Krem podobny do Oilatum Krem Soft - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 15:37   #1
Efereet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 68

Krem podobny do Oilatum Krem Soft


Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale...
Szukam, jak w temacie, kremu podobnego do http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11815 i nie wiem czym w tych poszukiwaniach sie kierowac. Czy to emolient? nawilżacz? Stosowalam/testowalam mase specyfików i nie wiem co sprawia, ze ten wlasnie krem jest dla mojej (mieszanej, wrazliwej na wszystko i sklonnej do przesuszen/zaczerwien/zapychania) skory tak zbawienny.

Krem Soft skonczyl mi sie ok 2 tyg temu w ciagu ktorych przetestowalam kilka probek z apteki (Vichy Stabilizing Hydrating Care, 2 xjakies kremy ktorych nie pamietam i LRP Toleriane, wszystkie lekko zaczerwienialy skore/i 'znikaly' z twarzy po kilku minutach, przy czym ten ostatni tak po 2 dniach szczypal i zaognil mi skore, ze boje sie juz cokolwiek probowac). Dzis rano przy nakladaniu podkladu zauwazylam kilka 'plackow' wyschnietej skory i moge pochwalic sie 5 wulkanami (bo ciezko to zwyklymi wypryskami nazwac) wokol ktorych skora na kilometr jest zaczerwieniona ;/

I juz sama nie wiem na co zwracac uwage przy wybieraniu alternatywy dla KremSoft (ktory chcialabym kupic za ok miesiac dopiero..)?

Pozdrawiam

Efee
Efereet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 15:45   #2
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Krem podobny do Oilatum Krem Soft

Musiałabyś prawdzić/wiedzieć co Ciebie zapycha. Oilatum to emolient, tak samo jak na przykład Nanobase, Ex-Omega, czy Iwostin Lipidia (chyba można emolientem nazwac krem który ma ponad 40 % lipidów ?).

Edit: i jeszcze Emolium.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2008-11-12 o 15:47
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:47   #3
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Krem podobny do Oilatum Krem Soft

tańszym odpowiednikiem Oilatum jest Oillan z firmy Oceanic, jest równie dobry a o połowę tańszy, poleciła mi go pani w aptece
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.