Rossman-praca - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 03:37   #361
lilo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rossman-praca

A ja najcześciej wyrabiam ok 1500 godzin i dostaje 2 tys-niecałe 2. Uważam, ze to naprawde niezle.
lilo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 18:55   #362
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Rossman-praca

Dziewczyny nie wysyłajcie żadnych skanów dokumentów itp. danych o sobie. Oszusci na takie zeskanowane dokumenty potrafią załatwić pożyczkę, którą później spłaca właściciel dowodu osobistego. Bądźcie ostrożne!

Nie wiem jak w Pl, ale w UK, w CV nie podajemy nawet swojej daty urodzenia, a co dopiero skany, nr dowodow itp.
Wszędzie są nt. ostrzezenia by nie udostępniać swoich szczegółowych danych.

Cytat:
Napisane przez lilo89 Pokaż wiadomość
A ja najcześciej wyrabiam ok 1500 godzin i dostaje 2 tys-niecałe 2. Uważam, ze to naprawde niezle.
1500 godzin?! chyba zemdleje.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:54   #363
lilo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Zwykle prowadzą rekrutacje, ale nie jest to ogłoszenie na które wysyłasz tylko cv, z reguły wypełniasz formularz. Kilkakrotnie go wypełniałam, nie wiem co ostatnio mnie podkusiło żeby wysłać cv na zwykłe ogłoszenie.

Wejdź na stronę rossmanna albo jerronimo martins, tam powinny być ogłoszenia o naborze.


Rossmann i Jerronimo Martins to konkurencja. Od jakiegos czasu ktos podszywa sie pod rossa, Rossmann nie ma dni próbnych!!!!Dostajesz jak w kazdej firmie okres probny (tu 3 miesiace) ale nie ma tam dni próbnych.
lilo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 08:50   #364
Kejt80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
bylam na rozmowie dzis i kierowniczka powiedziala ze zarabia sie 660 zl na 1/2 etatu, jak spytalam o mozliwosc dorobienia to powiedziala ze okolo 1000 zl mozna wyciagnac, to ZART jakies czy naprawde tyle sie tam zarabia
Oczywiście ,że to żart. Jako kasjerka za 80 godz bo tyle to połowa etatu dostajesz około 800 - 900 zł. Za pełny etat raz tyle.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a możecie mi powiedzieć czy przy tych nockach się naprawdę BARDZO ciężkie rzeczy dźwiga? Ile kg mniej więcej? Bo wiecie, dla jednego 10 kg ciężko, dla innego 20. Dlatego pytam.
Nocki nie są najgorsze ale fakt trzeba się trochę nadźwigać... Co do ciężaru... zawsze możesz poprosić Pana który jest przy rozładunku ,żeby Ci pomógł. W każdym razie nic ponad Twoje siły
Kejt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 08:24   #365
lilo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Kejt80 Pokaż wiadomość
Oczywiście ,że to żart. Jako kasjerka za 80 godz bo tyle to połowa etatu dostajesz około 800 - 900 zł. Za pełny etat raz tyle.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------


Nocki nie są najgorsze ale fakt trzeba się trochę nadźwigać... Co do ciężaru... zawsze możesz poprosić Pana który jest przy rozładunku ,żeby Ci pomógł. W każdym razie nic ponad Twoje siły
Zarobki zależą od miasta w którym pracujesz! Wszędzie jest inaczej!
lilo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 10:21   #366
pycia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Rossman-praca

Jeśli zarobki zależą od miasta to jak wyglądają w przypadku Warszawy? Najbardziej interesowałaby mnie stawka na godzinę na rękę.
pycia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 14:36   #367
krys_moryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Rossman-praca

Ja się zastanawiałem nad pracą w Naturze, ale po dyskusji na go work.pl http://tnijurl.com/4470a6fc9797/ jednak chyba zdecyduję się na rossmana. Czy ktoś się orientuje, czy zatrudniają facetów?

