Mamy grudniowe 2019 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-25, 14:13   #3271
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Midusia ja właśnie tez zadnych nie mam dlatego moge poszalec z wózkiem 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Huehue, starsznie dziwne to, bo w sumie poza zakupem jakichś wacików i pieluszek dla maluszka mogłabym ipchnav absolutnie że wszystkim, co mam aktualnie w domu. Kupię tylko taki zwykły przewijak za 30zeta, bo poprzedni tak powyginalismy, że wylądował w śmietniku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 14:30   #3272
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Ivi56, wielkie gratulacje!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 14:54   #3273
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019

W mnie już 13 tc coś tam widać już

Ivi, gratulacje!

Raficzyca, masz dobre wyniki pappy. W naszym podeszłym wieku nie ma szans na zd 1:10000 chyba ja mam podwyższone konkretnie wszystkie trisomie, bo zd jest 1:249, jakaś inna 1:800 coś i liczę na to że będzie dobrze czekam jeszcze na wyniki panoramy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190525_154546.jpg (98,0 KB, 66 załadowań)
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 14:55   #3274
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019

I brudne lustro
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 15:45   #3275
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
W mnie już 13 tc coś tam widać już

Ivi, gratulacje!

Raficzyca, masz dobre wyniki pappy. W naszym podeszłym wieku nie ma szans na zd 1:10000 chyba ja mam podwyższone konkretnie wszystkie trisomie, bo zd jest 1:249, jakaś inna 1:800 coś i liczę na to że będzie dobrze czekam jeszcze na wyniki panoramy.
Biedro sliczny brzuszek,a jaka zgrabna jestes widać, ze to ciazowy
Co do lustra to norma przy dzieciach 🤦


Przestańcie już z tym podeszlym wiekiem laski 🤣🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Raficzyca ile masz lat bo brakuje mi w mojej kartotece tej informacji

Maz powiedział teściowej o bejbisiu , mowi ooo to na początek roku będzie dzidzia, luty?
A maz : nie, przed świętami, grudzień ooo to już który tydzien? I chyba foch,ze nie zadzwonilam z testem w ręku...
Niestety nie moglam, bo moja tesciowa nie należy do dyskretnych.


Jakos wielce szczesliwa nie byla, nie bylo fajerwerkow... no spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 16:22   #3276
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Nas jutro czeka ta rozmowa! Strach się bać! Kupiliśmy auto uff, jedna rzecz z głowy. Jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 16:27   #3277
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Biedro sliczny brzuszek,a jaka zgrabna jestes widać, ze to ciazowy
Co do lustra to norma przy dzieciach ��


Przestańcie już z tym podeszlym wiekiem laski ����������

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Raficzyca ile masz lat bo brakuje mi w mojej kartotece tej informacji

Maz powiedział teściowej o bejbisiu , mowi ooo to na początek roku będzie dzidzia, luty?
A maz : nie, przed świętami, grudzień ooo to już który tydzien? I chyba foch,ze nie zadzwonilam z testem w ręku...
Niestety nie moglam, bo moja tesciowa nie należy do dyskretnych.


Jakos wielce szczesliwa nie byla, nie bylo fajerwerkow... no spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pati, ja myślę że Twoja teściowa się ucieszyła,ale z tego co piszesz,to wnioskuje że jeszcze bardziej się obraziła że dopiero mówicie
My z mezem zamierzamy powiedzieć teściowej w poniedziałek, jak już będziemy po prenatalnych, ciekawa jestem jej reakcji...myślę że się ucieszy,bo już w tym roku jesteśmy 6 lat po slubie A dzieciaczka nie ma....

Biedro,hehe,my chyba jesteśmy razem już w podeszłym wieku ale bliżej nam do 30tki niż 40tki, więc aż tak starymi matkami nie bedziemy
Aha,i masz fajny już brzuszek juz! u mnie jeszcze słabo widać, zaraz 13 tc, ciekawe kiedy już będzie widoczna ciąża....oby wogole trwala dalej...

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nas jutro czeka ta rozmowa! Strach się bać! Kupiliśmy auto uff, jedna rzecz z głowy. Jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiula,jakie autko kupiliscie?

