zakupy na Coastal Scents - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 15:49   #871
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Witamy młodą mamusię ponownie. Gratulacje! Ładny avek! Nie było palet, ale zamowilam miki i pedzle dla kilku osób a palety odnalazły dziewczyny gdzie indziej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:51   #872
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Witamy młodą mamusię ponownie. Gratulacje! Ładny avek! Nie było palet, ale zamowilam miki i pedzle dla kilku osób a palety odnalazły dziewczyny gdzie indziej
hej
dziekuje!
aaa czyli jednak sa jakies nowosci? no i gdzie najbardziej oplaca sie kupowac teraz palety, "szperaczki"?

szkoda, ze nie zabralam ze soba na porodowke listy pedzli, ktore chce wyprobowac bo podalabym Ci je z pewnoscia
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2009-01-12 o 15:53
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:55   #873
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

nie pierwsze nie ostatnie Frantic wczoraj wpisala z ebay, przesyłka jednej do Polski 17 dol
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:00   #874
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
wpisuj nazwę sklepu w google, a jak się pojawi dana strona to obok w nawiasie jest [tlumacz] - nie jest ti idealne ale można się zrientowac i ewentualnie pozniej dopytac.
Czasami strony niestety nie chcą otwierać się przetłumaczone
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:07   #875
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie pierwsze nie ostatnie Frantic wczoraj wpisala z ebay, przesyłka jednej do Polski 17 dol
czyli jednak z USA? pamietasz czy jest duza roznica z DE?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:11   #876
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

okolo 5 zl. a pedzli nie ma, tyle ze vatu pewno tez nie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:46   #877
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
okolo 5 zl. a pedzli nie ma, tyle ze vatu pewno tez nie
rozumiem, ze 5zl na jednej palecie?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:52   #878
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mam linerki... zaraz otworze bo sie zakaszle:/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:23   #879
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic chcialabym zrobić sobie jakis duochrom ze skladnikow z castala jak przyjda
Koniecznie daj znać jak Ci to wyszło.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 00:04   #880
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
My z Frntic mamy je w drodze. Wysyłka dosc tania jest u nich. Musisz się skusić jednak i poklikac w link w podpisie, bo tam skarby.
Zeby nie było nie na temat, to z coastala niektóre miki mają duo efekt.
Dajcie znać, jak już je przetestujecie A co do linków- aż się boję wchodzić w nowy wątek, bo wejść łatwo, gorzej później z jego opuszczeniem

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj przyszły cienie z Pure Luxe. Całkiem szybko. Cienie robią bardzo dobre ważenie, podobnie jak Eraser. Ale to takie wrażenia na szybko. Myślę jednak, że skuszę się na kolejne zamówienie za kilka dni, jak już przetestuję wszystko co mam.
Frantic- jakieś zdjęcia gdzieś będziesz umieszczać? Bo chyba nie ma wątku dla Pure Luxe osobnego, więc moje pytanko- w którym z wątków mineralnych planujesz coś o nich opowiedzieć?

Żeby nie robić OT- Frantic, jak tam żelowe linery? Bo u mnie biały spisuje się nadal świetnie, ale czarnego chyba jednak nie wykorzystam jako bazę, bo mimo iż da się, to jednak jest tak smoliście czarny, że dosłownie wielkość 1/2 główki szpilki wystarczy na całą powiekę i trzeba naprawdę sporej wprawy, żeby nie zrobić sobie bałaganu na powiece...
I chyba jednak poszukam cieńszego pędzelka do kresek, bo ten, który mamy, jest świetny, ale przy mojej głęboko osadzonej powiece robi zbyt grubą kreskę i przy otwartym oku i mnie widać tylko czarną część powieki Mimo różnych opinii, mnie kusi ten biały zagięty do kresek..

Sabbatha- a jak Twoja opinia na ich temat? Jakie kolory wzięłaś?

A pędzelek Chisel Fluff Medium Shadow Brush
u mnie chyba wyląduje w koszu. Jakoś nie mogę się do niego przekonać. Jakiś taki... nie wiem, tandetny jest.. .Zmieniam jego recenzję w podsumowaniu

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-13 o 00:06
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 00:22   #881
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic- jakieś zdjęcia gdzieś będziesz umieszczać? Bo chyba nie ma wątku dla Pure Luxe osobnego, więc moje pytanko- w którym z wątków mineralnych planujesz coś o nich opowiedzieć?
Zdjęcia już dzisiaj wkleiłam.TU (na dole strony).

