Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 22:53   #1
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86

Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?


Witajcie
Zacznę od tego, że przez ostatnie 7 miesięcy w moim życiu sporo się zmieniło - narzeczony stwierdził że 5 lat chodzenia za rączkę wystarczy no i "umarł w butach" - dałam się zaprowadzić pod ołtarz ;-) , a potem zanim na dobre przywykłam do roli "kochanej żonki" okazało się, że za parę miesięcy będę mamą same dobre wiadomości. Ale ostatnio zaczęłam przeglądać stare zdjęcia i...zonk, od dobrych 6 lat moja fryzura wygląda tak samo (raz odważyłam się i ścięłam a krótko co widać na jednym z załączonych zdjęć) . Chciałabym coś zmienić i poczuć się bardziej atrakcyjnie i kobieco bo, mimo ogromnej radości z bycia mamą czasem widok w lustrze trochę tej pewności siebie odbiera ;-)
Dlatego proszę, doradźcie ! Hodować, ścinać, a jeśli ściąć to jak? a może jakiś fajny kolor rzucić na włosy jak już moja kruszyna będzie na świecie ...? Dodam tylko, że mam włosy w kolorze takiego hmm...popielatego brązu, ścięte na boba z lekko krótszym tyłem i grzywką bo mam dość wysokie czoło i niestety muszę to maskować (obecnie wyglądam tak jak na zdjęciu z dzieciątkiem na rękach). Na zdjęciach miałam też włosy ufarbowane. Poza tym lubią czasem spłatać mi figla a to się pofalują, a to pokręcą na końcach, a to napuszą - kiedyś z tym walczyłam, ale w końcu zmądrzałam, stwierdziłam ,że lekko zakręcone też mi pasują i prostownica poszła w kąt. No ale wiadomo, każdy czasem potrzebuje jakiejś małej zmiany. Jeśli zechcecie doradzić, podpowiedzieć lub podesłać jakieś ciekawe zdjęcia będę ogromnie wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10003510_272728802886980_1105386251_n.jpg (11,0 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 577301_102301969929665_405620038_n.jpg (56,0 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg No-009.jpg (44,7 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg No-008.JPG (79,5 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg No-006.JPG (72,6 KB, 146 załadowań)
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 23:00   #2
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Mała poprawka, moja obecna fryzura jest najbardziej zbliżona do tej ze zdjęcia nr 2, tylko jest trochę dłuższa - tak do połowy szyi ;-)
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 16:47   #3
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Zdecydowanie najładniej wyglądasz właśnie na tym zdjęciu w krótkiej fryzurce i na Twoim miejscu szła bym właśnie w tym kierunku czyli cięła na krótko Myślę że fajnie byś wyglądała w takiej fryzurce z długą zaczesaną na bok grzywką i krótko obciętymi bokami i tyłem - krótka a jednocześnie bardzo kobieca Co do kolorku to zdecydowanie ciemne zimne odcienie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012HairTrendofShortHaircutwithLongBangs.jpg (252,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Short-Pixie-with-Very-Long-Bangs.jpg (18,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pixie-Haircut-Styles1.jpg (18,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asymmetrical-Short-Hairstyles-for-Thick-Hair-Long-Bangs.jpg (61,6 KB, 5 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 16:59   #4
tysienka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 74
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Mnie się za to podobasz w tych dłuższych, bardzo kobieco i po prostu ślicznie Ten kolor też byl najbardziej korzystny, zbyt ciemny będzie postarzał, a jakiś blond też odpada :P No ale jeśli krótsze włosy maja być praktyczne przy dziecku, to propozycje Kaminka24 są dosyć tafione, może bez tego mocnego wycięcia na boku. Tylko niestety potem trzeba często chodzić do fryzjera żeby zachować te fryzure.
tysienka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 14:39   #5
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Dziękuję Bardzo za wszystkie podpowiedzi co do krótkiej fryzury - na tym zdjęciu z krótkimi włosami już te go nie widać ale miałam wtedy wygolone boki niemal na łyso (przypadkowy fryzjer "Picasso" miał wizję tylko zapomniał ją ze mną uzgodnić ) i trochę źle się z tym czułam, ale jak trochę odrosły było już lepiej ;-) i tak mnie właśnie korci żeby znów zaszaleć z cięciem. Boję się tylko, że wtedy moja głowa zrobi się taka "malutka" i będę wyglądać na jeszcze grubszą. Fryzury zaproponowane przez Kaminka24 są fajne ale musiałabym prostować często włosy. Co do koloru myślałam o rudościach , ale chyba faktycznie niezbyt by mi pasowały. No i jest jeszcze jeden problem - mąż nie lubi krótkich włosów u dziewczyn, uważa że są mało kobiece ;-)
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 09:32   #6
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Masz naprawdę piękne włosy. Kolor na który farbujesz ten ciepły brąz bardzo Ci pasuje. Mi najbardziej się podobasz w ..krótkiej fryzurze. Tak świeżo, ale nie nudnie JA bym po prostu powróciła do tego uczesania Jest świetne.
A jeśli chcesz mniejszej zmiany na co dzień to może je pofalować ? (Lokówką delikatnie ?) Mało pracy, a zawsze odświeża i wygląda inaczej. Myślę też że jeśli chcesz pozostać przy długich to tak też mogłoby fajnie wygladać
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 10:44   #7
loni
Raczkowanie
 
