnie takie. Miałam być zaskoczona, bardziej się mnie już zaskoczyć nie dało. Pierścionek podobno czekał z miesiąc na ten moment. Mój narzeczony stwierdził, że przecież zawsze jestem piękna, nie muszę się malować i ubierać elegancko do restauracji na kolację, żeby on mi się oświadczył - jeszcze bym się domyśliła.
Mi było obojętne jak to się odbędzie. Chciałam tylko, żeby to była inwencja twórcza wtedy jeszcze mojego chłopaka no i żeby mi nawet przez myśl nie przeszło, że coś będzie się działo.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:28   #21
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Leille piękne zaręczyny
Jaką salę wybraliście? W jakim klimacie?

Mnie tż zaskoczył na urlopie w górach. Tego dnia wybraliśmy się na morskie oko. Po drodze zaczęło okrutnie padać ale szliśmy dalej z przerwą na jedzonko w schronisku. Potem dalszą droga również w deszczu. Gdy doszliśmy okazało się że widoki przez deszcz i zamglenie nie są zbyt sprzyjające ale mimo wszystko było pięknie. Tak długo się tam kręciliśmy że przestało padać i wyszło słoneczko Więc znowu zaczęliśmy sobie robić zdjęcia aż w końcu tż do mnie podszedł i po chwili rozmowy się oświadczył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:46   #22
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Leille jakie piękne zaręczyny

Ja też zawsze marzyłam o zaręczynach tylko we dwoje, nawet w piżamie rano ale bez świadków. Mój narzeczony jednak lubi towarzystwo i zrobił to w drodze na wakacje. Mieliśmy przesiadkę w Paryżu i jeden dzień spędziliśmy zwiedzając. Wieczorem poszliśmy pod wieże Eiffla i robiliśmy sobie zdjęcia. Dodam że byliśmy z grupką znajomych, którzy o wszystkim wiedzieli i koniecznie chcieli zrobić nam zdjęcie we dwójkę na tle wieży. Stojąc i "pozując" on wyciągnął pudełeczko i uklęknął za mną (ja oczywiście w tym czasie dalej pozuje do zdjęcia ). W końcu stwierdziłam, że koniec zdjęć, odwracam się a on klęczy
Było pięknie Ale najlepsze jest to, że nie mamy z tego momentu ani jednego zdjęcia, bo znajomi byli tak przejęci wszystkim, że nikt nie pstryknął
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 18:41   #23
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Leille piękne zaręczyny
Jaką salę wybraliście? W jakim klimacie?

Mnie tż zaskoczył na urlopie w górach. Tego dnia wybraliśmy się na morskie oko. Po drodze zaczęło okrutnie padać ale szliśmy dalej z przerwą na jedzonko w schronisku. Potem dalszą droga również w deszczu. Gdy doszliśmy okazało się że widoki przez deszcz i zamglenie nie są zbyt sprzyjające ale mimo wszystko było pięknie. Tak długo się tam kręciliśmy że przestało padać i wyszło słoneczko Więc znowu zaczęliśmy sobie robić zdjęcia aż w końcu tż do mnie podszedł i po chwili rozmowy się oświadczył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wybraliśmy salę w moim rodzinnym mieście (miasto średniej wielkości, ok. 50 tys. mieszkańców). W okolicy to była jedyna sensowna sala. Chcieliśmy, żeby była fajną bazą na wesele w stylu rustykalnym, boho. Jest to sala po starej stoczni. Odremontowana, według mnie z klimatem. Przeważa tam drewno, troszkę cegły. W sali są dwa piękne żyrandole (nie takie w stylu zamkowym), tylko takie bardziej surowe, które można rewelacyjne ozdobić jakimiś roślinkami co mamy zamiar zrobić, ale zobaczymy jak nam to wyjdzie. Dla gości będzie również dostępny taras z widokiem na rzekę.

Oświadczyny w górach, super! kocham góry!

Ja to byłam na tyle w szoku, że potem spać nie mogłam, więc oczy jak pięć złotych od 4:00 rano.

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Leille jakie piękne zaręczyny

Ja też zawsze marzyłam o zaręczynach tylko we dwoje, nawet w piżamie rano ale bez świadków. Mój narzeczony jednak lubi towarzystwo i zrobił to w drodze na wakacje. Mieliśmy przesiadkę w Paryżu i jeden dzień spędziliśmy zwiedzając. Wieczorem poszliśmy pod wieże Eiffla i robiliśmy sobie zdjęcia. Dodam że byliśmy z grupką znajomych, którzy o wszystkim wiedzieli i koniecznie chcieli zrobić nam zdjęcie we dwójkę na tle wieży. Stojąc i "pozując" on wyciągnął pudełeczko i uklęknął za mną (ja oczywiście w tym czasie dalej pozuje do zdjęcia ). W końcu stwierdziłam, że koniec zdjęć, odwracam się a on klęczy
Było pięknie Ale najlepsze jest to, że nie mamy z tego momentu ani jednego zdjęcia, bo znajomi byli tak przejęci wszystkim, że nikt nie pstryknął
Haha! to musiało super wyglądać z boku. Ty sobie tam pozujesz, taka poza, taka. Trzeba kilka, żeby potem wybrać najlepsze zdjęcie, a on za Tobą klęczy i czeka. ,,Bioderko na prawo, na lewo. Dobra kobieto odwróć się w końcu.'' Nie no żartuję oczywiście! świetna historia i piękne zaręczyny.

