Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-17, 07:28   #391
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Nie! Nie! Nie i jeszcze raz nie! Jestem po 8 zabiegach w de lux i może ubyło łącznie 15% włosów. NIE POLECAM. Sieciówka, masówka, brak ludzkiego podejścia, a jak sie człowiek coś chce dowiedzieć to słyszy "najwyraźniej taka ma Pani urodę".
Jak zaczęłam drążyć temat to okazało się, że: po 1) zabiegi robili mi co 6 tyg a to dużo za szybko, po 2) nie miałam w ogóle zaczerwienionej skóry, więc najprawdopodobniej miałam zbyt niskie parametry.
Niby dobre lasery mają, a nie potrafią tego wykorzystać. Panie wykonujące zabieg miłe, ale co z tego... jak się zaczynało zadawać trudniejsze pytania, to zaczynały się miotać. Mimo, że ceny z tymi zniżkami są w miarę przystępne to nie idzie to w parze z jakością!
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 12:59   #392
waw23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

nie wiem w jakim mieście Pani była ale ja na prawdę jestem zadowolona zwłaszcza w salonie w Sosnowcu, już po pierwszym zabiegu miałam o połowę mniej włosów na łydkach, Pani kosmetolog na konsultacji sprawdzała wszystko u mnie dokładnie i dobrała najwyższą moc lasera bo umiałam wytrzymać taką moc bez problemu i bez okładów z lodem. Mam bardzo ciemne i mocne włoski i u mnie laser lightsheer sprawdza się najlepiej a byłam już w różnych salonach i tylko straciłam pieniądze, jedyne efekty miałam na xxx i mimo że muszę dojechać do Katowic albo Sosnowca to wiem że będę zadowolona tym bardziej że nie stać nie na stratę pieniędzy.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-20 o 09:43 Powód: Reklama.
waw23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 07:42   #393
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez SylaD Pokaż wiadomość
Nie! Nie! Nie i jeszcze raz nie! Jestem po 8 zabiegach w de lux i może ubyło łącznie 15% włosów. NIE POLECAM. Sieciówka, masówka, brak ludzkiego podejścia, a jak sie człowiek coś chce dowiedzieć to słyszy "najwyraźniej taka ma Pani urodę".
Jak zaczęłam drążyć temat to okazało się, że: po 1) zabiegi robili mi co 6 tyg a to dużo za szybko, po 2) nie miałam w ogóle zaczerwienionej skóry, więc najprawdopodobniej miałam zbyt niskie parametry.
Niby dobre lasery mają, a nie potrafią tego wykorzystać. Panie wykonujące zabieg miłe, ale co z tego... jak się zaczynało zadawać trudniejsze pytania, to zaczynały się miotać. Mimo, że ceny z tymi zniżkami są w miarę przystępne to nie idzie to w parze z jakością!
Próbowałaś skonsultować swój przypadek w innym salonie?
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 08:15   #394
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Tak!
W jednym powiedzieli, że "są w stanie mi pomóc, ale nie dają gwarancji", bo już zabiegi były robione więc włosy są osłabione, a takie się gorzej usuwa. Ponoć miałam zbyt niskie parametry wcześniej ustawione, ale częstotliwość co 6 tyg. była ok. Na próbie nawet coś zakuło i czuć było zapach spalonych włosów, a na poprzednich zabiegach nic takiego nie miało miejsca. Ja to zrozumiałam tak, że mam robić dalej, ale nie obiecują czy zadziała.

A do drugiego salonu jestem umówiona na konsultację dopiero początkiem listopada, bo terminów nie mieli szybciej, także jestem bardzo ciekawa co tam powiedzą...
Dam znać
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 07:00   #395
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez SylaD Pokaż wiadomość
Tak!
W jednym powiedzieli, że "są w stanie mi pomóc, ale nie dają gwarancji", bo już zabiegi były robione więc włosy są osłabione, a takie się gorzej usuwa. Ponoć miałam zbyt niskie parametry wcześniej ustawione, ale częstotliwość co 6 tyg. była ok. Na próbie nawet coś zakuło i czuć było zapach spalonych włosów, a na poprzednich zabiegach nic takiego nie miało miejsca. Ja to zrozumiałam tak, że mam robić dalej, ale nie obiecują czy zadziała.

