Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-16, 05:31   #5011
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Mam do wyprania jedwabną poszewkę i jedwabne gumki do włosów. W czym mogę je wyprać? Nie chce specjalnie kupować jakiegoś litrowego środka. Czy na przykład szampon w kostce Cztery Szpaki się nada? To jeden z delikatniejszych środków jaki posiadam. Lub szampon Petal Fresh winogronowy? On też jest delikatny.
Ja jedwab prałam w tym czym myłam wlosy i ciało, czyli rozne produkty w kostce. Ale moje jedwabne ciuchy bez uszczebku zniosły i pranie w pralcenz innymi rzeczami na programach nie do jedwabiu
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 06:46   #5012
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Ja jedwab prałam w tym czym myłam wlosy i ciało, czyli rozne produkty w kostce. Ale moje jedwabne ciuchy bez uszczebku zniosły i pranie w pralcenz innymi rzeczami na programach nie do jedwabiu

Ok, dzięki. To też zaryzykuję.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 07:00   #5013
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

.

Edytowane przez wiejskie_ziemniaczki89
Czas edycji: 2023-08-16 o 08:24
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 07:10   #5014
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
4:1, tylko że mam opadającą powiekę i ciemną oprawę oczu.
Jak kilka wypadnie po czasie, to i tak wyglądają fajnie.
Moja znajoma, mająca jasną cerę, mało wyraźne brwi i niebieskie oczy robiła sobie 1:1 lub 2:1 i wyglądała fajnie, jakby zrobiła 4:1 wyglądałaby karykaturalnie.
Dobrze by było, gdyby stylistka rzęs umiała dobrać odpowiednią metodę.Załącznik 7792918

U mnie tez by pasowaly takie mocne rzesy. Mam ciemna oprawe i gleboko osadzone. Od lat uzywam mascary ysl effet faux cils - czyli efekt sztucznych rzes. Mialam raz farbowane rzesy henna i byly tylko przyciemnione, to bylo za malo.

Jedyny problem to ciezko znalesc mi dobra stylistke rzes. I troche sie boje tez kleju kolo oka - bo chyba specjalnym klejem robia.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2023-08-16 o 07:11
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 08:17   #5015
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Większość rzes jakie widuję to niezbyt udane gąsienice, oko obciążone i sprawiające wrażenie głęboko osadzonego, efekt całonocnego melanżu

A dół oka zostawiony łysy...
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 08:23   #5016
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

.

Edytowane przez wiejskie_ziemniaczki89
Czas edycji: 2023-08-16 o 08:25
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 08:23   #5017
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ja swego czasu robiłam 1:1, mam niebieskie, głęboko osadzone oczy, blada, chłodna twarz i moje naturalne rzęsy ciemne u nasady i jaśniejsze na końcach, dość długie ale cienkie. 1:1 dawało dobry efekt, skręt tez był dobrze dobrany (nie pamietam już który). Wyglądało to jednak na tyle dobrze, ze większość koleżanek myślała, ze to moje rzęsy, muśnięte henna :P Raz poszłam do innej dziewczyny i dałam się namówić na szaleństwa, wyszłam nie dość ze z gąsienicą to jeszcze z gąsienicą kolorowa i niestety zbyt obciążającą dla moich rzęs, co skończyło się średnio dla nich. Nie mam pretensji do dziewczyny, bo wykonanie było piękne, po prostu nie przemyslalysmy obie koncepcji. Od tamtego czasu nie robiłam rzęs regularnie, ale rozważam teraz, przed wyjazdem, bo to jednak w cholere wygodne wyjście.

Jak zawsze plusy i minusy

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2023-08-16 o 08:25
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-16, 08:23   #5018
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez kwiatowaaa Pokaż wiadomość
Depilacja laserowa, jaki laser jest najskuteczniejszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz widzę że są jakieś nowości na rynku, ale ja parę lat temu miałam robione diodowym light sheer (wcześniej pisałam że aleksandrytowy, ale coś mi się pomyliło, sprawdziłam na stronie gabinetu i to był jednak diodowy) i wtedy właśnie chyba diodowy i aleksandrytowy były uznawane za skuteczne. Na pewno nie rób IPL.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 08:33   #5019
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Większość rzes jakie widuję to niezbyt udane gąsienice, oko obciążone i sprawiające wrażenie głęboko osadzonego, efekt całonocnego melanżu

