RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL-wätek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 20:28   #31
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
kiedyś wątek był juz o tej farbie, ja uzywalam nie polecam do korzystania samemu w domu bo zamiast brazu wyszedl mni czarny.
pytanie juz nieaktualne ( data );-)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 07:35   #32
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 188
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

a jakich kolorów trudno u niej - loreal-pl dostać?
femme111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:58   #33
urszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

wlasnie wrócialm od fryzjera i jestem niezadowolona. moje naturalne to średni blond miałam jasne pasemka i teraz chciałam przykryc te odrosty zaproponowala mi diacolor, wybrałam kolor "beż ze złotym" ( nie weim dokladnie) ale na tej palecie wydawal mi sie odpowiedni. Mialo wyjsc dwa tony jasniejsze od moich naturalnych. Niestety wyszly dwa tony ale ciemniejsze wpadajacy w brąz, nigdy ne mialam takich ciemnych włosów, i zastanawiam sie za ile mi to wyplowieje ??? ewentualnie kiedy mogłabym ponownie je przefarbować ?? i czy ponownie probowac diacolor ?? bo nie wiem jesli to jest koloryzacja w ton w ton czy te ciemne dadzą sie przykryc czyms jasniejszym
urszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 14:50   #34
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez urszulka Pokaż wiadomość
wlasnie wrócialm od fryzjera i jestem niezadowolona. moje naturalne to średni blond miałam jasne pasemka i teraz chciałam przykryc te odrosty zaproponowala mi diacolor, wybrałam kolor "beż ze złotym" ( nie weim dokladnie) ale na tej palecie wydawal mi sie odpowiedni. Mialo wyjsc dwa tony jasniejsze od moich naturalnych. Niestety wyszly dwa tony ale ciemniejsze wpadajacy w brąz, nigdy ne mialam takich ciemnych włosów, i zastanawiam sie za ile mi to wyplowieje ??? ewentualnie kiedy mogłabym ponownie je przefarbować ?? i czy ponownie probowac diacolor ?? bo nie wiem jesli to jest koloryzacja w ton w ton czy te ciemne dadzą sie przykryc czyms jasniejszym
nie martw się zmyją się, a diacolor ma właśnie tendencję do tego, że wychodzi na początku ciemniej niż powinno. po 3-4 myciach będzie ok. a na przyszłość powiedz fryzjerce, że tak u Ciebie to wychodzi to domiesza jaśniejszego odcienia.
a złoty beż to pewnie na poziomie 7 (chodzi o ciemność najjaśniejszy w palecie to poziom 9 jasne blondy, a brązy to 4), wię na bank będą jasno-średnim blondem po kilku myciach. tzn. u mnie tak jest
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:41   #35
urszulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
nie martw się zmyją się, a diacolor ma właśnie tendencję do tego, że wychodzi na początku ciemniej niż powinno. po 3-4 myciach będzie ok. a na przyszłość powiedz fryzjerce, że tak u Ciebie to wychodzi to domiesza jaśniejszego odcienia.
a złoty beż to pewnie na poziomie 7 (chodzi o ciemność najjaśniejszy w palecie to poziom 9 jasne blondy, a brązy to 4), wię na bank będą jasno-średnim blondem po kilku myciach. tzn. u mnie tak jest

ufff pocieszyłas mnie to był kolor na poziomie 8, nie zdecydowałam sie na te z 9 bo bałam sie ze wyjdzie za jasno i to był błąd. No ale ten kolor na palecie wygladał zupełnie inaczej tak naturalnie a skąd u mnie odcien brązu nie mam pojęcia. No ale skoro sie wypłukuje to całe szcescie. Mam jeszce jedno pytanko po jakim czasie można połozyc jasniejszy kolor tak zeby nie niszczyc włosów??/ bo najchetniej bym jeszce dzisiaj cos z moimi włosami zrobiła

pozdrawiam
urszulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:02   #36
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Za jakis czas mam miec farbowane włosy Diacolor na poziomie 7.
Jednak mam włosy po rozjasniniu (balejaz) i zastanawiam sie czy sie opłaca robic Diacolorem, czy moze czyms mocniejszym, mam w tej chwili 1cm swojego szaro mysiego blondu i w salonie L'Oreala polecono mi ta farbe gdyz bede mogla wracac do swoich naturalnych bez odrostow po tej farbie.
Prawdopodobne jest ze bede musiała ponownie farbowac wlosy Diacolorem, za jakis m-c po pierwszym farbowaniu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:37   #37
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

