Zmiana włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-16, 19:10   #1
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 48

Zmiana włosów


chce zmienic odcien wlosow i zasatanawiam sie czy rozjasnic do platyny czy moze jakis inny kolorek doradzcie mi dobrze chce tez zmienic troche fryzure bo ta juz mi sie znudzila moze grzywka co myslicie zalezy mi na odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13010072_814442642024735_539156874_o.jpg (96,6 KB, 204 załadowań)
Adela97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 20:02   #2
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Zmiana włosów

Niestety na zdjęciu nie widać całości czoła, więc ciężko ocenić proporcje czy jst twarz owalna czy podłużna. Jeśli już jakaś grzywka postawiałabym delikatną, długą po skosie (oczywiście należy wziąć pod uwagę, że bywa mało praktyczna). Osobiście na Twoim miejscu zamiast grzywki skróciłabym nieco włosy do ramion i podkreśliła ich naturalny skręt jak na 1 zdjęciu.
Jeżeli chodzi o kolor to nie ryzykowałabym z platyną. Widać, że masz włosy cienkie, suche i chyba trochę zniszczone. Ewentualnie poszłabym w dwa kolory blondu ciemniejszy i jaśniejsze refleksy, jak na 2 zdjęciu (byle chłodny odcień, bo jesteś chłodnym typem urody).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shoulder-Length-Wavy-Hair.jpg (42,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 614a1bb405c4f77008f9dae78c39b15a.jpg (40,9 KB, 53 załadowań)
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 12:40   #3
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Niestety na zdjęciu nie widać całości czoła, więc ciężko ocenić proporcje czy jst twarz owalna czy podłużna. Jeśli już jakaś grzywka postawiałabym delikatną, długą po skosie (oczywiście należy wziąć pod uwagę, że bywa mało praktyczna). Osobiście na Twoim miejscu zamiast grzywki skróciłabym nieco włosy do ramion i podkreśliła ich naturalny skręt jak na 1 zdjęciu.
Jeżeli chodzi o kolor to nie ryzykowałabym z platyną. Widać, że masz włosy cienkie, suche i chyba trochę zniszczone. Ewentualnie poszłabym w dwa kolory blondu ciemniejszy i jaśniejsze refleksy, jak na 2 zdjęciu (byle chłodny odcień, bo jesteś chłodnym typem urody).
Obecnie wlosy sa w lepszym stanie bo zaczelam o nie dbac a caly czas myslalam o platynie ale w sumie twoj pomysl tez ciekawy nad grzywka myslalam bo jak mam wlosy z pzedzialkiem to glowa wydaje sie plaska i ciagle musze tapirowac przod inaczej brzydko to wyglada :/
Adela97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 17:35   #4
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Zmiana włosów

Jeżeli włosy mają taką strukturę falowaną od samego początku to z grzywką będziesz miała codzienną zabawę z jej układaniem (prostownica lub okrągła szczotka i suszarka). Jeśli chcesz trochę zakryć czoło to ewentualnie przedziałek maksymalnie z boku i włosy za ucho z drugiej strony przykryją jego część, ale myślę, że wtedy zgubią się symetria twarzy i być wyglądała jak dziewczynka. Oczywiście jak jesteś zdecydowana na grzywkę to wiadomo i tak sobie zrobisz

A platyne odpuść szkoda włosów zwłaszcza, że zaczęłaś o nie dbać. Możesz jeszcze poszperać w wątkach o CG, jak podkreślić swoje fale. A przy delikatnym, naturalnym balejażu to będzie fajny efekt.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 18:55   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zmiana włosów

Masz urodę do rudości. Serio.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 19:17   #6
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Masz urodę do rudości. Serio.
haha dzieki ale juz mialam rude i wystarczy :p

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Jeżeli włosy mają taką strukturę falowaną od samego początku to z grzywką będziesz miała codzienną zabawę z jej układaniem (prostownica lub okrągła szczotka i suszarka). Jeśli chcesz trochę zakryć czoło to ewentualnie przedziałek maksymalnie z boku i włosy za ucho z drugiej strony przykryją jego część, ale myślę, że wtedy zgubią się symetria twarzy i być wyglądała jak dziewczynka. Oczywiście jak jesteś zdecydowana na grzywkę to wiadomo i tak sobie zrobisz