Edytowane przez krys_moryk
Czas edycji: 2014-06-17 o 14:37
krys_moryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 06:33   #368
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez krys_moryk Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałem nad pracą w Naturze, ale po dyskusji na go work.pl http://tnijurl.com/4470a6fc9797/ jednak chyba zdecyduję się na rossmana. Czy ktoś się orientuje, czy zatrudniają facetów?
O naturze osobiscie same zle opinie slyszalam.Widuje w rossach facetow i na kasie i rozladajacych towar tez widywalamwiec moim zdaniem smialo-startuj
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 08:03   #369
Kejt80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez lilo89 Pokaż wiadomość
Zarobki zależą od miasta w którym pracujesz! Wszędzie jest inaczej!
Oczywiście ,że masz rację to może koleżanka ujawni miejscowość w której pracuje bo wierzyć mi się nie chce ,że Rossmann komukolwiek płaci z najniższej krajowej tj. 1242,20 zł netto.
Kejt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 12:55   #370
CzarnaMamba1907
Przyczajenie
 
Avatar CzarnaMamba1907
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Rossman-praca

Chciałabym się podzielić ,,moją przygodą z Rossmannem". Otóż startowałam do tej firmy już kilkanaście/kilkadziesiąt razy (licząc od kiedy skończyłam liceum) i dopiero rok temu usłyszałam telefon z zaproszeniem na 1 etat rekrutacji. Oczywiście w międzyczasie podejmowałam prace, ale zawsze w Rossmannie chciałam pracować.... Próbowałam też dostać się tam po znajomości, ale widocznie nie sięgały one aż tak daleko. Nieważne. Poszłam na ten 1 etap, osoba prowadząca rekrutacje opowiadała wszystko o pracy, niby pięknie itp.... Potem krótka rozmowa, z której niestety nic nie wyszło. Analizując jej przebieg odnalazłam swoje dwa błędy, które popełniłam w trakcie jej. Jeden np ile chciałabym zarabiać.... Błędy, nie błędy. Doszłam wtedy do wniosku, że gdybym odpowiedziała inaczej na te pytania to może by sprawy potoczyły się inaczej.... Rok później (czyli w tym roku) coś mnie tknęło i ponownie wysłałam swoje CV i telefon dostałam po 30 minutach.... Słyszałam opinie, że to czy do Ciebie zadzwonią zależy od tego jak masz CV napisane, więc po małych korektach mam chyba CV idealne na Rossmanna bo w obu przypadkach po wysłaniu CV telefon był niemal natychmiastowy... Drugie podejście było o tyle ciekawe, że już po przedstawieniu przez osobę prowadzącą rekrutacje tego jak wygląda praca w Rossmannie salę opuściło z 8 osób na 18 obecnych... Ogólnie osoby starające się o tą pracę były wtedy różne. Była np taka starsza Pani, która wyglądała mi na księgową, inna której nie podobało się w tej pracy od początku wiele i zadawała dużo pytań, było nawet parę dziewczyn ubranych na sportowo, niektóre w dresach.....Na rozmowę byłam przygotowana, ale drugiej stronie nie spodobało się to, że pracuję gdzie indziej na pół etatu... Oczywiście deklarowałam, że Rossmann to moja praca marzeń i, że jeśli się tu dostanę to jestem w stanie zrezygnować z obecnej pracy itp, ale znowu nic z tego nie wyszło...

Moje przemyślenia po tej ,,przygodzie"?
Naprawdę nie wiem według jakich kryteriów zatrudniają w Rossmannie. Nie chce tu nikogo obrażać ani nic, ale po prostu nie wiem kogo oni szukają.... Oczywiście mówią, że praca nie jest łatwa, że dźwiganie, nocki itp.. (dlatego wtedy te 8 osób wyszło...), ale ja w tej chwili pracuję na identycznym stanowisku (identyczne obowiązki, inny sklep..), więc uważam, że się do takiej pracy nadaję, tym bardziej, że lubię tego typu pracę... No i oczywiście praca w Rossmannie na pół etatu z możliwością dorobienia do 3/4 lub całego. Naprawdę strasznie się rozczarowałam....

