Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 15:05   #31
ABC3003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Problem z włosami

Mam włosy sięgające łopatek. Jednak mam z nimi dość duży problem. Robię wszystko co mogę, żeby były dobrze ułożone, moją codzienną fryzurą są rozpuszczone włosy. I wyglądają one śmiesznie – do ramion są ułożone, proste, natomiast od ramion do łopatek wyglądają jakbym z nimi nic nie robiła, jakby nie były to moje włosy. Co mam z nimi zrobić? Codziennie je prostuję i nie daje to żadnego rezultatu. Zastanawiałam się, czy ich nie obciąć, ale też nie mam pomysłu jak.
ABC3003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 15:23   #32
oniusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 24
Dot.: Problem z włosami

Może nie są odpowiednio nawilżone? Ja proponuję najpierw zacząć stosować maseczkę dobrze nawilżającą włosy i szczególnie nakładać ją na końcówki, może dzięki temu odżyją
__________________
W każdym człowieku powinno być coś, o czym wie tylko on sam.

Jakby czarami świat powołany został do życia, ale mistycznego, pełnego snów.




oniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:02   #33
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Problem z włosami

ja sie przekonalam na wlasnej skorze, ze jesli koncowki sa zniszczone czy mocno przesuszone jak u ciebie nie ma dla nich ratunku a zlamania i rozdwojone koncowki ida coraz dalej wiec opiero jak scielam swoje nabraly zupelnie innego ksztaltu i nie sprawiaja mi juz problemow
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 11:38   #34
Karolka_089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Unhappy Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

Więc tak..włosy myję codziennie bo mi się bardzo szybko przetłuszczają ,ale to mi nie przeszkadza .Chodzi o to ,że od jakiegoś czasu gdy myje włosy jakimkolwiek szamponem to po spłukaniu mam uczucie ,że szampon został i gdy je dotykam również słysze jakbym miała szampon .Mama mówi ,że sobie dobrze spłukuje włosy ..ale mnie to bardzo denerwuje bo ja tak nigdy nie miał.Potrafie sobie same włosy spłukiwać przez 15min i to bez różnicy .Bardzo prosze o pomoc ..może wiecie czemu tak mam ?
Karolka_089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 11:55   #35
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

Jak to jest słyszeć szampon? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić. A oprócz szamponu nie używasz żadnych odżywek, przy codziennym myciu?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 11:56   #36
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

A może macie twardą wodę?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 12:00   #37
Karolka_089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Dot.: Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

Przez długi czas używałam Garnier Frutcis czy jakoś tak a teraz Pantene Aqua Light .Raczej to nie twarda woda bo jest filtrowana (czy coś podobnego) ;( po za tym moja mama po umyciu ma normalne włosy
Karolka_089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 12:02   #38
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

Może nie docierasz do wszystkich zakamarków Ja też czasami mimo, że długo spłukuję szampon z włosów, później okazuje się, że źle spłukałam, przebieraj dokładnie włosami pod wodą
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 12:40   #39
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

Cytat:
Napisane przez Karolka_089 Pokaż wiadomość
Więc tak..włosy myję codziennie bo mi się bardzo szybko przetłuszczają ,ale to mi nie przeszkadza .Chodzi o to ,że od jakiegoś czasu gdy myje włosy jakimkolwiek szamponem to po spłukaniu mam uczucie ,że szampon został i gdy je dotykam również słysze jakbym miała szampon .Mama mówi ,że sobie dobrze spłukuje włosy ..ale mnie to bardzo denerwuje bo ja tak nigdy nie miał.Potrafie sobie same włosy spłukiwać przez 15min i to bez różnicy .Bardzo prosze o pomoc ..może wiecie czemu tak mam ?

tez tak nieraz mam nie wiem od czego
ostatnio ostatnie plukanie wlosow robie zaparzona pokrzywa i juz nie mam takiego uczucia a pokrzywa dobrze wplywa na wlosy wiec polecam
__________________
Nie trzeba słów żeby bolało wystarczy widzieć jak patrzy na inną....
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 13:14   #40
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Problem z włosami ..bardzo proszę o pomoc !

zmień szampon na jakiś z naturalniejszym składem np: barwa, baby dream lub ziaja a zobaczysz różnicę mam nadzieję.

szampony którymi myjesz włosy są bardzo chemiczne i ciężkie dla włosów i myślę ,że to przez to są takie obciążone
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:45   #41
MrsMarS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Unhappy Problem z włosami

Mam rude włosy . Jaki bd miała kolor gdy nałoże szmpon o kolorze średni blond . ?


