Prostownica, pierwsze starcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 17:47   #1
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165

Prostownica Eurolux El-1518


Która Z Prostownic Eurolux Waszym Zdaniem (posiadaczek) Jest Lepsza Model El-1517 Czy El-1518?????
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:49   #2
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Prostownica Eurolux El-1518

ALLEGRO-->EL-1518 http://allegro.pl/show_item.php?item=84321285
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 06:08   #3
rose121
Raczkowanie
 
Avatar rose121
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 59
Prostownica - karbownica , Philips

Prostownica - karbownica Duometricks Straight HP 4645/01, Philips
PROSZE O OPINIE !! na temat tej prostownicy warto czy raczej nie warto zakupic ?
rose121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 08:38   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Prostownica - karbownica , Philips

Jakis rok uzywałam tej prostownicy, jest dość dobra, ale do dłuższych włosów, przy krótkich raczej ciężko sobie poradzić. no i zależy, czy potrzebujesz tej karbownicy, bo jak nie to może lepiej kupic jakąś ceramiczna prostownice.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:01   #5
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Exclamation Prostownica Duometricks Straight Philipsa - Wasze opinie!!!!

Planuje kupić ta prostownicę- czy warto???
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 09:35   #6
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Prostownica Duometricks Straight Philipsa - Wasze opinie!!!!

Kochane Wizażanki pomóżcie..
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:08   #7
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Prostownica Duometricks Straight Philipsa - Wasze opinie!!!!

Miałam tą prostownicę łącznie 1 dzień. Wystarczyła wyszukiwarka i jedno mycie włosów.
m.in. jest tam dioda, która wskazuje, czy prostownica się nagrzała czy nie dla mnie zawsze czytelne było: 'czerwony" - nagrzewanie, "zielony" -gotowość - tutaj zgadywałam, czy już, czy jeszcze nie. W ogóle nie widziałam różnicy między kolorem diody gdy prostownica była nagrzana i gdy pracowała,
grzebyk, zamiast wspomagać prostowanie, plącze włosy, efekt prostowania taki sobie, trzeba kilka razy przeciągać po włosach, długo się nagrzewa, itp.
Radzę poczytać temat; NAJLEPSZE PROSTOWNICE. Jeżeli przeraża Cię jego długość przeczytaj kilkanaście ostatnich stron. Mi wiele wytłumaczył.
Na następny dzień znalazłam kupca na tą prostownicę (dodałam 100 zł) i zamówiłam prostownicę Ga.Ma razem z Osis +. jestem bardzo zadowolona ;-)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9250 tu masz link do KWC (Philips)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=43489 Najlepsze Prostownice

P.S. Różnica w samej obsłudze prostownicy KOLOSALNA!!!! Cieszę się bardzo, że pozbyłam się mojego Philipsa Duometricks.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 21:32   #8
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Prostownica Duometricks Straight Philipsa - Wasze opinie!!!!

Dzięki ! Zabieram się do czytania
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 21:38   #9
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Prostownica, pierwsze starcie.

Witajcie Kobiety,

Czuje sie tu troche obco, ale jako ze pierwszy to moj post, witam bardzo serdecznie.
Z przykroscia stwierdzam ze jestem facetem, co zreszta na pewno szybko by wyszlo na jaw.

Do rzeczy - Moja Ukochana, Odynie błogosław jej, ma prostownice. Prostownica ta jest obiektem licznych klątw i gróźb ze strony Mojej Ukochanej, która twierdzi iż jest to "rozwalający się produkt defekacji". W związku ze zbliżającymi się urodzinami (Lubej, nie prostownicy) chciałem jej spawić nową (tym razem prostownice). I tu pojawia sie moje pytanie - jaką? Na jakie parametry sie zwraca uwagę przy kupnie prostownicy i co trzeba sprawdzic? Gdzie kupić i jakiej firmy? Bardzo prosze o szczegolowa relacje, bo jedyne co wiem o prostownicy, to ze nie nalezy jej uzywac do podgrzewania produktow spozywczyj, gdyz mozna zostac srodze zelżonym.

Z gory dziekuje za wszelkie rady
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 21:42   #10
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Cytat:
Napisane przez Samiec Pokaż wiadomość
Witajcie Kobiety,

Czuje sie tu troche obco, ale jako ze pierwszy to moj post, witam bardzo serdecznie.
Z przykroscia stwierdzam ze jestem facetem, co zreszta na pewno szybko by wyszlo na jaw.

