skażona agentka. na dobranoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 19:44   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Angry

skażona agentka. na dobranoc


tak to znowu ja,
w akcie desperacji po tym jak dowiedzialam sie ze w irlandii sprzedaja skazone mieso( a ja mam lodowke pelna golonek, dzisiaj zjadlam zeberka i mam dwie cudne pieczenie oczywiscie wieprzowe) postanowilam sie pomalowac zanim zrobie uroczyste wyrzucanie padliny do smietnika

nie jestem zadowolona z efektu, jakos lekkie makijaze mnie ostatnio nudza.
nie daje zdjec calej twarzy bo stwierdzilam ze mam wielka szczeke ktorej niecierpie i nie chce jej pokazywac publicznie,moze mi to minie.
poki co moja gęba mnie po prostu denerwuje, moze jak dojdzie do mnie nowa paletka inglota to mi zlosc przejdzie.
uzylam
cieni maybelinne, loreal i inglot
biala kredka rimmel
baza artdeco
kredka essence
tusz clinique
i uzylam oczywiscie do wykonania makijazu moje zmeczone powieki na moich malych wkurzajacych mnie oczach.
mam nadzieje ze kolejny raz pokaze sie wam z lepszej strony,i w innych barwach , bardziej moze sylwestrowo-swiatecznych. na razie mam maly zestaw dlatego oscyluje w tych samych odcieniach za co z gory przepraszam.
to ze wstawiam ten makijaz to glownie po to by pokazac ze wciaz walcze i wciaz staram sie czegos nauczyc czekajac na uwagi.
buziaki
SKAŻONA AGENTKA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noooowekk.jpg (93,3 KB, 332 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:22   #2
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: skażona agentka. na dobranoc

wniosek z tego krótki, padliny sie nie je (tak jak ja )

za małe oczy. i za szczene. chyba masz krzywe lustra w domu, ja dawno ładniejszej kobiety nie widziałam i boli mnie serce jak tak mówisz.

makijaż. ot sedno sprawy podoba mi się połączenie kolorow i roztarcie, granice fajnie przechodzą ale za duzo tego pod brwią!

Kochana, jesteś Piękna
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 20:50   #3
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: skażona agentka. na dobranoc

oj,mowisz ze za duzo, zastanawialam sie czy tam cos dac czy nie ale dalam bo wygladalo mi to pole jakos goło wiec posypalam srebrem jeszcze..a co
a co do wygladu, nie dam foty bez makijazu bo mnie wywala z WIZAZU za "przegiecie paly" hehe.
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:04   #4
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: skażona agentka. na dobranoc

Piękne cienie, ich nałożenie oraz oczy W ogóle autorka makijażu śliczna
Nie wiem, Agentko, dlaczego tak się sobie strasznie nie podobasz, ja uważam że jesteś bardzo ładna. Ja wyglądam jak nie przymierzając Muminek, a wystawiam całą gębę (o której często słyszę "pyzuś"... Cóż, kiedy to prawda ) bez oporów.
Wracając do makijażu, to mi się podoba, a najbardziej widzi mi się ten cień najbliżej rzęs - co to za jeden? No i ja się nie dopatrzyłam niczego za dużo pod brwią, chyba dlatego że moje miejsce pod brwią zawsze wychodzi łyse na zdjęciach, a u ciebie widać, że coś tam jest
Agentko, głowa i nosek do góry, a nawet szczęka! Bo ja tam się u ciebie żadnych cech wołowiny nie dopatrzyłam
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:36   #5
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: skażona agentka. na dobranoc

czasami tak jest ze ma sie taki dzien ze kazde lustro w domu wydaje sie byc krzywe i wszystko jest jakos pod gorke, poza tym fakt ze wyrzucilam pollodowki do smietnika i swiadomosc ze od 3 mcy jadlam skazone prosiaki malo mnie podniolsy na duchu
no nic trzeba sie przerzucic przez kolejny miesiac na ptactwo chyba,bo za krowami to ja nie przepadam
rany jak nie urok to..
a co do cienia nad rzesami to nie cien a brazowa kredka essence.i co najciekawsze,chociaz skubana tania jak barszcz swietnie sie sprawdza a te rimmelowe to smiec jak na moj gust.
marzy mi sie zaszalac z jakimis innymi kolorami,cytrynowa zolcia itp..zobaczymy ..juz niedlugo
dziekuje wam kochane ze podnosicie na duchu.czasami wizaz jest lepszy nie psychiatra
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique

Edytowane przez agentka101
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:37 Powód: bledy w skladni - roztragnienie
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:21   #6
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: skażona agentka. na dobranoc

A mnie nie chodziło o kredkę, tylko o ten cień, co jest nad nią Źle się wyraziłam.
Że pod górkę, to ja rozumiem. Jak ja mam pod górkę, to też się czuję brzydka A jak jeszcze do tego mam wysyp syfów na buzi, to już w ogóle
Ja mam tanią kredkę miss sporty i jest bardzo fajna, a kiedyśmiałam jeszcze tańszą i była jeszcze lepsza Ostatnio kupiłam też eyeliner Joko za 11 zł i też jest super. Na KWC wyczytałam
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.