Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-25, 08:29   #1651
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj M pracuje w weekendy a w poniedzialek, jak na zlosc, musze isc do pracy.

Mam nadzieje, ze to bedzie moj ostatni tydzien pracujacy, bo chcialabym gdzies jeszcze pojechac zanim sie maly urodzi. Oczywiscie nie daleko, ale chetnie bym pojechala za miasto na caly dzien.
A nie uzgadnialas w pracy kiedy dokladnie odchodzisz?

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Ja niby maternity mam zaczac 12 sierpnia ( poprzedzone 2 tyg urlopu) ale rozwazam wszystko przesunac 2 tyg wczesniej

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 09:16   #1652
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
A nie uzgadnialas w pracy kiedy dokladnie odchodzisz?

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Ja niby maternity mam zaczac 12 sierpnia ( poprzedzone 2 tyg urlopu) ale rozwazam wszystko przesunac 2 tyg wczesniej

Sent from my E5823 using Tapatalk
Uzgadnialam. Mialam pracowac do nastepnego piatku. Tylko, ze manager dopiero sie obudzil z zimowego snu i jeszcze zastepstwa nie znalazl a firma nie chce tam na tyle czasu osoby, ktora mnie zastepuje, jak jestem na urlopie czy chorobowym.
Wymyslil wiec, zebym pracowala 2 tyg dluzej.
Rozmawialam wczoraj z sekretarka, bo dostala od niego maila i ona myslala, ze ja chce dluzej zostac... Jak sie dowiedziala, co jest grane, to powiedziala, ze do niego napisze, ze moga na te 2 tyg zaakceptowac ta osobe, ktora mnie zwykle zastepuje, wiec pewnie sie dowiem w poniedzialek albo we wtorek co z tego wyjdzie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 10:20   #1653
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jakie plany na sobote?
U nas dlugi weekend a ja planow brak

Sent from my E5823 using Tapatalk
obiecałam mężowi, że dopóki nie wróci i sama w domu siedzę, to nie będę robić zupełnie nic ;] więc leżę, oglądam tv i szydełkuję dobrze, że jutro już wraca, bo zaczynam mieć dość
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 10:48   #1654
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jakie plany na sobote?
U nas dlugi weekend a ja planow brak

Sent from my E5823 using Tapatalk


A my z mężem mamy dzisiaj w planach pojechać i obejrzeć dwa samochody - może któryś kupimy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Wyslalam wynik swojej gin i nie przełożyła wizyty. Nadal 04.06, znając ja to zleci mi jeszcze raz badanie w 32 tyg i da kartkę z rozpiska co jeść U ciebie jakie wyniki krzywej byly?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Przez gapiostwo zostawiłam wyniki u teściów. Jak tylko je zgarnęła, to Ci napisze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Słońce!! To chyba specjalnie dla mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 11:55   #1655
Kaatie88
Raczkowanie
 
Avatar Kaatie88
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 165
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja panicznie boję się dentysty i wizytę odwlekałam ile się dało. Raz się zapisałam i odwołałam ze strachu 2 miesiące się mobilizowałam zanim udało mi się usiąść na fotelu Strach ma wielkie oczy, okazało się że tylko dwie 7 do leczenia. 13 czerwca idę ostatni raz i z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 12:24   #1656
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Ja panicznie boję się dentysty i wizytę odwlekałam ile się dało. Raz się zapisałam i odwołałam ze strachu 2 miesiące się mobilizowałam zanim udało mi się usiąść na fotelu Strach ma wielkie oczy, okazało się że tylko dwie 7 do leczenia. 13 czerwca idę ostatni raz i z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez się panicznie bałam dentysty, zawsze odwlekalam wizyty. Zaglądałam tam tylko wtedy, kiedy już naprawdę nie mogłam wytrzymać w bólu zęba.
I przy jednej takiej sytuacji, po przeprowadzce ok 160km od domu rodzinnego, nagle zostałam w sytuacji, ze nie znałam w nowym miejscu żadnych lekarzy, a poszedł mi ząb. Dwa dni całkowicie wyjęte z życia. Po opiniach w internecie trafiłam na swoją aktualną dentystkę i teraz chodzę do niej z przyjemnością regularnie od prawie półtora roku. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego dentystę, jakby nagle zaczęła pracować 200km od mojego miejsca zamieszkania, to bez wahania bym tyle do niej dojeżdżała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 12:52   #1657
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
kocurasek jak Ty wyprodukowalas takie dwa pokazne bobasy?

