Marketing i reklama w firmie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-09, 09:54   #181
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 131
Dot.: Jaki rodzaj reklamy wybrać

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;86097342]Myślę, że najlepszą reklamą jest strona na fb i częste promocje - jak ktoś skorzysta z promocji i zobaczy, że jest fajnie miło i przede wszystkim dobrze to przyjdzie i kolejnym razem [/QUOTE]

zgadzam się jednak teraz najczęściej szuka się takich iformacji w internecie, reklama na fejsbuku i innych portalach społecznościowych sprawdza się świetnie. nawet strona na instagramie - coraz więcej lokali usługowych, sklepów ma takie konta, na których można znaleźć aktualne informacje.
dominika_kras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:11   #182
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jaki rodzaj reklamy wybrać

Cytat:
Napisane przez paulakrolewna123 Pokaż wiadomość
Jaki rodzaj reklamy wybrać odnośnie reklamy mojego gabinetu stomatologicznego?Bilbord ,może reklamę świetlną?Ulotki?Co myślicie?
Facebook i strona www to wiadomo - podstawa, ale postawienie tylko na te media to jednak błąd. Oczywiście Fanpage tylko jeżeli naprawdę będziecie tam dodawać te 2-3 posty miesięcznie, a nie że założone i stoi. Nie jako "sztuka dla sztuki" - jeżeli ma być i nie będzie się tam nic działo, to bez sensu. To wtedy tylko strona. Jeżeli chodzi o stronę, to polecam aby był na niej blog - 1-2 wpisy miesięcznie (to samo można wrzucać na Fanpage) i strona pozycjonuje się wyżej. Google teraz stawia na to, aby strony "żyły", a nie były tylko nieaktualizowanymi wizytówkami.

Natomiast na pewno postawcie na bycie jak najbardziej widocznymi na samym budynku i w okolicy. Żeby ludzie wiedzieli gdzie jesteście, że tu jest stomatolog, tu mam skręcić i wejść. Skąd ta porada? Moja siostra pracuje w super gabinecie, świetne ceny, ale pomimo wypasionej strony, Facebooka, nie są widoczni na samym budynku i w jego okolicy i ludzie się potem dziwią "ooo, tu jest dentysta? a od kiedy?". Mają nieco klientów, ale mogliby mieć więcej, tylko sporo osób (szczególnie tych 40-50+, którzy aż tak jeszcze nie szukają informacji w Internecie) ich omija.

Także nie stawiaj tylko na jedną formę reklamowania się, ale to musi być kilka metod.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-11-09 o 10:14
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 11:29   #183
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Jaki rodzaj reklamy wybrać

1) dobre oznakowanie w okolicy;
2) obecność w Internecie (opinie na znanylekarz.pl );
3) aktualna i dobrze wyglądająca strona www.


Szczerze mówiąc gdy szukałam dla siebie nowego gabinetu stomatologicznego to patrzyłam głównie na opinie w Internecie, lokalizację i wygląd gabinetu. Raczej bym się nie skusiła tylko dlatego, że ktoś wrzucił mi ulotkę do skrzynki. Zdarzało mi się zapisać jakąś nazwę z bilbordu ale później i tak wszystko weryfikowałam w Internecie. Dlatego dla mnie tak ważna jest obecność on-line. Fajnie jak na stronie dodane są notki o lekarzach i widzę, że ktoś się doszkala, jaką uczelnię skończył - to wszystko buduje zaufanie.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 11:51   #184
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Jaki rodzaj reklamy wybrać

Ja nienawidzę takich "widocznych z ulicy"
Później ulice wyglądają tak:


Ulotki to już mi zaraz zaczną z lodówki wypadać. Też ich nienawidzę. Szczerze mówiąc to takie akcje mnie tylko zniechęcają.
Jak ktoś nie potrafi się normalnie zareklamować tylko robi to "na chama" to znaczy, że nic nie potrafi i jego umiejętności nie potrafią się same obronić.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:27   #185
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Jaki rodzaj reklamy wybrać