Doszłam do wniosku, że do Rossmanna znów spróbuję za ładnych kilka lat (chyba, że w tym czasie znajdę lepszą pracę marzeń ), kiedy może inna osoba będzie przeprowadzała rekrutację (dwa razy byłam u tej samej osoby i rozpoznała mnie ona, więc myślę, że mogła być trochę uprzedzona do mnie, ale z drugiej strony chyba wiedziała do kogo dzwoni, widziała CV....)

Powodzenia dziewczynom (i chłopakom), które/którzy starają się o pracę w Rossmannie i im naprawdę na niej zależy (lub nie zależy...)

Naprawdę mam nadzieję, że się Wam uda i mam nadzieję, że jak w końcu będę posiadać wszelkie potrzebne predyspozycje (i wiedzę) potrzebną kiedyś do pracy na tym stanowisku

Pozdrawiam
CzarnaMamba1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:44   #371
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez CzarnaMamba1907 Pokaż wiadomość
Chciałabym się podzielić ,,moją przygodą z Rossmannem". Otóż startowałam do tej firmy już kilkanaście/kilkadziesiąt razy (licząc od kiedy skończyłam liceum) i dopiero rok temu usłyszałam telefon z zaproszeniem na 1 etat rekrutacji. Oczywiście w międzyczasie podejmowałam prace, ale zawsze w Rossmannie chciałam pracować.... Próbowałam też dostać się tam po znajomości, ale widocznie nie sięgały one aż tak daleko. Nieważne. Poszłam na ten 1 etap, osoba prowadząca rekrutacje opowiadała wszystko o pracy, niby pięknie itp.... Potem krótka rozmowa, z której niestety nic nie wyszło. Analizując jej przebieg odnalazłam swoje dwa błędy, które popełniłam w trakcie jej. Jeden np ile chciałabym zarabiać.... Błędy, nie błędy. Doszłam wtedy do wniosku, że gdybym odpowiedziała inaczej na te pytania to może by sprawy potoczyły się inaczej.... Rok później (czyli w tym roku) coś mnie tknęło i ponownie wysłałam swoje CV i telefon dostałam po 30 minutach.... Słyszałam opinie, że to czy do Ciebie zadzwonią zależy od tego jak masz CV napisane, więc po małych korektach mam chyba CV idealne na Rossmanna bo w obu przypadkach po wysłaniu CV telefon był niemal natychmiastowy... Drugie podejście było o tyle ciekawe, że już po przedstawieniu przez osobę prowadzącą rekrutacje tego jak wygląda praca w Rossmannie salę opuściło z 8 osób na 18 obecnych... Ogólnie osoby starające się o tą pracę były wtedy różne. Była np taka starsza Pani, która wyglądała mi na księgową, inna której nie podobało się w tej pracy od początku wiele i zadawała dużo pytań, było nawet parę dziewczyn ubranych na sportowo, niektóre w dresach.....Na rozmowę byłam przygotowana, ale drugiej stronie nie spodobało się to, że pracuję gdzie indziej na pół etatu... Oczywiście deklarowałam, że Rossmann to moja praca marzeń i, że jeśli się tu dostanę to jestem w stanie zrezygnować z obecnej pracy itp, ale znowu nic z tego nie wyszło...

Moje przemyślenia po tej ,,przygodzie"?
Naprawdę nie wiem według jakich kryteriów zatrudniają w Rossmannie. Nie chce tu nikogo obrażać ani nic, ale po prostu nie wiem kogo oni szukają.... Oczywiście mówią, że praca nie jest łatwa, że dźwiganie, nocki itp.. (dlatego wtedy te 8 osób wyszło...), ale ja w tej chwili pracuję na identycznym stanowisku (identyczne obowiązki, inny sklep..), więc uważam, że się do takiej pracy nadaję, tym bardziej, że lubię tego typu pracę... No i oczywiście praca w Rossmannie na pół etatu z możliwością dorobienia do 3/4 lub całego. Naprawdę strasznie się rozczarowałam....

Doszłam do wniosku, że do Rossmanna znów spróbuję za ładnych kilka lat (chyba, że w tym czasie znajdę lepszą pracę marzeń ), kiedy może inna osoba będzie przeprowadzała rekrutację (dwa razy byłam u tej samej osoby i rozpoznała mnie ona, więc myślę, że mogła być trochę uprzedzona do mnie, ale z drugiej strony chyba wiedziała do kogo dzwoni, widziała CV....)

