Dziwna uroda i potrzeba zmian - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 11:04   #1
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13

Dziwna uroda i potrzeba zmian


Witam!

Jestem już od jakiegoś bywalczynią tego forum, ale dopiero teraz postanowiłam założyć tutaj wątek. Skłoniła mnie do tego chęć zmiany czegoś w swoim życiu, w tym w wyglądzie. Niestety na chwilę obecną ani trochę nie czuję atrakcyjna. Mam specyficzną urodę, która zupełnie mi się nie podoba i to oczywiście rzutuje na mojej pewności siebie. Wkrótce jednak nowy rok i dlatego pomyślałam, że powinnam zadbać od siebie. T Może coś doradzicie? Wrzucam kilka swoich zdjęć

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1491702_10206043780442147_226081592902480164_n-1.jpg (8,4 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11062676_10208436310133894_4887669766490337402_n.jpg (78,9 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11219001_10207149219637436_1733286509302753541_n.jpg (4,9 KB, 444 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11953333_458922590954254_5193412262507156239_o.jpg (146,1 KB, 754 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20150505_205748_BF(1).jpg (61,8 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9100452.JPG (123,5 KB, 718 załadowań)
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:31   #2
violka_o
Raczkowanie
 
Avatar violka_o
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 107
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

oczywiście zmiany są zawsze mile widziane, jednak moim zdaniem bardzo fajnie się prezentujesz, nie jednak dziewczyna chciałaby tak wyglądać czasami sam makijaż potrafi już zmienić kobiete
__________________
Cieszcie się każdym dniem
violka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:43   #3
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Bardzo dziękuję za miłe słowa Niestety sama podchodzę krytycznie do tego, jak wyglądam. Ma to chyba związek z tym, że w latach szkolnych byłam wyśmiewana przez inne dzieci właśnie z powodu wyglądu, a potem cóż... jakoś ta niska samoocena pozostała (doszły do tego kompleksy, które nie są związane z wyglądem). Byłam na terapii, trochę mi to pomogło, bo coraz częściej wychodzę między ludzi, co nie zmienia faktu, że nadal mam duże kompleksy.Czuję się taka duża, niekształtna, ciężka, nijaka... W moim życiu uczuciowym nic się nie dzieje, mężczyźni mnie nie zauważają. Dlatego bardzo chciałabym się zmienić, na początek chociażby z wyglądu.
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:51   #4
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Powiem Ci zupełnie szczerze, że ciekawa i naprawdę ładna dziewczyna z Ciebie. masz ciekawe rysy! Odniosę się do 4 zdjęcia - warto nieco podkreślić brwi, myslę o wyrównaniu kolorytu skóry, delikatnym makijażu oczu, ale przede wszystkim podkreśleniu BARDZO ŁADNEGO KSZTAŁTU UST! Poza tym jesteś fotogeniczna!!!!
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:06   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Nie widzę "dziwnej urody", widzę lekki nadmiar kilogramów. Zamiast inwestować w drogą i długotrwałą terapię zainwestowałabym w karnet na siłownię. Wystarczy schudnąć około 4-5 kilo i nawet twarz się wyszczupli.
Po ramionach widać, że trochę ruchu by Ci się przydało.
Włosy można podciąć i zmienić kolor na jaśniejszy bo odmładza i ożywia twarz, a masz bardzo delikatną urodę, więc jakiś ciemny, ciepły blond jak najbardziej.
No i zadbać o brwi bo są jaśniutkie.
Ale jak dla mnie trzeba po prostu zadbać o sylwetkę, zgubić troszkę nadbagażu, wymodelować ciało, nabrać mięśni. Czyli dieta i ruch.
Ja w 3 miesiące ćwicząc 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny z obciążeniem (maszyny oporowe, ćwiczenia obwodowe) zgubiłam 8 kilo, więc Ty po roku regularnych ćwiczeń byłabyś zapewne nie do poznania. Ba, są kobiety miss kulturystyki po roku-dwóch latach ćwiczeń, więc serio zamiast terapii siłownia. Tym bardziej, że ruch poprawia humor a odchudzanie się odzie szybciej zimą, więc bardzo polecam.
I nie, nie mówię tego złośliwie, ale szczerze. Tak bym poradziła sama sobie albo najlepszej przyjaciółce z Twoim wyglądem.
Masz świetny biust i warto go podkreślać strojem, ale o ramiona już wypadałoby zadbać, a twarz można wyszczuplić gubiąc nieco kilogramów i odpowiednio dobierając fryzurę i makijaż (konturowanie).
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:41   #6
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Spoko, nie odbieram tego jako coś złośliwego, wręcz przeciwnie, cieszę się, że ktoś w końcu może mi doradzić.
Co do nadwagi, rzeczywiście jest to mój największy problem. Oprócz ramion nie podoba mi się też mój brzuch. Już kilka razy pytano mnie, w którym jestem miesiącu, co wprawiło mnie w zakłopotanie. Niestety jest mi bardzo trudno zrzucić kilogramy. Wystarczy, że coś mnie zdenerwuje, zasmuci, a już sięgam po jedzonko. Uwielbiam wszelkie niezdrowe rzeczy typu frytki, pizza, hamburgery. O tej porze roku tym bardziej, bo jest zimno i człowiek szybko robi się głodny. Nie wiem, jak mam zapomnieć o takim syfiatym żarciu i przerzucić się na wartościowe i zdrowe.
Z brwiami muszę koniecznie coś zrobić, podobnie jak z rzęsami. Są jasne i nieciekawie wyglądają. Co do koloru, myślałam o jego zmianie, z drugiej strony trochę mi go szkoda, to jedna z tych niewielu rzeczy, jakie podobają się w swoim wyglądzie. Zastanawiam się za to nad tym, czy spinać włosy czy też raczej nosić je rozpuszczone.
Wrzucam jeszcze zdjęcie sylwetki, bo z tego wszystkiego zapomniałam, oraz zdjęcie w spiętych włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151008_053523_1.jpg (41,9 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151016_061134.jpg (164,3 KB, 467 załadowań)
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 14:04   #7
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Moim zdaniem wyglądasz bardzo ładnie w rozpuszczonych włosach i wcale nie masz dziwnej urody, tylko piękne duże oczy, które trzeba koniecznie ładnie podkreślić ja bym podcięła odrobinę włosy i może je podkręcaj sobie delikatnie? Kolor bardzo ładny, więc nie zmieniaj - tym bardziej, jeśli Ci się podoba! Taka dieta i brak ruchu to faktycznie nie świadczy dobrze, więc ruch i dobra motywacja są dla Ciebie! nie musisz ćwiczyć od razu na siłowni, znajdź jakąś formę ruchu, która sprawi Ci przyjemność, np. taniec, zumba czy bieganie. Ruch dodatkowo sprzyja produkcji endorfin więc jest duża szansa, że poprawi się też Twoje samopoczucie, a co za tym idzie - pewność siebie
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 19:38   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Ani włosów anie twarzy wogole bym się nie czepiała.
Kolor włosów masz piękny, twarz jak najbardziej ładna i harmonijna.
Masz duże usta, delikatne rysy, ładne oczy.
Problem tkwi w nadwadze, jak schudniesz to i twarz się zmieni, mam na mysli zeszczupleje.