A dół oka zostawiony łysy...
ja chyba jeszcze nigdy nie widziałam rzęs doczepianych które wyglądałyby naturalnie.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 08:59   #5020
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja chyba jeszcze nigdy nie widziałam rzęs doczepianych które wyglądałyby naturalnie.
Wiem, że się powtarzam, ale może nie widziałaś, bo nie poznałaś, że to sztuczne?
Ja tam widziałam, gdyby mi nie powiedziano, ze sztuczne, to bym się nie domyśliła. Oczywiście nie wyglądały jak saute, ale jak naturalne długie gęste rzęsy mocno pociągnięte tuszem.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 09:09   #5021
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Jaki pilnik do paznokci kupić żeby szybko opiłowac paznokcie i nie machać nim po sto razy przy każdym paznokciu? Mam naturalnie raczej miękkie paznokcie ale widzę że jak regularnie piłuje zamiast obcinać np cążkami to wzmacniają się.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-16, 09:17   #5022
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Jaki pilnik do paznokci kupić żeby szybko opiłowac paznokcie i nie machać nim po sto razy przy każdym paznokciu? Mam naturalnie raczej miękkie paznokcie ale widzę że jak regularnie piłuje zamiast obcinać np cążkami to wzmacniają się.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka

Szklany
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 09:40   #5023
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89648243]Wiem, że się powtarzam, ale może nie widziałaś, bo nie poznałaś, że to sztuczne?
Ja tam widziałam, gdyby mi nie powiedziano, ze sztuczne, to bym się nie domyśliła. Oczywiście nie wyglądały jak saute, ale jak naturalne długie gęste rzęsy mocno pociągnięte tuszem.[/QUOTE]Ehem poza tym no jak pomalowane mascara nie wyglądają naturalnie tak tu też zazwyczaj nie chodzi o efekt saute a o to żeby podkreślić to oko.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 09:55   #5024
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja chyba jeszcze nigdy nie widziałam rzęs doczepianych które wyglądałyby naturalnie.
1:1 wyglądają naturalnie nawet, w pozostałych objętościach miałam oczy jak krowa krasula

Mnie klej do tych rzęs też uczula, po kilku miesiącach miałam bardzo niefajne zapalenie spojówek, do tego przyszło pylenie, więc w ogóle ciągle mi oczy łzawiły i piekły, a doczepione rzęsy tylko wzmagały problem. Także to też nie zawsze jest remedium na uczulenie na tusz.

Wcześniej ktoś wspominał o Bell, miałam tusze z linii Bell allergy i mnie uczulały oczywiście

Jedyne co mi sie w miarę sprawdza to laminacja, chociaż też ostatnio miałam zapalenie spojówek i od miesiąca nie robię.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:04   #5025
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Jaki pilnik do paznokci kupić żeby szybko opiłowac paznokcie i nie machać nim po sto razy przy każdym paznokciu? Mam naturalnie raczej miękkie paznokcie ale widzę że jak regularnie piłuje zamiast obcinać np cążkami to wzmacniają się.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Szklany
Jak wyżej- szklany. Ja mam jakieś 2 z rossmanna, zdaje się że z firmy Eva Schmitt. Od kilku dobrych lat tylko piłuję paznokcie, bo przy próbie cięcia paznokcie mi się rozwarstwiały Odkąd piłuję to nie pamiętam co to znaczy złamać paznokcia
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:08   #5026
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Jaki pilnik do paznokci kupić żeby szybko opiłowac paznokcie i nie machać nim po sto razy przy każdym paznokciu? Mam naturalnie raczej miękkie paznokcie ale widzę że jak regularnie piłuje zamiast obcinać np cążkami to wzmacniają się.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Uzywam tylko szklanego od lat, do dzis promka w rosmanie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:16   #5027
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ja też team szklany pilnik, używam od lat przy dość miękkich paznokciach i jestem zadowolona

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:19   #5028
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Jaki pilnik do paznokci kupić żeby szybko opiłowac paznokcie i nie machać nim po sto razy przy każdym paznokciu? Mam naturalnie raczej miękkie paznokcie ale widzę że jak regularnie piłuje zamiast obcinać np cążkami to wzmacniają się.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Tylko i wyłącznie papierowy gradacja 180/240.
W Rossmanie są też fajne rozmanowskie for your beauty, średnia ziarnistość, bardzo dobre są.
Szklanymi to można się podrapać po głowie

