Czy perfumy z Hebe są oryginalne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 06:37   #1
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244

Czy perfumy z Hebe są oryginalne?


Pytam o oryginalność EDT i EDP z Hebe ponieważ dziś (14.02) jest w promocji Gucci Guilty 70 ml. Cena jest bardzo atrakcyjna, ale zastanawia mnie ta pojemność. Do tej pory spotykałam się z pojemościami 30-50-75 ml tego zapachu. Czy któraś z Was może wyjaśnić mi z czego wynika ta różnica?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:05   #2
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Tak, perfumy w Hebe są oryginalne. Na KWC jest informacja, że Guilty występuje w pojemności 70ml
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:56   #3
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Fragrantica podaje 30,50 i 75 ml, ja miałam EDT 75 ml

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2013-02-14 o 09:58
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:00   #4
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

dziwna ta pojemność 70 ml , ja też spotkałam się tylko z 75 ml
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:26   #5
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

ja również nie spotkałam się z taką pojemnością. napisane może być, może i z takim zamiarem a może autorowi wdarł się chochlik do tekstu. nie wiem jak odebrac te promocje. coś co ma być wielkim hitem cenowym może się okazać wielkim bublem.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:33   #6
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

To pewnie tylko pomyłka
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:32   #7
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Kupowałam w Hebe zapachy 3 razy (Lacoste Pour Femme, Versace Bright Cristal i Amor Amor Cacharel) i wszystkie są 100% oryginałami.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki

Edytowane przez Eenax
Czas edycji: 2013-02-14 o 18:58
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 15:03   #8
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Guilty występuje w wersji 2.3oz/70ml (EDT).
A możesz taką wskazać? W jakimś klepie, na all?
Google wywala co prawda i 70 ml ale to może wynika z różnicy, przeliczania jednostek poj.

Na stronie Gucci też są te wody są w poj. 30, 50 i 75 ml.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:33   #9
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Zakupiłam tę wodę toaletową. Pojemność jednak 75 ml. I 2.5 oz, a nie 2.3 oz. Tak samo błąd na ich stronie internetowej. W chwili obecnej śmiało mogę rozwiać swoje jak i Wasze wątpliwości. Nie ma pojemności 70 ml zapachu Gucci Guilty. Więc tym samym nabieram zaufania do perfum z Hebe ;-)

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:09
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 18:52   #10
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A możesz taką wskazać? W jakimś klepie, na all?
Google wywala co prawda i 70 ml ale to może wynika z różnicy, przeliczania jednostek poj.

Na stronie Gucci też są te wody są w poj. 30, 50 i 75 ml.
Moj bład. (juz poprawiłam)

Sprawdzałam na osmozie.
Do tej pory miałam do tej strony 100% zaufanie. (ale teraz bede podchodzic bardziej sceptycznie do tego co pisza).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 14:43   #11
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

W innym wątku któraś z dziewczyn napisała, że na perfumach w Hebe są naklejki "rozlewane w Gdańsku". Wiecie może, o co kaman?? :O
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 18:41   #12
kewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Wg mnie perfumy w HEBE są oryginalne. Dzisiaj właśnie byłam tam na zakupach, no i jak zwykle przy okazji nie ominęłam półki z perfumami, żeby zobaczyć, no dobrze... powąchać na własnej skórze zapachy. (Dodam, że nie uznaję papierków, bo na każdej skórze zapach rozwija się indywidualnie. ) Czasowo oceniam to około 10 godzin temu. Psyknęłam sobie na nadgarstek Cacharel Lou Lou. Potem w domu normalka: mycie naczyń, małe sprzątanie, mycie toalety. Wszystko bez rękawiczek. I perfumy nadal czuję . Dzisiaj to jest ekstremalnie długo (może kwestia zapachu) ale zawsze jak tam zaglądnę i czymś się popsikam to potem naprawdę długo czuć zapach. A właśnie to jest dla mnie wymiernikiem oryginalności - trwałość perfum. Bo podróby niby pachną tak samo, ale często ulatniają się baaardzo szybko.
kewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 05:27   #13
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kewka Pokaż wiadomość
Wg mnie perfumy w HEBE są oryginalne. Dzisiaj właśnie byłam tam na zakupach, no i jak zwykle przy okazji nie ominęłam półki z perfumami, żeby zobaczyć, no dobrze... powąchać na własnej skórze zapachy. (Dodam, że nie uznaję papierków, bo na każdej skórze zapach rozwija się indywidualnie. ) Czasowo oceniam to około 10 godzin temu. Psyknęłam sobie na nadgarstek Cacharel Lou Lou. Potem w domu normalka: mycie naczyń, małe sprzątanie, mycie toalety. Wszystko bez rękawiczek. I perfumy nadal czuję . Dzisiaj to jest ekstremalnie długo (może kwestia zapachu) ale zawsze jak tam zaglądnę i czymś się popsikam to potem naprawdę długo czuć zapach. A właśnie to jest dla mnie wymiernikiem oryginalności - trwałość perfum. Bo podróby niby pachną tak samo, ale często ulatniają się baaardzo szybko.
No ale przecież są oryginały, które pachną ledwo-ledwo a i niektóre się ulatniają w pół godziny? A są podróbki wżerające się w skórę na 2 dni. Jakość zapachu tak ale trwałość niekoniecznie.