No niestety nic nie doradzę,, na pewno nie zmeniaj koloru włosów, bo tej idealnie Ci pasuje.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:42   #9
Catalys
Przyczajenie
 
Avatar Catalys
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Masz urodę trochę podobną do mojej i podobne dzieciństwo... Ale zazdroszczę Ci tych zielonych oczu (są zielone? bo nie wiem czy dobrze widzę). Moje są niebiesko-szare i przez lata czułam się dość pospolicie. Dziś jestem prawie 40-stką i wiem, że czasem decyduje o zmianie szczegół. W moim przypadku zdecydowało przefarbowanie włosów z tzw. mysiego blondu. Teraz mam kasztanowe, ale były też czerwienie i fiolety. O różnych blondach i pasemkach nie wspominam
We wcześniejszych wypowiedziach dziewczyny mają sporo racji. Trzeba Ci dodać mocy. Podkreślić moim zdaniem oczy - są Twoim atutem. Przyciemnić brwi, rozświetlić włosy - może jakieś refleksy? Nadać wyglądowi takiego pazura. Jeśli chodzi o sylwetkę, to podkreśl to co masz fajnego, np. biust. I nie chodzi wcale o wielkie dekolty, wystarczy fajny wisior, nawet na golfie. Dobrze dobrany stanik to podstawa. Zatuszuj brzuszek. Wbrew pozorom, noszenie obcisłych bluzek wcale nas nie wyszczupla. Przerzuć się na tuniki, wysoką talię, np. wstążka pod biustem. Co jeszcze? Broń Boże nie noś spodni biodrówek, nie ma nic gorszego, niż wylewające się z nad spodni boczki (przerabiałam temat na sobie ). Wiem, że dla nas dziewczyn "z warunkami" tylko wysoki stan w spodniach, jeansach i innych jest dobry. Unikam też legginsów i rurek, a jeśli już, to z tunikami. No i buty na obcasie, wystarczy 5 cm, a zmienia się cała postawa.
I ostatnia najważniejsza rzecz: polubić samą siebie. Wyznaję ją na tyle długo, że wiem, że to działa. Jeśli się komuś nie podobasz, to jego problem. Zaakceptuj samą siebie i uwierz, że są dziewczyny, które mają większe problemy z wyglądem, np. blizny, zmiany skórne, i dużo gorsze rzeczy. Dlatego zacznij podchodzić do siebie pozytywnie. Stań przed lustrem i powiedz sobie: "Jesteś piękna!"
Życzę powodzenia i wytrwałości, mam nadzieję, że moje wskazówki będą przydatne.
Pozdrawiam
Catalys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 01:56   #10
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale miałam zajęty weekend.
Chciałabym podziękować za wszystkie porady, jakie tutaj otrzymałam.
Oczywiście zamierzam się do nich zastosować i wprowadzić czym prędzej w życie.
Nad tym polubieniem siebie też będę pracować. Nie będzie to łatwe, zważywszy że niedawno zostałam po raz kolejny zraniona, ale nie poddam się. Nikt w końcu nie przeżyje za mnie mojego życia.
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:30   #11
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Zgadzam się w zupełności! Złota porada i zgadzam się co do zasad ubioru - jak najbardziej na TAK! powodzenia littlemiho! i odzywaj się, jak zmiany. Może stała motywacja też Ci pomoże
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 12:14   #12
natqok
Przyczajenie
 
