Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-21, 17:13   #1
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320

Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku


Hej

Macie jakieś doświadczenia z sesja plenerowa w tym miejscu? Zastanawiamy się dość mocno, zorientowaliśmy się w kosztach, jednak mamy nieco wątpliwości. Wiadomo, całego Zamku nie wynajmiemy, turystów nie wyprosimy. Jeśli macie jakies doświadczenia/rady proszę o informacje.
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 13:32   #2
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku

Nigdy nie uczestniczyłam w żadnej sesji zdjęciowej w obiektach tego typu. Jednak moim zdaniem jeśli stać Was na opłatę za sesję w tym miejscu i macie to miejsce w zasięgu i podoba się Wam, to warto ja sama bym chciała sesję na jakimś pięknym zamku, ale za daleko byłoby jechać, zbyt drogi interes.

Ludzie już z daleka będą widzieć, że para młoda robi sobie sesję zdjęciową. Większość ludzi w takiej sytuacji stara się jednak zachować kulturalnie i nie przeszkadzać, nie wchodzić przed obiektyw. Jeśli to będzie szczyt sezonu i duży tłok, to musicie się uzbroić w cierpliwość, bo wycieczki też będą chciały przejść, ale myślę, że bez problemu uda się zrobić ładne zdjęcia. Ewentualnie wybierzcie na zdjęcia dzień roboczy i jakąś wczesną porę poranną na przykład. Wtedy może być mniej ludzi.

Kiedyś byłam w kazimierzu dolnym i tam dużą atrakcją są korzeniowe wąwozy lessowe, bardzo malownicze widoki. Jest jeden popularny wąwóz i jest to wąska ścieżka w jednym kierunku, gdzie cały czas chodzą ludzie. Mimo to widziałam jak jakas mała amatorska ekipa robiła zdjęcia i kręciła tam film. Z jednej i z drugiej strony stali ludzie z ekipy, którzy prosili turystów o to, by się zatrzymali na dwie minuty, bo oni chcą nakręcić pusty wąwóz. Nie było z tym żadnego problemu. Tym bardziej myślę, że w takim zamku, gdzie jest więcej przestrzeni, ludzie będą wyrozumiali i będą omijać kadr.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:28   #3
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku

A w jakim miesiącu miałaby być ta sesja?
Bo jeśli wakacyjne to ja bym odradzała- ogrom ludzi i ciężko będzie zrobić ładne zdjęcia.
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 20:10   #4
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku

Właśnie koszty nas pozytywnie zaskoczyly-ok 120zł.

Wrzesień

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Wiadomo że nie każdy będzie taki wyrozumiały, no i w sumie nie mam co wymagać od ludzi, którzy kupują bilet, ze będą rezygnowali ze zwiedzania bo komuś się zdjęć zachciało. (d
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 22:36   #5
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Właśnie koszty nas pozytywnie zaskoczyly-ok 120zł.

Wrzesień

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Wiadomo że nie każdy będzie taki wyrozumiały, no i w sumie nie mam co wymagać od ludzi, którzy kupują bilet, ze będą rezygnowali ze zwiedzania bo komuś się zdjęć zachciało. (d
Ale kto tu mówi o rezygnacji ze zwiedzania? Przecież nie zablokujecie trasy zwiedzania, tylko ustawicie się w jakimś miejscu i będziecie robić zdjęcia. A potem w kolejnych miejscach. Na zamku jest masę miejsca, każdy może Was ominąć, nie musi wlazic w kadr, bo zwiedza ten sam zamek.

Na tej samej zasadzie ktoś mógłby powiedzieć, że nie może zrobić sobie zdjęć w parku. Bo ludzie będą wkurzeni, że nie mogą spacerować po parku, bo komuś się zdjęć zachciało. Bez przesady.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 15:20   #6
meehowu
Przyczajenie
 
Avatar meehowu
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4
Dot.: Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Właśnie koszty nas pozytywnie zaskoczyly-ok 120zł.

Wrzesień

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Wiadomo że nie każdy będzie taki wyrozumiały, no i w sumie nie mam co wymagać od ludzi, którzy kupują bilet, ze będą rezygnowali ze zwiedzania bo komuś się zdjęć zachciało. (d
Witam, wiem, że post stary ale czy doszło do tej sesji? Czy mieliście trochę swobody czy było dużo turystów?
meehowu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 16:27   #7
LoveWeddings
Daniel Tarka
 
Avatar LoveWeddings
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 42
Dot.: Sesja plenerowa w Muzeum Zamkowym w Malborku

Czy doszło do tej sesji?
__________________
sssss
LoveWeddings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-22 17:27:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.