Perfumy w Hebe są oryginalne ale też mnie zastanawia o co chodzi z tym rozlewaniem w Gdańsku.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 15:17   #14
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
To pewnie tylko pomyłka
możliwe, sądząc po jakości merytorycznej i gramatycznej generowanych przez nich artykułów w gazetce

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
W innym wątku któraś z dziewczyn napisała, że na perfumach w Hebe są naklejki "rozlewane w Gdańsku". Wiecie może, o co kaman?? :O
ja bym chciała zobaczyć tę naklejkę, zamiast przeczytać, że ktoś widział
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 17:44   #15
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
możliwe, sądząc po jakości merytorycznej i gramatycznej generowanych przez nich artykułów w gazetce

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------



ja bym chciała zobaczyć tę naklejkę, zamiast przeczytać, że ktoś widział
Mam dokładnie takie samo pragnienie. Szczerze mówiąc, to śmieszy mnie nawet już trochę takie wpadanie na forum święcie oburzonych podróbką z renomowanej perfumerii. Po takim zakupie, który by się nie zgadzał z zapamiętanym/posiadanym zapachem pierwsza rzeczą byłaby reklamacja i myśl, że zapach był źle przechowywany. Ale może ja jestem jakąś idealistką.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 18:00   #16
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Mam dokładnie takie samo pragnienie. Szczerze mówiąc, to śmieszy mnie nawet już trochę takie wpadanie na forum święcie oburzonych podróbką z renomowanej perfumerii. Po takim zakupie, który by się nie zgadzał z zapamiętanym/posiadanym zapachem pierwsza rzeczą byłaby reklamacja i myśl, że zapach był źle przechowywany. Ale może ja jestem jakąś idealistką.

Nie no ale przecież renomowaną perfumeria gwarantującą zakup oryginału jest wyłącznie Sephora oraz Douglas. A reszta to podróby sprzedaje. Albo chociaż drugi sort robiony specjalnie na Polskę
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:50   #17
LittleCrow
Raczkowanie
 
Avatar LittleCrow
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Francja, Paryż
Wiadomości: 163
GG do LittleCrow
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie no ale przecież renomowaną perfumeria gwarantującą zakup oryginału jest wyłącznie Sephora oraz Douglas. A reszta to podróby sprzedaje. Albo chociaż drugi sort robiony specjalnie na Polskę
Nie wiem kto Ci takich kitów nawciskał...
Powiem tylko, że hebe nie jest polską firmą tylko portugalską, więc nie musi sprzedawać perfum z polskiej dystrybucji, tylko może sprowadzać je z innych państw, co odejmuje marżę, więc produkty są tańsze.
A to, że poza Douglasem i Sephorą są same podróbki to już w ogóle bzdura nad bzdury...
__________________
Prawda o prawdzie jest taka, że boli, więc kłamiemy...

Dbam o pazurki
... i zapuszczam włosy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 19:52   #18
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Pokaż wiadomość
Nie wiem kto Ci takich kitów nawciskał...
Powiem tylko, że hebe nie jest polską firmą tylko portugalską, więc nie musi sprzedawać perfum z polskiej dystrybucji, tylko może sprowadzać je z innych państw, co odejmuje marżę, więc produkty są tańsze.
A to, że poza Douglasem i Sephorą są same podróbki to już w ogóle bzdura nad bzdury...

Chyba nie załapałaś ironii...
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 20:00   #19
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Pokaż wiadomość
Nie wiem kto Ci takich kitów nawciskał...
Powiem tylko, że hebe nie jest polską firmą tylko portugalską, więc nie musi sprzedawać perfum z polskiej dystrybucji, tylko może sprowadzać je z innych państw, co odejmuje marżę, więc produkty są tańsze.
A to, że poza Douglasem i Sephorą są same podróbki to już w ogóle bzdura nad bzdury...
Chyba nie zrozumiałaś istoty emotki na końcu wypowiedzi Kuki9
Toć to była czysta ironia
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 20:31   #20
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Pokaż wiadomość
Nie wiem kto Ci takich kitów nawciskał...
Powiem tylko, że hebe nie jest polską firmą tylko portugalską, więc nie musi sprzedawać perfum z polskiej dystrybucji, tylko może sprowadzać je z innych państw, co odejmuje marżę, więc produkty są tańsze.
A to, że poza Douglasem i Sephorą są same podróbki to już w ogóle bzdura nad bzdury...
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Chyba nie załapałaś ironii...
[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;41238039]Chyba nie zrozumiałaś istoty emotki na końcu wypowiedzi Kuki9
Toć to była czysta ironia [/QUOTE]