Najlepsza reklama w dzisiejszych czasach to media spolecznościowe i poczta pantoflowa, a w przypadku stomatologa to wiadomo opinie zadowolonych klientów. A gabinet jak to gabinet, musi być po prostu oznaczony, a czy wielki neon tak naprawdę przyciągnie pacjentów to wg mnie trochę wątpliwe. Moja dentystka ma prawie w ogóle nie oznaczony gabinet (w sensie reklam), a ma tyle pacjentów z Polski i zza granicy, że ciężko się szybko dostać. Ja chodzę do niej od lat z polecenia i sama poleciłam ją już wielu osobom, które są stałymi klientami.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 13:36   #186
szpilka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Marketing i reklama w firmie - jak to ogarnąć?

zgadzam się, że poczta pantoflowa jest nawet w dzisiejszym zdominowanym przez social media świecie, bardzo skuteczną metodą. Nic nie działa lepiej niż zadowolony klient, który "sprzeda" adres dalej.
szpilka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 10:26   #187
Rozyczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
google ads

Siema wszystkim, dowiedziałam się ostatnio od męża o czymś takim co nazywa się Google Ads. Chciałabym usłyszeć Wasze opinie na ten temat, bo mam swój sklep internetowy i zależy mi na skutecznej jego reklamie w sieci.
Rozyczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 16:53   #188
anulka9001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 50
Dot.: Marketing i reklama w firmie - jak to ogarnąć?

Adsy to jest dobra sprawa, o ile wiesz, na jakie słowa kluczowe i za jakie pieniądze je wykupować. Nie będę ci polecać konkretnej agencji seo bo jest ich mnóstwo, najlepiej pojechać na targi branżowe i porównać ceny.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-11-24 o 15:48 Powód: reklama targów
anulka9001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 13:55   #189
szpilka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Marketing i reklama w firmie - jak to ogarnąć?

zgadzam się, że najlepiej poznać słowo kluczowe, po którym klienci szukają danej usługi / produktu.
szpilka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 07:59   #190
mariusz68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Dot.: Marketing i reklama w firmie - jak to ogarnąć?

Cytat:
Napisane przez anulka9001 Pokaż wiadomość
Adsy to jest dobra sprawa, o ile wiesz, na jakie słowa kluczowe i za jakie pieniądze je wykupować.
Łatwo się mówi, ale Adsy nie są taką prostą sprawą każdy dobrze wie, że nie da się być najlepszym we wszystkim... polecam zrobić tak jak to ja kiedyś zrobiłem i zlecić wszystko tej /reklama/. "Marketingiem" zajęła się profesjonalna firma, a ty skup się na tym co najlepiej robisz - na swojej firmie, aby utrzymywać miano specjalisty w swojej dziedzinie

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-11-27 o 12:29 Powód: reklama ukryta w linku
mariusz68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 18:09   #191
MadameAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Jak rozreklamować nowy salon kosmetyczny

Dzień dobry, własnie otworzyłam salon kosmetyczny z koleżankami, zastanawiamy się jak się rozreklamować, przerabiamy właśnie ulotki, ale chciałybyśmy zrobić coś jeszcze. Co myślicie o gadżetach z naszym logo i namiarami?
MadameAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 17:58   #192
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Jaki rodzaj reklamy wybrać

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Google teraz stawia na to, aby strony "żyły", a nie były tylko nieaktualizowanymi wizytówkami.
Google plecie farmazony (oczywiście wiedząc o tym). Najważniejsze były i są linki czyli klikalne odnośniki z innych stron, bez atrybutu "nofollow". A duża ilość podstron? Podobno coś tam daje, ale może też być odwrotnie.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-10, 09:42   #193
MadameAga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Reklama na samochodzie-czy skuteczna?

A może reklam w formie gadżetu /reklama/ Z namiarami i logo.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-12-10 o 12:39 Powód: reklama
MadameAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 13:15   #194
Vasya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Promocja własnej firmy

Co zrobić, aby przyciągnąć do siebie pierwszych klientów? Myślę nad własnym studiem e-marketingu, ale jestem trochę w kropce
Do głowy przychodzi mi tylko jazda na rozmaite konferencje z ekspozytorami /reklama/, serwisy ogłoszeniowe i wizytówkowa akwizytorka u potencjalnej klienteli
O działalności w internecie nie wspominam, tyle że raczej mało kto poszukuje takich usług w sieci...

