Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 07:08   #1
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570

Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.


Mam pytanie do Dziewczyn, które mają żółty blond:

2.jpg

czym go uzyskujecie? jesli u fryzjera to powiedzcie prosze chociaz markę... ja bylam u 6 fryzjerow zaden nie umie bo wychodzą szare i bure.

Moje wyglądają tak:
1.jpg

---> pisałam już na wątku: Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy ale tam są bardizej osoby które mają wiedzę na temat farb, a ja po prosu chcę zapytać Was - czym farbujecie że macie taki kolor

Ja używałam artego itrs colour (9 i 903), verona 02, londa rozswietlony blond, plukanki zloto florum illum, wellaton 9.0 - zawsze wychodzą jak na zdj bialo-siwe.
bylam u 6 fryzjerow - zawsze wychodza takie jak na zdj - czyli bialo-siwe


mysle ze moze henna venita słoneczny blond zrobi zółte?
albo jakas szamponeta moze zrobi zolte?
nie mam pomyslow, a mecze sie z tym od ponad 1,5 juz
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 10:34   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Żółty blond zazwyczaj powstaje naturalnie po rozjaśnianiu. We włosach zostaje żółty pigment. Ty swój już usunęłaś trwale farbami, zwyczajnie wybieliłaś włosy. Żółty barwnik ma dużą cząsteczkę, ciężko go z powrotem wpakować do włosa.

Zrobiłaś tę pigmentację jak Ci radzono?

Mam nadzieję, że nie robiłaś pigmentacji Artego 903, to farba rozjaśniająca...Co raz bardziej przetrwawiasz sobie włosy. Nie dziwne, że kolor nie trzyma

Nie wiem co to za fryzjerzy, którzy nie potrafią sobie poradzić z takim zadaniem, pigmentacja nie jest czymś niesamowicie skomplikowanym.

Kolejny raz polecam http://blogblondbunny.blogspot.com/2...cja-wosow.html

Poszukaj naprawdę dobrego fryzjera albo zaopatrz się sama w porządne, profesjonalne farby typu Koleston Welli, Alfaparf czy Majirel Loreala. Wybierz koniecznie farby ze zwykłej linii np. 10.0, 9.0 a na drugi etap 10.3 , 9,3 a nie te z linii superblondów.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 12:34   #3
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Żółty blond zazwyczaj powstaje naturalnie po rozjaśnianiu. We włosach zostaje żółty pigment. Ty swój już usunęłaś trwale farbami, zwyczajnie wybieliłaś włosy. Żółty barwnik ma dużą cząsteczkę, ciężko go z powrotem wpakować do włosa.

Zrobiłaś tę pigmentację jak Ci radzono?

Mam nadzieję, że nie robiłaś pigmentacji Artego 903, to farba rozjaśniająca...Co raz bardziej przetrwawiasz sobie włosy. Nie dziwne, że kolor nie trzyma

Nie wiem co to za fryzjerzy, którzy nie potrafią sobie poradzić z takim zadaniem, pigmentacja nie jest czymś niesamowicie skomplikowanym.

Kolejny raz polecam http://blogblondbunny.blogspot.com/2...cja-wosow.html

Poszukaj naprawdę dobrego fryzjera albo zaopatrz się sama w porządne, profesjonalne farby typu Koleston Welli, Alfaparf czy Majirel Loreala. Wybierz koniecznie farby ze zwykłej linii np. 10.0, 9.0 a na drugi etap 10.3 , 9,3 a nie te z linii superblondów.
dziekuje raz jeszcze Tobie kochana
mialam wlasnie artego kladziony i 9 i 903 u fryzjera. ale nie pigmentacje..
no wlasnie - co to za fryzjerzy, nikt mi naewt tego nie zaproponowal

a mam pytanie: jakbym polozyla sobie ciemna farbe a potem rozjasnila? to lepiej nie czy wyjdize zolty?