Powodzenia dziewczynom (i chłopakom), które/którzy starają się o pracę w Rossmannie i im naprawdę na niej zależy (lub nie zależy...)

Naprawdę mam nadzieję, że się Wam uda i mam nadzieję, że jak w końcu będę posiadać wszelkie potrzebne predyspozycje (i wiedzę) potrzebną kiedyś do pracy na tym stanowisku

Pozdrawiam
A czy mogłabyś napisać proszę jak takie CV pod Rossmanna pisane wygląda? Byłabym bardzo wdzięczna bo marzę o pracy tam w wakacje ale podejrzewam, że nie zatrudniają tylko na takie krótkie okresy..
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 12:43   #372
aramat
Raczkowanie
 
Avatar aramat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Erytrea
Wiadomości: 115
Dot.: Rossman-praca

Hmm...też marzy mi się praca w Rossmanie. CzarnaMamba1907 jeśli możesz to zdradź magiczny punkt w CV który spowoduje że zadzwonią
aramat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 13:57   #373
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Rossman-praca

Ja w poniedziałek zaczynam pracę w rossmanie nie wiem dlaczego mnie wybrali, nie przygotowywałam się do rozmów, moje CV było zwykłe ale porządne i bez błędów. Nie miałam wcześniej doświadczenia w sklepie Więc jakoś się da
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:41   #374
CzarnaMamba1907
Przyczajenie
 
Avatar CzarnaMamba1907
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Rossman-praca

Oj tam zaraz magiczny punkt.... Opowiem na swoim przykładzie: każdy CV pisze według znalezionego przez siebie wzoru. Też tak robiłam dopóki mi nie powiedziano co mam źle. Okazało się, że niepotrzebnie podaję swój cały adres zamieszkania, stan cywilny. W doświadczeniu wpisuję tylko te pracę po zakończeniu których dostałam świadectwo pracy, czyli tylko te z umową o pracę. Ważne są też dodatkowe kwalifikację. Zmieniłam ten punkt trochę, przedtem trochę inaczej go rozumiałam. I tu podobno ważną ,,kwalifikacją" jeśli chodzi o Rossmanna jest dyspozycyjność, najlepiej pełna. Reszta zależy od tego co potrafimy i chcemy tam wpisać. Np. takie cechy (kwalifikacje) jak uczciwość, pozytywne nastawienie też tam się powinny znaleźć...
Ogólnie nowe CV zostało mocno okrojone, ale nie przeszkodziło mi to w znalezieniu pracy i na telefon z Rossmanna wystarczyło.

Oczywiście jeśli ktoś nie jest dyspozycyjny to nie ma co pisać, że jest się w pełni dyspozycyjnym bo to i tak wyjdzie szybko na jaw.

A co do pracy na wakacje to nie wydaje mi się żeby tylko na taki okres chcieli zatrudniać, ale można spróbować.

Mam nadzieję. że pomogłam. I dodaję, że na moim przykładzie to się sprawdziło, ale to nie musi być regułą....

Pozdrawiam
CzarnaMamba1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:48   #375
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez CzarnaMamba1907 Pokaż wiadomość
Oj tam zaraz magiczny punkt.... Opowiem na swoim przykładzie: każdy CV pisze według znalezionego przez siebie wzoru. Też tak robiłam dopóki mi nie powiedziano co mam źle. Okazało się, że niepotrzebnie podaję swój cały adres zamieszkania, stan cywilny. W doświadczeniu wpisuję tylko te pracę po zakończeniu których dostałam świadectwo pracy, czyli tylko te z umową o pracę. Ważne są też dodatkowe kwalifikację. Zmieniłam ten punkt trochę, przedtem trochę inaczej go rozumiałam. I tu podobno ważną ,,kwalifikacją" jeśli chodzi o Rossmanna jest dyspozycyjność, najlepiej pełna. Reszta zależy od tego co potrafimy i chcemy tam wpisać. Np. takie cechy (kwalifikacje) jak uczciwość, pozytywne nastawienie też tam się powinny znaleźć...
Ogólnie nowe CV zostało mocno okrojone, ale nie przeszkodziło mi to w znalezieniu pracy i na telefon z Rossmanna wystarczyło.