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-04-24 o 12:32 Powód: reklama
Vasya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 14:03   #195
Nallasqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Firmowy szyld.

Cześć wszystkim bizneswoman!
Jak urządzałyście swój lokal/biuro, to na jaką formę szyldu się zdecydowałyście? Podobno najlepsze są proste tablice informacyjne, ale kolorowe, efektowne napisy i litery też mają swoje zalety...

Edytowane przez Nallasqa
Czas edycji: 2019-02-18 o 15:24
Nallasqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 15:20   #196
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Firmowy szyld.

To zależy od specjalizacji firmy. W mojej branży ekstrawagancki szyld raczej by się nie sprawdził (kancelaria adwokacka).
Od razu dodam, że w moim przypadku potrzeba było trochę zachodu. Po pierwsze- biuro w strefie chronionego układu urbanistycznego (czy jakoś tak... sam budynek nie jest wpisany na listę zabytków, ale to ścisłe centrum i na szyld potrzebowałyśmy zgodę konserwatora zabytków). Po drugie- o czym naprawdę mało kto wie- jeśli lokal znajduje się bezpośrednio przy ulicy (czyt. pod spodem jest chodnik) to szyldy odstające od ściany (takie wiszące prostopadle) traktowane są jako zajęcie pasa ruchu i oficjalnie wiąże się to z opłatą (jeśli dobrze pamiętam- do 1 m2 to jest 1 zł dziennie(!). Podobnie szyld umieszczony na balkonie. Osobiście sama w to nie wierzyłam, ale na ten szczegół uwagę zwrócił mi konserwator, więc ostatecznie zdecydowałyśmy się na szyld przylegający do ściany, a zamiast szyldu na balkonie- folia na szybach. Wprawdzie nie spotkałam się jeszcze z tym, że ktoś ponosiłby faktycznie opłaty albo został jakoś ukarany, ale wolałyśmy chuchać na zimne.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 14:41   #197
Tomasz1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Promocja własnej firmy

Marketing internetowy obecnie jest coraz bardziej popularny i sam korzystam z usług firmy /reklama/ dla swojej strony internetowej. I na pewno warto jest się zastanowić nad taką formą reklamy

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-02-22 o 18:06 Powód: reklama
Tomasz1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 18:55   #198
olacracov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Marketing i reklama w firmie - jak to ogarnąć?

Ciezko tutaj zdefiniowac jak podejsc do reklamy prowadzac wlasna dzialalnosc bo to jest w duzej mierze zwiazane z branza oraz wielkoscia samej firmy. Mam tutaj na mysli potencjalne srodki jakie mozemy rozdysponowac na reklame. Teraz widac takie trendy, ze coraz wiecej osob stawia na prowadzenie swoich wlasnych stron internetowych .. moim zdaniem slusznie bo to taka bardziej obszerniejsza wizytowka. Glownym czynnikiem o tym czy odniesiemy sukces bedzie dotarcie do jak najwiekszej liczby ludzi. Dobrze sie w tym sprawdza wlasnie marketing oparty o social media bo na dobra sprawe przeciez prawie kazdy z nas korzysta z tej formy komunikacji z innymi. Teraz tylko pozostaje pytanie z jakiej oferty skorzystac. Najlepiej poszukac jakiejs firmy w naszym blizszym otoczeniu wtedy w razie jakichs problemow mozemy je skuteczniej rozwiazac, niz dwonic niewiadomo gdzie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-04-04 o 16:11 Powód: wklejanie linka po edycji
olacracov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 19:39   #199
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Własny biznes - promowanie budowanie marki

Cześć dziewczyny, chciałam się kogos poradzić a niebardzo mam kogo - niedawno zaczęłam własną działalność - prowadzę sklep internetowy z artykułami dla dzieci (plakaty, metryczki, naklejki ścienne, zabawki drewniane póki co, w przyszłości chce zwiększyć asortyment). Problem mam taki - o ile wiem, że na te produkty jest generalnie zainteresowanie to nie wiem jak przyciągnąć potencjalnych klientów. Mam stronę www, fanpage, od kilku dni działam też na allegro. Czy moglybyscie doradzić gdzie mogłabym uderzyć i w jaki sposób promować markę? Jeśli znacie jakies ciekawe poradniki na ten temat to byłabym wdzięczna. Póki co wymyśliłam tak :
- prowadzenie bloga
- aktywność na insta (chociaż na samą myśl o insta robi mi się słabo, jakoś nie widzę się jako admin takiego profilu)
- reklamy? (jakie, gdzie?)

