Problem ze szkołą a praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 07:18   #1
Falca
Raczkowanie
 
Avatar Falca
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 132
Unhappy

Problem ze szkołą a praca


Witam,
od lipca pracuje na umowie zlecenie jako asystentka stomatologiczna. W CV zaznaczyłam brak doświadczenia, ale wpisałam, że od października zaczynam szkołę policealna w tym kierunku. Faktycznie miałam taki zamiar, bo praca w tym zawodzie sprawia mi ogromną radość. Zostałam przyjęta. Pojawiły się jednak problemy. Grafik wypada tak, że jeszcze ani razu w szkole nie byłam. Nawet po ustaleniach i przesunięciach zmian na pewno nie wyorbie wymaganej przez szkole 50% obecności. Poza tym, czesne które miało wynosic 250 zł przez nie wyrobienie obecnosci wynosi 350 zł. To dla mnie spore pieniadze i denerwuje mnie myśl, że muszę płacic za szkołe, z której nie korzystam, bo nie uczęszczam na zajęcia.
I tu mam problem, bo martwię się, że jak powiem szefowej, że jednak nie dam rady do tej szkoły chodzić (problem ze zmianami i finansami) to mnie zwolni. Szczególnie, gdy w październiku miałam mieć przedłużoną umowę i miałam dostać już umowę o pracę.
Proszę o poradę
Falca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 07:48   #2
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: Problem ze szkołą a praca

Tak, najprawdopodobniej stracisz pracę. Ja tu widzę tylko dwie opcje: albo zmienisz szkołę na taką z innym rozkładem zajęć, albo pogadasz z szefową o zmianie grafiku.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 15:45   #3
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Problem ze szkołą a praca

Pogadaj o zmianie grafiku w szkole, albo z prowadzącymi że napiszesz pracę albo coś i że ci zależy. U mnie się tak udało bo by nam grupę rozwiązali.
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 22:20   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Problem ze szkołą a praca

Cytat:
Napisane przez Pyrola rotundifolia Pokaż wiadomość
Pogadaj o zmianie grafiku w szkole, albo z prowadzącymi że napiszesz pracę albo coś i że ci zależy. U mnie się tak udało bo by nam grupę rozwiązali.
Dokładnie, zawsze można się w szkole dogadać.

Moje klientki zapisały się do szkoły policealnej i będą kształcić się na takim kierunku, w jakim posiadają pracę. Nie było najmniejszego problemu z wykładowcami, a wcześniej z paniami w sekretariacie. I jak może się uda, to w ramach wykonywanej pracy zaliczą im to jako obowiązkową praktykę, która muszą ukończyć
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 17:03   #5
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Problem ze szkołą a praca

zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję najpierw spróbuj się dogadać. Może akurat ktoś wykaże się dobrą wolą
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 18:03:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.