Do rzeczy - Moja Ukochana, Odynie błogosław jej, ma prostownice. Prostownica ta jest obiektem licznych klątw i gróźb ze strony Mojej Ukochanej, która twierdzi iż jest to "rozwalający się produkt defekacji". W związku ze zbliżającymi się urodzinami (Lubej, nie prostownicy) chciałem jej spawić nową (tym razem prostownice). I tu pojawia sie moje pytanie - jaką? Na jakie parametry sie zwraca uwagę przy kupnie prostownicy i co trzeba sprawdzic? Gdzie kupić i jakiej firmy? Bardzo prosze o szczegolowa relacje, bo jedyne co wiem o prostownicy, to ze nie nalezy jej uzywac do podgrzewania produktow spozywczyj, gdyz mozna zostac srodze zelżonym.

Z gory dziekuje za wszelkie rady
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=230423
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 23:03   #11
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Widzialem ten watek, ale niewiele z niego rozumiem. Porozumiewacie sie tam jakim swoim zargonem, ktory Wy pewnie doskonale znacie, ale mi nic nie mowi. Najchetniej bym reflektowal np. na linka. "To jest najlepsza prostownica do 300 zlotych", ale wdzieczny bede tez za wyjasnienie jak szukac i co oznaczaja rozne parametry i funkcje, bo ja tego po prostu zupelnie nie rozumiem. Taki poradnik dla zoltodzioba.
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 12:49   #12
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Gdzie kupić:
zapewniam Cię, że chcesz kupić profesjonalną prostownicę tj. taką jak używają fryzjerzy w salonach. W podanym przedziale cenowym nie będzie z tym żadnego problemu. Czym się różni od prostownicy "domowej" z marketu: długi przewód zasilania (2.8-3m), szybsze i bardziej równomierne nagrzewanie, większa trwałość. Gdzie kupić: w sklepie fryzjerskim w Twoim mieście lub przez Internet.

Jakiej firmy:
Mirelkaaa we wzmiankowanym wątku bardzo ładnie podsumowała, że wizażanki polecają następujące marki: GHD, Ga.ma, Tondeo. Ja dodam jeszcze, cenowo zbliżone do GHD, Farouk CHI.

Jakie parametry:
Regulacja temperatury - pozwala zastosować najniższą skuteczną temperaturę prostowania, która dla każdych włosów jest inna. Efekt: proste i niezesmażone włosy.
Jonizacja - jony ujemne zamykają łuskę włosa, efekt: gładkie, lśniące, nieprzesuszone włosy. Jony w naturalny sposób wytwarzane są przez ceramikę, w większym stopniu przez turmalin, może być też dodatkowo wbudowany generator jonów ujemnych. Im więcej jonów ujemnych, tym lepiej dla kondycji włosa, czyli jak Mirelkaaa podała, najlepiej mieć prostownicę ceramiczną, turmalinową i z jonizacją.

Pozdrawiam. Jakbyś miał konkretne pytania, odpowiem.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:42   #13
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Czy taka http://www.allegro.pl/item786818730_..._ion_gama.html
jest dobra?
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:34   #14
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Ona ma stałą temperaturę 200 st. Będzie dobra do włosów grubych, trudnych do prostowania, kręconych itp. Nie polecam do suchych włosów, cienkich, farbowanych na blond itp.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:48   #15
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Nie, moja Pani ma wlosy raczej cienkie i na pewno farbowane. Szukam dalej, choc mysle ze jutro odwiedze fryzjera (sam sie musze w koncu ostrzyc) i przedstawie problem i pogadam. Dziekuje Ci stokrotnie za rady, teraz nie dam sie oszukac Jak sprawe zalatwie, to powiem co mi fryzjer polecil.
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:48   #16
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Przetestowałam w pracy wiele prostownic i uważam, że najlepsze są te produkowane przez Babyliss.
Np. http://www.allegro.pl/item787099977_..._bab2091e.html
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 14:02   #17
zaczarowana24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 23
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Witaj Samcu a ja Ci moge polecic prostownice z Firmy MPM bardzo dobra i sprawdzona marka, ostatnio widziałam prostownice w kobiecych kolorach m.in fiolet i róz coś pieknego , na twoim miejscu wybrałabym własnie taka napewno będzie zadowolona prostownica i bukiet róz i szczescie murowane
__________________
Programy
zaczarowana24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:22   #18
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Tylko nie MPM.
Kup jej porządną prostownicę profesjonalną , wtedy będzie zadowolona.
Zdecydowanie Tondeo, Gama oraz Babyliss tylko z tych droższych 300-400zł.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:08   #19
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Dzis pochodzilem po okolicznych fryzjerach, wiele juz wiem. Babyliss jest najczesciej polecana marka, rzeczywiscie. Niemniej jest jedna sprawa, w ktorej ani fryzjerzy, ani znajome nie byli zgodni - czy Waszym zdaniem lepsza jest prostownica szeroka czy waska?