Avatar loni
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 388
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Mi też najbardziej podobasz się na zdjęciu z krótkimi włoskami
Masz piekną twarz, delikatne rysy i jesteś stworzona do takich "zadziornych" fryzurek, nic nie ujmą z Twej z kobiecości a wręcz dodadzą "pazura".
Powodzenia w metamorfozie!
__________________
"Nie wystarczy pokochać,
Trzeba jeszcze umieć
Wziąć tę miłość w ręce,
I przenieść ją przez całe życie."
loni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 19:41   #8
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Dziękuję wszystkim, szczerze mówiąc nie spodziewałam się tylu odpowiedzi w moim otoczeniu też słyszałam opinie,że w za długich włosach wyglądam staro i smutno, albo jak czarownica ;-) no chyba że je wyprostowałam, ale kiedy zorientowałam się, że z warkocza grubości pięści został marny kucyczek przestałam je tak mordować i ich stan faktycznie bardzo się poprawił. Chociaż czasem chodzi mi po głowie żeby jednak je podhodować i pokombinować ze skrętem, bo są z natury lekko falowane, tylko obawiam się właśnie tego "looku a`la czarownica";-)
Ciąć albo nie ciąć ...? Oto jest pytanie ;-)
I jeszcze jedno pytanie - pozostać przy brązach czy poszaleć też z rudościami ? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 13:50   #9
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Ciąć
Co do koloru to wydaje mi się że najlepiej wyglądasz w chłodnych brązach, ale jeśli masz ochotę poeksperymetować to spróbowałabym i rudości
Sprawdź proszę PW, coś Ci wysłałam
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 14:53   #10
jadwiniabuduje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Mnie również bardzo podobasz się w krótkich włosach. Widziałabym Cię w naturalnych kolorach włosów, im bardziej naturalnie będą wyglądały, tym lepiej.
jadwiniabuduje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 13:42   #11
mamamia2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Masz strasznie młodo i "grzecznie" wyglądającą twarz. Dlatego wydaje mi się również że krótka fryzura byłaby najlepsza. Nadaje twarzy trochę charakteru i przestajesz wyglądać tak bardzo jak dziewczynka i zamieniasz się w kobietę
mamamia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 14:15   #12
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Hm... chyba faktycznie zostanę przy brązach, a kiedy czytam wszystkie Wasze odpowiedzi to coraz bardziej korci mnie żeby wydrukować kilka zdjęć i popędzić do mojej fryzjerki (ma kobitka oko i rękę do włosów ;-) ). Ale chyba jednak na razie zrobię krótkiego skośnego boba z grzywką na bok, który odsłoni mi kark i twarz tylko boki zostawię dłuższe (taki wariant też miałam na głowie i wszyscy zgodnie twierdzili że w takiej fryzurce też wyglądam korzystnie) a kiedy już urodzę (czyli za jakieś 3 miesiące) zaszaleję z krótką fryzurką, wiadomo że po porodzie włosy są słabsze , wypadają więc to będzie chyba dobry moment żeby je odświeżyć i ulżyć cebulkom wybrałam kilka zdjęć fryzurek, które mi się spodobały - i tu dziękuję dla Kaminka24 za podesłanie mi ciekawych propozycji, jedna z nich niestety nie dała zgrać się na komputer wiec wrzucam link
https://instagram.com/p/9twzMWrs2I/
Co myślicie ?? a może macie ciekawsze propozycje?? Tradycyjnie z góry dziękuję za Waszą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob 1.jpg (167,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob 2.jpg (34,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob 3.jpg (70,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bob 4.jpg (22,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (6,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótkie 1.jpg (30,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótkie 3.jpg (4,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótkie 6.jpg (106,1 KB, 12 załadowań)
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 15:00   #13
PannaZMokraGlowa333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Cytat:
Napisane przez Migi_86 Pokaż wiadomość
Hm... chyba faktycznie zostanę przy brązach, a kiedy czytam wszystkie Wasze odpowiedzi to coraz bardziej korci mnie żeby wydrukować kilka zdjęć i popędzić do mojej fryzjerki (ma kobitka oko i rękę do włosów ;-) ). Ale chyba jednak na razie zrobię krótkiego skośnego boba z grzywką na bok, który odsłoni mi kark i twarz tylko boki zostawię dłuższe (taki wariant też miałam na głowie i wszyscy zgodnie twierdzili że w takiej fryzurce też wyglądam korzystnie) a kiedy już urodzę (czyli za jakieś 3 miesiące) zaszaleję z krótką fryzurką, wiadomo że po porodzie włosy są słabsze , wypadają więc to będzie chyba dobry moment żeby je odświeżyć i ulżyć cebulkom wybrałam kilka zdjęć fryzurek, które mi się spodobały - i tu dziękuję dla Kaminka24 za podesłanie mi ciekawych propozycji, jedna z nich niestety nie dała zgrać się na komputer wiec wrzucam link
https://instagram.com/p/9twzMWrs2I/
Co myślicie ?? a może macie ciekawsze propozycje?? Tradycyjnie z góry dziękuję za Waszą pomoc
Otototo! Bardzo dobrze wygląda! Świetna propozycja
PannaZMokraGlowa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 17:58   #14
sabina_stoch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Cytat:
Napisane przez Migi_86 Pokaż wiadomość
Hm... chyba faktycznie zostanę przy brązach, a kiedy czytam wszystkie Wasze odpowiedzi to coraz bardziej korci mnie żeby wydrukować kilka zdjęć i popędzić do mojej fryzjerki (ma kobitka oko i rękę do włosów ;-) ). Ale chyba jednak na razie zrobię krótkiego skośnego boba z grzywką na bok, który odsłoni mi kark i twarz tylko boki zostawię dłuższe (taki wariant też miałam na głowie i wszyscy zgodnie twierdzili że w takiej fryzurce też wyglądam korzystnie) a kiedy już urodzę (czyli za jakieś 3 miesiące) zaszaleję z krótką fryzurką, wiadomo że po porodzie włosy są słabsze , wypadają więc to będzie chyba dobry moment żeby je odświeżyć i ulżyć cebulkom wybrałam kilka zdjęć fryzurek, które mi się spodobały - i tu dziękuję dla Kaminka24 za podesłanie mi ciekawych propozycji, jedna z nich niestety nie dała zgrać się na komputer wiec wrzucam link
https://instagram.com/p/9twzMWrs2I/
Co myślicie ?? a może macie ciekawsze propozycje?? Tradycyjnie z góry dziękuję za Waszą pomoc