A do drugiego salonu jestem umówiona na konsultację dopiero początkiem listopada, bo terminów nie mieli szybciej, także jestem bardzo ciekawa co tam powiedzą...
Dam znać
Częstotliwość zabiegów to min. 8 tygodni, następnie sobie ją wydłużamy.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 07:54   #396
KrolewnaSniezka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja się zdecydowałam na depilację laserową bikini na początku, ale potem wybierał inne części ciała. Uważam, że to jets fajne rzwiązania, jesli ktoś ma fundusze
KrolewnaSniezka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 09:24   #397
EwaOle11
Przyczajenie
 
Avatar EwaOle11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

a na ilu zabiegach byłaś?
EwaOle11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-16, 18:08   #398
dzoanna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Nie trzeba golić żeby wzmocnić bo laser i tak wnika we włos pod skórą 🙃
dzoanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 10:19   #399
KrolewnaSniezka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja byłam na 4, ale wowolał pójśc dodtakowy raz po to, aby bvyć pewną, że wszystko się udąło i będę się mogła cieszyć całe życie.
KrolewnaSniezka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 14:10   #400
dzoanna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Też tak myślę lepiej zrobić porządnie i tak potem raz na jakiś czas warto zrobić zabieg przypominający. Ale warto dla komfortu w życiu 😊
dzoanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 08:18   #401
Milenka898
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

a gdzie to robiłaś?
Milenka898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 08:32   #402
KrolewnaSniezka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

w Karkoaiwe w salonie xxx i byłam zadowolona bardzo, jak sie zdecyduje się na depilację innej czesci ciała to też tam

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-11-24 o 13:07 Powód: link
KrolewnaSniezka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 13:19   #403
Buffana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Bekita Pokaż wiadomość
Obecnie do wyboru na rynku jest kilka laserów, choć najbardziej znane są Light Sheer i Vectus. Choć Vectus jest droższy, to oba lasery mają taką samą długość fali i naprawdę nie ma sensu przepłacać Różnica jest taka że Vectus posiada automatyczny czytnik poziomu melaniny Skintell, a w Light Sheeer Duet parametry do zabiegu ustawia człowiek nie maszyna. Czasami może to być atutem bo maszyna zawsze może się pomylić. Vectus nie ma głowicy zasysającej skórę, ale ma systemy chłodzenia. W badaniach klinicznych troszkę słabiej wypada Palomar Vectus niż Light Sheer Duet jest laserem sprawdzonym o potwierdzonej skuteczności. Vectus i jego ceny to marketing w dużej mierze. Jestem po pierwszym zabiegu w salonie xxx w Warszawie właśnie na Light Sheer Duet - na razie myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę
2 lata temu robiłam serie 5 czy 6 zabiegów na całe ciało (bikini, nogi, pachy, ręce, wąsik) laserem Light Sheer w Warszawie, po tym czasie nie odrosło mi nic co wypadło, a wypadło ok 70% włosów, najmniej na udach ze 30% i pachy też słabo zareagowały. Teraz jestem po 2 zabiegu Vectusem, który faktycznie łapie te jasne włosy (a mam pośrednią karnację, jestem trochę ciemniejsza niż moje koleżanki) i efekty są takie jak sobie życzyłam.

