Jak zafarbować wyblakłe pasemka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 12:46   #1
biedroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 108

Jak zafarbować wyblakłe pasemka?


hej, kupiłam farbe LOREAL excellence 4 brąz, z tego co wiem to wychodzi on dośc ciemny ale to mnie nie zniecheca, problem w tym ze jakiś 2 miesiace temu miałam robione czerwone pasemka normalną farbą. pasemka już wyblakły na kolor..hmm...ciemny rudy. tragedia jednym słowem wiec chce nalozyc farbe na całą głowę. nie wiem jednak czy najpierw nalozyc na same pasemka na 10min np a potem na reszte czy odrazu na całą głowę? i jeszcze jedno pytanie - czy mam pewnosc ze farba mi porkryje te wyblakłe pasemka w miare dobrze (nie musi być super perfekt idealnie) tak zeby nie wyszedl mi jakis rudy czy jakis tam kolor z innej bajki?
odrazu mowie ze procz pasemek to mam naturalne, nie farbowane wlosy, dosyc ciemny brąz wpadajacy w czern prawie.

http://img234.imageshack.us/img234/876/wlosyva6.jpg

Na fotce aż tak dokladnie nie widać (głupie światło), ale normalnie bardziej rzuca się to w oczy

Edytowane przez biedroonka
Czas edycji: 2008-07-16 o 13:11
biedroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:24   #2
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Jak zafarbować wyblakłe pasemka?

Jeśli pasemka nie są bardzo jasne to farba powinna je pokryć ale może się wypłukiwać i te pasemka mogą zrobić się jaśniejsze od reszty włosów. Ja miałam tak gdy na blond pasemka położyłam ciemną farbę. Ale jeśli pasemka nieznacznie różnią się od koloru włosów to powinny wyjść takie jak naturalnie włosy.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:39   #3
biedroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 108
Dot.: Jak zafarbować wyblakłe pasemka?

dzieki za odpowiedz. Zafarbowalam juz te pasemka i farba pokryła mi wszystkie włosy, są one teraz bardzo bardzo ciemno brązowe (momentami czarne). Z dnia dzien zaczeły troche bardziej nabierać brązowego odcienia, na szczęscie nie widać już nic czerwonego
biedroonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.