wlasnie robilam raz pigmentacje ale polozylam drogeryjny wellaton 9.0 a potem 9.3 i wlosy byly ciemne.... bo jakby nie przebila sie ta druga farba 9.3 przez ten sam krem z woda co pierwsze polozylam ...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:30   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Jaki masz naturalny kolor wlosow? Ja jestem szatynka i uzywam L'OREAL Casting 1013. To pewnie zalezy od wlosow, ale mi - po 1,5h trzymania tej farby na wlosach, wlasnie taki zolciutki, zloty blond wychodzil. Ty teraz masz bardzo chlodny odcien - platyne. Pewnie rozsjasniasz i dlatego. Moze nie musisz rozjasniac, moze farba sobie z tym poradzi?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-09-24 o 15:35
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:33   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Ja, niestety, nic nie doradzę, bo po każdym, nawet chłodnym blondzie, mam żółć
To pewnie zależy od ilości żółtego pigmentu we włosach.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 15:38   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Friese, niestety nie jestem fryzjerem, znam tylko takie podstawy, a Twoje włosy wymagają większego doświadczenia. Jestem w szoku, że tylu fryzjerów nie dało rady. Odezwij się w blondowym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715296 przedstaw sytuację i całą historię farbowania, fotki też. Blond bunny powinna Ci coś doradzić, moim zdaniem bez pigmentacji nie uzyskasz złocistego na tym białym blondzie zwyczajnie nakładając kolejną farbę. Szamponetka raczej nie da niczego więcej niż płukanka. Jak przeoczy Twój post, to się grzecznie upomnij. Wątek bardzo się rozwija i coś może umknąć.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:18   #7
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Fiese, bardzo dobrze Cię rozumiem. Sama od pół roku walczę o złoty blond. Miałam białe jak śnieg. Byłam u wielu fryzjerów, którzy kładki mi różne farby na włosy i nic nie wychodziło... Zupełnie nic. jeden fryzjer powiedział, że najpierw mam robić złota płukanką... i to też nie dało jak w Twoim przypadku żadnego efektu. W końcu trafiłam na rewelacyjną fryzjerkę. Zrobiła jakąś mieszankę farb na szybko i położyła mi na kosmyk, żeby udowodnić, że farba chwyci i koniec. faktycznie włosy się zabarwiły. Wówczas nakładane miałam 9.3 plus jeszcze jakieś mieszanki farb na wodzie chyba 3% lub nawet mniej. Dzięki temu włosy mi się zapigmentowały i płukanka złota zaczęła działać. Przyznam szczerze, że moim zdaniem sama nie osiągniesz takiego efektu, jaki sobie wymarzyłaś. Potrzebnych jest sporo farb, które zapewnią Ci pożądany efekt. Niestety efekt początkowo szybko się wypłukuje, ale z czasem jest już lepiej. Po moich perypetiach powiem jedno, jeżeli fryzjer widząc białe włosy (rozjaśnione) mówi, że nic nie da się z tym zrobić, tzn. że jets po prostu kiepski i się nie zna do końca na farbowaniu. Moim zdaniem farbowanie przetlenionych włosów jest już wyższym poziomem fryzjerstwa
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 16:54   #8
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Fiese, bardzo dobrze Cię rozumiem. Sama od pół roku walczę o złoty blond. Miałam białe jak śnieg. Byłam u wielu fryzjerów, którzy kładki mi różne farby na włosy i nic nie wychodziło... Zupełnie nic. jeden fryzjer powiedział, że najpierw mam robić złota płukanką... i to też nie dało jak w Twoim przypadku żadnego efektu. W końcu trafiłam na rewelacyjną fryzjerkę. Zrobiła jakąś mieszankę farb na szybko i położyła mi na kosmyk, żeby udowodnić, że farba chwyci i koniec. faktycznie włosy się zabarwiły. Wówczas nakładane miałam 9.3 plus jeszcze jakieś mieszanki farb na wodzie chyba 3% lub nawet mniej. Dzięki temu włosy mi się zapigmentowały i płukanka złota zaczęła działać. Przyznam szczerze, że moim zdaniem sama nie osiągniesz takiego efektu, jaki sobie wymarzyłaś. Potrzebnych jest sporo farb, które zapewnią Ci pożądany efekt. Niestety efekt początkowo szybko się wypłukuje, ale z czasem jest już lepiej. Po moich perypetiach powiem jedno, jeżeli fryzjer widząc białe włosy (rozjaśnione) mówi, że nic nie da się z tym zrobić, tzn. że jets po prostu kiepski i się nie zna do końca na farbowaniu. Moim zdaniem farbowanie przetlenionych włosów jest już wyższym poziomem fryzjerstwa
Co to za plukanka? Mozesz podac firme?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 17:32   #9
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;42969807]Jaki masz naturalny kolor wlosow? Ja jestem szatynka i uzywam L'OREAL Casting 1013. To pewnie zalezy od wlosow, ale mi - po 1,5h trzymania tej farby na wlosach, wlasnie taki zolciutki, zloty blond wychodzil. Ty teraz masz bardzo chlodny odcien - platyne. Pewnie rozsjasniasz i dlatego. Moze nie musisz rozjasniac, moze farba sobie z tym poradzi?[/QUOTE]