Oczywiście jeśli ktoś nie jest dyspozycyjny to nie ma co pisać, że jest się w pełni dyspozycyjnym bo to i tak wyjdzie szybko na jaw.

A co do pracy na wakacje to nie wydaje mi się żeby tylko na taki okres chcieli zatrudniać, ale można spróbować.

Mam nadzieję. że pomogłam. I dodaję, że na moim przykładzie to się sprawdziło, ale to nie musi być regułą....

Pozdrawiam
Dziękuję
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 09:39   #376
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Rossman-praca

Można dostać tę pracę "na wakacje" o ile dasz wiarę, że po wakacjach będziesz nadal dyspozycyjna (mało zajęć na studiach itd.) ale według mnie, pomijając kwestię uczciwości wobec pracodawcy, nie jest to zbyt opłacalne. Na początku masz umowę próbną, niższą stawkę, zero premii, a praca ciężka jak na umowie normalnej. Warto przekiwać te 2-3 m-ce jeśli chcesz tam później pracować, bo na normalnej umowie zarobki są naprawdę niezłe, ale na wakacje lepiej iść do restauracji, gdzie będzie radocha z tipów.
__________________
lubię knedle


Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2014-07-07 o 09:43
olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:26   #377
kalinamarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rossman-praca

Cześć
Też się wypowiem, może komuś się przyda moje zdanie.
Pracowałam w Rossku pół roku - odeszłam, bo poszłam na studia.
Rekrutowałam się przez formularz na stronie, wypełniłam go i po 2 dniach zaprosili mnie na rozmowę. Ogólnie nie zależało mi by tam pracować, więc na rozmowach się wcale szczególnie nie starałam - odpowiadałam na pytania, byłam miła i to wsio. Pracę tam wspominam bardzo dobrze, fajny zespół, miła atmosfera, wzajemna pomoc we wszystkim. Polecam pracę w Rossmannie

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez jajun Pokaż wiadomość
bylam na rozmowie dzis i kierowniczka powiedziala ze zarabia sie 660 zl na 1/2 etatu, jak spytalam o mozliwosc dorobienia to powiedziala ze okolo 1000 zl mozna wyciagnac, to ZART jakies czy naprawde tyle sie tam zarabia
Chyba na 1/4 etatu 660 zł

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lutka12 Pokaż wiadomość
zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze ile zarabia w Rossmanie - jest wam wstyd, że tak mało a może zarobki są całkiem fajne ale chcecie zniechęcic ewentulną konkurencje
Dziewczyny, to zależy od miasta - w każdym regionie są inne stawki, więc nie ma czegoś takiego jak przedział, najniższej krajowej nie dają nigdzie z tego co mi wiadomo
kalinamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:08   #378
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Rossman-praca

Witam
jutro mam rozmowę w hotelu i z tego co czytam to dopiero na drugim spotkaniu mówią o wynagrodzeniu ale na pierwszym pytają ile chcecie zarabiac? jaka kwote mniej więcej podawałyście?
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:38   #379
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Rossman-praca

Dziewczyny, mam takie pytanie: czy przy zaproszeniu was na rozmowę dzwonią bezpośrednio z Łodzi (gdzie jest centrala)? Ostatnio koleżanka miała jakieś połączenie ze stacjonarnego nr-u łódzkiego, ale wieczorem już nikt nie odebrał ponoc, nie dodzwoniła się i tak jej przyszło na myśl, że moze to oni
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 11:45   #380
madzia b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Witam wiem, że pytanie dotyczące zarobków padało bardzo wiele razy, ale ponowię... chciałabym wiedzieć chociaż orientacyjnie, ile można zarobić na stanowisku kasjer-sprzedawca w niewielkiej miejscowości (z tego co wiem to na 1/2 etatu). Będę wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam cieplutko
madzia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 16:59   #381
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rossman-praca