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Żeby nie robić OT- Frantic, jak tam żelowe linery? Bo u mnie biały spisuje się nadal świetnie, ale czarnego chyba jednak nie wykorzystam jako bazę, bo mimo iż da się, to jednak jest tak smoliście czarny, że dosłownie wielkość 1/2 główki szpilki wystarczy na całą powiekę i trzeba naprawdę sporej wprawy, żeby nie zrobić sobie bałaganu na powiece...
I chyba jednak poszukam cieńszego pędzelka do kresek, bo ten, który mamy, jest świetny, ale przy mojej głęboko osadzonej powiece robi zbyt grubą kreskę i przy otwartym oku i mnie widać tylko czarną część powieki Mimo różnych opinii, mnie kusi ten biały zagięty do kresek..
Jako baza: biały i brązowy - rewelacja. Do kresek: brązowy i czarny - rewelacja.

Na pewno nie skuszę się nigdy, by użyć czarny liner na całą powiekę. Robiłam w weekend testy na ręce, chciałam pobawić się mikami i dużo miejsca zamalowałam czarnym linerem by mieć świetną bazę. W efekcie nie mogłam ręki niczym domyć! Nie pomogła ani woda z mydłem, ani płyn do demakijażu, ani micel no nic. Szorowałam i szorowałam, a potem tylko rękę miałam całą czerwoną. Coś z tym linerem jest nie tak. Ale za to kreski robi świetne i w tak małej ilości zmywa się bez zarzutów. Muszę poszukać innej czarnej bazy, bo miki i cienie z Pure Luxe najfajniej wychodzą właśnie na ciemnych bazach.
A pędzelek do kresek jest fajny - ja nim umiem zrobić naprawdę cieniusieńką kreskę. Mam za małe oczy by walić na powiekach grube krechy, więc gdyby coś było nie tak na pewno szukałabym czegoś lepszego. Tymaczasem planuję przy najbliższych pędzlowych zakupach zaopatrzyć się w jeszcze jedną lub dwie sztuki na zapas.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 00:35   #882
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Aż mi się oczy zaświeciły, jak zobaczyłam Twoje nowe nabytki z Pure Luxe Cosmetic

A co do pędzelka, mój ma 3 mm szerokości na gorze (właśnie go zmierzyłam) i jak dla mnie to ciut dużo. Oczywiście, gdy się trochę namęczę, rysując kreskę krawędzią, to wychodzi super cienka, ale szukam czegoś, przy czym nie musiałabym się tak męczyć

Ja też szukam innej czarnej bazy, bo moje nadzieje związane z używaniem czarnego linera w tym celu rozpłynęły się w chwili, gdy zobaczyłam jego konsystencję. Zupełnie inna od tego białego, a szkoda
Spróbuję jeszcze czarną kredkę jumbo z NYX-a, a jak nie, to chyba pozostanie mi shadestick MAC-a Chyba, że w międzyczasie skuszę się jeszcze na liner z serii HIP L'oreala, która to też jest zachwalana jako bardzo napigmentowana linia i bardzo udana...Aczkolwiek kosmetyki L'oreala mnie jakoś nie przekonują

A teraz moja opinia dotycząca krzemionki z CS, bo ktoś dzisiaj delikatnie mi wypomniał, że zapomniałam się podzielić opinią
To jest baaaardzo dziwny produkt. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Gdy dostałam odsypkę od frantic bez zastanowienia pacnęłam to zwykłym pędzlem do pudru na twarz. Pomyślałam sobie - "aleee fajne cudo, dawno nie miałam tak gładkiej i idealnie matowej cery".
Moja euforia trwała do chwili, gdy zobaczyłam, jak krzemionka nieumiejętnie nałożona wygląda na twarzy w świetle flesza. Na zdjęciu wyglądałam jak niezbyt rozgarnięta córka młynarza, albo jak dziecko, które wymazało sobie twarz białą kredą... Szok po prostu
Ale jako iż efekt w normalnym świetle bardzo mi się podobał, to postanowiłam dać krzemionce drugą szansę. Próbowałam róznych metod, aż w końcu na zdjęciu uzyskałam efekt, o jaki mi chodziło- matowa, gładka twarz, bez efektu gejszy
Wydaje mi się, że cała sztuka tkwi w odpowiednim pędzlu, odpowiedniej ilości i odpowiednim sposobie aplikacji- nie wystarczy machnąć pędzlem kilka razy, bo mimo iż efekt w lustrze będzie ok, to jednak na zdjęciu już niekoniecznie, o czym się boleśnie przekonałam szykując zdjęcia do wstawienia na MM Cały makijaż poszedł do kosza...
To moja historia Sorry, że trochę przydługa