to bym chciała:
zolte.jpg
zolty1.jpg

a po casting 1013 wyszlo mi to:
rudy.jpg
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 17:35   #10
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja, niestety, nic nie doradzę, bo po każdym, nawet chłodnym blondzie, mam żółć
To pewnie zależy od ilości żółtego pigmentu we włosach.
jaki masz swoj naturalny odcien na ktory kladziesz farby?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Friese, niestety nie jestem fryzjerem, znam tylko takie podstawy, a Twoje włosy wymagają większego doświadczenia. Jestem w szoku, że tylu fryzjerów nie dało rady. Odezwij się w blondowym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715296 przedstaw sytuację i całą historię farbowania, fotki też. Blond bunny powinna Ci coś doradzić, moim zdaniem bez pigmentacji nie uzyskasz złocistego na tym białym blondzie zwyczajnie nakładając kolejną farbę. Szamponetka raczej nie da niczego więcej niż płukanka. Jak przeoczy Twój post, to się grzecznie upomnij. Wątek bardzo się rozwija i coś może umknąć.
dziekuje - napisalam tam


Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Fiese, bardzo dobrze Cię rozumiem. Sama od pół roku walczę o złoty blond. Miałam białe jak śnieg. Byłam u wielu fryzjerów, którzy kładki mi różne farby na włosy i nic nie wychodziło... Zupełnie nic. jeden fryzjer powiedział, że najpierw mam robić złota płukanką... i to też nie dało jak w Twoim przypadku żadnego efektu. W końcu trafiłam na rewelacyjną fryzjerkę. Zrobiła jakąś mieszankę farb na szybko i położyła mi na kosmyk, żeby udowodnić, że farba chwyci i koniec. faktycznie włosy się zabarwiły. Wówczas nakładane miałam 9.3 plus jeszcze jakieś mieszanki farb na wodzie chyba 3% lub nawet mniej. Dzięki temu włosy mi się zapigmentowały i płukanka złota zaczęła działać. Przyznam szczerze, że moim zdaniem sama nie osiągniesz takiego efektu, jaki sobie wymarzyłaś. Potrzebnych jest sporo farb, które zapewnią Ci pożądany efekt. Niestety efekt początkowo szybko się wypłukuje, ale z czasem jest już lepiej. Po moich perypetiach powiem jedno, jeżeli fryzjer widząc białe włosy (rozjaśnione) mówi, że nic nie da się z tym zrobić, tzn. że jets po prostu kiepski i się nie zna do końca na farbowaniu. Moim zdaniem farbowanie przetlenionych włosów jest już wyższym poziomem fryzjerstwa
szkoda ze nie wiesz jakiej to marki byly farby... hmm.... ale jest nadzieja dla mnie ze ktos to moze kiedys mi zrobi


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;42971217]Co to za plukanka? Mozesz podac firme?[/QUOTE]


florum illum złoto
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2013-09-24 o 17:37
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 18:41   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jaki masz swoj naturalny odcien na ktory kladziesz farby?
Ciepły średni blond, jak w załączniku, ale zdjęcie z lampą pogodziłam się już, że zawsze mam żółty.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:26
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 20:12   #12
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jaki masz swoj naturalny odcien na ktory kladziesz farby?



dziekuje - napisalam tam




szkoda ze nie wiesz jakiej to marki byly farby... hmm.... ale jest nadzieja dla mnie ze ktos to moze kiedys mi zrobi





florum illum złoto
Jest bardzo duża nadzieja, ze będziesz miała wymarzony kolor. Ja z czasem zaczęłam przechodzić w co raz ciemniejsze złote blondy. W załączniku przesyłam fotografie - zdjęcie z lewej strony przedstawia stan wyjściowy, a zdjęcie z prawej aktualny. Zdjęcie z prawej trochę przekłamuje - niestety tylko na zdjęciu się, aż tak ciemne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (3,7 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez anioleczek22
Czas edycji: 2013-09-25 o 20:14
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 22:38   #13
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

kaguya i anioleczek22 - dziekuje za zdj
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 15:25   #14
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Odswiezam watek:

jaka farbe nalozylyscie ze zrobil sie Wam zolty blond? Naewt jesli niechciany..


ja taki chce uzyskac, mial wyjsc po wellatonie 10 i garnier naturals 10 - tak mi dooradzaly wizazanki, niestety wyszedl srebrno-szaro-siwy.