Jeżeli zastanawiacie się nad laserem to Palomar Vectus wypada o wiele lepiej niż Light Sheer, dodam, że w nim również ustawia się ręcznie moc, nie trzeba bazować na Skintelu. Teraz za każdym razem będę mieć zwiększaną moc (taką mam nadzieję), by łatwiej wyłapało jasne włosy Salon do którego teraz chodzę polecam każdemu MAWAWO Warszawa

Edytowane przez Buffana
Czas edycji: 2018-01-18 o 13:22
Buffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-21, 19:01   #404
Grzekus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

witam a polecacie jakiś depilator taki laserowy/diodowy kpo którym po kilku zabiegach na zawsze znikają włoski? jakaś nazwa link czy coś do takiego depilatora? oczywiście wiadomo że drogi.
Grzekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 19:37   #405
CzarnaMamba666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Grzekus Pokaż wiadomość
witam a polecacie jakiś depilator taki laserowy/diodowy kpo którym po kilku zabiegach na zawsze znikają włoski? jakaś nazwa link czy coś do takiego depilatora? oczywiście wiadomo że drogi.
zaden depilator domowy nie usunie ci tak wloskow jak depilacja laserowa w profesjonalnej klinice, poczytaj sobie o takim zabiegu xxx i zastanow czy warto inwestowac w urzadzenie ktore cie zawiedzie czy lepiej raz a porzadnie isc do kliniki i pozbyc sie problemu

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-02-26 o 09:33 Powód: link
CzarnaMamba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 13:53   #406
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja zdecydowalam sie na laser I jestem po 1 zabiegu w Londynie.
wlosy mam bardzo geste i twarde a kazda depilacja konczy sie podraznieniem badz wrastaniem-wiec laser byl jedynym wyjsciem. dotego odrastaja tak szybko, ze na drugi dzien musze znow golic!

w klinice poproszono mnie, zeby przyjsc na patch test-sprawdzenie jak moja skora zareaguje na laser-zero zaczerwienienia czy poparzen, wiec umowilam 1. wizyte.

Pani bardzo mila, profesjonalna. zrobila mi cale nogi i cale okolice intymne, pomimo, ze wstydze sie bardzo!. nie moge sie doczekac na kolejna wizyte!

mam mocne wlosy na lydkach wiec szczypalo wiecej niz uda. na okolice intymne nalozono mi zel znieczulajacy-bo pewnie bym umarla z bolu-wlosy tam mam baaardzo geste i twarde. teraz odrastaja i strasznie mnie kluja i swedzi to....ale czekam jeszcze kilka dni zanim zaczna wypadac. mam nadzieje,ze poswiecenie zaprocentuje.

wykupilam 6 zabiegow. kolejny mam za 6 tygodni.

jak dobrze zadziala, to w przyszlosci zrobie sobie pachy i przedramiona
__________________
Zielona Wyspa


Edytowane przez ikonka10
Czas edycji: 2018-03-12 o 14:18
ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 20:24   #407
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Przecież włosy mają wiele cyklów wzrostu i nie jest tak, że usunie się wszystko po jednym czy dwóch zabiegach. Ba, ja po czterech zabiegach LS mam usunięte może ze 25-30%.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 13:18   #408
magda_orczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

hej, dziewczyny a czy znacie może salon Depileo w warszawie? znajoma wspominała żę była i wyszła zadowolona ale boje sie...
magda_orczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 15:04   #409
aniaaa@
Przyczajenie
 