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-05-25 o 16:28
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 16:50   #3278
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Jestem po i dzidziuś zdrowy, dzisiaj ma trosKe posad 6 cm data porodu zostaje 6.12.19


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super wieści!
Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
W mnie już 13 tc coś tam widać już

Ivi, gratulacje!

Raficzyca, masz dobre wyniki pappy. W naszym podeszłym wieku nie ma szans na zd 1:10000 chyba ja mam podwyższone konkretnie wszystkie trisomie, bo zd jest 1:249, jakaś inna 1:800 coś i liczę na to że będzie dobrze czekam jeszcze na wyniki panoramy.
Fajny brzuszek! Rzeczywiście już coś widać. Która to ciąża u Ciebie?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 17:11   #3279
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nas jutro czeka ta rozmowa! Strach się bać! Kupiliśmy auto uff, jedna rzecz z głowy. Jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, jakie w końcu kupiliscie?
I powodzenia jutro na rozmowie
Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Pati, ja myślę że Twoja teściowa się ucieszyła,ale z tego co piszesz,to wnioskuje że jeszcze bardziej się obraziła że dopiero mówicie
My z mezem zamierzamy powiedzieć teściowej w poniedziałek, jak już będziemy po prenatalnych, ciekawa jestem jej reakcji...myślę że się ucieszy,bo już w tym roku jesteśmy 6 lat po slubie A dzieciaczka nie ma....

Biedro,hehe,my chyba jesteśmy razem już w podeszłym wieku ale bliżej nam do 30tki niż 40tki, więc aż tak starymi matkami nie bedziemy
Aha,i masz fajny już brzuszek juz! u mnie jeszcze słabo widać, zaraz 13 tc, ciekawe kiedy już będzie widoczna ciąża....oby wogole trwala dalej...

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Gosiula,jakie autko kupiliscie?
No masz racje, bo szwagierka napisala, ze mama od wejscia sie chwalila i cieszyla sie bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 17:33   #3280
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Maddd dzięki biedro to za chwilę będę się czuła jak babcią w ciąży.
A tak szczerze to powiem wam, że patrząc na spotkanych przezenie w życiu ludzi to dzielą się na takich, którzy dzieci mieli zaraz po 20 i takich, którzy teraz (30-35 lat) wciąż są singlami, lub hca się jeszcze wyszaleć. Tak więc w pracy moja druga ciąża w wieku 33 lat to jest raczej "woooow, już z chcieliście drugie?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 17:41   #3281
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Pati, ja myślę że Twoja teściowa się ucieszyła,ale z tego co piszesz,to wnioskuje że jeszcze bardziej się obraziła że dopiero mówicie
My z mezem zamierzamy powiedzieć teściowej w poniedziałek, jak już będziemy po prenatalnych, ciekawa jestem jej reakcji...myślę że się ucieszy,bo już w tym roku jesteśmy 6 lat po slubie A dzieciaczka nie ma....

Biedro,hehe,my chyba jesteśmy razem już w podeszłym wieku ale bliżej nam do 30tki niż 40tki, więc aż tak starymi matkami nie bedziemy
Aha,i masz fajny już brzuszek juz! u mnie jeszcze słabo widać, zaraz 13 tc, ciekawe kiedy już będzie widoczna ciąża....oby wogole trwala dalej...

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Gosiula,jakie autko kupiliscie?
Kupiliśmy scenika III. Trafił nam się egzemplarz w mega fajnym stanie. Nie jest to jakiś ekstra samochód, ale był w naszym budżecie i jestem bardzo zadowolona z wyposażenia. Pełno schowków, osłonki przeciwsłoneczne, dodatkowe lusterka do dzieci, regulowane fotele. Taki typowo rodzinny samochodzik. Mam nadzieję, że fajnie będzie nam służył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-25, 21:42   #3282
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Pisząc o podeszlym wieku mam na myśli testy pappaBo trzy razy miałam bardzo niskie białko pappa i w każdej kolejnej ciąży ogólny wynik wychodzi dużo, duzo gorzej, czyli wiek ma tu duże znaczenie. A przecież całe życie przede mna!

Mycha, to moja czwarta ciąża.
Mam córkę że stycznia 2015, synka z sierpnia 2017, w listopadzie 2018 Dzidziusiowi przestało bić serduszko w 9 tc. W pierwszej ciąży brzuch było mi widać od 20 tc. W ciąży z synkiem i teraz praktycznie już pojawił się w 8-9 tc.