Byłabym bardzo wdzięczna za każdą radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 12:20   #200
klarucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Własny biznes - promowanie budowanie marki

Polecam Wam pozycjonowanie strony w internecie. Ja tak zrobiłam i łatwiej znaleźć moją firmę w internecie. Współpracuję z/reklama/ i mogę Wam polecić. Strona mojego sklepu znalazła się na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google i mam mnóstwo nowych klientów. Działajcie nie ma na co czekać

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-04-24 o 12:31 Powód: reklama
klarucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 13:39   #201
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
marketing, co to SIW?

Hej, jak powyżej. Aplikuje o pracę w marketingu i to są wymagania

obsługujesz pakiet Adobe na poziomie podstawowym,
posiadasz doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi, drukarniami, wydawnictwami i podobnymi,
znasz systemy do zarządzania projektami, marką, SIW (podstawowa znajomość),
potrafisz skutecznie archiwizować i zabezpieczać materiały,
potrafisz priorytetyzować i koordynować powierzone zadania,
rozumiesz cele biznesowe i myślisz analitycznie,
cechuje Cię samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniach, a to wszystko pod presją czasu i przy dobrej organizacji własnej pracy,

Niestety nie mam pojęcia czym jest SIW. Super, jeżeli ktoś umiałby pomóc
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 13:47   #202
aniawq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dot.: Własny biznes - promowanie budowanie marki

Czytałam wpisy na ten temat i zastanawiałam się dlaczego dziewczyny wciąż wspominają o ulotkach, a tak mało osób pisze o pozycjonowaniu
aniawq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 03:20   #203
Wampirek0000
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Marketing i reklama w firmie

Witam wszystkich, poszukuje dobrej firmy która zajmuje się reklamą w sieci i jest rzetelna i zaufana, przyjaciółka poleciła mi agencję Estyma-Promo która zajmuje się marketingiem szeptanym tu jest ich strona /reklama/, Czy ktoś z Was slyszał o tej agencji, bo dużo ludzi twierdzi podobno że są bardzo godni polecenia i bardzo doświadczeni w tej branży.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-11-02 o 22:00 Powód: reklama
Wampirek0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 22:32   #204
waldimothi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 46
Dot.: Własny biznes - promowanie budowanie marki

Cytat:
Napisane przez aniawq Pokaż wiadomość
Czytałam wpisy na ten temat i zastanawiałam się dlaczego dziewczyny wciąż wspominają o ulotkach, a tak mało osób pisze o pozycjonowaniu
Po prostu niewiele osób docenia w odpowiednim stopniu reklamę internetową, która obecnie ma bardzo duże znaczenie. Skuteczniejsza jest reklama na facebooku niż ulotki.

które mnie osobiscie wcale nie przyciągają.
waldimothi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 09:25   #205
sofia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: google ads

Google Ads to świetne wsparcie dla pozycjonowania strony, ale trzeba wiedzieć jak to robić, aby nie wyrzucić kasy w błoto. Pytanie zasadnicze - czy jest Ci to potrzebne. Nie widząc Twojej strony www i jej miejsca w wynikach Google niewiele podpowiem.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-11-28 o 16:39 Powód: reklama
sofia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 15:12   #206
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Doradźcie mi proszę