Nie mniej jednak, uważam, że warto pomęczyć się i znaleźć odpowiedni sposób dla siebie, bo efekt, jaki daje, jest naprawdę niesamowity.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-13 o 00:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:06   #883
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

yuuuyyyyy

zadajecie za trudne pytania... ja tu dogorywam a mnie o linery pytają no ;p

wiec teraz wyprobowalam bialy jako baze (latwo przedobrzyc, tez dajecie tak ciut ciut ze powieka jest tylko lekko zabarwiona na bialo?) - ciekawe jak bedzie sie sprawowac z paleta neutralna, na pewno lepiej wygladaja na nim cienie z niej.

A 24k ma inna konsystencje i w sumie nie mam jeszcze zadnej opinii. Wybaczcie ale jestem tak masakrycznie przeziebiona, że ledwo wiem co się dzieje wokół mnie:/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:08   #884
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Aż mi się oczy zaświeciły, jak zobaczyłam Twoje nowe nabytki z Pure Luxe Cosmetic


Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A co do pędzelka, mój ma 3 mm szerokości na gorze (właśnie go zmierzyłam) i jak dla mnie to ciut dużo. Oczywiście, gdy się trochę namęczę, rysując kreskę krawędzią, to wychodzi super cienka, ale szukam czegoś, przy czym nie musiałabym się tak męczyć
No tak, ale przecież najważniejsze jest ile ma mm na dole, a nie na górze. Cóż rozumiem że może Ci nie pasować, ale mi o dziwo pasuje on w 100%. Ciekawa jestem też tego pędzelka łamanego, ale w sumie po co mi on. Zaczekam raczej na Twoją opinię, o ile się na niego skusisz.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja też szukam innej czarnej bazy, bo moje nadzieje związane z używaniem czarnego linera w tym celu rozpłynęły się w chwili, gdy zobaczyłam jego konsystencję. Zupełnie inna od tego białego, a szkoda
Spróbuję jeszcze czarną kredkę jumbo z NYX-a, a jak nie, to chyba pozostanie mi shadestick MAC-a Chyba, że w międzyczasie skuszę się jeszcze na liner z serii HIP L'oreala, która to też jest zachwalana jako bardzo napigmentowana linia i bardzo udana...Aczkolwiek kosmetyki L'oreala mnie jakoś nie przekonują
Mi kredka Milk na ruchomą część powieki też nie pasuje. No chyba że czarna ma inną konsystencję niż biała.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A teraz moja opinia dotycząca krzemionki z CS, bo ktoś dzisiaj delikatnie mi wypomniał, że zapomniałam się podzielić opinią
To jest baaaardzo dziwny produkt. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Gdy dostałam odsypkę od frantic bez zastanowienia pacnęłam to zwykłym pędzlem do pudru na twarz. Pomyślałam sobie - "aleee fajne cudo, dawno nie miałam tak gładkiej i idealnie matowej cery".
Moja euforia trwała do chwili, gdy zobaczyłam, jak krzemionka nieumiejętnie nałożona wygląda na twarzy w świetle flesza. Na zdjęciu wyglądałam jak niezbyt rozgarnięta córka młynarza, albo jak dziecko, które wymazało sobie twarz białą kredą... Szok po prostu
Ale jako iż efekt w normalnym świetle bardzo mi się podobał, to postanowiłam dać krzemionce drugą szansę. Próbowałam róznych metod, aż w końcu na zdjęciu uzyskałam efekt, o jaki mi chodziło- matowa, gładka twarz, bez efektu gejszy
Wydaje mi się, że cała sztuka tkwi w odpowiednim pędzlu, odpowiedniej ilości i odpowiednim sposobie aplikacji- nie wystarczy machnąć pędzlem kilka razy, bo mimo iż efekt w lustrze będzie ok, to jednak na zdjęciu już niekoniecznie, o czym się boleśnie przekonałam szykując zdjęcia do wstawienia na MM Cały makijaż poszedł do kosza...
To moja historia Sorry, że trochę przydługa