My mówimy już wszystkim o ciąży, a córka wszystkich na chrzciny Maciusia zaprasza... trochę ja dziś hamowalam z tymi chrzcinami. No i chyba kwestia imienia jest już rozwiązana, a ja nie miałam nic do powiedzenia na ten temat
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 21:47   #3283
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Pisząc o podeszlym wieku mam na myśli testy pappaBo trzy razy miałam bardzo niskie białko pappa i w każdej kolejnej ciąży ogólny wynik wychodzi dużo, duzo gorzej, czyli wiek ma tu duże znaczenie. A przecież całe życie przede mna!

Mycha, to moja czwarta ciąża.
Mam córkę że stycznia 2015, synka z sierpnia 2017, w listopadzie 2018 Dzidziusiowi przestało bić serduszko w 9 tc. W pierwszej ciąży brzuch było mi widać od 20 tc. W ciąży z synkiem i teraz praktycznie już pojawił się w 8-9 tc.

My mówimy już wszystkim o ciąży, a córka wszystkich na chrzciny Maciusia zaprasza... trochę ja dziś hamowalam z tymi chrzcinami. No i chyba kwestia imienia jest już rozwiązana, a ja nie miałam nic do powiedzenia na ten temat
O Boziu jak słodkooooo Leon dzis nieswiadomie pocałował moj brzuch jest przytulasek, mowilam zeby zrobil aja dzidzi ,to najpierw klepał (jak psa naszego ) a potem aaaaaaja i buzi. słodkie to bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-25, 22:53   #3284
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Biedro87 to kłopot z imieniem macie z głowy

PatiPee ja jak mówię mojemu P, że tu jest bobo, to on pokazuje, że też ma w brzuchu bobo. I weź tu się z nim dogadają, a za 3 tygodnie jedziemy ogłaszać dziadkom dobra nowinę i tak trochę chciałam, żeby to P się "wygadał".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 07:07   #3285
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
W mnie już 13 tc coś tam widać już

Ivi, gratulacje!

Raficzyca, masz dobre wyniki pappy. W naszym podeszłym wieku nie ma szans na zd 1:10000 chyba ja mam podwyższone konkretnie wszystkie trisomie, bo zd jest 1:249, jakaś inna 1:800 coś i liczę na to że będzie dobrze czekam jeszcze na wyniki panoramy.
Oooo ładnie już brzuszek widać.
Ja jestem Twój rocznik, więc też się martwię przed wynikami Pappy. No ale wiem już że jeśli będzie coś nie tak od razu robię NIFTY albo co. a Tobie właśnie po Pappie wyszły takie ryzyka, tak?

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Biedro87 to kłopot z imieniem macie z głowy

PatiPee ja jak mówię mojemu P, że tu jest bobo, to on pokazuje, że też ma w brzuchu bobo. I weź tu się z nim dogadają, a za 3 tygodnie jedziemy ogłaszać dziadkom dobra nowinę i tak trochę chciałam, żeby to P się "wygadał".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze ma te parę tygodni, musicie codziennie trenować przekazywanie wieści: brzydal:

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy scenika III. Trafił nam się egzemplarz w mega fajnym stanie. Nie jest to jakiś ekstra samochód, ale był w naszym budżecie i jestem bardzo zadowolona z wyposażenia. Pełno schowków, osłonki przeciwsłoneczne, dodatkowe lusterka do dzieci, regulowane fotele. Taki typowo rodzinny samochodzik. Mam nadzieję, że fajnie będzie nam służył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja szwagierka kupiła z pół roku temu i są zachwyceni. A rzeczywiscie wyposażenie jest totalnie wypasione, głośniki Bose, kamery od wszytskiego i takie tam.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 07:10   #3286
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Jestem po i dzidziuś zdrowy, dzisiaj ma trosKe posad 6 cm data porodu zostaje 6.12.19


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Super wieści
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Gratulacje udanych wizyt

