Farbowanie z szatynki na czerwień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 22:40   #1
ice_touch__
Przyczajenie
 
Avatar ice_touch__
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Smile

Farbowanie z szatynki na czerwień


Witam Was. Powiedzcie mi moje drogie, czy na ciemnych włosach wyjdzie mi czerwień bez dekoloryzacji rozjaśniania i innych zabaw (myślę o farbie syoss INTENSE RED) dodam ze jestem szatynką i poprzednie farby zeszły mi już -farbowałam się na ciemny brąz , czarny, teraz są już naturalne z tym że w niektórych miejscach trochę rozjaśniły się od słońca mniej więcej o jeden ton.
Z góry dziękuje za odpowiedzi
ice_touch__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 07:23   #2
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

Moja mama jest szatynka i robila ta czerwien Kolor wyszedl ciut ciemniejszy niz jest to pokazane na opakowaniu,ale wedlug mnie warto ;D
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 07:51   #3
ice_touch__
Przyczajenie
 
Avatar ice_touch__
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

Ooo,no to świetnie Takiej informacji było mi trzeba. Lecę dziś do sklepu i kupuje! Dzięki
ice_touch__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 09:36   #4
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

Zycze powodzenia ! ;D Nawet jak masz wlosy roznasnione od slonca, to farba powinna wziasc rownomiernie. Mama miala blond pasemka i wyszlo naprawde fajnie ;D
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 12:49   #5
ice_touch__
Przyczajenie
 
Avatar ice_touch__
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

Jestem już po farbowaniu.... ;< niestety wyszło źleeee :< u góry odrost zafarbował się na łaadny kolor, natomiast dół jest ciemniejszy... ;/ Tego odrostu nie było w ogole widać na moich włosach przed farbowaniem ! Grrr. Tak sobie myślę. ze za ok tydzień położe 2 raz tą farbę. Wiem że to za szybko ale nie moge tak chodzić... Nie wiem co robić.. nie wiem
ice_touch__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 20:52   #6
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

Cytat:
Napisane przez ice_touch__ Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu.... ;< niestety wyszło źleeee :< u góry odrost zafarbował się na łaadny kolor, natomiast dół jest ciemniejszy... ;/ Tego odrostu nie było w ogole widać na moich włosach przed farbowaniem ! Grrr. Tak sobie myślę. ze za ok tydzień położe 2 raz tą farbę. Wiem że to za szybko ale nie moge tak chodzić... Nie wiem co robić.. nie wiem

No..Szkoda, że się nie udało. Właśnie naszła mnie refleksja żeby nie sugerować się opiniami innych, bo każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Ja już nie raz się tak sparzyłam. Farbowałam kilka lat temu na czerwienie, później zmęczona malowaniem odrostów skusiłam się na czerń, po 3 latach mi zbrzydła, więc walka o brąz. Ciągle niezadowolenie, a teraz kiedy już osiągnęłam wymarzony brązik, kusi mnie z powrotem czerwień, coś na styl tego co ma teraz rihanna. Też myślałam o syyos i teraz mam wątpliwości czy zaryzykować.
Może mogłabyś dodać jakieś zdjęcie, jak się ten odrost prezentuje?. Ja mam włosy bardzo jasny brąz ok 10 cm odrostu, który stopniowo jest coraz ciemniejszy, i przy samych końcach, jest już raczej ciemnym brązem, obawiam się że może to nie wyjść dobrze
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:50   #7
ice_touch__
Przyczajenie
 
Avatar ice_touch__
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

Dobrze postaram się jutro lub po jutrze dodać zdjęcie Koleżanki mowią ze wsumie nie jest tak źle, nie ma kontrastu miedzy zafarbowanym odrostem a kolorkiem niżej. No ale sam fakt że kolor nie jest całkowicie jednolity mi przeszkadza. No ale jestem zdania że jak się samemu niespróbuje to się wiedzieć nie będzie nigdy dlatego nie żałuje wsumie, za jakiś czas wszystko udoskonale
ice_touch__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 22:11   #8
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

ice_touch_ nie ma się co dziwić jeśli miałaś wcześniej farbowane włosy, musiałabyś nałożyć farbe rozjaśniającą na te ciemne partie i dopiero wtedy czerwień.
jesli masz w miare zdrowe włosy to zrób sobie syoss 12-0 tym kolorkiem na długości tam gdzie masz ciemne (wcześniej farbowane) a na odrost go nie kładź, jak juz rozjaśni Ci te ciemne włosy to połóż znów tą czerwień
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 11:25   #9
ice_touch__
Przyczajenie
 
Avatar ice_touch__
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

No właśnie wiem kurcze, tylko że w ogole odrostu nie było widać więc miałam cichą nadzieje że wyjdze dobrze haha Narazie niech włosy trochę odpoczną i niebawem udam się do fryzjera żeby wszystko mi jakoś zrobiła dobrze. Później już myślę będe mogła normalnie bez obaw farbować sama.
ice_touch__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:12   #10
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farbowanie z szatynki na czerwień

tylko powiedz jej że masz pod spodem ciemną farbe, ale niech Ci nie robi nic rozjaśniaczami.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.