Nie mniej jednak, uważam, że warto pomęczyć się i znaleźć odpowiedni sposób dla siebie, bo efekt, jaki daje, jest naprawdę niesamowity.
No co Ty, kto był aż tak bezczelny?
A tak na poważnie, to bardzo się cieszę że Ci krzemionka pasuje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 13:19   #885
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a ja sie zapomnialam i przetarlam oczy no i nici z testowania bialego linera;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:05   #886
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Przyszły do mnie dzisiaj pierwsze zakupy z CS - pędzle Tapered Crease Eye Brush, Italian Badger Deluxe Fan Brush, Chisel Fluff Large Shadow Brush - i muszę przyznać że jestem zaskoczona. Spodziewałam się za taką cenę jakiejś tandety a na pierwszy rzut oka nie jest źle - oczywiście jak na taką cenę. No i gratisowa próbka cienia - mała rzecz a cieszy. Chyba się zapoznam bliżej z tym sklepem
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:14   #887
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No co Ty, kto był aż tak bezczelny?
A tak na poważnie, to bardzo się cieszę że Ci krzemionka pasuje.
Nie będę paluchem pokazywać Oj, krzemionka mi bardzo pasuje, tylko pędzel muszę zakupić. Nie da rady inaczej. Koniecznie muszę mieć pędzle z EDM. Koniecznie. Po prostu nie ma innej możliwości

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja sie zapomnialam i przetarlam oczy no i nici z testowania bialego linera;]
Sabbatha

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie dzisiaj pierwsze zakupy z CS - pędzle Tapered Crease Eye Brush, Italian Badger Deluxe Fan Brush, Chisel Fluff Large Shadow Brush - i muszę przyznać że jestem zaskoczona. Spodziewałam się za taką cenę jakiejś tandety a na pierwszy rzut oka nie jest źle - oczywiście jak na taką cenę. No i gratisowa próbka cienia - mała rzecz a cieszy. Chyba się zapoznam bliżej z tym sklepem
Fajnie, że jesteś zadowolona ze swoich zakupów Daj znać, jak już wypróbujesz swoje pędzle, bo może trzeba będzie uzupełnić, albo zweryfikować opinie o nich w ogólnym zestawieniu, które robilam... A jaki cień dostałaś? Może jakieś zdjęcia wkleisz?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:32   #888
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

no co, ja tu dogorywam a mi testować cokolwiek każą... Chlip chlip...

Przyszly mi mineralki z ebaya i tez nie mam siły się pobawić. Masakra. Do tego mam mały deadline bo za tydzień muszę oddać projekt domu W autocadzie a mam dopiero parter (a gdzie jeszcze piwnica pietro i poddasze plus dach...)

zastrzelcie mnie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:29   #889
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Koniecznie muszę mieć pędzle z EDM. Koniecznie. Po prostu nie ma innej możliwości
No widzisz, sama to wiesz, nikt Cię nie musi do niczego namawiać.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Do tego mam mały deadline bo za tydzień muszę oddać projekt domu W autocadzie a mam dopiero parter (a gdzie jeszcze piwnica pietro i poddasze plus dach...)
Nie mów, że studiujesz budownictwo.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 17:31   #890
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Informatykę, ale specjalizacja komputerowe wspomaganie projektowania - budownictwo w planach, miało być od tego roku ale będzie możliwe od przyszłego.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:35   #891
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Informatykę, ale specjalizacja komputerowe wspomaganie projektowania - budownictwo w planach, miało być od tego roku ale będzie możliwe od przyszłego.
A już myślałam że trafiłam na koleżankę po fachu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:42   #892
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