-----

Jakie filtry do dzbanka filtrującego polecacie. Chodzi o to,żeby woda była dobra w smaku. Kupiłam tanio filtry z aquaphora w biedrze, pierwszy tydzień ok, ale później woda to jest mega niedobra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:28   #5029
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
1:1 wyglądają naturalnie nawet, w pozostałych objętościach miałam oczy jak krowa krasula
Tylko te 1:1 rzadko kto robi, bo efekt jest zbyt naturalny
Moim zdaniem widać, że rzęsy są zrobione (może faktycznie poza tymi 1:1), chociażby dlatego, że na górze jest wachlarz a na dole "łyso".
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-16, 10:33   #5030
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko te 1:1 rzadko kto robi, bo efekt jest zbyt naturalny
Moim zdaniem widać, że rzęsy są zrobione (może faktycznie poza tymi 1:1), chociażby dlatego, że na górze jest wachlarz a na dole "łyso".
Ja się sobie podobałam tylko w tych 1:1, ogólnie to nie podobają mi się takie wielkie rzęsy i wychodzą mega drogo, bo żeby wyglądały dobrze to musiałabym je uzupełniać co 3 tygodnie, czyli 500 zł miesięcznie za rzęsy w sumie dobrze, że mnie uczulają
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:34   #5031
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Osobiscie nie znosze papierowych pilników, dostaje ciarek w momencie piłowania paznokci, szklanymi piłuje mi sie szybko, bez zadnych zadziorków
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:38   #5032
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 070
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ja z kolei z pilników najbardziej lubię metalowe. Ale rzadko piłuję, raczej obcinam na krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 10:58   #5033
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie z kolei to nie przejdzie, lubię malować oczy cieniami a sztuczne rzęsy to utrudniają. Jakoś tak łyso się czuję z "samymi rzęsami"
Muszę obadać te zmywarki z tacą. Stara jest z koszem i nie miałam problemu z brakiem miejsca, ale przyjrzę się tym z tacą.
Niebo a ziemia. Nawet upierdliwe jest celowanie w te dziurki koszyka. Teraz po prostu ukladam w rowki i juz suche wyciagam poszczegolne kategorkie, tzn łyżki, noże i zajmuje to kilka sekund i mam wszystko w szufladzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.
Barwa szampon i odżywka octowa. Z samych szamponow to cud miod do każdych wlosów to szampon Eloderm. Pomógł już kilku osobom w roznych schorzeniach. Od strupów po wieloletni łupież. A mowie to ja z wlosami cienkimi jak u 5 latki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
To ja używam tej serii właśnie przy tego typu włosach. Ale bez szamponu. Sama odzywka+maska. Na moich włosach robia cuda Szamponu używam zwykłego, drogeryjnego Pantene na zmianę z Dove.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
To przy moich cieniuchnych po takim myciu moje wlosy wygladalyby jak po olejowaniu juz 2 ha po umyciu🤪🤪 dla mnie te marki to samo złoooo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Mam do wyprania jedwabną poszewkę i jedwabne gumki do włosów. W czym mogę je wyprać? Nie chce specjalnie kupować jakiegoś litrowego środka. Czy na przykład szampon w kostce Cztery Szpaki się nada? To jeden z delikatniejszych środków jaki posiadam. Lub szampon Petal Fresh winogronowy? On też jest delikatny.
Tak, wypralabym w szamponie. A wyplukala delikatnie w wodzie z odrobiną octu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:00   #5034
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Niebo a ziemia. Nawet upierdliwe jest celowanie w te dziurki koszyka. Teraz po prostu ukladam w rowki i juz suche wyciagam poszczegolne kategorkie, tzn łyżki, noże i zajmuje to kilka sekund i mam wszystko w szufladzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Barwa szampon i odżywka octowa. Z samych szamponow to cud miod do każdych wlosów to szampon Eloderm. Pomógł już kilku osobom w roznych schorzeniach. Od strupów po wieloletni łupież. A mowie to ja z wlosami cienkimi jak u 5 latki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

