STYCZNIOWE ZAKUPY W CENTRUM HANDLOWYM W WARSZAWIE. Gdzie co jak i za ile? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 19:41   #1
wiecznymelanz
Raczkowanie
 
Avatar wiecznymelanz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 46
Talking

STYCZNIOWE ZAKUPY W CENTRUM HANDLOWYM W WARSZAWIE. Gdzie co jak i za ile?


W niedziele wybieram się do Warszawy na kilka dni na duuuuże zakupy W związku z powyższym oczekuję z niecierpliwością informacji od dziewczyn mieszkających stolicę:
-do którego centrum handlowego się wybrać- gdzie są teraz największe wyprzedaże, duży wybór ubrań
-czy któraś z was widziała w Warszawie buty: nike dunk high? (takie buty sportowe za kostkę



ps jak to jest z topshop w Złotych Tarasach- czy jest tam duży wybór w rozsądnych cenach?
Dodam jeszcze, że moje ulubione marki to: Zara, H&M, Bershka, Lee, Levis, Vero Moda itp.

Dziewczyny czekam na wasze informacje
wiecznymelanz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 22:32   #2
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: STYCZNIOWE ZAKUPY W CENTRUM HANDLOWYM W WARSZAWIE. Gdzie co jak i za ile?

Moim zdaniem ceny w topshopie są bardzo nierozsądne.Został tam jeden wieszak przecen,kompletnie nic ciekawego,z reszta u nas jest w ogóle baaaardzo mały wybór w porównaniu z zachodem.
Jak masz kilka dni,to pojedź do Arkadii,Złotych Tarasów+centrum(dla mnie najlepiej zaopatrzona Zara)i ewnetualnie Galerii Mokotów.Oblecisz wszystko i sama się przekonasz
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 09:19   #3
karinam6
Rozeznanie
 
Avatar karinam6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 555
Dot.: STYCZNIOWE ZAKUPY W CENTRUM HANDLOWYM W WARSZAWIE. Gdzie co jak i za ile?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287223

przejzyj pare ostatnich stron w tym watku ,albo sie spytaj tam , to ktos ci na pewno odpowie
__________________
blog biochemiczno kosmetyczny
http://biochemiakosmetyczna.blogspot.com/

"Samotność jest złudzeniem.Myśli człowieka krążą zawsze koło innych ludzi i łączą go z ich obcym losem,który na próżo strara się odepchnąć."

Z. Nałkowska ("Granica")
karinam6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:24   #4
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: STYCZNIOWE ZAKUPY W CENTRUM HANDLOWYM W WARSZAWIE. Gdzie co jak i za ile?

Cytat:
Napisane przez wiecznymelanz Pokaż wiadomość
W niedziele wybieram się do Warszawy na kilka dni na duuuuże zakupy W związku z powyższym oczekuję z niecierpliwością informacji od dziewczyn mieszkających stolicę:
-do którego centrum handlowego się wybrać- gdzie są teraz największe wyprzedaże, duży wybór ubrań
-czy któraś z was widziała w Warszawie buty: nike dunk high? (takie buty sportowe za kostkę
ps jak to jest z topshop w Złotych Tarasach- czy jest tam duży wybór w rozsądnych cenach?
Dodam jeszcze, że moje ulubione marki to: Zara, H&M, Bershka, Lee, Levis, Vero Moda itp.

Dziewczyny czekam na wasze informacje
Zakupy w Wawie zaczyna się raniutko od stadionu
(jha wcale nie żartuję- 50% "hitów" z allegro to chłam od chińcyków za połowę tej ceny. Chłam, nie chłam, samemu trzeba ocenić- perełki się zdarzają)

Jeśli chcesz możesz Arkadię/Złote tarasy odwiedzić, wybór jest, ceny różne (proponuję raczej Arkadię, większa, ceny bardziej dostępne, jakaś taka, moim zdaniem, większa atrakcja stolYcy, w Złotych to dla mnie dobra tylko herbatka, The Body Shop i łyżwy). Z wyprzedaży już tylko marne końcówki, niestety.

Warto wybrać się na południowy wschód- CHH Maximus czy Centrum Mody Nadarzyn, miejsca wiecznych wyprzedaży. Do maximusa nawet specjalny, darmowy autobus jeździ

A jak HM, Zara, Bershka, Vero Moda- czyli wszytsko z Zachodu- to proponuję rundkę po lumpexach. Serio serio. Czasem wygrzebiesz coś nowego, czasem zapłacisz tyle co w sklepie (złoto dla zuchwałych, czyli http://odzieznawage.com/ w dniu dostawy to jedna z naniebezpieczniejszych wypraw po skarby). A jak Cię nie przekonuje pooglądaj sobie wątek o lumpowych zdobyczach, normalnie cudeńka.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.