Avatar aniaaa@
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warszawa/mainz
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja byłam! generalnie to ciagle mi sie wyswietlala ich reklama, zadzwoniłam bo skusiła mnie cena. To był mój już 3 zabieg (2 wcześniejsze miałam w innym salonie) i powiem wam, że bardzo spoko. Pani która to robiła była mega miła i bardzo delikatna. Robiłam bikini wiec same wiecie... delikatność wskazana
aniaaa@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-21, 13:39   #410
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Przecież włosy mają wiele cyklów wzrostu i nie jest tak, że usunie się wszystko po jednym czy dwóch zabiegach. Ba, ja po czterech zabiegach LS mam usunięte może ze 25-30%.
ja czekam czy cos zacznie sie dziac, bo powiedziano mi, ze zaczna wypadac po 10-14 dniach. rozne cykle wzrostu? na pewno, ale u mnie ok 80% rosnie tym samych tempem i maja juz ze 3 mm dlugosci, wiec wg mnie wiekszosc moich wloskow ma ten sam etap wzrostu na lydkach i bikini. uda wygladaja inaczej. czekam co sie wydarzy i za 5 tyg kolejna tura lasera.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 14:39   #411
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
ja czekam czy cos zacznie sie dziac, bo powiedziano mi, ze zaczna wypadac po 10-14 dniach. rozne cykle wzrostu? na pewno, ale u mnie ok 80% rosnie tym samych tempem i maja juz ze 3 mm dlugosci, wiec wg mnie wiekszosc moich wloskow ma ten sam etap wzrostu na lydkach i bikini. uda wygladaja inaczej. czekam co sie wydarzy i za 5 tyg kolejna tura lasera.
Nie chodzi tyle o tempo odrastania, a o jego cykl, przecież np takie rzęsy nie wypadają i nie odrastają Ci w jednym czasie, tylko co dwa trzy miesiące, reszta ciała się w tym procesie nie różni...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 15:19   #412
olkamorawska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Depliacja laserowa to świetna sprawa, ja byłam póki co na depilacji pach, ale na pewno zdecyduje sie też na bikini.
olkamorawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 10:42   #413
magdateo22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cześć dziewczyny. Może któraś z was miała jakieś doświadczenia z laserem Light Sheer Infinity? Nie umiem znaleźć jakichś konkretnych opinii na jego temat i chętnie się dowiem czy warty wypróbowania
magdateo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 22:20   #414
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej dziewczyny, jakiś czas temu zdecydowałam się na depilację laserową bikini i pach w gabinecie, do którego normalnie chodziłam na wosk. Jestem po trzecim zabiegu i bardzo martwi mnie fakt, ze o ile z pach zniknęło ok. 50% owłosienia, to w przypadku bikini prawie w ogóle nie widać efektu. Co jest grane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 11:07   #415
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ktos korzystal z Motusa?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 12:44   #416
Muff0inka
Raczkowanie
 
Avatar Muff0inka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny, powiedzcie, ile tak średnio potrzeba jest takich zabiegów laserem LightSheer żeby efekt był zadowalający?

Wiem, że to zależy od wielu czynników, ale jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii. Słyszałam, że ten rodzaj lasera nie jest najmocniejszy. To prawda? Waham się, czy iść na taki zabieg czy lepiej sobie darować i już sama nie wiem.
__________________
I prefer the sign: "No entry", to the one that says: "No exit"
Muff0inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 07:20   #417
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Muff0inka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie, ile tak średnio potrzeba jest takich zabiegów laserem LightSheer żeby efekt był zadowalający?

Wiem, że to zależy od wielu czynników, ale jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii. Słyszałam, że ten rodzaj lasera nie jest najmocniejszy. To prawda? Waham się, czy iść na taki zabieg czy lepiej sobie darować i już sama nie wiem.
Ah, to zależy w sumie. Jedno będą mieć efekty zadowalające po 5-6 zabiegach. Inni znowusz po jakichś 10.
Tutaj przedstawiam moją historię z laserami.

