Odpadają mi włosy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-15, 15:37   #1
kasieczek977
Przyczajenie
 
Avatar kasieczek977
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Unhappy

Odpadają mi włosy !!!


Na początku czerwca pierwszy raz rozjaśniałam włosy. Rozjaśniałam je niby u dobrego fryzjera(wtedy tak myślałam). Drugi raz raz rozjaśniałam je 10 sierpnia. I wtedy to się zaczęło. Zaczęły mi odpadać włosy po myciu ich. Dopóki są mokre wystarczy, że przeczesze ręką albo szczotką włosy a prawie cała grzywka i włosy z czubka głowy mam na szczotce lub w ręku. Włosy po myciu są szorstkie i strasznie poplątane. Nie wiem co zrobić. Byłam z tym u tego fryzjera który mi robił włosy i mówi mi, że mogę być na coś chora...ale nie jestem badania mam w normie. Najlepsze jest to, że znalazłam tylko jeden podobny przypadek w internecie http://vitalia.pl/forum39,849436,0_S...cz-pomocy.html

od około 21 września zaczęłam korzystań z kuracji ALFAPARF MILANO SEMI DI LINO ENERGIZING LOTION i zauważyłam że trochę mniej włosów mi wypada i sporo od tamtego czasu urosły, natomiast nadal odpadają


W załączniku dodaje zdj moich kruchutkich włosów(są w oleju kokosowym)

kolejne dwa załączniki, są spuszone bo miałam warkocze na noc,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160915_162354.jpg (194,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto3.jpg (82,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto4.jpg (81,1 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez kasieczek977
Czas edycji: 2016-09-30 o 07:55
kasieczek977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 16:33   #2
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

nic nie widze na tym zdjeciu. Odpadają Ci włosy w sensie , że masz łyse placki na głowie, czy że odpadają Ci np. w połowie długości? Ciągną się i są jak gumki po myciu? Jeśli tak, to nie żadna choroba tylko wlosy spalone rozjaśniaczem, których niestety już nie odżywisz. Trzeba je obciąc. Im szybciej obetniesz, tym lepiej bo za jakiś czas same się i tak pourywają.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 05:34   #3
kasieczek977
Przyczajenie
 
Avatar kasieczek977
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

Nie mam łysych placków. Mam włosy do ramion, a po myciu zostają mi takie strączki jak na zdj. A po myciu, moim zdaniem nie zachowują się jak guma.

Edytowane przez kasieczek977
Czas edycji: 2016-09-16 o 05:36
kasieczek977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 15:30   #4
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

To są ewidentnie spalone włosy. Niestety nic na to nie poradzisz, bo są już nie do naprawienia. Nakładaj olejki i serum na końcówki, żeby nie dochodziło zbyt szybko do dalszych zniszczeń, ale musisz liczyć się z tym, że trzeba będzie ściąć te zniszczone partie włosów.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 16:03   #5
kasieczek977
Przyczajenie
 
Avatar kasieczek977
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

Czyli generalnie całe włosy i to przy skórze
kasieczek977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 16:21   #6
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

No niestety.
Szkoda, że fryzjer odesłał Cię z durnym wytłumaczeniem, bo na pewno zdawał sobie sprawę z tego, że włosy są spalone. Próbuj jeszcze raz reklamować. Chociaż tyle z tego będzie, bo na pewno pieniądze na fryzjera (lepszego) się przydadzą w niedługim czasie.
Na razie dbaj i obserwuj, ale jeśli już teraz zauważasz tak mocne wykruszanie włosów, to możliwe, że niedługo będziesz miała "dziwną" fryzurę - włosy będą nierównej długości, każdy będzie żył własnym życiem. No i trzeba będzie je ściąć. Dobry fryzjer zrobi to tak, żeby fryzura jak najlepiej do Ciebie pasowała i żeby przy tym jak najbardziej wyrównać ich długość.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:25   #7
kasieczek977
Przyczajenie
 
Avatar kasieczek977
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

no cóż.... dziękuję za upewnienie mnie w tym, bo na prawdę bałam sie co się dzieje
kasieczek977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 15:16   #8
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

Szkoda, ze kolejny miszcz fryzjerstwa sie nie przyznal co Ci zrobil, tylko sugerowal chorobe. Zenada. Ja Ci doradzam autorko olej z pestek winogron moze cos pomoze wiecej bo super reaguje ze zniszczonymi wlosami, kokos lubi zrobic jeszcze wiekszy puch.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 08:50   #9
dejawu
Przyczajenie
 
Avatar dejawu
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

Rozsądniej byłoby porozmawiać na ten temat z lekarzem, który ustaliłby na czym polega rzeczywisty problem Pani włosów i dlaczego tak się dzieje. Morfologia jak najbardziej jest badaniem dającym cenną informację lecz nie radzę wykonywać jej na własną rękę. Być może, po dokładnym zbadaniu Pani sytuacji okaże się, że konieczne są i inne wyniki, które można uzyskać z tej samej próbki krwi.
Zaoszczędzi to czas, koszty oraz dostarczy pełniejszej informacji o istniejącym problemie. Preparat wzmacniający włosy można bez obaw wypróbować.
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
dejawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 23:01   #10
LeBleuet
Przyczajenie
 
Avatar LeBleuet
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Ja Ci doradzam autorko olej z pestek winogron moze cos pomoze wiecej bo super reaguje ze zniszczonymi wlosami, kokos lubi zrobic jeszcze wiekszy puch.
Prawda! Teoretycznie każde włosy muszą znaleźć swój ulubiony olej, a jednak jest coś w tym winogronowym, że sprawdza się genialnie na zniszczonych i wysokoporowatych. Sprawdziłam, polecam. Zresztą też na rozjaśnianych włosach.

Poza tym postaw na silikony - niestety, ale jak wspomniała martakoow spalonych włosów nie odbudujesz (a ewidentnie to jest kwestią). Możesz jednak maksymalnie je zabezpieczać - nie tylko ograniczysz zniszczenia, ale też ugładzisz sterczące, urwane włoski. Silikony w odżywkach, silikony na końcówki i duużo olejów.

I bardzo ostrożnie z proteinami! Włosy po rozjaśnianiu zwykle ciężko je znoszą. Raz na tydzień to była moja bezpieczna opcja, inaczej było stroszenie się w ramach obrazy. Chyba, że Tobie wyjątkowo służą

kasieczek977 , powodzenia w pielęgnacji i nie łam się - cokolwiek się nie stanie, one odrosną! prędzej czy później znów będą zdrowe
LeBleuet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:58   #11
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

Protein nie dawaj, lepiej już silikony żeby to zamaskować chociaż trochę. Bo po proteinach ci się mogą spuszyć, a i bez tego pewnie rozczesywanie łatwe i przyjemne nie jest. Olej lniany też polecam, bo daje taki efekt jakby powłoczki na włosach.

Ja od lat cuda wyprawiam jak rozjaśnianie z ciemnych na jasne i nigdy nic m się nie stało ;/
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 07:48   #12
kasieczek977
Przyczajenie
 
Avatar kasieczek977
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

włosy tak czy siak mi sie nie puszą, generalnie moim zdaniem na długości są zdrowe tylko nieszczęsne ok. 5 cm od skóry mi odpadają włosy
kasieczek977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 13:24   #13
rudakitalisa
Przyczajenie
 
Avatar rudakitalisa
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Odpadają mi włosy !!!

O kochana, współczuję, szczerze
rudakitalisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-19 14:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.