jeszcze nie, może kiedyś
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:03   #893
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Fajnie, że jesteś zadowolona ze swoich zakupów Daj znać, jak już wypróbujesz swoje pędzle, bo może trzeba będzie uzupełnić, albo zweryfikować opinie o nich w ogólnym zestawieniu, które robilam... A jaki cień dostałaś? Może jakieś zdjęcia wkleisz?
Dostałam Blue Diamonds. Jutro po południu wkleję swatcha bo nawet ciekawy kolor i konsystencja bardzo miałka.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:30   #894
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Witam,
No to moja przygoda z CS się oficjalnie rozpoczęta.Właśnie złożyłam moje pierwsze zamówienie.
A tą paletkę zakupie z ebaya.
Czy to normalne,że tylko kartą mogłam zapłacić? Myśłałam, ze PP też działa.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-01-13 o 20:41
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:18   #895
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
No to moja przygoda z CS się oficjalnie rozpoczęta.Właśnie złożyłam moje pierwsze zamówienie.
A tą paletkę zakupie z ebaya.
Czy to normalne,że tylko kartą mogłam zapłacić? Myśłałam, ze PP też działa.
gratulujemy I czekamy na wrażenia i pokaz nowych nabytków
A PP działa jak najbardziej- przynajmniej do tej pory nigdy nie było problemów z płatnościami poprzez PP....
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:42   #896
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
No to moja przygoda z CS się oficjalnie rozpoczęta.Właśnie złożyłam moje pierwsze zamówienie.
A tą paletkę zakupie z ebaya.
Czy to normalne,że tylko kartą mogłam zapłacić? Myśłałam, ze PP też działa.
No to się nam jeszcze pochwal co zamówiłaś.

Z PP jest tak jak pisała Cathy, czyli działa bez zarzutów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:11   #897
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
gratulujemy I czekamy na wrażenia i pokaz nowych nabytków
A PP działa jak najbardziej- przynajmniej do tej pory nigdy nie było problemów z płatnościami poprzez PP....
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to się nam jeszcze pochwal co zamówiłaś.

Z PP jest tak jak pisała Cathy, czyli działa bez zarzutów.
Witam,
No to z tym PP musiałam coś przeoczyć.
Zamówiłam 3 pędzle i 2 gel linery:
Gel Liners Options: Grape Vine
Gel Liners Options: Silk White
Italian Badger Angle Blush
Tapered Crease Eye Brush
Pink Round Crease Eye Brush

Zresztą w tym samym dniu zroniłam 2 kolejne zamówienia z innycj firm takze kasy popłynęło, jak dla mnie na pierwszy raz, troszkę.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:20   #898
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Zamówiłam 3 pędzle i 2 gel linery:
Gel Liners Options: Grape Vine
Gel Liners Options: Silk White
Italian Badger Angle Blush
Tapered Crease Eye Brush
Pink Round Crease Eye Brush
o, widzę, że zamówiłaś skośny pędzel Italian Badger i liner grape vine (jego recenzji jestem najbardziej ciekawa, bo przymierzam się do niego od kilku ładnych tygodni i jakoś nie mogę się zdecydować). Oczywiście ciekawa jestem też, co będziesz myśleć o innych rzeczach z listy. Koniecznie pochwal się, jak paczuszka dotrze - życzę, aby tak szybko, jak moja
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:58   #899
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
o, widzę, że zamówiłaś skośny pędzel Italian Badger i liner grape vine (jego recenzji jestem najbardziej ciekawa, bo przymierzam się do niego od kilku ładnych tygodni i jakoś nie mogę się zdecydować). Oczywiście ciekawa jestem też, co będziesz myśleć o innych rzeczach z listy. Koniecznie pochwal się, jak paczuszka dotrze - życzę, aby tak szybko, jak moja
Ja to nowicjuszka i myślę, ze będę ze wszystkiego zadowolona, jak na pierwszy raz bo nie mam z czym porównać. Ale wrazenia opisze oczywiście.
Skosny pędzel zamówiłam w CS tylko dlatego bo w EDM jest niedostępny.No i musze czymś nakładać róż, który też do mnie leci.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-01-14 o 10:35
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:36   #900
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

No zacierać ręce! Mam avizo z vatem więc nasza przesyłka jest na poczcie )) Bardzo proszę wszystkich o wpłatę 22% wczesniejszej kwoty - konto bez zmian. Prosze na pw o adres mailowy tych którzy chcą zebym przesłała im zdjęcie kwitka z vatem.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.