właśnie o to chodzi że rudy to nie mój kolor naturalny , tylko blond . I musze sie jakoś przefarbować na rozpoczencie roku . Bo w nowej szkole odrazu bd miała naganne zachowanie . : /
MrsMarS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 19:03   #42
tweenty22
Zadomowienie
 
Avatar tweenty22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Problem z włosami

Szampon koloryzujący taki zmywalny niestety nic nie pomoże,musisz nałożyć farbe trwałą a jaki masz odcień tego rudego ?
tweenty22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:41   #43
MrsMarS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z włosami

To była rubinowa czerwień i zeszła na rudy .
MrsMarS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:55   #44
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Problem z włosami

Nie polecam zmiany koloru z ciemnego na jasny samemu.
Kiedyś próbowałam z brązu zmienić na jasny blond i wyszedł mi rudy - marchewkowy.
Lepiej idź do fryzjera to rozjaśni albo ściągnie Ci kolor - chociaż to bardzo niszczy włosy.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 18:02   #45
Maffetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Problem z włosami ....

Witam Jestem jeszce bardzo młoda a mioanowicie mam 16 lat ... a moje włosy są w fatalnym stanie . Wogole nie rozumiem dlaczego ?! Nie prostuje ich a suszenie to rzadkośc . Myję szamponami z SLS i bez nich na zmiane po kilka miesięcy . Nakładam make odzywek ale jest tylko gorzej . W tamtym roku na wakacjach miałam wlosy do połowy biustu , póniej w październiku obcielam te wszystkie zniszczone i wyszły tak do obojczyka , później odrosły w marcu znów poszłam do fryzjera i to samo . Moje włosy same się niszczą wiem że na to wpływają też rózne czynniki atm etc . Ale chciałabym zapuścić włosy ale nie mam jak a z takimi zniszczonymi nie będę chodzić . Macie może jakiś swoj ciekawy patent .
Maffetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 18:19   #46
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Problem z włosami ....

Najlepszy patent jaki znam, to poświęcenie kilku godzin na rozejrzenie się po forum https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97 Jak będziesz miała konkretne pytania, to pytaj w danych wątkach. Tu większość początkujących ma takie problemy, a nie na nie nie ma uniwersalnych rad
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 23:22   #47
Niherty
Przyczajenie
 
Avatar Niherty
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Unhappy Problem z włosami!!

Cześć kochane wizażanki Mam problem, otóż moje włosy są grube, mocne, gęste i jedyna fryzuja jaka pasuje to proste włosy - ponieważ nie dają one mi innej możliwości
Od pewnego czasu chodzą za mną falowane włosy, coś w deseń tego:

http://jak-zrobic-wlosy.skarbinski.p...012/09/475.jpg

Próbowałam dużo rzeczy - kręciłam je na noc - w dzień jak je rozplątałam wyglądały strasznie, leciutko je przeczesałam i się wyprostowały

Potem próbowałam owinąć je wokół prostownicy, ale efekt też był marny. Dodam, że moja prostownica nie jest jakaś cieniutka, to jest ona:

http://www.dworek.jaroslaw.pl/remington/s1110.jpg

Więc trudno z nią zrobić jakiekolwiek fale czy coś w tym stylu

Raz spałam też w warkoczu, ale jak drugiego dnia wstałam i go rozplątałam to się przeraziłam
wyglądało to tragicznie mniej więcej tak:

http://www.dodajfryzure.pl/wp-conten...warkoczach.jpg

ale jeszcze drobniejsze fale i bardziej poplątane

Jak nawijałam włosy na wałki, to szkoda gadać... Była szopa na głowie a nie loki!

Mam zamiar kupić lokówkę, o taką:

http://philips.strefamarek.allegro.p...rlceramic.html

Nie jest droga, dlatego planują ją niedługo kupić Chociaż szczerze mówiąc nie wiem co z tego wyjdzie

Jeśli możecie mi coś polecić dla moich włosków, żeby się wreszcie pokreciły wedle mojego oczekiwania to proszę o pomoc!
Niherty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 08:20   #48
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Problem z włosami!!

może wiąż na środku głowy koczek, uniesie włosy i będą lekko zakręcone. ja mam naturalne loki i ładnie wychodzi ale nie wiem jak z prostymi. Warto spróbować Możesz też zrobić dobierany warkocz. przyjrzałabym się także pielęgnacji włosów, bo to może być przyczyna. Moje włosy też są gęste, grube ale dodatkowo kręcone i suche na końcach. Kiedyś się puszyły a po zmianie pielęgnacji wyglądają lepiej.
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 22:35   #49
Niherty
Przyczajenie
 
Avatar Niherty
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z włosami!!

