pomocy....pękło:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 18:57   #1
aniteczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7

pomocy....pękło:(


hej,mam problem,kilka godzin temu kochałam się z chłopakiem i pękła nam gumka,co prawda nie było wytrysku,ale po chwili zorientowaliśmy się,że pękłopowiedzcie mi czy mogliśmy wpaść????????????????????
podkreślę,że mam 26 dostać miesiączkę,ale tez mam nieregularne cyklebrałam kiedyś przez pół roku tabletki anty....czy to ma jakieś znaczenie,że będzie ciężej???pomocydenerwuj e się strasznie
a i jeszcze jedno w środę idę do ginekologa czy tabletka 72 po coś pomoże jeśli???
aniteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:26   #2
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: pomocy....pękło:(

Cytat:
Napisane przez aniteczka18 Pokaż wiadomość
hej,mam problem,kilka godzin temu kochałam się z chłopakiem i pękła nam gumka,co prawda nie było wytrysku,ale po chwili zorientowaliśmy się,że pękłopowiedzcie mi czy mogliśmy wpaść????????????????????
podkreślę,że mam 26 dostać miesiączkę,ale tez mam nieregularne cyklebrałam kiedyś przez pół roku tabletki anty....czy to ma jakieś znaczenie,że będzie ciężej???pomocydenerwuj e się strasznie
a i jeszcze jedno w środę idę do ginekologa czy tabletka 72 po coś pomoże jeśli???


nie sądzę nie rozumiem, czemu odrazu nie poszłaś do ginekologa albo do szpitala ???!!
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:43   #3
aniteczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: pomocy....pękło:(

ale co nie sądzisz??
aniteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:18   #4
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: pomocy....pękło:(

miałaś dni niepłodne, więc nie masz sie co bać.. znam wiele par które sukcesywnie stosują przerywany w dni niepłodne i rodzicami nie sa;p wiec skoro nie bylo do końca to sie nie martw i czekaj na okres
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:31   #5
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: pomocy....pękło:(

Cytat:
Napisane przez aniteczka18 Pokaż wiadomość
ale co nie sądzisz??
do środy to duużo czasu, z tabletką już nie ma sensu, no właśnie jak pisze Hotter, miałaś dni niepłodne, i nieskończył w Tobie, czekaj na okres
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:25   #6
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: pomocy....pękło:(

przy cyklach nieregularnych mozna sobie gdybac - dni plodne czy nie plodne. poza tym zeby to stwierdzic trzeba obserwowac cykl przez kilka miesiecy

sroda to juz jest 3 dzien - moze lekarz cos przepisze

ja bylam po odstawieniu hormonow, i pekla mi gumka w 27 dc, zapytalam sie pani dr czy moze stwierdzic czy juz owulacja byla czy nie, a ona powiedziala ze przy torbieli nie da sie tego stwierdzic jednoznacznie i dodala ze nie ma co ryzykowac i dostalam escapelle
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 19:05   #7
KarolinaMarcelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: pomocy....pękło:(

Zgadzam się z koleżanką powyżej. Przy nieregularnych cyklach ciężko określić dni płodne i niepłodne. Do tego trzeba obserwować cykl.
Jak bd się stresować zrób test 14 dni po stosunku.
__________________
16.10.2009
14.12.2013
14.05.2016
KarolinaMarcelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 08:07   #8
aniteczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: pomocy....pękło:(

no ale to był dopiero nasz drugi raz i po chwili zorientowalismy sie...nie bylo wytrysku....przeciez zachodzenie w ciaze nie moze byc takie proste i szybkie
aniteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 12:50   #9
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: pomocy....pękło:(

Że dopiero drugi, nie ma nic do rzeczy, ludzie i za pierwszym zachodzą. Ale skoro nie było wytrysku, to nie powinnaś się przejmować. Byłaś u tego ginekologa?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 10:48   #10
aniteczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: pomocy....pękło:(

tabyłamobliczyłam z nim przy nieregularnych ze mialam nieplodne dnii jak nie bylo wytrysku to uspokoil mnielekarz za***isty....swietne podejscie do pacjentkisupertaki starszy gosciumowil ze moze wypisac te po ale one drogie i w moim przypadku zbednemam juz antywiec nastepnym razem bedzie spokoja do tego znalazl nadzerke,ale powiedzial ze nia zajmiemy sie w wieku 19 lat zebym jeszcze troche poszalalaa potem mama powiedziala mi ze do poki jej nie usuneli nadzerki to nie mogla zajsc w ciazea po usunieciu po 4 miesiacach bylam ja<dumna>
aniteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 19:18   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pomocy....pękło:(

