Tak normalnie, brązowo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 00:21   #1
kyorka
Raczkowanie
 
Avatar kyorka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 145

Tak normalnie, brązowo.


Taki prosty dzisiejszy, nie chcę modelować powieki tak jak się powinno bo mi się to zwyczajnie nie podoba, a nie chcę nosić makijażu który może i coś robi, ale mi się nie podoba i źle się z nim czuję. I proooszę nie zwracać uwagi na brwi, zapuszczam po nieudanym nitkowaniu (sic!)
Paleta Sleek OSS
Tusz Wibo
Korektor Bell
Puder H&M
Cień H&M
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (39,5 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11(2).jpg (58,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11(3).jpg (37,5 KB, 132 załadowań)
kyorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 00:47   #2
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

kyorko, technicznie musisz zdecydowanie inaczej cieniowac powieke, jest mocno opadajaca i przy otwartym oku nie widac makijazu, pamietaj tez o rozjasnianiu kacikow wewn i o brewkach
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:58   #3
martyneczka0011
Raczkowanie
 
Avatar martyneczka0011
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 156
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Jak dla mnie za delikatny.
martyneczka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:01   #4
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
kyorko, technicznie musisz zdecydowanie inaczej cieniowac powieke, jest mocno opadajaca i przy otwartym oku nie widac makijazu, pamietaj tez o rozjasnianiu kacikow wewn i o brewkach

__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:09   #5
kyorka
Raczkowanie
 
Avatar kyorka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 145
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
kyorko, technicznie musisz zdecydowanie inaczej cieniowac powieke, jest mocno opadajaca i przy otwartym oku nie widac makijazu, pamietaj tez o rozjasnianiu kacikow wewn i o brewkach
Więc jak mam cieniować? Nienawidzę rysowania "załamania" na poduszeczce, nie zrobię tego, sądzę że to wygląda jeszcze gorzej. Według mnie powinno się cieniować bez zaznaczonego załamania skoro go nie ma.
kyorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 10:44   #6
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Cytat:
Napisane przez kyorka Pokaż wiadomość
Więc jak mam cieniować? Nienawidzę rysowania "załamania" na poduszeczce, nie zrobię tego, sądzę że to wygląda jeszcze gorzej. Według mnie powinno się cieniować bez zaznaczonego załamania skoro go nie ma.
Wiem o czym mówisz... Też mam takie poduszeczki i klasyczny francuski makijaż nie wygląda dobrze na takich oczach. Wyciągnij cień troszkę wyżej, tak by przykrył tą część opadającą. Gdy nakładasz cień zbyt nisko, to oko wyglada na małe, ciągnąc cień wyżej, otwierasz je i powiększasz.

Masz dość trudne oczy do malowania, nie ma tam zbyt dużo miejsca, jak i u mnie.
Jak będziesz robić makijaż, sprawdzaj co jakiś czas efekt pracy, odsuwając sie od lustra na około metra. taka zmiana perspektywy dużo pomaga

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-08-26 o 10:47
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 15:40   #7
Arfitexa
Raczkowanie
 
Avatar Arfitexa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 259
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

mocniej zaznaczone brewki też otwierają oko no i rozświetlenie miejsca pod łukiem brwiowym (tylko bardzo delikatnie, tak aby nie wyostrzyć poduszek) i wew kącik
__________________
http://www.youtube.com/user/Arfitexa
makijażowe inspiracje
Nie jem słodyczy, zbieram na liposukcje kawitacyjną, ćwicze bellydance i pilates
Pładki brzuch do zimy bez jo-jo
Arfitexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 22:30   #8
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Cytat:
Napisane przez kyorka Pokaż wiadomość
Więc jak mam cieniować? Nienawidzę rysowania "załamania" na poduszeczce, nie zrobię tego, sądzę że to wygląda jeszcze gorzej. Według mnie powinno się cieniować bez zaznaczonego załamania skoro go nie ma.
Ja Ci jedynie daje dobra rade, Twoja sprawa czy ja przyjmiesz, czy nie.

Nie masz rysowac zalamania, powinnas cieniowac tak, jak sie cieniuje tego typu powieki, jesli tego nie nawidzisz, to juz Twoje osobiste podejscie, ale po co makijaz, ktorego w ogole nie widac i ktory nic Ci nie daje, wrecz przeciwnie, pomniejsza Ci oko.
Twojego zalamania nie widac, wiec cien musi by wyciagniety do gory jesli nie masz wysokiego czola, badz bardziej na bok jesli takowe posiadasz, aby otworzyc oko i je powiekszyc, podkresl jasnym, cieniem, badz jasnym korektorem luk brwiowy, oraz wewn powieki.

Zeby Ci pomoc zalaczam mini tutorial dla poczatkujacych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1153.jpg (95,2 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2011-08-26 o 22:39
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:26   #9
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Podpisuje sie pod Chloestic.
Ja sama pomalowalabym tez nieco inaczej. Mi tez troche opadaja, ale mniej. Cien polozylabym na cala powieke, prawie pod same brwi, wyciagajac, mocno i do gory, zewnetrzne krawedzie cieniowania. Rzesy koniecznie bym podkrecila zalotka lub zastosowala naprawde porzadny tusz, co kreci nie tylko szczoteczka, ale i sama formula. Rzesy musza byc mocno zaczesane do gory i nieco do zewnatrz. Odejmij ciezaru 'poduszeczkom' przez mocniejsze pociagniecie cieniem dolnej powieki, ale nie po linii wodnej. Oczywiscie cien trzeba rozetrzec.

Popatrz, jak maluja sie Japonki, co maja jeszcze wieksze poduszeczki. Postaw na mocniejszy kolor, baw sie w doczepiane rzesy. Usta mozesz zostawic niemal nietkniete.
Wygugluj sobie 'japanese make up' lub 'asian make up' i poogladaj oczy Azjatek pod katem makijazu. Z pewnoscia znajdziesz kilka fajnych propozycji, poza tymi tradycyjnymi kimonowymi

Masz wspanialy kolor oczu. Gratulki!

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-08-27 o 17:28
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:25   #10
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Tak normalnie, brązowo.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Popatrz, jak maluja sie Japonki, co maja jeszcze wieksze poduszeczki.
Dokladnie, tez chcialam o nich wczesniej wspomniec. Ostatnio Helen z MAP dodala swietny tutorial mocnego makijazu, wykonany wlasnie na modelce z takim typem urody, widac jak ladnie mozna zmienic i powiekszych oko, stosujac czarne cienie, linery i cake linery

http://www.youtube.com/watch?v=cr31gH9eH0Q
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.