Po prostu koleżanka nie jest 'w temacie'. Co chwila wpadają tu swięcie oburzeni klienci polecanych perfumerii z doniesieniami o kupionych podróbkach. Do tej pory jedna osoba umieściła zdjęcia i na dodatek przyznała, że flakon jest rozszczelniony gdzieś, więc nie podróbka tylko zwietrzały zapach. Był chyba jeszcze flakonik Chloe, ale też nikt nie widział nic podejrzanego.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 10:50   #21
kewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Ja wierzę, że perfumy w HEBE są oryginalne.
Naklejek żadnych nie widziałam, tyle co o nich przeczytałam.
A może jest tak, że po prostu perfumy, buteleczki i opakowania są oryginalne, tylko gdzieś tam w Gdańsku zyskują folię z naklejką, że Hebe jest dystrybutorem w Polsce?
kewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:36   #22
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Wczoraj byłam w Hebe w Toruniu (przypadkiem zupełnym znalazłam to miejsce- ku mojej uciesze) i nie widziałam żadnych naklejek o Gdańsku na perfumach Jeszcze tam będę wpadać, więc przyjrzę się innym flakonom dokładniej

Fajne miejsce, można było powąchać np. Lou Lou! (I w ogóle mają pełno rzeczy, które wcześniej tylko z netu się zamawiało np. maski Kallosa)


Cytat:
Napisane przez kewka Pokaż wiadomość
A może jest tak, że po prostu perfumy, buteleczki i opakowania są oryginalne, tylko gdzieś tam w Gdańsku zyskują folię z naklejką, że Hebe jest dystrybutorem w Polsce?
Tak może być, gdzieś czytałam, że perfumy od producenta najczęściej są bez folii i dopiero w Polsce następuje foliowanie, bo "klienci są do tego przyzwyczajeni i tego oczekują od produktu".
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:33   #23
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

ja bym chciała zobaczyć tę naklejkę, zamiast przeczytać, że ktoś widział
U nas w Gdańsku lada dzień otworzy się perfumeria Hebe, obiecuję przyjrzeć się dokładnie perfumom i dam znać, czy są naklejki czy nie!

O tych nieszczęsnych naklejkach napisała wizażanka o nicku Gianna M, w wątku o wiarygodnych perfumeriach internetowych, cytuję:

"Napisane przez Gianna M
Ja zanim u nich zamowilam to przeczytalam setki opini komentarzy na ich stronie i wypowiedzi z forum no ale dziewczyny juz tak na trzezwo sephora 350 iperfumy 130 za 100ml ? dlaczego ? lokal maja magazyn maja pracownikow maja wiec chyba tez za to placa...nie bylo tylko naklejki gdzie sa rozlewane...tak jak np w hebe na eternitach jest naklejka rozlewane w gdansku i ok place 160zl wiem ze nie orginal i ja decyduje...a tutaj zachwalanie ale moze polowa ludzi nie uzywala nigdy orginalu nie wiem nie potrafie zrozumiec jak mozna nie poznac roznicy..."

No i stąd wzięło się moje zainteresowanie tematem, cóż to za tajemnicze naklejki... u nas do tej pory nie było drogerii Hebe, ale teraz właśnie otwierają (lada dzień otworzą) więc nie mieszkam sprawdzić
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 12:55   #24
zina36
Raczkowanie
 
Avatar zina36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
GG do zina36
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Wczoraj byłam w Hebe koło Wileńskiego i widziałam naklejki, ale nie rozlewane w Gdańsku tylko naklejka: PRODUKT ORYGINALNY Dostawca lub dystrybutor: PLATINUM.PL i adres firmy z Gdańska

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

nie wiem czy są oryginalne, ale marki np. Chanel czy Dior to marki gdzie dystrybutorzy mają wyłączność ich kosmetyków na Polskę (kupuję w Sephorze i czytam ich naklejki) , więc nie wiem co mysleć jak widziałam Jadore na półce w Hebe, mam oryginał w domu i widziałam róznicę w testerze. Oryginalne mają taką bardzo bardzo leciutką różową poświatę płynu i praktycznie niewidoczną przez płyn rurkę, a te w Hebe mają inny kolor i rurka jest widoczna. Te perfumy mam więc zwróciłam na to uwagę, do tego to bardzo podrabiany zapach. Ja osobiście nie wierzę w te Hebe.
zina36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:24   #25
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez zina36 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Hebe koło Wileńskiego i widziałam naklejki, ale nie rozlewane w Gdańsku tylko naklejka: PRODUKT ORYGINALNY Dostawca lub dystrybutor: PLATINUM.PL i adres firmy z Gdańska