rozmiem, że chcesz wrócić do naturalnego koloru? jeśli tak to nie farbuj mocniejszą farbą, diacolor jest lepszy. delikatnie wypłukuje się, a po farbie z amoniakiem zostanie granica farbowania dopóki włosy nie odrosną
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 00:34   #38
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

witam, ja sie wlasnie niezle zalatwilam diacolorem, po uporczywym schodzeniu do mojego naturalnego koloru (b jasny blond) przez dekoloryzacje postanowilam je lekko przyciemnic. Kupilam sobie odcien blond do ktorego dodalam odrobine popielatego jasnego, oczywiscie wszystko z woda loreala przeznaczona do tej farby....pisalo zeby trzymac 20 min,po 10 min farba sciemniala mi na glowie do brazu a po ok 18 zrobila sie czarna,wpadlam w niezla panike i jak zmylam po rowno 20 min to sie okazalo ze zamiast sredniego naturalnego blondu mam prawie czarne wlosy, moja dekoloryzacje za pare ladnych baniek szlag trafil
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 20:10   #39
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
witam, ja sie wlasnie niezle zalatwilam diacolorem, po uporczywym schodzeniu do mojego naturalnego koloru (b jasny blond) przez dekoloryzacje postanowilam je lekko przyciemnic. Kupilam sobie odcien blond do ktorego dodalam odrobine popielatego jasnego, oczywiscie wszystko z woda loreala przeznaczona do tej farby....pisalo zeby trzymac 20 min,po 10 min farba sciemniala mi na glowie do brazu a po ok 18 zrobila sie czarna,wpadlam w niezla panike i jak zmylam po rowno 20 min to sie okazalo ze zamiast sredniego naturalnego blondu mam prawie czarne wlosy, moja dekoloryzacje za pare ladnych baniek szlag trafil

a jakie numery ?
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:20   #40
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

blond to napewno 7 a ten popielaty jasniejszy 8 i cos jeszcze,dokladnie nie pamietam,musialabym sprawdzic.... wczoraj mylam glowe 6 razy i troche sie splukalo, teraz to mi wyglada na bardzo ciemny blond ale zauwazylam jakies zielonkawe refleksy. Poczekam jeszcze z tydzien i jak nie bedzie lepiej to czeka mnie wizyta u dobrego fryzjera.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 11:03   #41
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

miałam robione juz 2 razy diacolorem i zawsze mi wychodziły takie szare, matowe włosy Mój naturalny to jasny blond. Juz chyba nigdy nie dam sie namówic na diacolor
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 14:24   #42
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
miałam robione juz 2 razy diacolorem i zawsze mi wychodziły takie szare, matowe włosy Mój naturalny to jasny blond. Juz chyba nigdy nie dam sie namówic na diacolor

jakimi numerkami robiłaś? pytam z ciekawości, bo po prostu może wybrałaś zimne odcienie i wtedy rzeczywiście wychodzą szarawe. (za co miałaś banana??? byłam w szoku, że masz nick na pomarańczowo)
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 16:08   #43
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Hej!
Wcoraj zrobilam kolor Marijel nr 9.3 i nie wyszedl mi do konca taki jaki chcialam i zastanawiam czy nie polozyc za kilka dni diacolor zeby rozjasnic wlosy.Chce miec taki ladny miodowo-zloty kolor.Jaki diacolor polecacie a jesli nie diacolor to moze jakas inna farbe.Pozdrawiam
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:35   #44
vixxen
Przyczajenie
 
Avatar vixxen
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Dziewczyny czy któraś z Was miała kolor toffi? własnie wróciłam od fryzjera i mam na głowie coś co przypomina dojrzały granat a nie słodką krówkę:O Czy jest szansa że się wypłucze? Z góry dziękuję za pomoc
vixxen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:19   #45
tinka85-85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

dziewczyny,ja na codzien pracuję na lorealu i jak tak czytam te wasze wypowiedzi to o zgrozo!!większość z as takie glupoty wypisuje ze wspolczuje waszym wlosom.radze wybrac sie do salonu a nie kupowac profesjonalne farby o ktorych uzytku nie macie pojecia!!masakra!!
tinka85-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:08   #46
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez tinka85-85 Pokaż wiadomość
dziewczyny,ja na codzien pracuję na lorealu i jak tak czytam te wasze wypowiedzi to o zgrozo!!większość z as takie glupoty wypisuje ze wspolczuje waszym wlosom.radze wybrac sie do salonu a nie kupowac profesjonalne farby o ktorych uzytku nie macie pojecia!!masakra!!
Może i nie mamy takiego pojęcia jak fryzjerki, ale czy Ty takze zawsze malujesz sie u wizazystki, robisz maseczki itpw salonach kosmetycznych ? Napewno nie masz takiego pojęcia jak dyplomowane kosmetyczki więc nie rob tego w domu bo "współczuje" Twojej skorze
....każda z nas chce zaoszczędzić na zbednych kosztach, jeśli w salonie zazwyczaj inkasuje sie kwote przekracającą 100zl za koloryzacje diacolorem,w dodatku szybko zmywalną tymbardziej jesli wie od fryzjerki jak i z czym co ma mieszac i nakladac.