Bardzo fajne propozycje, wiadomo, że do każdej twarzy pasuje inna fryzura, ale te propozycje, które pokazałaś na zdjęciach są bardzo fajne Nie są przesadzone i włosy wyglądają lekko
sabina_stoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 10:22   #15
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Cytat:
Napisane przez mamamia2 Pokaż wiadomość
Masz strasznie młodo i "grzecznie" wyglądającą twarz. Dlatego wydaje mi się również że krótka fryzura byłaby najlepsza. Nadaje twarzy trochę charakteru i przestajesz wyglądać tak bardzo jak dziewczynka i zamieniasz się w kobietę
Hm...może z jednej strony masz rację, ale z drugiej właśnie takiego trochę "dziewczęcego" młodego looku nie chciałabym do końca stracić...rozumiem,że tytuł "matki" do jakiegoś wyglądu trochę już zobowiązuje, ale chyba każda kobieta chciałaby taki "młodzieńczy charakterek" zachować jak najdłużej. Znam wiele kobiet, które mają już wyrośnięte dzieci a wyglądają młodo, latem biegają w szortach i nie przejmują się tym że są już po 30-stce a nawet po 40-stce, a otoczenie jest nimi zachwycone i wszyscy zazdroszczą i pytają jak one to robią i przepraszam, że wykraczam poza temat ale wkurza mnie czasem takie "szufladkowanie" i dawanie wykładów jak powinna albo nie powinna wyglądać matka. Mamamia2 nie zrozum mnie źle ja nie piję tutaj do Ciebie broń Boże mówię ogólnie więc mam nadzieję że Cię nie uraziłam ani nie obraziłam. Po prostu uważam, że nawet będąc mamą nie trzeba już tak na 100 % zmieniać się w dojrzałą kobietę i warto "trzymać " ten młodzieńczy wygląd jak najdłużej
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 14:46   #16
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