Araya A my się chyba znamy z wątku staraczkowego z 2016/2017

Pati też ostatnio szczapiłam syna na mmr - 1 dawka. Gorączkował przez 3 dni po tygodniu od szczepienia . Teraz jeszcze lecimy zaległe menigokoki B 2ga dawka, ospa 2 ga dawka, menigokoli C (nawet nie wiem ile dawek), odkleszczowe zapalenie mózgu i chyba wszystko masakra ile tych szczepień jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To nie ja ale wiem że jest dziewczyna z takim samym nickiem tylko ma 90 zamiast 09, bo byłam z nią razem na wątku ślubnym


Wiecie co, wczoraj nas zapraszali na wesele to sierpniowe i na wstępie wchodzą i „gratulacje słyszeliśmy że rodzina się powiększa” a my jak wryci z TŻtem :/ okazało się że teście całej rodzinie rozpowiedzieli odrazu po tym jak się od nas dowiedzieli, czyli prawie na samym początku. I to dodatkowo nie najbliższej rodzinie czyli komu się dało, bo Ci co prosili na wesele to raczej patrząc na więzy to daleka rodzina.Ostatnio myśleliśmy że teraz jakoś wygadali, no ale to by było na tyle z proszenia i uszanowania naszej prośby.
Nie wiem jak można być takim człowiekiem... jestem tak wkurzona znowu

Mąż jak teściowej nagadał to się głupio tłumaczyła ze nie wie jak to się stało. No jasne nie wie że ma długi jęzor, głupia baba!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 07:16   #3287
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Maddd dzięki biedro to za chwilę będę się czuła jak babcią w ciąży.
A tak szczerze to powiem wam, że patrząc na spotkanych przezenie w życiu ludzi to dzielą się na takich, którzy dzieci mieli zaraz po 20 i takich, którzy teraz (30-35 lat) wciąż są singlami, lub hca się jeszcze wyszaleć. Tak więc w pracy moja druga ciąża w wieku 33 lat to jest raczej "woooow, już z chcieliście drugie?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne obserwacje ja jestem rok od Ciebie młodsza a z moich znajomych ze studiów na przykład dziecka nie ma nikt. Null. Zero. Mówię oczywiście o takiej swojej bliskiej paczce. Za to z klasy z gimnazjum praktycznie wszyscy oprócz mnie, i to takie odchowane pacholęcia po 8-10 lat. Więc idealnie się Twoja teoria sprawdza w praktyce.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Super wieści




To nie ja ale wiem że jest dziewczyna z takim samym nickiem tylko ma 90 zamiast 09, bo byłam z nią razem na wątku ślubnym


Wiecie co, wczoraj nas zapraszali na wesele to sierpniowe i na wstępie wchodzą i „gratulacje słyszeliśmy że rodzina się powiększa” a my jak wryci z TŻtem :/ okazało się że teście całej rodzinie rozpowiedzieli odrazu po tym jak się od nas dowiedzieli, czyli prawie na samym początku. I to dodatkowo nie najbliższej rodzinie czyli komu się dało, bo Ci co prosili na wesele to raczej patrząc na więzy to daleka rodzina.Ostatnio myśleliśmy że teraz jakoś wygadali, no ale to by było na tyle z proszenia i uszanowania naszej prośby.
Nie wiem jak można być takim człowiekiem... jestem tak wkurzona znowu

Mąż jak teściowej nagadał to się głupio tłumaczyła ze nie wie jak to się stało. No jasne nie wie że ma długi jęzor, głupia baba!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale bym się zagotowała ze złości. Kurcze, nie po to człowiek prosi o dyskrecję żeby ktoś paplał na prawo i lewo. Nie wie jak to się stało! Dobre!Wiem, że mleko się rozlało, ale następnym razem po prostu nie mówcie im o niczym
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 07:22   #3288
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Wiem, nie chciałam im mówić ale ja swoim powiedziałam to i TŻ chciał swoim. Myślał, że po tym co przeszliśmy uszanują. A tu jak widać maja nas w dupie, jak zawsze
Prędko mnie u siebie nie zobaczą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 07:24   #3289
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Emosz, PatiPee wiecej nas tutaj mam marcowych 2017

