przyciemnianie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 21:32   #1
Lewy1315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1

przyciemnianie rudych włosów


Witam wszystkich

jestem tutaj nowy na forum, i chciałbym poprosić o rade otóż mam rude włoski od dzieciństwa i chciał bym je przyciemnić na ciemny kolor jednak moje pytanie brzmi czy jest jakiś szampon który po troszku będzie zmieniał ich kolor ?? tak żeby nie było widać że coś kombinowałem lecz, że sie samie zmieniły prosze o pomoc bardzo mi zależy

z góry dziękuje i pozdrawiam
Lewy1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 22:30   #2
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: przyciemnianie rudych włosów

Cytat:
Napisane przez Lewy1315 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

jestem tutaj nowy na forum, i chciałbym poprosić o rade otóż mam rude włoski od dzieciństwa i chciał bym je przyciemnić na ciemny kolor jednak moje pytanie brzmi czy jest jakiś szampon który po troszku będzie zmieniał ich kolor ?? tak żeby nie było widać że coś kombinowałem lecz, że sie samie zmieniły prosze o pomoc bardzo mi zależy

z góry dziękuje i pozdrawiam
szampony z henną delikatnie przyciemniają. Są polecane dla brunetek, ale sama kiedyś używałam i dały ciekawy odcień na mojej czuprynie [mam włosy w kolorze ciemnego blondu]
Timotej miał kiedyś taki w swojej ofercie, ale może jest już w sklepach coś lepszego. Nie wiem, bo dawno nie interesowałam się tym tematem
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 07:54   #3
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: przyciemnianie rudych włosów

Też polecałabym hennę . Więcej dowiesz się jak zapytasz na fryzjerskim pozdrawiam .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:59   #4
xantyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: przyciemnianie rudych włosów

U mnie sprawdzał się Timotej z henną, chociaż używałam kilka razy, myślę ze ten szampon to dobry wybór.
PA
__________________
wpolscemamymocneseo - blog ogólny
xantyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:50   #5
patka016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 567
Przyciemnianie rozjaśnionej grzywki

Hej dziewczyny Mam długie,bardzo gęste włosy . Moim głównym problemem co do fryzury jest to,że przez wakacje moja grzywka strasznie się rozjaśniła przez słońce a reszta włosów jest naturalnego koloru(-jasny brąz) i przez to mam niejednolity kolor na głowie . Bardzo mnie to drażni i chciałabym przyciemnic włoski na jakiś brązik ,tak by miec jeden kolor na głowie. Martwię się jednak ,że grzywka i tak będzie jaśniejsza ... Co mam robic?
__________________
"Co ma być to będzie ..."







patka016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:55   #6
V88
Rozeznanie
 
Avatar V88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: M.
Wiadomości: 678
Dot.: Przyciemnianie rozjaśnionej grzywki

Chyba najlepiej wybrać się do fryzjera i zapytać specjalistę
V88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 20:00   #7
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
przyciemnianie włosów

Witam. Mam dziwny problem, otóż moje włosy są koloru jasny brąz czasem ciemniejszy, ale moje włoski na zakolach choć są bardzo gęste to są jasne i chciałabym je przyciemnić tak aby nie odróżniały się od reszty.. Może ktoś da radę pomóc.
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 15:55   #8
Pola Monola
Przyczajenie
 
Avatar Pola Monola
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 4
Dot.: przyciemnianie włosów

Moze warto zaczac od szamponow do wlosow braz , ktore powinny lekko przyciemnic kolor wlosw , wydaje mi sie , ze moze to byc tez od slonca jak masz spiete wlosy to te 'zakola' sa automatycznie odsloniete i szybciej sie rozjasniaja , postaraj sie nie spinac wlosow , a jesli to nie pomoze to naloz henne , nie zniszczy wlow i wyrowna kolor.
Pola Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 14:11   #9
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: przyciemnianie włosów

bardzo dziękuję za odpowiedź. właśnie się boję tylko żeby po hennie nie wyszły mi rude odcienie.
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 13:37   #10
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: przyciemnianie włosów

próbował może ktoś przyciemnić włosy z wyciśniętego soku z zielonych łupin orzecha włoskiego ? albo coś w tym stylu? komu pomogły takie metody?
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 15:05   #11
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Arrow Przyciemnianie włosów - ciągle wychodzi bury kolor

Witajcie. Mam włosy kilkukrotnie rozjaśniane do bardzo jasnego blondu, prawie białego. Teraz są z kolorze perłowym. Próbowałam kiedyś przyciemniać naturą - wyszły zielone od połowy, a u nasady zbyt ciemne. Później próbowałam z popielami - wyszły bure ze srebrnymi przebłyskami, w kolorze starej szmaty, okropne. Chciałabym uzyskać naturalny blond na poziomie 8 i kompletnie nie wiem, jakiej farby użyć. Na początek chciałabym tylko pofarbować, bez wstępnej pigmentacji, bo boję się, że kolor może mi się znudzić. Proszę o pomoc.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 18:06   #12
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Przyciemnianie włosów - ciągle wychodzi bury kolor