Hej, może zacznę od początku w lipcu skończył mi się macierzyński wcześniej pracowałam w sklepie takim małym z drobiazgami. Miałam tylko umowę do końca ciąży a później już nie miałam po co wracać bo właścicielka zamknęła jeden sklep a do pozostałych miała pracowników. Postanowiłam spróbować sama wzięłam kredyt nie duży bo bałam się narobić długów i otworzyłam sklep taki z drobiazgami do domu, chemia niemiecka, ubrankami dla dzieci, zabawkami itp. Mam go około pół roku dodam że w małym miasteczku. Mam trochę mało towaru wiem to, niby półki są zapwlnione ale i tak przydałoby się dokupić więcej, ale nie wiem skąd mam na to wziąść pieniądze. Idzie średnio tyle co na opłaty a dla mnie prawie nic nie zostaje. Mój mąż uważa że mu do niczego nie dokładam on mi też nie daje pieniędzy tyle że zapłaci za rachunki chodź i tam nie wszystkie. Ale nie o tym. Doradzcie mi co mogę zrobić alby ten sklep wypromować nie wiem chciałabym sprzedawać te ubranka w internecie., mam je wystawione na olx, strona trochę kosztuje teraz mnie na nią nie stać. Próbuję je wystawiać ale z marnym skutkiem. Sama już nie wiem co robię źle popada chyba w depresję nic mi się nie chce i straciłam zapał do wszystkiego. Ostatnio myślałam żeby pójść na studia na pedagogike i zacząć pracę w przedszkolu mam tam ciocie która pracuje a druga jest dyrektorka może udałoby mi się wkręcić. Ale do tego muszę mieć studia lub zacząć je przynajmniej ale to tego czasu chciałabym pociągnąć ten sklep tyle że już nie wiem jak. Trochę chaotycznie może napisałam z góry przepraszam
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 23:21   #207
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Doradźcie mi proszę

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej, może zacznę od początku w lipcu skończył mi się macierzyński wcześniej pracowałam w sklepie takim małym z drobiazgami. Miałam tylko umowę do końca ciąży a później już nie miałam po co wracać bo właścicielka zamknęła jeden sklep a do pozostałych miała pracowników. Postanowiłam spróbować sama wzięłam kredyt nie duży bo bałam się narobić długów i otworzyłam sklep taki z drobiazgami do domu, chemia niemiecka, ubrankami dla dzieci, zabawkami itp. Mam go około pół roku dodam że w małym miasteczku. Mam trochę mało towaru wiem to, niby półki są zapwlnione ale i tak przydałoby się dokupić więcej, ale nie wiem skąd mam na to wziąść pieniądze. Idzie średnio tyle co na opłaty a dla mnie prawie nic nie zostaje. Mój mąż uważa że mu do niczego nie dokładam on mi też nie daje pieniędzy tyle że zapłaci za rachunki chodź i tam nie wszystkie. Ale nie o tym. Doradzcie mi co mogę zrobić alby ten sklep wypromować nie wiem chciałabym sprzedawać te ubranka w internecie., mam je wystawione na olx, strona trochę kosztuje teraz mnie na nią nie stać. Próbuję je wystawiać ale z marnym skutkiem. Sama już nie wiem co robię źle popada chyba w depresję nic mi się nie chce i straciłam zapał do wszystkiego. Ostatnio myślałam żeby pójść na studia na pedagogike i zacząć pracę w przedszkolu mam tam ciocie która pracuje a druga jest dyrektorka może udałoby mi się wkręcić. Ale do tego muszę mieć studia lub zacząć je przynajmniej ale to tego czasu chciałabym pociągnąć ten sklep tyle że już nie wiem jak. Trochę chaotycznie może napisałam z góry przepraszam
Masz stronę na FB?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 00:04   #208
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Doradźcie mi proszę