Ja nad detektorem nigdy się nie zastanawiałam, ale przyglądałam się kiedyś dyskusji i jej konkluzja była właśnie taka, że zdecydowanie więcej szkody ( stresów), niż pożytku.
Mój największy wydatek przed porodem w tej ciąży to bedzie chyba laktator
No i mam nadzieję, że koszty samego porodu, ale tutaj jeszcze dużo do myślenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja listopadowa 2016
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Huehue, starsznie dziwne to, bo w sumie poza zakupem jakichś wacików i pieluszek dla maluszka mogłabym ipchnav absolutnie że wszystkim, co mam aktualnie w domu. Kupię tylko taki zwykły przewijak za 30zeta, bo poprzedni tak powyginalismy, że wylądował w śmietniku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też przewijak poszedł się paść, więc też raczej pierdółki do kupienia i wózek plus foteliki bo tego nie zostawiałam
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nas jutro czeka ta rozmowa! Strach się bać! Kupiliśmy auto uff, jedna rzecz z głowy. Jestem mega zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! nas też to niedługo czeka, bo na jedno auto już nie damy rady

Co do mówienia o ciąży to u nas już większość osób wie. Córeczka też już w miarę kojarzy, że w brzuszku jest dzidzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 09:29   #3290
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Arya ,no nieodpowiedzialne z ich strony. U mnie w pierwszej ciazy tez wszyscy wiedzieli od 6tego tyg, mimo, ze prosilam teściów o dyskrecję nie uszanowali tego.
Teraz wszyscy dowiedzieli sie wczoraj, czyli w 12tyg. No już nie bede tego ukrywać bo brzuch zaczyna byc widac na serio, i o ile do Polski sie nie wybieram balabym sie ze ktos to teściowej przekaże, byloby jej przykro ze nie dowiedziała sie od nas.

Ale no na samym początku to hardcore, bo wszystko może sie zdarzyc i nie są to odosobnione przypadki , widac bylo u nas na forum jaka to skala strat
Uważam , ze teraz spadło mega to ryzyko i mozna powiedzieć, natomiast nadal nie rozumiem sposobu myslenia teściowej, przecież moglo sie cos wydarzyć. Wtedy przyjmowanie takich gratulacji jest jak nóż w plecy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 09:41   #3291
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Super wieści




To nie ja ale wiem że jest dziewczyna z takim samym nickiem tylko ma 90 zamiast 09, bo byłam z nią razem na wątku ślubnym


Wiecie co, wczoraj nas zapraszali na wesele to sierpniowe i na wstępie wchodzą i „gratulacje słyszeliśmy że rodzina się powiększa” a my jak wryci z TŻtem :/ okazało się że teście całej rodzinie rozpowiedzieli odrazu po tym jak się od nas dowiedzieli, czyli prawie na samym początku. I to dodatkowo nie najbliższej rodzinie czyli komu się dało, bo Ci co prosili na wesele to raczej patrząc na więzy to daleka rodzina.Ostatnio myśleliśmy że teraz jakoś wygadali, no ale to by było na tyle z proszenia i uszanowania naszej prośby.
Nie wiem jak można być takim człowiekiem... jestem tak wkurzona znowu

Mąż jak teściowej nagadał to się głupio tłumaczyła ze nie wie jak to się stało. No jasne nie wie że ma długi jęzor, głupia baba!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dlatego my wcześniej nie mówiliśmy teściowej. Nie zdążylibyśmy dojechać do domu, a już by wszyscy z gratulacjami dzwonili. To samo zrobiła ze ślubem. Od nich do nas jest 20 min drogi. Dojechaliśmy do domu i już kolega dzwonił do narzeczonego "no nie gadaj, że będziesz się żenił". Dlatego najpierw wszystko mówimy mojej rodzinie, a rodzina TŻ wszystko wie na końcu. Mogą się wkurzać, ale jak nie potrafią uszanować naszych spraw to nie będą na bieżąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 11:24   #3292
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019

No teraz dobitnie pokazali, że od tej pory również będą informowani o wszystkim na szarym końcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 16:23   #3293
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Dziewczyny, prenatalne miałyście przez pochwę, czy już brzuch?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 16:57   #3294
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prenatalne miałyście przez pochwę, czy już brzuch?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Mycha,też mnie to zastanawia...ale chyba powinnyśmy mieć je zrobione przez brzuch?
Jak Twoje nastawienie przed jutrem? Ja się coraz bardziej boje, nie wiem jak do tej 14 wytrzymam... trochę żałuję że wzięłam wolne na jutro, w pracy może bym tyle nie myślała o tym wszystkim.
A będziesz też robiła pappe jutro?
Cały dzień mnie dzis boli głowa,może od stresu?
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 17:00   #3295
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prenatalne miałyście przez pochwę, czy już brzuch?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Przez brzuch - 12tydzień z OM, 11 z usg. Ale tak mi mocno uciskał i jeździł, że brzuch mnie bolał jeszcze 2 dni. No ale pewnie wie co robi.