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

nie wiem czy są oryginalne, ale marki np. Chanel czy Dior to marki gdzie dystrybutorzy mają wyłączność ich kosmetyków na Polskę (kupuję w Sephorze i czytam ich naklejki) , więc nie wiem co mysleć jak widziałam Jadore na półce w Hebe, mam oryginał w domu i widziałam róznicę w testerze. Oryginalne mają taką bardzo bardzo leciutką różową poświatę płynu i praktycznie niewidoczną przez płyn rurkę, a te w Hebe mają inny kolor i rurka jest widoczna. Te perfumy mam więc zwróciłam na to uwagę, do tego to bardzo podrabiany zapach. Ja osobiście nie wierzę w te Hebe.
No ale nie ma to jak znać temat , wpaść i napisać kilka głupot i zniknąć, smród zostaje i fama już poszłaaa . (Dot. to Gianny...)

A jesteś pewna, że oglądałaś tę samą wersję? Ich też jest sporo...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:03   #26
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez zina36 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Hebe koło Wileńskiego i widziałam naklejki, ale nie rozlewane w Gdańsku tylko naklejka: PRODUKT ORYGINALNY Dostawca lub dystrybutor: PLATINUM.PL i adres firmy z Gdańska

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

nie wiem czy są oryginalne, ale marki np. Chanel czy Dior to marki gdzie dystrybutorzy mają wyłączność ich kosmetyków na Polskę (kupuję w Sephorze i czytam ich naklejki) , więc nie wiem co mysleć jak widziałam Jadore na półce w Hebe, mam oryginał w domu i widziałam róznicę w testerze. Oryginalne mają taką bardzo bardzo leciutką różową poświatę płynu i praktycznie niewidoczną przez płyn rurkę, a te w Hebe mają inny kolor i rurka jest widoczna. Te perfumy mam więc zwróciłam na to uwagę, do tego to bardzo podrabiany zapach. Ja osobiście nie wierzę w te Hebe.

A sprawdzilas czy maja takie same oswietlenie lokalu? Bo zmien tylko neonowki na lekko rozowe, a wszystko inne bedzie miec ciepla barwe.


Tak na marginesie, wzdychajac w niebiosa: uwielbiam takie posty, posty osob, wlasciwie to post nr 1, dotyczacy krytyki i tego, ze perfumy w (rossman, drogeria natura, hebe) sa nieoryginalne
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:56   #27
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

"marki np. Chanel czy Dior to marki gdzie dystrybutorzy mają wyłączność ich kosmetyków na Polskę" -

co za bzdura... skąd w takim razie miałyby perfumerie internetowe kosmetyki Diora i Chanel, wszyscy od jednego dystrybutora??

Czyli sprawa z naklejkami wyjaśniona, nie ma żadnej naklejki pt. "rozlewane w Gdańsku", to najważniejsze

Co do oryginalności, nie wiem jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości, jak można wierzyć w to że duża sieć sklepów podejmowałaby ryzyko wprowadzenia na rynek nieoryginalnych perfum?? przecież nie wypłaciliby się, zostaliby zasypani wnioskami o odszkodowania... litości
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 09:33   #28
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Jeszcze się zastanawiam nad czymś takim:
Armani Diamonds EDP 50 ml. Sephora 325 zł, Hebe 179 zł. Czy to możliwe, żeby S. narzucała aż taką marżę? Chciałam kupić, ale nie wiem...
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 09:49   #29
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Czy perfumy z Hebe są oryginalne?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Jeszcze się zastanawiam nad czymś takim:
Armani Diamonds EDP 50 ml. Sephora 325 zł, Hebe 179 zł. Czy to możliwe, żeby S. narzucała aż taką marżę? Chciałam kupić, ale nie wiem...
Możliwe, nie patrz w ogóle na ceny z D. i S.
Zobacz sobie po ile one są w perfumeriach internetowych
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 07:53   #30
Zakupowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 13
Dot.: Czy perfumy z hebe są oryginalne?

Witam,

Kupiłam w Hebe wodę perfumowaną- pojemność, opakowanie było ok.
Niestety, woda nie była oryginalna. Jestem w 100% o tym przekonana- porównałam z oryginałem i jest spora różnica. Zawiodłam się na Hebe, wracam do renomowanych perfumerii- wtedy mam pewność, że kupuję oryginały. Mam radę dla osób, które kupują perfumy/wody w Hebe ze względu na atrakcyjne ceny /też dałam się na to nabrać/. Możecie dokonać zakupu w Hebe i sprawdzić produkt w renomowanej perfumerii. Nazwy "dobrych" perfumerii nie chciałabym podawać z wiadomych względów. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów...
Zakupowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 18:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.