Moj jeden ma 1600. I juz mam szczerze dosc. Z corka nie mialam tego problemu i nie wiem co go powoduje, ale jak sie mlody rusza, to boli mnie macica. Nie wazne czy kopie w zebra czy w przod brzucha, boli tak, ze az podskakuje a dziecko przeciez bedzie coraz wieksze.

Nie wiem wszystko zwalam na geny męża. Tez nie masz kruszynki ale tyle to na luzie bym chciała nosić

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Mi zęby okropnie lecą w ciąży, już miałam w tej 3 leczone w tym jeden kanałowo z tym że ja mam słabe zęby. Mi też krzywa wyszła dziwacznie bo 3 wynik był wyższy od drugiego, ale wszystkie 3 w normie i gin powiedział że ok.
Kocurasek ale już masz duże dzieciaczki. Moja znajoma urodziła bliźniaki każde ponad 3 kilo 4 tygodnie przed terminem . Także nie wszystkie bliźniaki są małe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety te dwukosmowkowe i dwuowodniowe to rosną jakby były same także boję się co to będzie, a ja taka drobna i mała jestem wiec mnie rozerwieeeeeee

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja bym nie dała rady nosić takiego ciężaru. Toż brzuch to ogromny musi być... choć ja ostatnio często czuję jak mnie rozpiera i jest coraz większy. Ale nie wiem ile młode ważą

Nie chcę Cię straszyć ale moje tak wyrypały z wagą jakoś przez ostatni miesiąc/ 3 tygodnie. Ale dla pocieszenia Ci napiszę, że w sieci (mój lekarz twierdzi, że to nieprawda) bardzo dużo jest opinii, że clexane (moje zastrzyki w brzuch) działają trochę jak steryd. Wiec może dlatego takie kolosy. A może po rodzinie męża. W każdym razie ciekawa jestem jak to jest u Ciebie i życzę Ci mniejszych dzieciaczków a sobie błędów w pomiarach

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Kocurasku ja startowałam z szyjką 3cm więc Twoje 3,5 to dla mnie bardzo dużo na prenatalnych miałam 1,3 a dzień później 2cm. Ale może bliźniaki bardziej napierają na nią i może dlatego taka reakcja lekarza.

Nie wyobrażam sobie mieć w brzuchu dwa razy tyle co mam, także życzę dużo siły i wytrwałości

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------





Dzięki za kciuki



Ja do szpitala mam ok. 45min więc też nie najbliżej. A Twój dalszy ile od Ciebie?

Dziękuję
Faktycznie nie jest u mnie źle, chyba, że jest tak jak mówisz, inne normy przy bliźniakach. Zobaczę za tydzień co powie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 13:28   #1658
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Zastanawial.sie jak dziecko jest ulozone.
Mam wrazenie ze nozki ma od pepka w lewo/dol a glowe prawo/ gora. Tak ukosem
Bo jakos Tak czuje ruchy najbardziej w tych miejscach no ale mozliwe to ze nie zmienia wogole pozycji?
Waga dzis wskazala 77 czyli +13/14 kg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 14:17   #1659
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zastanawial.sie jak dziecko jest ulozone.
Mam wrazenie ze nozki ma od pepka w lewo/dol a glowe prawo/ gora. Tak ukosem
Bo jakos Tak czuje ruchy najbardziej w tych miejscach no ale mozliwe to ze nie zmienia wogole pozycji?
Waga dzis wskazala 77 czyli +13/14 kg