Takie komentarze to pozostam swoim klientkom nie nam.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 23:43   #47
sfera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

A ja zrobiłam diacolor w profesjonalnym salonie - efekt opłakany Nie wiem, co robić, malować jeszcze raz? Z pomieszania dwóch farb (jakieś jasne brązy) miał wyjść ciepły, delikatny brąz, trochę jaśniejszy od mojego naturalnego. Wyszło natomiast coś bardzo ciemnego, w dodatku z rudawym, tzn. takim miedziano-mahoniowym odcieniem... Tego typu odcieni szczególnie nie lubię i źle w nich wyglądam. Czy ktoś wie, czy ten odcień się wypłuka? Po jakim czasie mogę pomalować włosy jeszcze raz?
sfera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 18:25   #48
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

drogie panie, powiedzcie mi czy diacolor naprawde tak szybko się zmywa?
fryzjerka zaproponowała mi żebym sie tym ufarbowała (ale nie ton w ton: mam brązowa włosy, a wybrałam kolor z palety czerwieni).
jednak pani fryzjerka życzy sobie wyjątkowo dużo za farbowanie. nie będę przeciez latać do fryzjera co 3 tygodnie i płacic ponad 200zł za samą farbę.
mam jeszcze tydzien do wizyty, wiec proszę o jakies rady.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 18:19   #49
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

up up up! proszę o jakąs odpowiedz!
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 13:41   #50
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
drogie panie, powiedzcie mi czy diacolor naprawde tak szybko się zmywa?
fryzjerka zaproponowała mi żebym sie tym ufarbowała (ale nie ton w ton: mam brązowa włosy, a wybrałam kolor z palety czerwieni).
jednak pani fryzjerka życzy sobie wyjątkowo dużo za farbowanie. nie będę przeciez latać do fryzjera co 3 tygodnie i płacic ponad 200zł za samą farbę.
mam jeszcze tydzien do wizyty, wiec proszę o jakies rady.
rudości i czerwienie wypłukują się szybciej niż inne kolory. myślę, że 2 tyg i będzie po intensywnym kolorze. pewnie zostanie jeszcze kolor, ale taki bez głębi. dużo zależy od tego jak Twoje włosy przyjmują farby.
możesz iść na farbowanie, ale zapytać jakiego nr użyje i potem sama kupić. będzie bardziej ekonomicznie
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 10:29   #51
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

niestety nie wiem jak moje włosy przyjmuja farby, bo to bedzie moje pierwsze farbowanie.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 12:55   #52
jun
Przyczajenie
 
Avatar jun
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Cool Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Ja robiłam diacolor zarówno w salonie jak i w warunkach polowych różnicy nie widze chyba ze cenową. Z reguły wybieram odcienie jaśniejsze o ton od naturalnych albo nawet 2 tony wychodzą najlepiej.
Juz od 5-6 mozemy sie zacząc bać czerni... Karmel wychodzi fatalnie :/
Ja mam wlosy brąz sredni i wybieram zawsze farby z poziomu 7(np.moj ulubiony kawa z mlekiem-majirel, ew.kora orzecha(8) ) Mam włosy bez pasemek itp i wychodzi jednolity i ładnie się 'spiera'

PS. Uwielbiam komentarze szanownych pań fryzjerek. Własnie zostałam kiedyś 'urządzona' karmelem.. bo mi dordziła... Ostatnio nawet byłam na strzyżeniu(....podcięciu. ..zapuszczam...) po którym Pani mi zafundowała tak pocieniowane włosy ze obawiam sie ze nigdy zylety w reku nie miala. Juz sie boje do fryzjera chodzić... Przód byl sredni ale jak zobaczyłam tył to się załamałam nie było juz czego ratować
pozdrawiam drogie panie fryzjerki..
jun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:13   #53
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Hej dziewczyny
Kolor moich włosów to ciemny blond, mam naturalne, nigdy nie farbowałam, ale chciałabym, żeby były tak o ton jaśniejsze.
Ten produkt o którym tu mowa to farba czy jakis szampon koloryzujący bo juz nie wiem? Jakeigo koloru mam użyć, żeby uzyskać średni lub taki lekko jasny blond? Będę miała odrosty? (bo na innym wątku znalazła, że nei ma po nim odrostów). CZy to niszczy włosy? Nigdy nie farbowałam włosów, i strasznie się boje, rumianek i cytyna nic nie dają. PORADźCIE MI PROSZE!! kompletnie nie znam sie na farbowaniu
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:23   #54
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