ŁYDKI (8 zabiegów) – 7 Light Sheer Duet + Light Sheer i 1 Vectus
To była pierwsza partia, na którą udałam się do Salonu.
Pierwszy zabieg miałam wykonany w styczniu 2015r. Po 2 tygodniach od niego, zaczęły odrastać włoski, później powoli wypadać.
Drugi zabieg był po 6 tygodniach, po nim miałam wysyp. (o czym poinformowano mnie w salonie, że może coś takiego wystąpić i jest to dość normalne). Wydawało mi się, że wyrosło więcej włosków niż było, a to dlatego, że po pierwszym zabiegu, tak sporo wypadło i jednak był taki SZAŁ. Ale to nic.
Trzecią wizytę miałam po kolejnych 6 tygodniach. Po niej było naprawdę dobrze. Wypadło dużo i zostało mi jakieś 45%?
Czwarty zabieg był po 8 tygodniach. Tu też trochę więcej efektów, ale porównywalnie do 3, ale ja byłam bardzo zachwycona.
Piąty zabieg był po kolejnych 10 tygodniach. Wszystko super. Zostało może z 15 – 20%.
Szósty zabieg był po 12 tygodniach. Na ten zabieg poszłam z myślą o takiej totalnej dobitce. Powybija mi już wszystko. No w sumie na początku wypadały, ale potem zaczęły odrastać. Powróciło jakieś 30%?
Na siódmy zabieg wybrałam się po 4 miesiącach. Usunęło trochę. Dałam sobie trochę czasu i wybrałam się na kolejny zabieg, bo chciałam nieskazitelnej gładkości.
Ósmy zabieg wykonałam po około 5 miesiącach od siódmego zabiegu – poszłam wtedy na VECTUS. (Urządzenie miało nasadkę chłodzącą). No i obecnie – jestem około 7 miesięcy od ósmego zabiegu i powróciło troszkę. Mianowicie… Mam jakieś 25% włosków?
Ogólnie z ŁYDEK jestem zadowolona w miarę.

PACHY: 6 zabiegów – Light Sheer Duet + Light Sheer
Tutaj jest lepiej. Mniejszy obszar, efekty trochę lepsze.
Pierwsze trzy zabiegi były co 6 tygodni.
Czwarty był po 10 tygodniach, a piąty i szósty – po 12 tygodniach. Z biegiem czasu było super. Ale najlepszy efekt miałam po 4 zabiegu. Myślałam, że jeszcze jeden i wystrzelę to całkowicie. Ale powróciło trochę z upływem czasu, ale nie jest źle. Ogólnie po 6 zabiegach może z 15%.

BIKINI GŁĘBOKIE: 6 zabiegów - Light Sheer Duet + Light Sheer
Pierwszy zabieg – efekt super. Szok, że takie były wyniki.
Drugi był po 6 tygodniach tu po nim był wysyp – tak jak na łydkach, ale to nic.
Trzeci wykonany został po kolejnych 6 tygodniach – no i zostało jakieś 45%?
Czwarty był po 10 tygodniach - super było.. Zostało ok 20%.
Piąty po 12 tygodniach. Tutaj już też było fajnie, ale jednak chciałam dobić, bo zostało mało, aczkolwiek, tam głębiej – jednak trzeba było dobić.
Szósty był po kolejnych 12 tygodniach – na dobitkę. W listopadzie.
Obecnie zostało mi ogólnie z 15%. U góry i po bokach – rewelacja. Głębiej, niestety pozostały te rzadkie i cieniutkie włoski, ale daje radę. Golę co 3 tygodnie, a i tak nieustanną gładkość czuję.

29.01.2018r. byłam na zabiegu przypominającym: pachy, bikini głębokie i łydki. Robiłam Vectusem. O wieeele mniej boli, no i miałam ciągle robione okłady z lodu. 3 partie robione miałam około 50 minut. Mam nadzieję, że będą super efekty, bo miałam jeszcze gdzieniegdzie trochę tych włosków.
Miałam iść teraz końcem kwietnia na taki kolejny dobijający zabieg, ale na razie zrezygnowałam, bo ŁYDKI - mam nieustanie gładkie ,a praktycznie nie golę, ale problem jest - bo są włoski baaadzo, bardzo cieniutkie, takie prawie niewidoczne, bo strasznie jaśniutkie i ich w ogóle nie czuć. A i nie jest ich dużo - jedynie na kolanach są ciemniejsze i jest ich jeszcze, to kolana muszę "dogalać".
PACHY - Super, golę sobie co 2-3 tygodnie, bo w sumie nie mam za bardzo co. Jest parę takich pojedynczych, to tam osobie dogolę co 2-3 tygodnie i spokój.
BIKINI GŁĘBOKIE - Golę co 3 tygodnie...? Jest gładkość, tam niżej, gołębiej są włoski, ale mi nie przeszkadza, bo wolno odrastają.