Sent from my E5823 using Tapatalk
no mój od 5 tygodni jest ułożony główkowo. na boki się kręci, ale fikołków nie robi. twoje może być podobnie ułożone, bo kopniaki często czuję właśnie lewo/dol, a tyłek wypina prawo/ gora. no ale my sobie możemy gdybać położna by macnęła i wiedziała.
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Niestety te dwukosmowkowe i dwuowodniowe to rosną jakby były same także boję się co to będzie, a ja taka drobna i mała jestem wiec mnie rozerwieeeeeee
dla Ciebie kiepsko, dla bobasów dobrze, skoro i tak przed czasem trzeba będzie zrobić cc. chyba jedyne pocieszenie


Cytat:
Napisane przez Kaatie88 Pokaż wiadomość
Ja panicznie boję się dentysty i wizytę odwlekałam ile się dało. Raz się zapisałam i odwołałam ze strachu 2 miesiące się mobilizowałam zanim udało mi się usiąść na fotelu Strach ma wielkie oczy, okazało się że tylko dwie 7 do leczenia. 13 czerwca idę ostatni raz i z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja samego dentysty się nie boję. ale wiercenia w zębie i kanałowego panicznie. dlatego przesadzam czasem z dbaniem o zęby, nigdy nie miałam jakichś super mocnych.
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 14:21   #1660
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Polozna widze w czwartek to zobaczymy czy wogole sprawdzi

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 14:49   #1661
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moj jest odwrocony glowkowo a czuje go wszedzie.

Na wadze +9 kg, ale teraz waga rosnie coraz szybciej
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 14:50   #1662
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zastanawial.sie jak dziecko jest ulozone.
Mam wrazenie ze nozki ma od pepka w lewo/dol a glowe prawo/ gora. Tak ukosem
Bo jakos Tak czuje ruchy najbardziej w tych miejscach no ale mozliwe to ze nie zmienia wogole pozycji?
Waga dzis wskazala 77 czyli +13/14 kg

Sent from my E5823 using Tapatalk


Ja tez mam pewnie 13 kg na plusie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 15:29   #1663
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Ja tez mam pewnie 13 kg na plusie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepsze ze ja tego nie widze
Owszem mam brzuch, ale spodnie nosze nadal 10(38) nie widze zaokraglenia mordki czy grubszych rak

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 16:56   #1664
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie tez tego przyrostu wagi nie widac, ale niestety go czuje. Nie mam ogromnego brzucha a czuje sie jak slon.
Najgorsze jest to, ze lazienka jest na gorze a kuchnia i salon na dole, wiec musze chodzic po schodach minimum kilka razy dziennie a jest coraz ciezej.


Co do spodni... nosilam 8-10 (zaleznie od firmy) a teraz musze nosic 12, ale nie dlatego, ze w mniejsze nie wejde, tylko nie moge nosic nic dopasowanego, bo mecza mnie skurcze. Mam ten problem od poczatku ciazy, zanim jeszcze brzuch sie pojawil. Nawet legginsy musze miec luzniejsze, bo jak zaloze dopasowane, to maraton skurczowy sie zaczyna.

Edytowane przez martynka89
Czas edycji: 2019-05-25 o 16:59
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 17:09   #1665
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
U mnie tez tego przyrostu wagi nie widac, ale niestety go czuje. Nie mam ogromnego brzucha a czuje sie jak slon.
Najgorsze jest to, ze lazienka jest na gorze a kuchnia i salon na dole, wiec musze chodzic po schodach minimum kilka razy dziennie a jest coraz ciezej.


Co do spodni... nosilam 8-10 (zaleznie od firmy) a teraz musze nosic 12, ale nie dlatego, ze w mniejsze nie wejde, tylko nie moge nosic nic dopasowanego, bo mecza mnie skurcze. Mam ten problem od poczatku ciazy, zanim jeszcze brzuch sie pojawil. Nawet legginsy musze miec luzniejsze, bo jak zaloze dopasowane, to maraton skurczowy sie zaczyna.
Ooops wspolczuje
My wynajmujemu mieszkanie i wszystko jest na jednym poziomie tylko do mieszkania shody mega waskie i nie wiem jak ja bede z wozkiem wchodzic
Przyszly koszule nocne do karmienia, sa ok ale....guziki odpinaja sie same bede musiala wszyc chyba wieksze poprostuScreenshot_20190525-170827.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 17:24   #1666
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ooops wspolczuje
My wynajmujemu mieszkanie i wszystko jest na jednym poziomie tylko do mieszkania shody mega waskie i nie wiem jak ja bede z wozkiem wchodzic
Przyszly koszule nocne do karmienia, sa ok ale....guziki odpinaja sie same bede musiala wszyc chyba wieksze poprostuZałącznik 7677654

