pomoccyyy !!! :)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-24, 18:35   #1
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474

pomoccyyy !!! :))


potrzebuje waszej pomocy
mam taki glupi problem, ale ten glupi problem uniemozliwia mi uzywania pudru sypkiego Vipery.
mam rozswietlajacy i on ma takie dziurki w tej no nie wiem nakladce, zeby sie nie wysypal puder i mam problem, poniewaz:
nie wiem jak go nalozyc na ta gabeczke a jeszcze gorzej z pedzlem :| poprostu przez te dziurki nic nie leci no wiec jaK GO SIE PRAWIDLOWO NAKLADA NA TEN PUSZEK I NA PEDZEL???
hm.. wiecie o co chodzi? no jesli tak to pomoocyy
z gory taki buziaak
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 20:28   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: pomoccyyy !!! :))

Ufcio
Odwracasz puder "do góry nogami" sypiesz trochę pudru na denko, tzn. nakładkę pudru i stąd zbierasz pędzlem. To chyba najprostszy sposób, u mnie sprawdza się bardzo dobrze
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 20:29   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: pomoccyyy !!! :))

ja robie tak ,że potrząsam pudełkiem ,słoiczkiem i przez te dziurki wylatuje odrobina pudru ,gdy sie śpiesze odkręcam ta pokrywke delikatnie odtykam pudru puszkiem i z pedzlem nabieram z tego puszku puder ,otrzepując jego nadmiar.
ew. nakłdam pedzel (szeroki ,duzy )na tą nakłdka odwracam puder i przez dziurki wylatuje puder bezpośrednio na pedzel.
mam nadzieje ,że zrozumiałaś moje techniki szamańskie
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-24, 21:11   #4
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: pomoccyyy !!! :))

wow
probowalam tak, ale widac slabo- musze pocwiczyc dziekuje ci bardzo slonko i paulo
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 08:41   #5
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Re: pomoccyyy !!! :))

Też miałam ten problem ostatnio, jak kupiłam puder sypki Hean. Zawsze robiłam tak, że zdejmowałam to sitko i bezpośrednio brałam puder na pędzel, ale postanowiłam jednak nauczyć się używać sitka, skoro już jest
Szukałam w archiwum i najbardziej chwalona była taka metoda: zdejmujemy pokrywkę, odwracamy puder do góry nogami, pukamy w denko tak, żeby odpowiednia ilość pudru wpadła do pokrywki (ilość puknięć zależy od tego, jakie są dziurki) i stamtąd nakładamy pędzlem.
Też tak robię teraz, polecam

kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 09:30   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: pomoccyyy !!! :))

Ja juz mialam kilka puderkow Vipery i nei mialam nigdy problemu z wydobywaniem puderku.
Sciagam folie (bo kazde opakowanie powinno w niej byc), podnosimy ta wieksza pokrywke i jest puderek przypryty plastikowa nakladka, ktora jest zaklejona. Odklejamy okragla naklejke, przykladamy do plastikowej nakladki puszek i tylko odwracamy opakowanie (ja nigdy nie klepie, nie stukam, nie pukam, tylko delikatnie potrzasam ), jesli chcesz na pedzel to po prostu nasyp do gornego wieczka, tak jak zs solniczki wysypywalabys sol.
Nigdy nie podnosze tego plastikowego wieczka z dziurkami, nie wkladam tam pedzla, bo nie chce przenosic bakterii z pedzla do calego pudru (no ale na tym punkcie mam fisia z ktorym walcze )

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-25, 14:21   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: pomoccyyy !!! :))

Ja wywalam puszek [o ile można go tak nazwać ] przed użyciem trzącham pudełkiem [jak mocno i jak długo - sama dojdziesz ] potem otwieram i na przykrywce z dziurkami mam tyle pudru ile mi trzeba]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.