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej, może zacznę od początku w lipcu skończył mi się macierzyński wcześniej pracowałam w sklepie takim małym z drobiazgami. Miałam tylko umowę do końca ciąży a później już nie miałam po co wracać bo właścicielka zamknęła jeden sklep a do pozostałych miała pracowników. Postanowiłam spróbować sama wzięłam kredyt nie duży bo bałam się narobić długów i otworzyłam sklep taki z drobiazgami do domu, chemia niemiecka, ubrankami dla dzieci, zabawkami itp. Mam go około pół roku dodam że w małym miasteczku. Mam trochę mało towaru wiem to, niby półki są zapwlnione ale i tak przydałoby się dokupić więcej, ale nie wiem skąd mam na to wziąść pieniądze. Idzie średnio tyle co na opłaty a dla mnie prawie nic nie zostaje. Mój mąż uważa że mu do niczego nie dokładam on mi też nie daje pieniędzy tyle że zapłaci za rachunki chodź i tam nie wszystkie. Ale nie o tym. Doradzcie mi co mogę zrobić alby ten sklep wypromować nie wiem chciałabym sprzedawać te ubranka w internecie., mam je wystawione na olx, strona trochę kosztuje teraz mnie na nią nie stać. Próbuję je wystawiać ale z marnym skutkiem. Sama już nie wiem co robię źle popada chyba w depresję nic mi się nie chce i straciłam zapał do wszystkiego. Ostatnio myślałam żeby pójść na studia na pedagogike i zacząć pracę w przedszkolu mam tam ciocie która pracuje a druga jest dyrektorka może udałoby mi się wkręcić. Ale do tego muszę mieć studia lub zacząć je przynajmniej ale to tego czasu chciałabym pociągnąć ten sklep tyle że już nie wiem jak. Trochę chaotycznie może napisałam z góry przepraszam
1. Rozmowa z mężem. Coś tu ewidentnie nie gra.
2. Likwidacja olx. Sklepy nie sprzedają na olx.
3. Strona na Facebooku i instagram. Konkursy, promocje i tam już jak najbardziej sprzedaż.
4. Zastanów się dobrze co chcesz robić, bo ja tu widzę trochę to trochę tamto a to nie ma szans powodzenia.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 14:38   #209
Vathie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Salon kosmetyczny reklama

haj dziewczyny mam przyjemność was poinformować, że otwieram własny biznes - może niektóre do mnie zawitają nie wiem tylko, jak go zareklamować. To ma być salon kosmetyczny na parterze wieżowca, więc może jakiś plakat w gablocie reklamowej? Doradźcie.
Vathie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 13:09   #210
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Doradźcie mi proszę

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej, może zacznę od początku w lipcu skończył mi się macierzyński wcześniej pracowałam w sklepie takim małym z drobiazgami. Miałam tylko umowę do końca ciąży a później już nie miałam po co wracać bo właścicielka zamknęła jeden sklep a do pozostałych miała pracowników. Postanowiłam spróbować sama wzięłam kredyt nie duży bo bałam się narobić długów i otworzyłam sklep taki z drobiazgami do domu, chemia niemiecka, ubrankami dla dzieci, zabawkami itp. Mam go około pół roku dodam że w małym miasteczku. Mam trochę mało towaru wiem to, niby półki są zapwlnione ale i tak przydałoby się dokupić więcej, ale nie wiem skąd mam na to wziąść pieniądze. Idzie średnio tyle co na opłaty a dla mnie prawie nic nie zostaje. Mój mąż uważa że mu do niczego nie dokładam on mi też nie daje pieniędzy tyle że zapłaci za rachunki chodź i tam nie wszystkie. Ale nie o tym. Doradzcie mi co mogę zrobić alby ten sklep wypromować nie wiem chciałabym sprzedawać te ubranka w internecie., mam je wystawione na olx, strona trochę kosztuje teraz mnie na nią nie stać. Próbuję je wystawiać ale z marnym skutkiem. Sama już nie wiem co robię źle popada chyba w depresję nic mi się nie chce i straciłam zapał do wszystkiego. Ostatnio myślałam żeby pójść na studia na pedagogike i zacząć pracę w przedszkolu mam tam ciocie która pracuje a druga jest dyrektorka może udałoby mi się wkręcić. Ale do tego muszę mieć studia lub zacząć je przynajmniej ale to tego czasu chciałabym pociągnąć ten sklep tyle że już nie wiem jak. Trochę chaotycznie może napisałam z góry przepraszam
Ja na olx szukam towarów z drugiej ręki, zdecydowanie nie towarów nowych wystawionych przez sklepy. Główne pytanie - czy w Twoim mieście jest w ogóle zapotrzebowanie na sprzedawane przez Ciebie produkty? Chemia niemiecka i ubranka dla dzieci to trochę takie od sasa do lasa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 10:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.