Avatar natqok
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 14
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Myślę, że powinnaś bardziej podkreślać swoją urodę. Lekki makijaż oczu, podkreślenie brwi (!), wyrównanie kolorytu twarzy, może jakieś konturowanie, żeby optycznie ją wysmuklić, zakryć to, co chcesz zakryć, a podkreślić to, co chcesz by było podkreślone Ponadto może zmień kolor włosów na bardziej wyrazisty? Dodatkowo może zmiana stylu? Mam tu na myśli jakieś bardziej dopasowane ubrania No i jeszcze może bieganie, lub siłownia, żeby zrzucić trochę kilogramów i lepiej się poczuć ze samą sobą?
natqok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:32   #13
Alena_
Przyczajenie
 
Avatar Alena_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 19
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Twoja uroda przypomina mi urodę Michelle Tratchenberg I myśle, że tak jak jej będą ci pasować mocno podkreślone oczy. Co do rzęs to może przedłużanie metodą 1 do 1? Na pewno fajnie otworzyłoby ci to oko, poza tym to bardzo wygodne. I masz świetny biust, na pewno dużo z niego nie stracisz przy chudnięciu. Jeśli go podkreślisz to nie ma opcji żeby faceci nie zwracali na ciebie uwagi ;D
Alena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 17:16   #14
cb3bd79b36c27402fdfd42ef386b0644a8e2d957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 278
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Brwi, brwi, koniecznie
cb3bd79b36c27402fdfd42ef386b0644a8e2d957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 00:01   #15
noocokolwiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 27
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Jesteś prześliczna ;-) szczególnie na zdjęciu z kapeluszem - może właśnie iść w taką zadziorną stronę, ciekawe dodatki itd? No i malowałabym usta starannie, bo to zdecydowanie Twój atut. Z ciekawością obejrzę fotki "po zmianach"
noocokolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:41   #16
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Witam drogie panie i jeszcze raz dziękuję za wszystkie otrzymane dotąd rady. Pragnę poinformować, że wzięłam się za siebie i udało mi się już zrzucić dwa kg. Wszystko dzięki temu, że zaczęłam się więcej ruszać (jazda na rowerku stacjonarnym, brzuszki, bieganie) i ograniczyłam spożywanie tłustego, bezwartościowego jedzenia. W najbliższym tygodniu zamierzam zrobić porządek z brwiami i wycieniować włosy.
Co do biustu, to do tej pory się wstydziłam go, ponieważ kiedyś często mi docinano z jego powodu. Trudno być zadowolonym z takiego "zainteresowania".
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 02:30   #17
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Masz świetną urodę! Troszkę przypominasz mi serialową Nikitę (Peta Wilson). Chciałabym mieć takie pełne i zmysłowe usta jak Twoje! Podkreślaj je koniecznie w makijażu (nawet konturówką, a co - niech świat widzi Twoje atuty ). Kształt oczu tez powinnaś wydobyć czarną kredką. Gratuluje schudnięcia i wzięcia się za siebie! Nie trać motywacji i pamiętaj, że nawet pulchniejsza jesteś piękna i wartościowa. Zaakceptuj i pokochaj siebie!
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:37   #18
Karinna092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

fryz, kolor, zacznij uczęszczać na siłownię
Karinna092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:39   #19
littlemiho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Na siłownię, niestety, mnie aktualnie nie stać. Co najwyżej mogę trenować na swoim rowerku stacjonarnym i wykonywać ćwiczenia w domu. W weekendy do tego mogą dojść jeszcze górskie wędrówki.
littlemiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 14:24   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Ja tylko chciałam ostrzec, że może być tak, że jak schudniesz jakieś 10 kg, to rysy twarzy ci się moooocno wyostrzą (teraz też nie masz łagodnych). Wiem, sama tak mam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 21:43   #21
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam ostrzec, że może być tak, że jak schudniesz jakieś 10 kg, to rysy twarzy ci się moooocno wyostrzą (teraz też nie masz łagodnych). Wiem, sama tak mam.
Gdzie Ty u niej wypatrzyłaś ostre rysy?
Ostre to ma księżna Kate (wąskie usta, kanciasty owal twarzy)
albo Steczkowska - (ten nos! i kiedys male usta)
Agata Buzek..

Autorka ma okrągłą twarz, wydatne usta, delikatne brwi i maly nosek...


Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 07:39   #22
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Dziwna uroda i potrzeba zmian

Przecież nie wiesz, czy ważąc mniej autorka miała okrągłą twarz.
Okrągłe oczy i pełne usta? Jolie też takie miała i ma, niezależnie od wagi, a miękko nie wygląda.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.