Gratulacje wszystkich udanych wizyt. Ja już nie świruje tylko czekam na 3 czerwca Zdaję sobie sprawę, że dziecię ponad 4 cm jest już dużo silniejsze niż 0,7 cm No i nawet jak by coś się nie udało to aktualnie wykorzystuje ten czas w domu na odpoczynek bo nigdy nie byłam na zwolnieniu lekarskim 🤷☠♀️

Dziś nawet trochę przeglądałam wyprawkę i chyba po prenatalnych zacznę coś zamawiać. Zamierzam rozkładać wydatki równo na każdy miesiąc

Opowiem Wam jeszcze, że dowiedziałam się wczoraj, że kuzynka była w 2 ciąży. O pierwsze dziecko walczyli 5 lat, to dziecko ma ledwo roczek więc niewielka przerwa jak zaszła znowu. I poroniła. I w pierwszym momencie kiedy ta plotka do mnie dotarła kilka dni temu byliśmy przekonani, że na samym początku. A wczoraj się okazało, że ciąża była już na tyle zaawansowana, że musieli zorganizować pogrzeb(to który to musiał być tydzień?). Nie wiem nic więcej bo Ci, którzy byli na pogrzebie i próbowali do niej podejść zrezygnowali bo podobno tak płakała, że nie było z nią kontaktu..
W całej tej smutnej historii chyba najgorsze jest to, że wszyscy sąsiedzi i cała masa ludzi musiała się o tym dowiedzieć. Bo być może niewiele osób wiedziało o ciąży aż do pogrzebu. A to mała wieś..

Nie sądziłam kiedyś, że utrzymanie ciąży to jest tak powszechny problem XXI wieku..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 17:43   #3296
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Przez brzuch - 12tydzień z OM, 11 z usg. Ale tak mi mocno uciskał i jeździł, że brzuch mnie bolał jeszcze 2 dni. No ale pewnie wie co robi.

Gratulacje wszystkich udanych wizyt. Ja już nie świruje tylko czekam na 3 czerwca Zdaję sobie sprawę, że dziecię ponad 4 cm jest już dużo silniejsze niż 0,7 cm No i nawet jak by coś się nie udało to aktualnie wykorzystuje ten czas w domu na odpoczynek bo nigdy nie byłam na zwolnieniu lekarskim 🤷♀️

Dziś nawet trochę przeglądałam wyprawkę i chyba po prenatalnych zacznę coś zamawiać. Zamierzam rozkładać wydatki równo na każdy miesiąc

Opowiem Wam jeszcze, że dowiedziałam się wczoraj, że kuzynka była w 2 ciąży. O pierwsze dziecko walczyli 5 lat, to dziecko ma ledwo roczek więc niewielka przerwa jak zaszła znowu. I poroniła. I w pierwszym momencie kiedy ta plotka do mnie dotarła kilka dni temu byliśmy przekonani, że na samym początku. A wczoraj się okazało, że ciąża była już na tyle zaawansowana, że musieli zorganizować pogrzeb(to który to musiał być tydzień?). Nie wiem nic więcej bo Ci, którzy byli na pogrzebie i próbowali do niej podejść zrezygnowali bo podobno tak płakała, że nie było z nią kontaktu..
W całej tej smutnej historii chyba najgorsze jest to, że wszyscy sąsiedzi i cała masa ludzi musiała się o tym dowiedzieć. Bo być może niewiele osób wiedziało o ciąży aż do pogrzebu. A to mała wieś..

Nie sądziłam kiedyś, że utrzymanie ciąży to jest tak powszechny problem XXI wieku..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogrzeb mozesz odprawic juz dziecku z 12tyg jesli tylko sobie życzysz. Smutne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Generalnie mozna zawsze zrobic pogrzeb po poronieniu, o ile nie jest to puste jajo. Trzeba tylko zrobic badanie na plec, wtedy mozna zglosic do USC zgon nienarodzonego dziecka, i wyprawic pogrzeb, przysluguje nawet zasilek pogrzebowy.