Sent from my E5823 using Tapatalk
Najlatwiej chyba w takiej sytuacji wypiac gondole z maluchem ze stelaza i wniesc do mieszkania a nastepnie wniesc zlozona rame. Bo wnosic calosc moze byc ciezko jak jest wasko.

Fajna koszula.
Ja mam zwykle, rozpinane z przodu, na wysokosci piersi, ale nie lubie koszul i pewnie tylko w szpitalu bede nosic.


Juz mam poprane, poprasowane i poukladane wszystkie ubranka do 3 mies, tetry, flanele, spiworki itd.
Chociaz mam jeden problem z glowy. Nie wiem jeszcze kiedy przyjda wymieniac ogrzewanie a wtedy nie dosc, ze bedzie sajgon w calym mieszkaniu, bo beda zrywac podlogi, to jeszcze przez nastepnych kilka dni, bede ten balagan sprzatac. Nie ma szans zebym prala, jak beda ciac podlogi i wszedzie bedzie pyl. Mam tylko nadzieje, ze przed porodem to zrobia, bo jak dopiero po, to chyba sie zalamie.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 17:25   #1667
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Najlepsze ze ja tego nie widze
Owszem mam brzuch, ale spodnie nosze nadal 10(38) nie widze zaokraglenia mordki czy grubszych rak

Sent from my E5823 using Tapatalk


Ja czuje :/
W poprzedniej ciąży przywalilam 22 kg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 17:28   #1668
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja nie idę do dentysty, odpuszcze sobie. Bylam pol roku temu na kontroli i jeszcze nigdy nie miałam plomby ani nic. Mam bardzo mocne zęby. W tym roku koncze 32 lata. Ostatni raz miałam leczonego mleczaka jako dziecko.

Mam wizytę w poniedziałek. Przestraszyłam się szybkiego wzrostu wagi ( slodycze i deszcze). Odstawiłam slodycze i sporo spaceruję i waga spadła. Na plusie 6 kg. Czuję się super,tylko nie mogę za bardzo sie schylać i kucać. U nas jest tak pięknie i słonecznie.. taki maj uwielbiam. Za dwa dni mam rocznicę ślubu - 2 lata.. taka byla pogoda na naszym ślubie.

Podczytuję wątek cały czas. Frzymam kciuki ,żeby wszystkie szyjki trzymały i żebyśmy w spokoju dotrwały do końca 3 trymestru. Ja nawet nie wiem jaką długość ma moja szyjka,bo nikt tego mi nie mieezy. Lekarz tylko mówi,że dluga i zamknięta. Jestem parę tygodni za Wami więc mój maluszek to mikrus - 1 kg. Do cc zostało mi 11 tygodni.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 17:31   #1669
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mi apka pokazuje... 66 dni do terminu porodu.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 18:17   #1670
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Nie wiem wszystko zwalam na geny męża. Tez nie masz kruszynki ale tyle to na luzie bym chciała nosić




Niestety te dwukosmowkowe i dwuowodniowe to rosną jakby były same także boję się co to będzie, a ja taka drobna i mała jestem wiec mnie rozerwieeeeeee




Nie chcę Cię straszyć ale moje tak wyrypały z wagą jakoś przez ostatni miesiąc/ 3 tygodnie. Ale dla pocieszenia Ci napiszę, że w sieci (mój lekarz twierdzi, że to nieprawda) bardzo dużo jest opinii, że clexane (moje zastrzyki w brzuch) działają trochę jak steryd. Wiec może dlatego takie kolosy. A może po rodzinie męża. W każdym razie ciekawa jestem jak to jest u Ciebie i życzę Ci mniejszych dzieciaczków a sobie błędów w pomiarach