może taki dłuższy bob?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg keira-knightley-longbob-307020.jpg (64,7 KB, 10 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 14:00   #17
agrafka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

krótkie włosy najlepiej. I chyba też najwygodniej
agrafka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 16:19   #18
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Kolor włosów na tym zdjęciu: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1446850305 idealnie wydobywa kolor Twoich oczu - super się razem komponują tutaj.

Chociaż jeśli chcesz zmiany, to może lekko jaśniejsze włosy? Zawsze można przyciemnić jeśli się nie spodoba, a w ciemnych już wiesz, że Tobie ładnie.
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:00   #19
YvonneW
Raczkowanie
 
Avatar YvonneW
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 82
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

W tych krótkich wyglądałaś pięknie <3
__________________
Panna Młoda 2016
Dbam o włosy i zapuszczam
YvonneW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 12:04   #20
Grazia31
Raczkowanie
 
Avatar Grazia31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 54
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Podpisuję się pod poprzedniczką Krótkie wyglądają super
Ale jak nie chcesz drastycznej zmiany, to może poeksperymentuj z kolorem? Przefarbować się możesz zawsze
__________________
odliczam dni do Świąt!
Grazia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:57   #21
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Nic nie zmieniaj. te krótkie włosy są super
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 19:13   #22
Migi_86
Przyczajenie
 
Avatar Migi_86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 14
GG do Migi_86
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Pora pokazać się w "nowej" fryzurce. Długo zastanawiałam się nad tą wizytą u fryzjera ale ostatecznie (jakiś tydzień przed Świętami BN) klamka zapadła moja fryzjerka(świetna kobitka) nie namawiała mnie jakoś nachalnie na pozostanie przy obecnej długości, ale swoje zdanie wyraziła i... ostatecznie znalazłyśmy kompromis w postaci skośnego boba.Mój TŻ też odetchnął z ulgą, choć i tak trochę marudził że jest za krótko.
Zdjęcia robiłam kilka dni temu bo przez świąteczną gorączkę nawet nie miałam głowy żeby się "pstryknąć" w nowym wydaniu. Nie były też jakoś szczególnie układane - ot umyte i podsuszone suszarką. Ogólnie fryzura wygląda mniej - więcej jak na zdjęciu 3 . Wybaczcie marną jakość zdjęć, ale mam nadzieję że jako-tako widać
W Święta odwiedziła mnie kuzynka, dorwała stare albumy w pokoju babci, a w nich moje zdjęcia z podstawówki z włosami niemal do kolan...i wiecie co? zaczęłam tęsknić za tym warkoczem grubości pięści (naprawdę miałam grube i gęste włosy) i chyba zrezygnuję z takiego bardzo krótkiego cięcia (Mój TŻ też był zachwycony moim "dawnym"wyglądem). Wiem wiem, niezdecydowana ze mnie bestia no cóż kobieta zmienną jest, ale małe szaleństwo kolorystyczne na włosach nie wykluczone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160107_170744-1.jpg (297,3 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160107_170709-1.jpg (42,2 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (184,6 KB, 48 załadowań)
Migi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 19:50   #23
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Bardzo ładnie. Moim zdaniem wyglądasz młodziej. Super elegancko, jak młoda. dynamiczna kobieta.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:18   #24
noocokolwiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 27
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Popieram zdanie przedmówczyń, krótkie, zadziorne fryzury (jak w pierwszej odsłonie) będą świetne!
noocokolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:36   #25
Karinna092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Ślicznie wyglądasz, obserwuję temat
Karinna092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:50   #26
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Nowy rozdział w życiu - nowa fryzura...?

Nowa fryzura super, wyglądasz młodziej i mega elegancko Sprawdź proszę priv
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-21 19:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.