Wolalabym o tym nie wiedziec ale tez znam dziewczynę, która pochowala dziecko po wczesnym poronieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 17:44   #3297
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Mycha,też mnie to zastanawia...ale chyba powinnyśmy mieć je zrobione przez brzuch?
Jak Twoje nastawienie przed jutrem? Ja się coraz bardziej boje, nie wiem jak do tej 14 wytrzymam... trochę żałuję że wzięłam wolne na jutro, w pracy może bym tyle nie myślała o tym wszystkim.
A będziesz też robiła pappe jutro?
Cały dzień mnie dzis boli głowa,może od stresu?
Pappy robić nie będę.

Cały czas myślę o tym badaniu, ale jakoś jestem teraz spokojniejsza, niż np. tydzień temu. Bo w sumie to już mi zamartwianie się nic nie da. Jutro i tak już poznam wyniki i będę wiedzieć na czym stoję. Staram się jednak patrzeć pozytywnie. Jednak takie wady genetyczne są rzadkie. Do tego nie ma u mnie w rodzinie żadnego podobnego przypadku.

Ale pewnie tuż przed 14:00 jutro będę się mega denerwować.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 17:47   #3298
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Mycha,też mnie to zastanawia...ale chyba powinnyśmy mieć je zrobione przez brzuch?
Jak Twoje nastawienie przed jutrem? Ja się coraz bardziej boje, nie wiem jak do tej 14 wytrzymam... trochę żałuję że wzięłam wolne na jutro, w pracy może bym tyle nie myślała o tym wszystkim.
A będziesz też robiła pappe jutro?
Cały dzień mnie dzis boli głowa,może od stresu?
Maddd nie denerwuj się, Twoja dzidzia juz jest duza, juz jest silna. I na pewno jest zdrowa. Natura wie co robi. ja sie w ogole nie stresuje tymi badaniami. Widzialam dzidziolca tydzien temu i zobaczę 5tego dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prenatalne miałyście przez pochwę, czy już brzuch?

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Przez pochwę dr mówił, ze jest w stanie więcej obejrzeć, żeby wlasnie nie przyciskac tej glowicy.

Ja mialam przez powloki brzuszne dopiero od kolejnej wizyty czyli 16tyg. Dzidzia już byla wieksza i łatwiej bylo przez brzuch, chociaż w sumie dla mnie szczerze to bez roznicy. Czasami lepiej dopochwowo przynajmniej nie dociska głowicy.
Moja gin i tak zawsze mnie na samolocie badala. Wiec trzeba bylo sie rozebrac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 17:54   #3299
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Pogrzeb mozesz odprawic juz dziecku z 12tyg jesli tylko sobie życzysz. Smutne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Generalnie mozna zawsze zrobic pogrzeb po poronieniu, o ile nie jest to puste jajo. Trzeba tylko zrobic badanie na plec, wtedy mozna zglosic do USC zgon nienarodzonego dziecka, i wyprawic pogrzeb, przysluguje nawet zasilek pogrzebowy.

Wolalabym o tym nie wiedziec ale tez znam dziewczynę, która pochowala dziecko po wczesnym poronieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mi chodzi o to, że ona już musiała pochować. Bo nie mogła oddać w szpitalu bo było za duże. Stąd nie wiem od którego to tygodnia tak działa. A nie chce czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-26, 17:59   #3300
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ale mi chodzi o to, że ona już musiała pochować. Bo nie mogła oddać w szpitalu bo było za duże. Stąd nie wiem od którego to tygodnia tak działa. A nie chce czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, ja pamiętam jak urodzilam mojego synka, taka dziewczyna która chodzila do mojej gin tez przezyla tragedię,bo stracila ciążę w 38 tyg, pojechała na ip bo ruchow nie czula a dziecko juz nie zylo.
Tak naprawdę do porodu nic nie wiadomo, ale nie można o tym myśleć, bo mozna zwariować. U nas na wątku tez sie zdarzyły tragedie, w 14, 28 i 32tyg . Strach byl duzy,ale wypieralam te mysli, wiedzialam ze bedzie dobrze, bo musi tak byc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-01 10:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.