Witajcie, postanowilam po raz drugi po roku wyslac cv i po 3 dniach oddzwonili , ze jutro mam to grupowe spotkanie , nie wiem czy iść na tą rozmowę bo jestem w rodzinnym miescie. Od 9 mies pracuję na kasie w supermarkecie, ale spożywczym, mam ochotę coś zmienic, trzymajcie kciuki
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 16:04   #382
egocentryczna
Zadomowienie
 
Avatar egocentryczna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Rossman-praca

Eh. 1/2 etatu z możliwością wyrobienia 3/4. Nie utrzymam się z tego we Wrocławiu, szkoda
egocentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:33   #383
karolajna90rp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rossman-praca

Dziewczyny co należy odpowiedzieć na pytanie odnośnie wysokości zarobków?? I jak wygląda wypłata na stanowisku kasjer-sprzedawca w małym mieście, proszę o jakieś inf nawet na PW
karolajna90rp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:45   #384
madzia b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 4
Dot.: Rossman-praca

Czy pracując w Rossmannie pracownicy mają jakieś zniżki na zakupy, rabaty czy coś w tym stylu?
madzia b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 13:25   #385
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Rossman-praca

Nie.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:25   #386
Niggard
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez madzia b Pokaż wiadomość
Czy pracując w Rossmannie pracownicy mają jakieś zniżki na zakupy, rabaty czy coś w tym stylu?
Moja przyszła bratowa twierdzi, że tak. Zresztą, mnie czasem kupuje produkty po niższych cenach ze względu, że pracuje w Rossmannie, więc na pewno tak.
Niggard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 20:54   #387
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Rossman-praca

Czasem, w przypadku przeceniania produktów uszkodzonych/blisko terminu może być pozwolenie na zakup w pierwszej kolejności przez pracowników sklepu. Zdarzyła się raz też zniżka na zakupy online w konkretnych dniach. Jakieś 10%. Ale regularnego rabatu, karty rabatowej pracowniczej czy coś w tym stylu w Rossmannie nie ma.
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:31   #388
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Rossman-praca

Cytat:
Napisane przez Kejt80 Pokaż wiadomość
Oczywiście ,że to żart. Jako kasjerka za 80 godz bo tyle to połowa etatu dostajesz około 800 - 900 zł. Za pełny etat raz tyle.
800-900 na rękę czy brutto?

po ile godzin macie zmiany? 8? czy zdarza sie 10-12?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:50   #389
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Rossman-praca

Co do zarobków, wszystko zależy od wielkości miasta/sklepu, w jakim się pracuje. Im większe jedno i drugie, tym większe trzecie - pensja.
Umowa z reguły jest na 1/2 etatu, to prawda, ale na rozmowie mówią o "możliwości dopracowania do całego". I o to się rozchodzi - na sklepie, na którym jest ruch (sklepy w galeriach, w dobrych punktach miasta) jest zapotrzebowanie na pracę więc tych godzin wyrobisz więcej (często nawet do pełnego etatu). Na sklepach mniejszych, w pobliżu innych drogerii, czasem będziesz miała gołe 1/2 etatu, czasem dorobisz te 20h. Stawka też jest różna w różnych miastach. Trudno wyprzedzić fakty i określić zarobki. Do podstawy wyrobionej godzinami dochodzi premia regulaminowa.
Ja pracowałam w dobrym miejscu i na 1/2 etatu, nie narzekałam na pensję, a 800zł nie widziałam na koncie chyba nigdy. Słyszałam jednak, że w małych miasteczkach takie pensje się zdarzają.

Co do zmian - od 6 do 12h.
__________________
lubię knedle


Edytowane przez olaaa99
Czas edycji: 2014-09-12 o 17:51
olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 15:13   #390
lovex3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 49
Dot.: Rossman-praca

Znalazlam dzis oferte pracy w swoim miescie i zlozylam aplikacje. Ale teraz sie zastanawiam czy da rade pracowac tam tylko 5 dni w tyg? W każdy weekend mam zjazd ze szkoly..
lovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-10 19:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.