To przy moich cieniuchnych po takim myciu moje wlosy wygladalyby jak po olejowaniu juz 2 ha po umyciu dla mnie te marki to samo złoooo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Tak, wypralabym w szamponie. A wyplukala delikatnie w wodzie z odrobiną octu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest mega ciekawe jednak jak włosy inaczej reagują Moje się przetłuszczają tylko u nasady, a tam omijam je odzywka i maska może stąd i mam już od połowy suche lecz kręcone

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:01   #5035
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Może ktoś miał tak, więc zapytam

Noszę okulary już z drogi rok(niestety, nosiłam soczewki, x lat i optometrysta, że no nie zbyt polecam okulary jako pierwsze miejsce noszenia) i od paru dni na nosie tylko z jednej strony robi mi się od "noska" Jakby strupek, z którego leci hm coś żółtego, nie wiem ropa, w każdym bądź razie szybko wysycha.
Kojarzycie z czego tak nagle mogło się tak zrobić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Zmień noski w okularach na silikonowe, na noc posmaruj np maścią z cynkiem. A codziennie myj okulary w całosci a nie tylko szkla.
Mogly zostać jakies resztki makijaży, pot, kurz i mini zapalenie gwarantowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:01   #5036
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja z kolei z pilników najbardziej lubię metalowe. Ale rzadko piłuję, raczej obcinam na krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też obcinam na krótko, ale po obcięciu i tak muszę spiłować brzegi, żeby nadać im równy kształt. Obcinaczem nie ma szans, a nożyczkami to mogłabym obciąć tylko na lewej ręce.
Dla mnie szklane pilniki prawie nic nie robią, używam tylko papierowych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:05   #5037
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
4:1, tylko że mam opadającą powiekę i ciemną oprawę oczu.
Jak kilka wypadnie po czasie, to i tak wyglądają fajnie.
Moja znajoma, mająca jasną cerę, mało wyraźne brwi i niebieskie oczy robiła sobie 1:1 lub 2:1 i wyglądała fajnie, jakby zrobiła 4:1 wyglądałaby karykaturalnie.
Dobrze by było, gdyby stylistka rzęs umiała dobrać odpowiednią metodę.Załącznik 7792918
Na zdjęciu które wrzuciłaś jest bardzo fajny efekt, rzęsy są podkreślone ale nie wygląda to jak gąsienice. Dobrze rozumiem że to jest w wersji 4:1? Jeśli tak to moje znajome muszą robić jeszcze gęstsze bo u nich to wygląda dosłownie jak szczotka.
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tylko i wyłącznie papierowy gradacja 180/240.
W Rossmanie są też fajne rozmanowskie for your beauty, średnia ziarnistość, bardzo dobre są.
Szklanymi to można się podrapać po głowie

-----

Jakie filtry do dzbanka filtrującego polecacie. Chodzi o to,żeby woda była dobra w smaku. Kupiłam tanio filtry z aquaphora w biedrze, pierwszy tydzień ok, ale później woda to jest mega niedobra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupowałam różne filtry, ale zawsze wracam do Dafi. Wprawdzie wielkiej różnicy w smaku nie czułam, ale te z Dafi dłużej wytrzymują, inne szybciej tracą swoje właściwości. Do tego w Kauflandzie co chwilę są na nie promocje i kosztują po kilka złotych.

Edytowane przez lightangel
Czas edycji: 2023-08-16 o 11:07
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:15   #5038
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ten nosek pewnie za mocno cie obciera i robi się rana

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:38 ---------- Poprzedni post napisano o 05:38 ----------

Idź tam gdzie robiłaś okulary musi ci to poprawić

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Ok tak zrobię.
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zmień noski w okularach na silikonowe, na noc posmaruj np maścią z cynkiem. A codziennie myj okulary w całosci a nie tylko szkla.
Mogly zostać jakies resztki makijaży, pot, kurz i mini zapalenie gwarantowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mam silikonowe, okulary myje parę razy dziennie nawet i to całe, mydłem dla dzieci i dobrze płucze, a noski czasem dezynfekuje.


Masakra nigdy tak nie miałam, a noszę okulary od 4 klasy(z przerwami, bo długo nosiłam soczewki, a te okulary co mam to noszę już dobre dwa lata)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:24   #5039
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.