POMÓZCIE MOIM UDOM :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-25, 20:38   #1
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89

POMÓZCIE MOIM UDOM :)))


Mam problem [img]icons/icon9.gif[/img] Moje uda.....są grube...i pokryte cellulitem [img]icons/icon9.gif[/img] Może ktoś zna jakiś dobry domowy sposób ( i jakieś produkty) na pozbycie sie go? Ujędrnienie skóry? Chcę się w wakacje wybrać nad morze... ale musze coś z udami zrobić.
Dzięki z góry i pozdrawiam,
MOnika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 20:49   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))

Na początku tygodnia będziemy uruchamiać w ramach forum nowe, tematyczne forum z poradami specjalisty - p. Piotra Szczotki, znanego w Polsce masażysty.
Możesz zapytać jego o ćwiczenia i automasaż, to chodząca skarbnica wiedzy.

Również odsyłam do wyszukiwarki, w serwisie jak co najmniej kilkadziesiąt minut ostrego czytania nt. cellulitu, artykuły szefowej, Basi Kwiatkowskiej, doktora Jankowiaka. Skolko ugodno.

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 20:52   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))

No to masz jeszcze kupę czasu [img]icons/icon7.gif[/img]
Powiedz mi, Monika, przeczytałaś już artykuły w dziale "Uroda i Zdrowie" i "Medycyna estetyczna" ?
Mam wrażenie, że może do nich nie dotarłaś; a jeśli tak, to może spróbuj sprecyzować pytanie, OK?
Wpisz też do wyszukiwarki "cellesse"
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 20:56   #4
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))

Szczerze, to jestem tu dopiero 1 dzień i już mam kilkanaście milionów innych pytań [img]icons/icon12.gif[/img] Dzięki bardzo za pomoc.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 20:59   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))

Polecam ostatnio stosowany przez mnie i niedawno odkryty również pomysł,myślę,że nie tylko mój [img]icons/icon7.gif[/img] Smaruje się polecanym tu i chwalonym kosmetykiem firmy Norel-kremem i zawijam się folią spożywczą samoprzylepną na ok.30 minut i moim zdaniem DZIAŁA !! [img]icons/icon7.gif[/img] ale nie jestem ani zbyt pulchna, ani mój cellulit nie jest tak bardzo widoczny [img]icons/icon9.gif[/img] Ale myślę ,że dokładając do tego troszke gimnastyki efekty mogą być zadowalające [img]icons/icon7.gif[/img] Powodzenia i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 21:22   #6
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))

Iwona dobrze że przypomniałaś o tym kremie, czaiłam sie na jakis "antycel..." poczytalam sobie opinie na wizazu i teraz juz wiem ze sobie kupie Norela [img]icons/icon7.gif[/img]
A powiedz mi jeszcze, jak sie tak owiniesz ta folia, to krem wchlania sie czy jeszcze go pozniej wsmarowujesz? a i mowisz ze widzisz efekty.. dlugo juz uzywasz tego kremu?

[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-25, 21:38   #7
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))-do Xanki :))

Nie wsmarowuje już tego kremu,bo przed zawinieciem się w folię on jest już wmasowany [img]icons/icon7.gif[/img] po odwinięciu na nogach pozostaje pewna warstwa tzn.czujesz, że noga nie jest sucha [img]icons/icon7.gif[/img] Ja to robie na noc [img]icons/icon7.gif[/img]Ten krem ma to do siebie,że jest jak balsam [img]icons/icon7.gif[/img] Ujędrnia i wygladza również [img]icons/icon7.gif[/img]Używam drugiego opakowania i nie zauważyłam żebym jakoś schudła raczej wygładziła mi się skóra,jest napięta i ujędrniona ,a co do cellulitu to zmniejszył się o jakiąś 1/3 [img]icons/icon7.gif[/img] Ale ja nie jestem jak już pisałam ani specjalnie pulchna ani mój cellulit nie jest aż tak widoczny [img]icons/icon7.gif[/img] Ale w porownaniu do tych wszystkich preparatów,które stosowałam to ten jest najlepszy [img]icons/icon7.gif[/img] A stosowałam naprawdę wilee nawet sporo tych z górnej półki [img]icons/icon9.gif[/img] A ten jest wydajny i cenowo super [img]icons/icon7.gif[/img]!! Ma tylko,moim zdaniem taki specyficzny zapach,który rozpoznam wszędzie [img]icons/icon7.gif[/img] Ale gorąco polecam [img]icons/icon7.gif[/img]pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-25, 22:35   #8
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: POMÓZCIE MOIM UDOM :)))-do Iwony :))

no to super , jutro sobie go kupie [img]icons/icon10.gif[/img].
Tez nie mam problemow z waga.. ale cellulit widze [img]icons/icon12.gif[/img] .. to chyba kwestia nieodpowiedniego odzywiania i braku ruchu.. Ale teraz wzielam sie za siebie i cwicze na silowni, wiec przyda sie jakis "wspomagacz"

pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.