KWOTOWO wyszło jakoś w tych granicach:
Łydki – około 1 900 zł.
Pachy i Bikini Głębokie (robiłam w pakiecie razem) – około 2 200 zł
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 07:38   #418
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ah, to zależy w sumie. Jedno będą mieć efekty zadowalające po 5-6 zabiegach. Inni znowusz po jakichś 10.
Tutaj przedstawiam moją historię z laserami.

ŁYDKI (8 zabiegów) – 7 Light Sheer Duet + Light Sheer i 1 Vectus
To była pierwsza partia, na którą udałam się do Salonu.
Pierwszy zabieg miałam wykonany w styczniu 2015r. Po 2 tygodniach od niego, zaczęły odrastać włoski, później powoli wypadać.
Drugi zabieg był po 6 tygodniach, po nim miałam wysyp. (o czym poinformowano mnie w salonie, że może coś takiego wystąpić i jest to dość normalne). Wydawało mi się, że wyrosło więcej włosków niż było, a to dlatego, że po pierwszym zabiegu, tak sporo wypadło i jednak był taki SZAŁ. Ale to nic.
Trzecią wizytę miałam po kolejnych 6 tygodniach. Po niej było naprawdę dobrze. Wypadło dużo i zostało mi jakieś 45%?
Czwarty zabieg był po 8 tygodniach. Tu też trochę więcej efektów, ale porównywalnie do 3, ale ja byłam bardzo zachwycona.
Piąty zabieg był po kolejnych 10 tygodniach. Wszystko super. Zostało może z 15 – 20%.
Szósty zabieg był po 12 tygodniach. Na ten zabieg poszłam z myślą o takiej totalnej dobitce. Powybija mi już wszystko. No w sumie na początku wypadały, ale potem zaczęły odrastać. Powróciło jakieś 30%?
Na siódmy zabieg wybrałam się po 4 miesiącach. Usunęło trochę. Dałam sobie trochę czasu i wybrałam się na kolejny zabieg, bo chciałam nieskazitelnej gładkości.
Ósmy zabieg wykonałam po około 5 miesiącach od siódmego zabiegu – poszłam wtedy na VECTUS. (Urządzenie miało nasadkę chłodzącą). No i obecnie – jestem około 7 miesięcy od ósmego zabiegu i powróciło troszkę. Mianowicie… Mam jakieś 25% włosków?
Ogólnie z ŁYDEK jestem zadowolona w miarę.

PACHY: 6 zabiegów – Light Sheer Duet + Light Sheer
Tutaj jest lepiej. Mniejszy obszar, efekty trochę lepsze.
Pierwsze trzy zabiegi były co 6 tygodni.
Czwarty był po 10 tygodniach, a piąty i szósty – po 12 tygodniach. Z biegiem czasu było super. Ale najlepszy efekt miałam po 4 zabiegu. Myślałam, że jeszcze jeden i wystrzelę to całkowicie. Ale powróciło trochę z upływem czasu, ale nie jest źle. Ogólnie po 6 zabiegach może z 15%.

BIKINI GŁĘBOKIE: 6 zabiegów - Light Sheer Duet + Light Sheer
Pierwszy zabieg – efekt super. Szok, że takie były wyniki.
Drugi był po 6 tygodniach tu po nim był wysyp – tak jak na łydkach, ale to nic.
Trzeci wykonany został po kolejnych 6 tygodniach – no i zostało jakieś 45%?
Czwarty był po 10 tygodniach - super było.. Zostało ok 20%.
Piąty po 12 tygodniach. Tutaj już też było fajnie, ale jednak chciałam dobić, bo zostało mało, aczkolwiek, tam głębiej – jednak trzeba było dobić.
Szósty był po kolejnych 12 tygodniach – na dobitkę. W listopadzie.
Obecnie zostało mi ogólnie z 15%. U góry i po bokach – rewelacja. Głębiej, niestety pozostały te rzadkie i cieniutkie włoski, ale daje radę. Golę co 3 tygodnie, a i tak nieustanną gładkość czuję.

