Kurs dla laika? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 15:13   #1
Turkusowa_Ja
Przyczajenie
 
Avatar Turkusowa_Ja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7

Kurs dla laika?


Witam kochane
Chciałabym zapytac Was o kurs stylizacji paznokci z Jakas konkretna specjalizacja tj żel, akryl..
Czy warto zrobic taki kurs jeśli jest sie osoba bardzo początkująca i nawet nie miało sie lampy do użytku własnego ? :-D
Czy podczas takich zajęć nauczę sie dobrze wykonywać pazurki by moc coś wycudowac ciociom, koleżankom ? )
Turkusowa_Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 14:47   #2
bozena ps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Oświęcim
Wiadomości: 73
Dot.: Kurs dla laika?

Witaj,
oczywiście, jak najbardziej ma to sens. Sama jestem szkoleniowcem i mam na kursach podstawowych zarówno osoby, które nigdy nie trzymały jeszcze pędzelka do żelu w dłoni oraz samouki lub też osoby zaawansowane. Z każdymi prowadzę indywidualne kursy, bo tak naprawdę każdy jest na innym poziomie, każdy inaczej pracuje, jednemu coś wychodzi lepiej np french a innej osobie np zdobienia.
Jednak zanim wybierzesz się na kurs przejrzyj oferty wielu szkoleniowców, dopytaj na jakich produktach będziesz szkolona, poczytaj opinie o produktach marki na której masz się uczyć, dowiedz się również co jest w programie szkolenia. Pomocne na pewno będzie jeśli również zobaczysz efekty prac kursantek na szkoleniach, co było ćwiczone. Warto też sprawdzić opinie o danym szkoleniowcu
__________________
Instruktor SPN - Bielsko-Biała, Oświęcim
bozena ps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-26 15:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.