Odpowiednik produktu Hanz De Fuko w Polsce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 21:30   #1
tomi861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7

Odpowiednik produktu Hanz De Fuko w Polsce


Mam taki problem. Posiadam włosy średniej długości . I chciałbym je móc jakoś względnie trwale ułożyć tak by po wyjściu z domu nie rozwiewały się na lewo i prawo. Może zacznę od tego że swoje inspiracje biorę np z tego kanału : http://www.youtube.com/watch?v=_W0EqbtBHIE Generalnie robią i tam fajne fryzury i utrwalają je produktami Hanz De Fuko . Ale nigdzie ich u nas nie widziałem. A chodzi mi o to coś ( wosk , pasta, guma czy cokolwiek to jest bo kilka gatunków tych pojemniczków w różnych odcinkach mają) potrzebne by włosy były trwałe , podatne na układanie ale zarazem puszyste i miękkie w dotyku. Bo kiedyś kupiłem gumę max utrwalającą z Joanny ale efekt był marny. Bo po prostu kleiła włosy , a po kilku przeczesaniach grzebieniem się bryliła i wyglądało jak łupież. A to co oni używają to jest to co brakuje mi do szcześcia. Tylko nie wiem czym w polskich realiach mogę zastąpić produkt z tego filmiku ? Na stronie Welli w dziale SP widziałem jakies pasty stylizujące matowe i połyskujące ale nie wiem czy to coś w tym gatunku ( http://www.wella.com/pl-PL/sp-men.as...le/application) . Bardzo proszę o poradę czego użyć by włosy mi się układały i zachowywały tak jak po użyciu tych wosków/past marki Hanz De Fuko.

Edytowane przez tomi861
Czas edycji: 2014-01-01 o 21:33
tomi861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 07:53   #2
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Odpowiednik produktu Hanz De Fuko w Polsce

dwie sprawy..skad wiesz ze produkty tej firmy bedea dobre dla Twoich wlosow??to ze modele na filmikach maja ladne fryzury po nich nie znaczy ze dla Twoich wlosow beda one odpowiednie..dwa,przejrzy j KWC tam masz wszystko o produktach do stylizacji wielu firm i na pewno cos znajdziesz
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 08:53:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.