Szykam dalej farby. Mysle czy odrostu nie zrobic rozjasniaczem delia lub joanna natura. Bo robie tylko odrosty teraz.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 15:51   #15
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Odswiezam watek:

jaka farbe nalozylyscie ze zrobil sie Wam zolty blond? Naewt jesli niechciany..


ja taki chce uzyskac, mial wyjsc po wellatonie 10 i garnier naturals 10 - tak mi dooradzaly wizazanki, niestety wyszedl srebrno-szaro-siwy.

Szykam dalej farby. Mysle czy odrostu nie zrobic rozjasniaczem delia lub joanna natura. Bo robie tylko odrosty teraz.

farby nie doradzę, ale włoski możesz ocieplić balsamem koloryzującym itely miodowy blond, ja kładłam na jasne chłodne pasemka po rozjaśniaczu , teraz mam pięknie ocieplone
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:31   #16
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

spróbuj naturalnie płukaniem rumiankiem
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:59   #17
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Pokaż wiadomość
farby nie doradzę, ale włoski możesz ocieplić balsamem koloryzującym itely miodowy blond, ja kładłam na jasne chłodne pasemka po rozjaśniaczu , teraz mam pięknie ocieplone
masz moze zdj z przed i po?
uzywalas plukanki flor illum zloto? kosztuje okolo 13 zl i mam ja juz prawie rok. A plukam nia po kazdym myciu wlosy. Zastanawiam sie jaka jest roznica, bo plukanka zlota daje zloty odcien, jest w miare ok, ale wolalabym zolte wlosy po prostu

ten balsam widze kolo 40 zl kosztuje

dzieki za propozycje, nie znalam tego.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:37   #18
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
masz moze zdj z przed i po?
uzywalas plukanki flor illum zloto? kosztuje okolo 13 zl i mam ja juz prawie rok. A plukam nia po kazdym myciu wlosy. Zastanawiam sie jaka jest roznica, bo plukanka zlota daje zloty odcien, jest w miare ok, ale wolalabym zolte wlosy po prostu

ten balsam widze kolo 40 zl kosztuje

dzieki za propozycje, nie znalam tego.

płukanki nigdy nie używałam, mam bardzo ciężko rozjaśniające się włosy ciemny blond i blond mogę uzyskać tylko za pomocą rozjaśniacza, po którym kolor mi się nie podoba, wolę cieplejsze odcienie....lepiej się w nich czuje i jakieś 2 m-ce temu wypróbowałam ten balsam, po paru razach już mi się nie wypłukuje, odświeżam co parę myć, mam jeszcze kolor piaskowy blond ale on jest trochę chłodniejszy, po miodowym kolor bardziej mi się podoba, daje linka do moich fot
http://szafa.pl/c16926586-itely-rifl...owy-blond.html

trochę kosztuje, ale jest bardzo wydajny, teraz stosuje go mieszając z odżywką
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski


Edytowane przez konstancja01
Czas edycji: 2014-02-28 o 18:38
konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:54   #19
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

konstancja01 dziekuje. Niestety nie to chce uzyskac Twoj kolor jest dla mnie za ciemny, ja marze o czyms takim:

zolte.jpg
zolty1.jpg


ale dziekuje Ci za Twoje proby pomoc
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 11:14   #20
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Ja podobny odcień uzyskalam farbujac profesjonalna 9.1 ale z woda 3% na poczatku jest szarawy połysk ktory sie zmywa i zostaje podobny odcień , mozesz wziasc 9.0 naturalna , znalazlam i wrzucam moje zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2031.jpg (69,5 KB, 44 załadowań)
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2014-03-01 o 11:26
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 13:11   #21
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Anitast bardzo Ci dziekuje za wpis. A jakiej marki?

ja farbowalam i 9.0 i 9.3 profesjonalnymi i woda 3% i 9% i 6% niestety wychodzilo szaro albo buro albo siwo
absolutnie nic żółci i tym bardziej jasnej.

robilam lorealem i joanna
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 13:39   #22
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Anitast bardzo Ci dziekuje za wpis. A jakiej marki?

ja farbowalam i 9.0 i 9.3 profesjonalnymi i woda 3% i 9% i 6% niestety wychodzilo szaro albo buro albo siwo
absolutnie nic żółci i tym bardziej jasnej.

robilam lorealem i joanna
Ja jestem we wloszech i firma ktora robilam niestety niedostepna jest w polsce mi wlasnie popielata 9 tak wyplukiwala sie , moze jak wlasnie taka wezmiesz 9.1 to bedziesz zadowolona
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE

