Apteczny Garnier - seria Birkin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 11:20   #1
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Question

Apteczny Garnier - seria Birkin


Ponieważ Bardzo dużo osób zachwala serie Neril ( tak swoja drogą to czy on także przyspiesza porost włosów ??)ostanio zainteresowłam sie serią wzmacniającą Birkin. W skład serii wchodzą toniki na bazie wyciagów z brzozy do róznych typow włosów, szampony.. cos nawet jest do blądów i siwych probował ktoś? Bardzo jestem ciekawa bo lubie ziołowe specyfiki
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 11:35   #2
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

poszukałam trochew necie i jest jeden szampon wzmacniający włosy normalne, kosztuje ok 16zl. do tego sa 2 toniki, jeden do włosów normalnych zawierający czysty wyciąg z brzozy, natomiast drugi do włosów suchych także z wyciągiem z brzozy lecz już z olejkami jakimiś. do tego jest jeszcze fioletowy tonik do włosów siwych i blond. wmasowuje się je po umyciu głowy w wytarte ręcznikiem włosy i rozprowadza palcami dokładnie wmasowując. to tyle co pewnie jest napisane na butelce. jeszcze nie próbowałam ale spróbuje. poza tym nic wiecej nie znalazlam. jeszcze żadnych opinii.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:24   #3
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
poszukałam trochew necie i jest jeden szampon wzmacniający włosy normalne, kosztuje ok 16zl. do tego sa 2 toniki, jeden do włosów normalnych zawierający czysty wyciąg z brzozy, natomiast drugi do włosów suchych także z wyciągiem z brzozy lecz już z olejkami jakimiś. do tego jest jeszcze fioletowy tonik do włosów siwych i blond. wmasowuje się je po umyciu głowy w wytarte ręcznikiem włosy i rozprowadza palcami dokładnie wmasowując. to tyle co pewnie jest napisane na butelce. jeszcze nie próbowałam ale spróbuje. poza tym nic wiecej nie znalazlam. jeszcze żadnych opinii.

Tonik z wyciągiem z brzozy,przypuszczam,ze to chyba nic innego jak zwykła woda brzozowa za 3zł.Ma ktos moze skład??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:42   #4
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

Garnier Birkin Haarwaaser, ohne Fett(tonik beztłuszczowy)

Działanie: Czysty, wyselekcjonowany wyciąg z brzozy północnej został połączony z substancjami czynnymi, aby wzmocnić włosy i zapewnić im zdrowy wygląd. Tonik do włosów Birkin Beztłuszczowy pomoga redukować przetłuszczanie się włosów i koić skórę głowy. Przywraca skórze jej naturalną równowagę, aby włosy odzyskały blask i zdrowy wygląd.

Ingredients
: aqua, alcohol denat., betula alba, allanton, benzophrnonr-4, bioton, capric acid, caprylic acid, citric acid, hydrolyzed wheat protein, linoleic acid, linolenic acid, menthol, oleic acid, palmitic acid, peg-40 hydrogenated castor oil, peg-5 stearyl ammonium lactate, polysorbate 20, retinylpalmitate, sodium salicilate, stearic acid, tocopheryl acetate, ci 15985, ci 19140, ci 42090, parfum (300541 c).



Garnier Birkin Haarwaaser, mit Fett
(z naturalnymi olejkami)

Działanie: Czysty, wyselekcjonowany wyciąg z brzozy północnej został połączony z substancjami czynnymi, aby wzmocnić włosy i zapewnić im zdrowy wygląd Tonik do włosów Birkin z naturalnymi oiejkami intensywnie nawilża i pomaga ukoić podrażnioną i wrażliwą skórę głowy. Przywraca skórze jej naturalną równowagę, aby włosy odzyskały blask i zdrowy wygląd.

Ingredients: aqua, alcohol denat., betula alba, allanton, benzophrnone-4, bioton, capric acid, caprylic acid, citric acid, disoprophyl adipate, hydrolyzed wheat protein, linoleic acid, linolenic acid, menthol, oleic acid, palmitic acid, peg-40 hydrogenated castor oil, peg-5 stearyl ammonium lactate, polysorbate 20, retinylpalmitate, sodium salicilate, stearic acid, tocopheryl acetate, ci 15985, ci 19140, ci 42090, parfum (300542 c).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gaenier_birkin_tonik-beztluszcz_wl_norm.jpg (10,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gaenier_birkin_tonik-z_olejkami_wl_suche.jpg (11,1 KB, 19 załadowań)
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:58   #5
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

Woda brzozowa:alcohol denat,betula verrucosa extract,glycerin,ethylpar aben,aqua.

Moim zdaniem to mniej więcej to samo,tylko tamten skład jest bardziej "odpicowany".
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:59   #6
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

Musze sie porozglądać w aptekach
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 14:03   #7
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

W netowym Cefarmie chyba jest za 10 pln z tego co kojarze ale nie cała seria.

Martwi mnie tylko ten alkohol denaturatowy w składzie , ale w sumie wszystkie te apteczne toniki i ampułki do wcieranie w skóre glowy go chyba maja (chociaz nie zawsze to denat. akurat )W same włosy to bym go jednak nie wcierała.

A brzoza chyba jednak ma dobroczynne dzialanie.. w serii Revalid rownież znajduje się wysoko w składzie a z tych kosmetyków jestem zadowolona strasznie
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 20:42   #8
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

podbijam wątek. używał ktoś tego? chodzi mi głównie o tonik do włosów przetłuszczających się, ale nie tylko
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 12:09   #9
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

nikt nie używał??
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:16   #10
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

Kupilam ten tonik do wrazliwej skory glowy i suchych wlosow za 1.80zl
wsio by bylo ok gdyby nie fakt ze alkohol podraznia skore glowy
jak dla mnie o wylania do kibla
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 08:44   #11
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Apteczny Garnier - seria Birkin

kupulam wersje z olejkami, jak beda jalies efekty napisze ;p
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 09:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.