Ja także przyciemniałam z bardzo jasnego blondu do średniego z poziomu 7/8.Bez zieleni na początkach się nie obyło.Za pierwszym razem farbowałam majirel 7 na wodzie 3%,za drugim razem yellow 8.0 z dodatkiem czerwieni (na zieleń)na oksy 6%.Na zieleń dobra jest płukanka czerwona Flor Illum,albo koncentrat pomidorowy na godzinę.Teraz po dwukrotnym farbowaniu włosy złapały pigment i już się tak nie wypłukują,a i zieleń też się prawie wymyła.Moje zdjęcia po przyciemnianiu są na wątku blondynkowym na stronie 82.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:29   #13
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Przyciemnianie włosów - ciągle wychodzi bury kolor

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam włosy kilkukrotnie rozjaśniane do bardzo jasnego blondu, prawie białego. Teraz są z kolorze perłowym. Próbowałam kiedyś przyciemniać naturą - wyszły zielone od połowy, a u nasady zbyt ciemne. Później próbowałam z popielami - wyszły bure ze srebrnymi przebłyskami, w kolorze starej szmaty, okropne. Chciałabym uzyskać naturalny blond na poziomie 8 i kompletnie nie wiem, jakiej farby użyć. Na początek chciałabym tylko pofarbować, bez wstępnej pigmentacji, bo boję się, że kolor może mi się znudzić. Proszę o pomoc.
Oj... ze swojego (i moich koleżanek) doświadczenia wiem, że kto raz był jasną blondynką, ten już zawsze będzie do tego koloru wracać Ileż to razy ja sobie przyciemniałam włosy, nie mogę zliczyć... i za każdym razem po kilku miesiącach czułam się jak "bura mysz", czułam że "ginę w tłumie" i wracałam do blondu
Nie mówiąc o tym, że każda ciemna farba kładziona na rozjaśniane włosy po jakimś czasie się spiera i przybiera kolor brudnej szmaty do podłogi. Włosy stają się takie nijakie i przezroczyste. Dopiero po kilku farbowaniach + pigmentacji zobaczysz różnicę.
Ale, jak mówię... zastanów się 3 razy zanim przyciemnisz, bo może być tak że już po obejrzeniu swojego odbicia w lustrze tuż po wysuszeniu przyciemnionych włosów stwierdzisz, że jednak to nie to...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 17:57   #14
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Przyciemnianie włosów - ciągle wychodzi bury kolor

Ja obiecałam sobie że na lato przyciemnie włosy bo w jasnych wygladałam na zmęczona. Wybrałam odcień średniego blondu Syossa kolor na opakowaniu świetny a to co wyszło na włosach zupełnie nie odzwierciedla tego koloru.
2 pierwsze fotki mój dawny jasny odcień - kolejne po farbowaniu Syoss 7-6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 311.jpg (114,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 323.jpg (99,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 434.jpg (124,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 455.jpg (90,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 478.jpg (113,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 507.jpg (122,2 KB, 53 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-07-09 o 18:04
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 12:01   #15
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
przyciemnianie jasnych włosów na zakolach.

poradzi mi ktoś moze w jaki sposób przyciemnić jasne włoski na zakolach? Chciałabym żeby nie odróżniały się od reszty i były widoczne. proszęęęęę o poradę
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:03   #16
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: przyciemnianie jasnych włosów na zakolach.

dodam, że próbowałam naturalnych metod farbowania tych włosków co kończyło się lekką rudością... zależy mi na chłodnym odcieniu ciemny blond albo jasny brąz ( bo taki jest kolor moich włosów). Zastanawiam się czy zafarbować tylko te włoski na "zakolach" bo nie chce całych koloryzować zważywszy na moją alergie. może ktoś coś doradzi.
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 20:33   #17
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: przyciemnianie jasnych włosów na zakolach.

proszę niech ktoś napisze, będę wdzięczna za każdy pomysł. co sądzicie o venita henna color?
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 21:53   #18
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: przyciemnianie jasnych włosów na zakolach.

Alex czy to dla Ciebie rzeczywiście aż taki problem ażeby zacząć traktować włosy koloryzującymi specyfikami? Jeśli tak to rozumiem, jeśli nie, zastanów się czy warto. Naturalnie nie dość , że jest obecnie w modzie to jeszcze jest zdrowsze /
Ale dość trucia.
Najpierw o alergii. Nie napisałaś na co masz alergię, ale jeśli wiesz/ podejrzewasz, że farby koloryzujące mogą się do niej przyczynić to bez dwóch zdań, nie koloryzuj.
Henna jest na pewno delikatniejsza od farby, tu zachęcam też do lektury kwc
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oryzujacy.html
ale weź po uwagę, że na hennę też można być uczulonym. Bywają przypadki o wiele silniejszych uczuleń niż w przypadku farby. Konsekwencje są mało ciekawe, więc tak ważne jest byś jako alergiczka posiadała wiedzę na temat alergenów jakim ulegasz.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 11:57   #19
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: przyciemnianie jasnych włosów na zakolach.

oczywiście, ze mi zależy, inaczej bym nie pisała :P Alergie mam od urodzenia azs, wziewną, skórną i pokarmowa oraz astme. znam swoje ciało, wiele wycierpiałam ale żyje zawsze robie próbę alergiczną. I chodzi oto że ja nie zamierzam farbować całych włosów tylko ten mały fragment gdzie są włosy na skroniach gdyż sa zbyt jasne w stosunku do reszty włosów. próbowała henny khadi ale kolor wyszedł okropny, potem venity (oczyciście nie nakłam na skóre tylko szczoteczką po tuszu nakładam na włoski na skroniach.) ale średnio łapią kolor i szybko się wypłukuje... także szukam czegoś delikatnego co da mi kolor jasny popielaty brąz
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.