Edytowane przez Anitast
Czas edycji: 2014-03-01 o 13:41
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 13:38   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Bo 9.1 to popiel przecie
Najlepiej zapigmentować np. 9.0, potem dać coś ze złotem, np. 9.3.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 14:19   #24
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Bo 9.1 to popiel przecie
Najlepiej zapigmentować np. 9.0, potem dać coś ze złotem, np. 9.3.
Tak ja wiem ze 9.1 to przecież popielata 9 pisałam tez wizazance zeby spróbowała 9.0 ale jak napisała wyżej farbowala i 9.0 i 9.3 i nie była zadowolona
Myślisz ze robiąc pigmentacje 9.0 i nakładając na to 9.3 bedze OK ??? nie bedzie za dużo złota ??? mi po 9.1 z woda 3% wychodził taki wlasnie jasniutki bezowy blond jak na zdjęciu
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 14:27   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Tak ja wiem ze 9.1 to przecież popielata 9 pisałam tez wizazance zeby spróbowała 9.0 ale jak napisała wyżej farbowala i 9.0 i 9.3 i nie była zadowolona
Myślisz ze robiąc pigmentacje 9.0 i nakładając na to 9.3 bedze OK ??? nie bedzie za dużo złota ??? mi po 9.1 z woda 3% wychodził taki wlasnie jasniutki bezowy blond jak na zdjęciu
Wiem, czytałam, ale tyle czasu już minęło, myślałam ,że może zafarbowała już nie raz, a wiadomo, że to tez ma wpływ
Ja miałam rozjaśniane, robiłam pigmentację, ale niższym numerem (nie chciałam tak jasnych), na to farbę ze złotem (8.3 zdaje się) i miałam żółto-złote włosy, takie miodowe
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 14:37   #26
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wiem, czytałam, ale tyle czasu już minęło, myślałam ,że może zafarbowała już nie raz, a wiadomo, że to tez ma wpływ
Ja miałam rozjaśniane, robiłam pigmentację, ale niższym numerem (nie chciałam tak jasnych), na to farbę ze złotem (8.3 zdaje się) i miałam żółto-złote włosy, takie miodowe
Ja tez robiłam pigmentacje w tamtym roku poziom 8 i potem kladlam 8.1 bo nie pasuje mi złoty i zle sie w takim czuje a moje włosy mam podobne jak Ty zawsze wychodzą żółte , więc zawsze biorę albo popiel albo nature
Teraz tez jestem po dekoloryzacji z jasnego brązu na blond i pigmentowalam 8N i jestem zadowolona , mam nadzieje ze wizazanka znajdzie swoj kolor
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:30   #27
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

kaguya mozesz mi wyjasnic pigmentacje?

bo robilam ale wellatonem z rosmana ;/ i polozylam 9.00 sama farbe troche z woda, zeby rozmieszac, i na to polozylam wellaton 9.3 krem + rozjasniacz i wyszly ciemnyy blond szary.

tak jakby ten 9.3 nie doszedl do wlosa wogole, bo sam 9.3 wychodzil bialo-siwo u mnie, ale napewno nie ciemny szary blond
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:48   #28
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Ja tez tak robiłam pigmentacje potem w zależności jaki oxy dalas do tej 9.3 poziom 9 powinno sie robić z 9% zeby był jasny i czy on potem nie wyplukal sie na jasno ??? bo farba wychodzi przeważnie ciemniej i wyplukuje sie po paru myciach ....
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:14   #29
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
kaguya mozesz mi wyjasnic pigmentacje?

bo robilam ale wellatonem z rosmana ;/ i polozylam 9.00 sama farbe troche z woda, zeby rozmieszac, i na to polozylam wellaton 9.3 krem + rozjasniacz i wyszly ciemnyy blond szary.

tak jakby ten 9.3 nie doszedl do wlosa wogole, bo sam 9.3 wychodzil bialo-siwo u mnie, ale napewno nie ciemny szary blond
To już nie wiem, co napisać, bo pigmentację robiłaś prawidłowo, 9.3 czyli bardzo ciepły odcień też powinien wyjść ciepło, nie buro może faktycznie spróbuj płukanek? Albo tonerów?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:51   #30
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Żółty blond - co robicie że macie taki odcień? :) - marzę o nim.

uzywam plukanki Flor Illum zloto po KAZDYM myciu ale to juz meczace,, zawsze od ponad roku robic plukanki.

tonery - o co chodzi?


w tym mcu zrobie sobie odrost joanna reflex rozjasniaczem - slyszalam ze wychodzi zolto, moze akurat sie uda

marze o tym kolorze
fanny-lyckman-15788089.jpg
http://boska.mykmyk.pl/img/660/0/fan...n-15788089.jpg
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 15:53:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.