Hybrydy, które wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 13:14   #1
paulinaw12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Talking

Hybrydy, które wybrać?


Cześć, słuchajcie mam zamiar zakupić zestaw lakierów hybrydowych. Co myślicie o lakierach cosmetics zone albo estetiq? Które wybrać? Jakieś porady, opinie?
paulinaw12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:09   #2
elun
Rozeznanie
 
Avatar elun
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 513
Dot.: Hybrydy, które wybrać?

Hej, niestety nie znam firm, które wymieniłaś, ale u mnie świetnie sprawdzają się baza i top od CND lub Sally Hansen, a kolory i również top z Semilac (bazy od nich nie polecam). U mnie taki zestaw trzyma się około 3 tygodnie - po tym czasie mam już ogromny odrost i trzeba ściągać Schodzą pięknie po spiłowaniu troszkę topa i ok. 10 min w acetonie (wacik a na to folia aluminiowa). Kolory i top biorę z Semilaca ze względu na niską cenę, na bazę wolę wydać trochę więcej żeby się nie męczyć przy nakładaniu i ściąganiu
__________________
Kobiety nie zmienisz, możesz najwyżej zmienić kobietę, ale to i tak nic nie zmieni
elun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:17   #3
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy, które wybrać?

w podforum "manicure hybrydowy" jest dużo wątków na których omawiamy wymienione firmy. Ja używam Estetiq i Semilac, z obu jestem zadowolona choć dużo bardziej wole Semilac
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:35   #4
paulinaw12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Hybrydy, które wybrać?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
w podforum "manicure hybrydowy" jest dużo wątków na których omawiamy wymienione firmy. Ja używam Estetiq i Semilac, z obu jestem zadowolona choć dużo bardziej wole Semilac
Cześć, dlaczego bardziej z semilac jestes zadowolona? Lakier 15ml estetiq jest w podobnej cenie co 3razy mniejszy semilac, dlatego bylabym bardziej sklonna do tego 1szego ze wzgledu na cene.
A jak z bazą i topem? też tych firm używasz?
paulinaw12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:57   #5
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy, które wybrać?

początkowo miałam baze i top estetiq, kolory również z estetiq. Wkurzało mnie to że top sie nie błyszczy ładnie a na ich bazie całkiem często robiły sie odpryski. Postanowiłam kupić baze i top z Semilac i jest o niebo lepiej. Kolorówka z Semilac faktycznie jest mniejsza, ale jeden estetiq już mi sie zdążył przeterminować. Robie głównie sobie i nie ma szans mieć dużej ilości kolorów po 15 ml i ich zużyć przed końcem daty ważności. Pędzelki lakierów semilac też mi bardziej odpowiadają niż te estetiq, są krótsze, grubsze i idealnie równo ścięte. Generalnie jestem na etapie wymiany kolorów estetiq na semilac lub neonail (semilac nie ma beżowych odcieni w ofercie więc potrzebuje zastępstwa)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 20:05   #6
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy, które wybrać?

proszę nie powielać wątków. Odsyłam do tych już istniejących o których pisze eM_Ka.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 21:05:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.