Cytat:
Napisane przez aniteczka18 Pokaż wiadomość
tabyłamobliczyłam z nim przy nieregularnych ze mialam nieplodne dnii jak nie bylo wytrysku to uspokoil mnielekarz za***isty....swietne podejscie do pacjentkisupertaki starszy gosciumowil ze moze wypisac te po ale one drogie i w moim przypadku zbednemam juz antywiec nastepnym razem bedzie spokoja do tego znalazl nadzerke,ale powiedzial ze nia zajmiemy sie w wieku 19 lat zebym jeszcze troche poszalalaa potem mama powiedziala mi ze do poki jej nie usuneli nadzerki to nie mogla zajsc w ciazea po usunieciu po 4 miesiacach bylam ja<dumna>
Jak to obliczyliście?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 21:14   #12
aniteczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: pomocy....pękło:(

on to jakos obliczal,ja jemu podawalam daty a on to liczyl,dla mnie to co on sobie mruczal pod nosem i malowal na kartce to byla czarna magia)
aniteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 22:20   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pomocy....pękło:(

Cytat:
Napisane przez aniteczka18 Pokaż wiadomość
on to jakos obliczal,ja jemu podawalam daty a on to liczyl,dla mnie to co on sobie mruczal pod nosem i malowal na kartce to byla czarna magia)
To strasznie dziwne, bo NIE DA SIĘ tak sobie powyliczać kiedy są dni płodne, kiedy nie jeśli ma się nieregularne okresy i nie bada szyjki macicy, śluzu i nie mierzy temperatury przez conajmniej 3 miesiące.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 19:19   #14
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: pomocy....pękło:(

ale widzial na usg wszystko i widzial na jakim etapie jest, moze to bylo jakies jednoznaczne do wykluczenia że 3 dni temu miala plodne <?>
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:26   #15
spiderowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: pomocy....pękło:(

witam. mam pewniem problem... kochalem sie z dziewczyna ok 2-3 tyg temu i pekla mi prezerwatyw atroche nad polowa dlugosci prezerwatywy, jak zrozumialem ,ze zostala peknieta to od razu wyjalem penisa.wziela moja dziewczyna tabletke escapelle okolo 9-10 h po wpadce...miala tylko objawy po wzieciu jakos odruchy wymiotne i to wszystko.okres dostala z 3 dniowym okolo zpoznienem. dlugosc okresu byla prawidlowa. odnosnie testow to zrobila 1 dzien po wpadce, drugi okolo 6 dni po, a trzeci ok 14 dni po ale za to wieczorem. obecnie ma bole w piersiach od okolo 2 miesiecy , a podejrzewala ze bola jaj janiiki a byly to wezly chlonne...zaczela brac ponownie yasmin. prosze bardzo o pomoc czy nie jest w ciazy... bardzo sie tym przejmuje...czy mozna miec okre w czasie ciazy dodatkowo?...blagam niech ktos mi uprzejm odpowie ,bo przez ta sytuacje jestem wykonczony nerwowo.... czy jest mozliwosc z est wciazy jak dostala okres z 3 dniowym opoznieniem? prosze o pomoc...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

czy mam si etym przjemowac?...okres jak dostanie dziewczyna to nei jest w ciazy?..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

bardzo jestem juz wykonczony nerwowo przez ta sprawe..
spiderowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 20:54   #16
joasiaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 106
Dot.: pomocy....pękło:(

z góry sorry, za offtop.

u mnie jeden ginekolog niby wykrył nadżerkę, po pół roku poszłam do innego (w opiniach niby lepszy) i obwieścił, że jak najbardziej u mnie wszystko w porządku, więc niekoniecznie musisz ją posiadać.
joasiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 22:29   #17
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pomocy....pękło:(

Cytat:
Napisane przez spiderowy Pokaż wiadomość
witam. mam pewniem problem... kochalem sie z dziewczyna ok 2-3 tyg temu i pekla mi prezerwatyw atroche nad polowa dlugosci prezerwatywy, jak zrozumialem ,ze zostala peknieta to od razu wyjalem penisa.wziela moja dziewczyna tabletke escapelle okolo 9-10 h po wpadce...miala tylko objawy po wzieciu jakos odruchy wymiotne i to wszystko.okres dostala z 3 dniowym okolo zpoznienem. dlugosc okresu byla prawidlowa. odnosnie testow to zrobila 1 dzien po wpadce, drugi okolo 6 dni po, a trzeci ok 14 dni po ale za to wieczorem. obecnie ma bole w piersiach od okolo 2 miesiecy , a podejrzewala ze bola jaj janiiki a byly to wezly chlonne...zaczela brac ponownie yasmin. prosze bardzo o pomoc czy nie jest w ciazy... bardzo sie tym przejmuje...czy mozna miec okre w czasie ciazy dodatkowo?...blagam niech ktos mi uprzejm odpowie ,bo przez ta sytuacje jestem wykonczony nerwowo.... czy jest mozliwosc z est wciazy jak dostala okres z 3 dniowym opoznieniem? prosze o pomoc...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

czy mam si etym przjemowac?...okres jak dostanie dziewczyna to nei jest w ciazy?..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

bardzo jestem juz wykonczony nerwowo przez ta sprawe..
Jeszcze jeden taki sam post i zgłaszam sprawę moderatorowi żeby Cię zbanowali.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.