Pop Chic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-05, 23:24   #1
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka

Pop Chic


Czy ktoras z Was juz uzywala tyvh nowych blyszczykow Bourjois Pop Chic?Macie moze stronke z kolorami tych blyszczykow.Bylabym wdzieczna
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 15:10   #2
kass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 83
GG do kass
Re: Pop Chic

A i owszem. Mam wielką przyjemność używać jej od ponad miesiąca. Przyjemność jest ogromna, bo pomadka przypomina w smaku shine delicieux L'oreala, a więc jest owocowa. Jest bardzo leciutka - w odróżnieniu od błyszczyków, które nieraz tworzą grubą warstwę na ustach. Na szczęście nie wysusza i długo trzyma się ust, schodzi równomiernie. Jestem posiadaczką nr 2, a zatem pieknie (ale bez widocznych i opadających z ust drobinek)mieniącego się odcienia chłodnego bordo. Co do kolorystyki to cała jest na www.sephora.com (tej amerykańskiej) pod hasłem bourjois. Ale nie sugerowałabym się zdjęciami, bo w rzeczywistości te kolorki zupełnie inaczej się prezentują! Pozdrawiam!
kass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 15:28   #3
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: Pop Chic

To dla równowagi ja skrytykuje ten błyszczyk/szminkę :P miałam ten kolor różowy, w sumie są tak ciemne kolory w ofercie że nie wiedziałam czy w ogóle go kupować. U mnie jakoś się nie trzyma dłużej niż godzinę i nie błyszczy się nawet błyszczyk z maybelline trzyma się dłużej :P ale jak wiadomo, trzeba samemu wypróbować i ocenić
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.