a czy któraś z Was próbowała brązów diacoloru?? bo sama chciałabym się nimi przefarbować a póki co przez całe życie miałam swój naturalny kolor dlatego teraz wolę zafarbować diacolorem niż mocna farbą... boję się tylko że jak wezmę coś z 4 poziomu to mi włosy wyjdą baardzo ciemne a sama jestem szatynką i chciłabym je przyciemnić o jakies dwa tony
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:25   #55
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Ja farbowałam w "warunkach domowych" , użyłam koloru 7.02 zmrożony blond-wyszedł brąz. W sumie nie narzekam bo włosy ładnie się błyszczą, wyglądają zdrowo aczkolwiek kiedy kolor się nieco spłucze sięgnę po coś jaśniejszego. Tylko czy wyjdzie? Przecież Richesse nie rozjaśnia włosów więc jaki efekt będzie gdy się zafarbuje ciemniejsze włosy na jaśniejszy kolor? Może ktoś wie?

PS: Załączam zdjęcie. Dzień po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6561.jpg (70,3 KB, 664 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:03   #56
debauche
Raczkowanie
 
Avatar debauche
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Nic to nie da, bo skoro richesse nie rozjaśnia włosów to ich nie rozjaśnia i kropka
Ja miałam niemiła przygodę z ta farba- po dekoloryzacji włosów z czarnych na blond fryzjerka doradziła mi własnie ten produkt(chciałam odświeżyc, troche przyciemnic kolor), miał wyjść migdałowy kasztan, a wydzedł- bardzo ciemny mahoniowy odcień- masakra. Teraz zamówiłam sobie na allegro blond 7 (włosy mam teraz takie w kolorze jasny brąz) i bardzo jestem ciekawa efektów...
debauche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 21:58   #57
megi27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 10
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Drogie Dziewczyny.
Używam farby diacolor od jakiś trzech lat. Swoją przygodę z firmą lp rozpoczynałam od farb majirel w kolorach blondów beżowych i z efektem było różnie. Aż trafiłam do fryzjerki - specjalistki od blondów i zaproponowała mi rozjaśnienie systemem platinum. Najpierw pani ściągnęła mi kolor z odrostów (tylko z odrostów, absolutnie nie można przeciągać dekoloryzatora po całych włosach, które przypominam, miałam już wcześniej rozjaśnione), a następnie na całość położyła diacolor w odcieniu bardzo jasny blond beżowy, aby ujednolicić kolor (chodziło mi raczej o blond zimny niż ciepły). Na początku kolor rzeczywiście może być trochę ciemniejszy, ale po jakiś pięciu myciach ładnie jaśnieje i nabiera pożądanego odcienia.
Nie przejmujcie się więc początkowym rezultatem, tylko umyjcie kilka razy włosy i prawdopodobnie dojdziecie do oczekiwanego koloru. A nawet jeżeli nie będziecie zadowolone, to jest to farba pielęgnująca bez amoniaku i spokojnie można spróbować z innym odcieniem. Ogólnie polecam, bo po użyciu tej farby na dekoloryzator mogę poszczycić się zadbanymi i błyszczącymi włosami.
megi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 00:41   #58
x0x0
Raczkowanie
 
Avatar x0x0
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Witam, potrzebuję porady odnośnie mieszania odcieni.
Już 3 razy kładziono mi na włosy Diacolor Richesse, odcień trafiony w dziesiątkę: 4 Brąz. Ostatnim razem fryzjer domieszał mi trochę odcieniu Kryształowy aby podnieść połysk, i faktycznie efekt jest super. Chciałabym mieszać sobie te dwa odcienie w domu ale zupełnie nie mam pojęcia w jakich proporcjach. Wiem, że do 50ml farby daje się 75ml rewelatora, ale ile powinnam dać Kryształu w stosunku do Brązu?
__________________

x0x0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:15   #59
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Wiecie może czy 50 ml tej farby wystarczy na włosy ok. 46 cm ? Bardzo proszę o szybką odp.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 09:20   #60
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: RICHESSE de DIACOLOR L'OREAL PROFESSIONAL

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy 50 ml tej farby wystarczy na włosy ok. 46 cm ? Bardzo proszę o szybką odp.
raczej za mało,ja mam włosy do łopatek i ledwo wystraczyło..
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.