Kłyciny kończyste ? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 22:43   #1
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33

Kłyciny kończyste ? :(


byłam dwa tygodnie temu u lekarza mam wyczuwalne krostki w przedsionku pochwy to normalne ? powiedział,że nie mam kłykcin, w cytologii wyszło zapalenie bakteryjne i nadżerkę mam. czy to normalne,że w przedsionku pochwy mam wyczuwalne krostki ? albo to są jakieś gruczoły ? dodaje ,że byłam na pogotowiu w szpitalu ... i lekarz też powiedział,że nie widzi żadnych kłykcin.. pomóżcie mi... bo się schiz uje i się boje mam jednego partnera od zawsze... i ja dla niego tak samo. z jednym facetem tylko spałam i on ze mną bo dla siebie jestesmy pierwsi ..
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 00:49   #2
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

z Twojego posta wnioskuje, że była u dwóch różnych lekarzy? Tak czy inaczej skoro lekarz Ci powiedział, że nie masz to się uspokój. Na forum nie da się tego ocenić bo nawet "nie widać i nie czuć co tam masz". Jak się tak bardzo boisz to idź szybko się zapisz do ginekologa jakiegoś innego i się go dopytaj to się uspokoisz krostki nie muszą być kłykcinami. Może masz jakieś uczulenie? Albo to objaw tego zapalenia bakteryjnego o którym piszesz? Musisz iść do ginekologa i im szybciej tym lepiej bo krócej będziesz się stresować!
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:56   #3
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

nie tak naprawdę on się przyjrzał temu ostatnio i powiedział,że żadnych nie widzi... a od sierpnia byłam chyba u 6 lekarzy... też nic nie widzieli.... ale przy wejściu do pochwy mam takie krostki malutkie w rzędzie nie wiem czy to jakieś gruczoły czy coś... współżyje ze swoim parnterem bez i jemu nic nie dolega itd. więc może to moja schiza może to moja uroda... ale tu tak przy gruczole bartholinego ... w sumie jest ich tak nie wiem są koloru skóry może to zwykłe gruczoły... a jak bym miała kłyciny to dawno bym zaraziła już swojego... ale to jedno... z skad bym to mogła mieć... jestem wierna... on też... więc ja poprostu tych krostek nie rozumie.... w tf? co to jest.
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:48   #4
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

Cytat:
Napisane przez luzi Pokaż wiadomość
nie tak naprawdę on się przyjrzał temu ostatnio i powiedział,że żadnych nie widzi... a od sierpnia byłam chyba u 6 lekarzy... też nic nie widzieli.... ale przy wejściu do pochwy mam takie krostki malutkie w rzędzie nie wiem czy to jakieś gruczoły czy coś... współżyje ze swoim parnterem bez i jemu nic nie dolega itd. więc może to moja schiza może to moja uroda... ale tu tak przy gruczole bartholinego ... w sumie jest ich tak nie wiem są koloru skóry może to zwykłe gruczoły... a jak bym miała kłyciny to dawno bym zaraziła już swojego... ale to jedno... z skad bym to mogła mieć... jestem wierna... on też... więc ja poprostu tych krostek nie rozumie.... w tf? co to jest.
a nie lepiej zamiast do kolejnego ginekologa to iść do wenerologa...?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:08   #5
luzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 33
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

po co do wenerologa ? skoro ginegolog chyba by wyczaił,że to kłyciny nie
luzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:10   #6
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

Cytat:
Napisane przez luzi Pokaż wiadomość
po co do wenerologa ? skoro ginegolog chyba by wyczaił,że to kłyciny nie
EHH , skoro sama twierdzisz, że ginekolog by wyczaił i byłaś już u tylu lekarzy, którzy powiedzieli to samo, to czemu w takim razie służy ten wątek? lza_slonca po prostu podpowiedziała Ci co jeszcze możesz zrobić, żeby się już tak nie niepokoić, więc PO TO do wenerologa.
__________________
  • Studentka Komunikacji Wizerunkowej


27.02.13 NOWA TEORIA POKONANA ![/FONT][/B][/SIZE]
14.03.13 KIEROWCA ! PRAKTYKA ZA PIERWSZYM
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:04   #7
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

Cytat:
Napisane przez luzi Pokaż wiadomość
po co do wenerologa ? skoro ginegolog chyba by wyczaił,że to kłyciny nie
oświecę Cie- nie, nie wyczaiłby. Dlatego mamy lekarzy internistów w stopniu podstawowym obeznanym w każdej specjalizacji oraz specjalistów
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 21:32   #8
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Kłyciny kończyste ? :(

To są kłykciny kończyste- tak poprawnie. Ten pomysł z wenerologiem nie jest taki zły skoro tak się stresujesz. Potrzeba więcej badań, żeby je odkryć. I tylko część z wirusów, które je wywołują przekazywana jest drogą płciową, więc nie podejrzewaj od razu chłopaka o zdradę Martwisz się zdrowiem= zbadaj się dokładnie
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.