--
W ogóle to cieszę się, że zawitałyście do wątku! już myślałam, że się biedak nie rozrusza.

Ktoś też już planuje ślub, coś załatwia czy tylko ja się tak wyrwałam jak łania przemierzająca łąki?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 18:47   #24
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

My na razie rozmawialiśmy o tym, że musimy policzyć gości i mniej więcej koszty ale nic w tym kierunku nie zrobiliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 20:15   #25
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Narzeczone 2019

Ja nic nie planuję Właśnie siedzę z maseczką w wannie i się relaksuję, oglądając przy tym abstrachvjów
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 12:23   #26
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Haha! to musiało super wyglądać z boku. Ty sobie tam pozujesz, taka poza, taka. Trzeba kilka, żeby potem wybrać najlepsze zdjęcie, a on za Tobą klęczy i czeka. ,,Bioderko na prawo, na lewo. Dobra kobieto odwróć się w końcu.'' Nie no żartuję oczywiście! świetna historia i piękne zaręczyny.

--
W ogóle to cieszę się, że zawitałyście do wątku! już myślałam, że się biedak nie rozrusza.

Ktoś też już planuje ślub, coś załatwia czy tylko ja się tak wyrwałam jak łania przemierzająca łąki?


tak to wyglądało, a później nie było nawet z czego wybrać hahah

Odnośnie planów to my może nie od razu ale zaczęliśmy planować. Zaręczyny były w październiku, sale zarezerwowaliśmy w lutym
Umowa już podpisana, to samo z zespołem. Póki co tyle na ten moment, reszta pewnie jakoś za rok
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 21:43   #27
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Narzeczone 2019

Cześć Dziewczęta witam watek czekajacych no ja już prawie 8 lat "czekam" bo wiadomo, że nie od samego początku chciałam, żeby się oświadczył, ale przyznam, że zaczynam się niecierpliwić i zastanowiać na co on u licha jeszcze czeka
Chciałam kiedys slubowac w 2020 bo taki ladny i okrągły no ale cóż...chyba nic z tego
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 20:21   #28
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
tak to wyglądało, a później nie było nawet z czego wybrać hahah

Odnośnie planów to my może nie od razu ale zaczęliśmy planować. Zaręczyny były w październiku, sale zarezerwowaliśmy w lutym
Umowa już podpisana, to samo z zespołem. Póki co tyle na ten moment, reszta pewnie jakoś za rok
Czyli coś tam ruszone. U nas jutro podpisywanie umowy odnośnie sali. Zespół też już mamy ,,zarezerwowany'', ale umowę możemy podpisać później. On jest z miasta, w którym studiujemy, więc pewnie w roku akademickim umówimy się na załatwianie formalności. Nie wiem czy jakaś szybka jestem czy co, wiadomo pewnych rzeczy nie da się załatwić już, ale to co można to wolę ogarnąć. Ja to z takich osób ,,co masz zrobić dzisiaj zrób dzisiaj'', a najlepiej ,,co masz zrobić dzisiaj, zrób wczoraj'' jak mam pozałatwiane wcześniej to jestem po prostu spokojna. Szczególnie po tym co ostatnio widziałam - koleżanka ze studiów brała ślub i załatwiała wszystko na ostatnią chwilę, a później latała dzień przed weselem jak głupia i wraz o czymś zapomniała..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 20:35   #29
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta witam watek czekajacych no ja już prawie 8 lat "czekam" bo wiadomo, że nie od samego początku chciałam, żeby się oświadczył, ale przyznam, że zaczynam się niecierpliwić i zastanowiać na co on u licha jeszcze czeka
Chciałam kiedys slubowac w 2020 bo taki ladny i okrągły no ale cóż...chyba nic z tego

Hm wątek czekających jest ale to chyba nie ten


Nam trochę zeszło na znalezieniu odpowiedniej sali. Nie mieliśmy wcześniej nic upatrzone itp, więc wydzwaniałam wszystkie sale wokół Ale też nie od razu się za to wzięliśmy.

W jaki miesiąc celujecie ?
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 19:39   #30
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hm wątek czekających jest ale to chyba nie ten
Wiem wiem ale sporo tu dziewczyn z wątku czekających to się witam
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 10:24:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.