29.01.2018r. byłam na zabiegu przypominającym: pachy, bikini głębokie i łydki. Robiłam Vectusem. O wieeele mniej boli, no i miałam ciągle robione okłady z lodu. 3 partie robione miałam około 50 minut. Mam nadzieję, że będą super efekty, bo miałam jeszcze gdzieniegdzie trochę tych włosków.
Miałam iść teraz końcem kwietnia na taki kolejny dobijający zabieg, ale na razie zrezygnowałam, bo ŁYDKI - mam nieustanie gładkie ,a praktycznie nie golę, ale problem jest - bo są włoski baaadzo, bardzo cieniutkie, takie prawie niewidoczne, bo strasznie jaśniutkie i ich w ogóle nie czuć. A i nie jest ich dużo - jedynie na kolanach są ciemniejsze i jest ich jeszcze, to kolana muszę "dogalać".
PACHY - Super, golę sobie co 2-3 tygodnie, bo w sumie nie mam za bardzo co. Jest parę takich pojedynczych, to tam osobie dogolę co 2-3 tygodnie i spokój.
BIKINI GŁĘBOKIE - Golę co 3 tygodnie...? Jest gładkość, tam niżej, gołębiej są włoski, ale mi nie przeszkadza, bo wolno odrastają.

KWOTOWO wyszło jakoś w tych granicach:
Łydki – około 1 900 zł.
Pachy i Bikini Głębokie (robiłam w pakiecie razem) – około 2 200 zł
Jak dużo włosków odrosło Ci między pierwszymi zabiegami tymi co robiłaś po 6 tygodniach od poprzedniego? U mnie 6 tygodni po 1 i po 2 zabiegu skóra była całkiem gładka, było tylko trochę włosków w kępkach (ok.1cm2) na bikini, które nie wypadły, bo pewnie zostały pominięte.

A no i czy masz jakąś wiedzę na temat laseru primelase? Jeden gabinet w Rzeszowie ma ten laser ale mało jest o nim opinii

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:56   #419
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Jak dużo włosków odrosło Ci między pierwszymi zabiegami tymi co robiłaś po 6 tygodniach od poprzedniego? U mnie 6 tygodni po 1 i po 2 zabiegu skóra była całkiem gładka, było tylko trochę włosków w kępkach (ok.1cm2) na bikini, które nie wypadły, bo pewnie zostały pominięte.

A no i czy masz jakąś wiedzę na temat laseru primelase? Jeden gabinet w Rzeszowie ma ten laser ale mało jest o nim opinii

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Zależy która strefa. Ale to rożnie. Ogólnie najlepiej na bikini głębokim było.
To tan napisałam mniej więcej ile było procentowo.
Łydki - no to po 2 zabiegach byłam, zadowolona. Wolno odrastały, były przerzedzone. No i goliłam tam co 3 tygodnie.

O laserze - primelase - nie słyszałam nic. Nie wiem który gabinet go posiada.
Osobiście polecam jak najbardziej VECTUS.
Na pewno teraz te zabiegi przypominające będę robiła VECTUSEM.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 20:13   #420
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
. Jestem po trzecim zabiegu i bardzo martwi mnie fakt, ze o ile z pach zniknęło ok. 50% owłosienia, to w przypadku bikini prawie w ogóle nie widać efektu. Co jest grane?
hmmm...ja mialam 1 zabieg....na lydkach mam latki choc male ale bez wloskow....ale na bikini..gdzie sa mocne i czarne nie ma znaku jak na razie. Mnie powiedziano ze ponoc bikini powinno dobrze brac. za 10 dni nastepny zabieg....mam nadzieje, ze cos sie ruszy.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.