Dziękuję
Faktycznie nie jest u mnie źle, chyba, że jest tak jak mówisz, inne normy przy bliźniakach. Zobaczę za tydzień co powie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w rodzinie i u tżta same kluski sie rodzily... ja też prawie 4 kilo mialam A brzuch mi wystrzelił, z reszta widziałaś na fb. A jeszcze miesiąc temu nie wygladalam na 6 miesiąc bliźniaków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

A na plusie mam juz 12 kilo I nie widać tego, figure nadal trzymam. Choc z rozmiaru 38 wskoczyłam na 40. Ale ogolnie duzo sie nie zmienilo oprocz wielkich cycek i brzucha Same dzieci to 2 kilo a jeszcze wody itp... chociaz widze ze w biodrach sie rozszerzylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 18:27   #1671
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
no mój od 5 tygodni jest ułożony główkowo. na boki się kręci, ale fikołków nie robi. twoje może być podobnie ułożone, bo kopniaki często czuję właśnie lewo/dol, a tyłek wypina prawo/ gora. no ale my sobie możemy gdybać położna by macnęła i wiedziała.

dla Ciebie kiepsko, dla bobasów dobrze, skoro i tak przed czasem trzeba będzie zrobić cc. chyba jedyne pocieszenie



ja samego dentysty się nie boję. ale wiercenia w zębie i kanałowego panicznie. dlatego przesadzam czasem z dbaniem o zęby, nigdy nie miałam jakichś super mocnych.

Wiem, że to dla nich dobrze, ale 2,5kg - 2,8kg to tez spoko waga. Trzeba odrazu po 3 na głowę? mam nadzieję, że zhamują.

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Ja nie idę do dentysty, odpuszcze sobie. Bylam pol roku temu na kontroli i jeszcze nigdy nie miałam plomby ani nic. Mam bardzo mocne zęby. W tym roku koncze 32 lata. Ostatni raz miałam leczonego mleczaka jako dziecko.



Mam wizytę w poniedziałek. Przestraszyłam się szybkiego wzrostu wagi ( slodycze i deszcze). Odstawiłam slodycze i sporo spaceruję i waga spadła. Na plusie 6 kg. Czuję się super,tylko nie mogę za bardzo sie schylać i kucać. U nas jest tak pięknie i słonecznie.. taki maj uwielbiam. Za dwa dni mam rocznicę ślubu - 2 lata.. taka byla pogoda na naszym ślubie.



Podczytuję wątek cały czas. Frzymam kciuki ,żeby wszystkie szyjki trzymały i żebyśmy w spokoju dotrwały do końca 3 trymestru. Ja nawet nie wiem jaką długość ma moja szyjka,bo nikt tego mi nie mieezy. Lekarz tylko mówi,że dluga i zamknięta. Jestem parę tygodni za Wami więc mój maluszek to mikrus - 1 kg. Do cc zostało mi 11 tygodni.

Wow, super ze masz takie mocne zęby
Gratuluję rocznicy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 18:36   #1672
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie na plus około 8 ale ja ważę się tylko na wizytach, ale mi poszło tylko w brzuch i cycki .
Chica Latina mój gin w 3 trymestrze wymaga wpisu od stomatologa w karcie ciąży.
Ciekawa jestem ile mój maluch waży, z ostatniego pomiaru miał 417 g, ale to było w 22tc a teraz jesteśmy w 26, pewnie dopiero się dowiem na usg 3 trymestru.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 20:07   #1673
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Ja czuje :/
W poprzedniej ciąży przywalilam 22 kg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mysle ze ja spokojnie dobije do 22-25

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Super. Zrobilam tygodniowe zakupy i lodowka sie zepsola

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 08:05   #1674
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dzień dobry witam sie w 26+0... chyba czas dokończyć wyprawkę i mieć spokoj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 08:33   #1675
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

witajcie
u nas 28 +3
Na wadze + 6kg, ale ważę się tylko na wizytach kontrolnych. Nie widzę wzrostu wagi, ale czuję się jak czołg.
Coraz bardziej bolą w mnie w nocy biodra przy spaniu na boku, kilka razy w nocy się budzę i zmieniam bok, ale guzik to pomaga :/
Jutro zaczynam ogarniać wyprawkę, trzymajcie kciuki, zaczynam od zera
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 08:53   #1676
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Dzień dobry witam sie w 26+0... chyba czas dokończyć wyprawkę i mieć spokoj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na paczatku zakladalam zakupy dopiero.w czerwcu