Zaczarowana, bardzo dziekuje za rade, ale obawiam sie ze jakbym kupil rozowa, to bym mogl tylko oberwac po tylku Zdecydowanie bede sie staral znalezc czarna
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 19:43   #20
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Szeroka prostownica (ok. 5 cm) nadaje się tylko do długich włosów. Wąska (ok. 2 cm) - do krótkich, do grzywki, do podwijania końców, długie włosy też wyprostuje - więcej możliwości. Takie jest moje zdanie. Sama mam szeroką - 5.7 cm, a strzyżenie warstwowe i przy prostowaniu krótszych warstw muszę się nagimnastykować.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:44   #21
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Samcu, kup po prostu średnią - jest uniwersalna, ok. 3cm. Taka jak w linku który podałam parę postów wyżej. Pracuję w salonie na takiej samej i daje ona wiele możliwości. Te grube (ok. 5 cm) sa przeznaczone do długich i grubych włosów, te całkiem cienkie do krótkich i grzywki. Tak więc grubą nie wyprostujesz krótkich włosów a z kolei cienka jest niewygodna przy prostowaniu długich i trzeba się trochę nagimnastykować.
Ta Babyliss ma do tego ładny stonowany metaliczny kolor, nie żadne pedalskie róże
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 05:54   #22
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Dziekuje wszystkim za pomoc, mam juz skrystalizowana wizje o co mi chodzi Po wypłacie (pierwszego) przejde sie do okolicznej hurtowni fryzjerskiej i pozniej napisze co kupilem
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:12   #23
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

osobiście polecam prostownicę Remington o ceramicznych płytkach zwykła, bez regulacji temperatury. Jest poręczna, lekka, szybko się nagrzewa, nie niszczy moich cienkich włosów(w sensie że ma gładkie zgrzewy i nie szarpie włosów). Nadaje długotrwały efekt prostych włosów a że ma cienkie ramiona nadaje się świetnie do loków.
Nie daj sie nabrac na kolory, pokrętła i srelemorele, bo to jest narzędzie do pracy a nie wystawka.
I nie ma czegos takiego, ze Ci wcisną kit, ze dana prostownica nie wysusza włosów, kazda to robi. Tajemnica to uzywanie produktow do stylizacji termoochronnych. Ale to Twoja pani na pewno o tym już wie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:17   #24
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

A ja polecam tą prostownicę firmy GHD, którą wklejam w przykładowym linku! Nie mam takiej, ale na pewno jak uzbieram kasę to sobie ją kupię!
Ta co wklejam w linku jest koloru białego bo to jakaś tam wersja limitowana, ale ogólnie są one też w innych kolorach (czarna też jest). Kosztuje ona na allegro ok. 240 zł. z przesyłką. Wystarczy, że w wyszukiwarce allegro wpisze GHD i pojawią się te prostownice. Wklejam linka, żebyś mógł sobie zobaczyć i linki do filmików na Youtube, gdzie dziewczyny mówią o tej prostownicy
http://www.allegro.pl/item784979424_...te_14_dni.html

I uważam, że lepsza jest wąska bo i wyprostuje nią każde włosy, grzywke i zakręci!

http://www.youtube.com/watch?v=8fnS_mQGIeM

http://www.youtube.com/watch?v=LghyhUEKXvw

Jeszcze jeden link, tutaj dopiero w 6 minucie zaczyna mówić o tej prostownicy więc najlepiej sobie załaduj i przewiń

http://www.youtube.com/watch?v=oJ927dwlEso
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Edytowane przez Amer Comme Chicotin
Czas edycji: 2009-10-21 o 14:26
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:54   #25
Samiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Prostownica, pierwsze starcie.

Dziekuje, dziekuje i dziekuje Co prawda prace mi nieco utrudniłyście, ale za to mam spore szanse na lepsze efekty, a w końcu w ostatecznym rozliczeniu zawsze liczy sie tylko szczescie mojej Pani. No to moze jeszcze raz - dziekuje
Samiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.