Próbowałam zrobić koczka, jak napisałaś na pół suchych włosach (w 50%) ale niestety jak się obudziłam, były dalej mokre, podsuszyłam je i się wyprostowały A jak pójdę spać w koku na całkiem suchych włosach, to mogę pomarzyć, żeby chociaż leciutko się zakręciły
Spróbuję zrobić następnym razem dobierany warkocz. I poczytam trochę o pielęgnacji włosów może rzeczywiście coś pomoże, dziękuję
Niherty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 12:19   #50
Panizkaszub
Przyczajenie
 
Avatar Panizkaszub
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z włosami!!

Ej ej ej... co chcesz od tej blondynki z falami? Przecież ona ma śliczną fryzurę i w ogóle jest ładną dziewczyną. Myślę, że po prostu jak większość z nas (kobitek) nie doceniasz swojego wyglądu i czepiasz się szczegółów.
Panizkaszub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 02:48   #51
Niherty
Przyczajenie
 
Avatar Niherty
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z włosami!!

Jest jest, ale to było jedyne zdjęcie które przedstawiało w przybliżeniu jak to wyglądało
Ja doceniam, oczywiście, ale chciałam czegoś nowego, i znalazłam sposób - po umyciu włosów na pół suchych kręciłam małe pasma włosów wokół 2 palców, po czym leciutko spryskiwałam je lakierem, jak powtórzyłam to wszystko, spięłam włosy w luźnego (!) koka i szłam spać. Drugiego dnia efekt był zdecydowanie lepszy niż wypróbowane przeze mnie wcześniej inne
Niherty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 22:42   #52
Kamil1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Problem z włosami

Witam. Mam prawie 16 lat i mam taki problem. Otóż mam bardzo suche i bardzo gęste włosy, a gdy są już dłuższe (zwykle obcinam się na krótko) to już w ogóle nie da się na nie patrzeć, są suche, baardzo gęste no i się kręcą :/. Niektórzy mówili na mnie murzynek bo mam właśnie takie podobne włosy. Co zrobić? (jestem chłopakiem) !!

Chciałbym mieć ładne, proste włosy, a nie takie pokręcone i tak jakby posklejane.

Foto:




Edytowane przez Kamil1997
Czas edycji: 2013-08-11 o 22:55
Kamil1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 10:14   #53
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Problem z włosami

Ja bym poleciła ci się obcinać często i na krótko na 3 np maszynką najwięcej na 6 albo góra na 6 a boki na 3 i tak co miesiąc. Wtedy wydaje mi się,że one mniej będą się kręcić i lepiej wyglądać.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 11:10   #54
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Problem z włosami

Masz jasne włosy?
1. obcinaj często na krótko maszynką
lub
2. zapuść długie (trzeba jakoś zagryźć zęby i przetrwać fazę afro) i noś związane w kucyk. Dziewczynom to się podoba. Lub nawet rozpuszczone jeśli loki będą się dobrze układać.

Na suchość : przed myciem możesz nakładać olej migdałowy.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 18:55   #55
Alex2301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
Dot.: Problem z włosami

Szczerze mówiąc, ja na Twoim miejscu bym nie obcinała włosów na krótko bo są naprawdę bardzo ładne i gęste. wystarczy o nie zadbać, zmienić pielęgnację. Poszukaj nawilżających szamponów, jeśli się skusisz to odżywki mogą Ci również pomóc. Teraz jest ogromny wybór, sama często gubię się pod natłokiem produktów w drogeriach. uwierz ja z moimi długimi, kręconymi i również gęstymi włosami mam więcej problemów. :P nie sądzę żeby Ci się chciało jak nam kobietom cudować z pielęgnacją (polecam sklep internetowy zrób sobie krem z olejkami, półproduktami itp) ale warto. Podcinać włosy oczywiście trzeba ale z umiarem.
P.S kobiety lubią kiedy mężczyzna ma trochę dłuższe włosy.

Edytowane przez Alex2301
Czas edycji: 2013-08-13 o 19:02
Alex2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 22:54   #56
zkszks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Problem z włosami

Witam Wszystkich, jestem mężczyzną i mam problem z włosami, ponieważ
idą mi one cały czas, w góre zamiast opadać i robi mi się z nich taki 'meszek'
Do pewnego czasu mi to nie przeszkadzało, ale teraz zaczeło już się robić denerwujące ponieważ, są bardzo nieprzyjemne w dotyku. Dodam, że są to włosy gęste. Zawsze chciałem mieć grzywke, ale z moimi włosami to właśnie nie da rady. Bardzo prosiłbym was o porady co robić.
zkszks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.