Mamy koniec maja a mi brakuje rozka, pieluszek tstrowych i.przescieradelka
Reszta jest, wozek przyszedl wczoraj,ale mialam radosc go skrecac

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 09:16   #1677
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Wiem, że to dla nich dobrze, ale 2,5kg - 2,8kg to tez spoko waga. Trzeba odrazu po 3 na głowę? mam nadzieję, że zhamują.




Wow, super ze masz takie mocne zęby
Gratuluję rocznicy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
U mnie na plus około 8 ale ja ważę się tylko na wizytach, ale mi poszło tylko w brzuch i cycki .
Chica Latina mój gin w 3 trymestrze wymaga wpisu od stomatologa w karcie ciąży.
Ciekawa jestem ile mój maluch waży, z ostatniego pomiaru miał 417 g, ale to było w 22tc a teraz jesteśmy w 26, pewnie dopiero się dowiem na usg 3 trymestru.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też tylko w brzuch poszło, jest coraz wiekszy. Coraz gorzej jest się schylić albo kucnąć..
Jutro dopytam o stomatologa,czy musze do niego iść. Mam jutro wizytę. W końcu

U mnie tez już prawie wszystko gotowe,wyprawka jest. Brakuje mi wozka, nianii elektronicznej i łózeczka z materacem. Ale to zamawiam w czerwcu,bo nie mam teraz kasy. Wtopilismy duzo pieniedzy w naprawę samochodu.. śnią mi się dziwne rzeczy i trochę w nocy się przekręcam,ale śpie po 10-12 godzin. Synek ma najwięcej energii.miedzy 1 a 4 rano. On wtedy w ogole nie spi. A oboje z tżtem wtedy nie kontaktujemy.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 09:28   #1678
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie 29+6 i jakies 11kg. Ostatnio 1 tydzien = +1kg. Przerazajace, ale kolo 6 miesiaca tez mialam taki skok, a pozniej sie uspokoiło, wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie mam wrażenie, że ostatnio baaardzo mi brzuch urósł. Reszta w normie i nadal mam talię!
Brakuje mi tylko wyprawki aptecznej z gemini. Tak to chyba juz wszystko mam
Ja tez mam ostatnio dziwne sny. Śniło mi się, że zapominałam o dziecku i zostawiałam je w dziwnych miejscach, że nie potrafiłam go karmić i uwaga... że mój mąż porzygał się przy pierwszej kupce (w to akurat bylabym w stanie uwierzyc).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 14:35   #1679
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
U mnie 29+6 i jakies 11kg. Ostatnio 1 tydzien = +1kg. Przerazajace, ale kolo 6 miesiaca tez mialam taki skok, a pozniej sie uspokoiło, wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie mam wrażenie, że ostatnio baaardzo mi brzuch urósł. Reszta w normie i nadal mam talię!
Brakuje mi tylko wyprawki aptecznej z gemini. Tak to chyba juz wszystko mam
Ja tez mam ostatnio dziwne sny. Śniło mi się, że zapominałam o dziecku i zostawiałam je w dziwnych miejscach, że nie potrafiłam go karmić i uwaga... że mój mąż porzygał się przy pierwszej kupce (w to akurat bylabym w stanie uwierzyc).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A tak gadają diabetolodzy, że na tej diecie cukrzycowej się praktycznie nic nie tyje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 15:05   #1680
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja na paczatku zakladalam zakupy dopiero.w czerwcu

Mamy koniec maja a mi brakuje rozka, pieluszek tstrowych i.przescieradelka
Reszta jest, wozek przyszedl wczoraj,ale mialam radosc go skrecac

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ja musze to ogarnąć bo nie wiem kiedy wybije godzina 0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.