Test Synergen - Gabi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Synergen

Notka

Klub Recenzentki Synergen 50 użytkowniczek testuje nowe produkty Synergen. Poznaj ich recenzje!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 21:52   #1
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697

Test Synergen - Gabi


Dzisiaj mija tydzień odkąd zaczęłam testować kosmetyki Synergen, więc już mogę coś więcej o nich napisać.

Pianka
Bardzo udany produkt. Generalnie bardzo lubię pianki do mycia twarzy. Ta bardzo ładnie pachnie, delikatnie oczyszcza buzię, idealna na rano. Nie powoduje ściągnięcia skóry.

Tonik
Do toniku byłam sceptycznie nastawiona przez alkohol, który znajduje się już na drugim miejscu w składzie. Jedak nie czuć go, w ogóle, w trakcie stosowania. Używam go tylko raz dziennie, na wieczór. Nie wysusza, pachnie bardzo ładnie, orzeźwiająco, miło odświeża buzi.

Plasterki /
Byłam ich bardzo ciekawa i liczyłam na ich skuteczne działanie. Po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona, zahamował rozwój wyprysku, który później dosyć szybko zniknął. Za drugim razem już nie było tak dobrze, nie do końca spełnił swoje zadanie, ponieważ nie wysuszył wyprysku, jednak w zasadzie, w krótkim czasie on zniknął.
Plasterków jest dużo, więc nadal będę testować (a niestety mam na czym). Warto też dodać, że plasterki trzymają się całą noc, nie przesuwają się, a rano nie ma problemu z ich odklejeniem.

Krem
Jest to kosmetyk, z którego jestem najmniej zadowolona. Na pewno nie można mu zarzucić, że nie matuję, ponieważ zdecydowanie spełnia swoje zadanie, nawet aż za bardzo. Powoduje u mnie straszne ściągnięcie skóry, skóra jest nie miła w dotyku i taka jakby strasznie wysuszona, przez co okropnie nieprzyjemnie mi się go stosuje.

Podsumowując jestem zadowolona z przetestowanych kosmetyków. Piankę na pewno ponownie kupię. Tonik, jeśli nie spowoduje wysuszenia skóry, to również zakupię. Plasterki muszę jeszcze potestować, ale myślę, że warto je mieć pod ręką. Kremu na pewno nie kupię, ponieważ mi nie odpowiada.
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Synergen


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.