A platyne odpuść szkoda włosów zwłaszcza, że zaczęłaś o nie dbać. Możesz jeszcze poszperać w wątkach o CG, jak podkreślić swoje fale. A przy delikatnym, naturalnym balejażu to będzie fajny efekt.
dzieki za rade
Adela97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 08:36   #7
jolaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 177
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Niestety na zdjęciu nie widać całości czoła, więc ciężko ocenić proporcje czy jst twarz owalna czy podłużna. Jeśli już jakaś grzywka postawiałabym delikatną, długą po skosie (oczywiście należy wziąć pod uwagę, że bywa mało praktyczna). Osobiście na Twoim miejscu zamiast grzywki skróciłabym nieco włosy do ramion i podkreśliła ich naturalny skręt jak na 1 zdjęciu.
Jeżeli chodzi o kolor to nie ryzykowałabym z platyną. Widać, że masz włosy cienkie, suche i chyba trochę zniszczone. Ewentualnie poszłabym w dwa kolory blondu ciemniejszy i jaśniejsze refleksy, jak na 2 zdjęciu (byle chłodny odcień, bo jesteś chłodnym typem urody).
myślę że super będzie wyglądał taki kolor jak na tym drugim zdjęciu
jolaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 10:08   #8
chloeBLUE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Niestety na zdjęciu nie widać całości czoła, więc ciężko ocenić proporcje czy jst twarz owalna czy podłużna. Jeśli już jakaś grzywka postawiałabym delikatną, długą po skosie (oczywiście należy wziąć pod uwagę, że bywa mało praktyczna). Osobiście na Twoim miejscu zamiast grzywki skróciłabym nieco włosy do ramion i podkreśliła ich naturalny skręt jak na 1 zdjęciu.
Jeżeli chodzi o kolor to nie ryzykowałabym z platyną. Widać, że masz włosy cienkie, suche i chyba trochę zniszczone. Ewentualnie poszłabym w dwa kolory blondu ciemniejszy i jaśniejsze refleksy, jak na 2 zdjęciu (byle chłodny odcień, bo jesteś chłodnym typem urody).
Moim zdaniem opcja nr 1 bedzie w sam raz dla Ciebie. Sama bym tak zrobiła, ale włosy to mam proste jak druty :P
chloeBLUE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 15:22   #9
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Widać, że masz włosy cienkie, suche i chyba trochę zniszczone.
Dokladnie tak, masz suche i zniszczone wlosy. Jesli zrobisz sobie platyne, tylko pogorszysz ich kondycje.

Jestem za delikatnym podcieciem i lekkim ombre, zeby nadac im swiezosci.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 00:32   #10
yvellyn
Raczkowanie
 
Avatar yvellyn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 30
Dot.: Zmiana włosów

Dokładnie platynę sobie odpuść nie doda uroku,sorrki dla mnie jest trochę prymitywna.Choć zdarzają się przypadki,że osoba z platyną wygląda zjawiskowo.Myślę ,że dobrze zrobła by Twoim włosom koloryzacja sombre.Ombre ponoć lepiej wychodzi na ciemnych włosach,bo końcowki ,które się rozjaśnia są bardziej widoczne.
A w sombre przejście kolorów pomiędzy nasadą a końcówkami jest delikatniejsze. Z resztą zależy na o jaki efekt Tobie chodzi o delikatniejsze czy intensywniejsze rozjaśnienie.
yvellyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 14:54   #11
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Zmiana włosów

Jesteś bardzo ładną dziewczyną, osobiście radziłabym odżywić włosy i zafarbować na brąz, coś jak mleczna czekolada. Platyna bardzo zniszczy Ci włosy i według mnie trochę będzie się gryzła z Twoimi rysami twarzy.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 21:35   #12
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Zmiana włosów

Ty chyba masz już prawie platyne. Platynowy blond robi z włosów watę - nie warto. Myślę że na Twoim miejscu zostałabym przy jasnym blondzie (nie platynowym, jasnym lub średnim) lub zrobiła jasny ciepły brąz. Sądzę że obydwa kolory które wymieniłam Ci pasują.
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 16:21   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zmiana włosów

hej dodaj inne zdjęcie bez przeróbek kolorystycznych, bo jak Ci doradzić kolor jesli nie widać naturalnego odcienia skóry oczu włosów ??
no dziewczyny błagam o choć odrobinę wyobraźni, taką prośbę powinno się zamieścic w zasadzie pod 99% wątków.. jesli ktoś chce Ci naprawde pomóc nie zrobi tego na podstawie takiego zdjęcia....
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 17:49   #14
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
hej dodaj inne zdjęcie bez przeróbek kolorystycznych, bo jak Ci doradzić kolor jesli nie widać naturalnego odcienia skóry oczu włosów ??
no dziewczyny błagam o choć odrobinę wyobraźni, taką prośbę powinno się zamieścic w zasadzie pod 99% wątków.. jesli ktoś chce Ci naprawde pomóc nie zrobi tego na podstawie takiego zdjęcia....
Wiem ze zdj takie sobie ale nie mialam innych moze to bedzie lepsze
Adela97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 17:53   #15
Adela97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiana włosów

Cytat:
Napisane przez Adela97 Pokaż wiadomość
Wiem ze zdj takie sobie ale nie mialam innych moze to bedzie lepsze
Tutaj mam zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14643180_922959444506387_1719849456_n.jpg (91,8 KB, 73 załadowań)
Adela97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 20:48   #16
renata_h86
Raczkowanie
 
Avatar renata_h86
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 171
Dot.: Zmiana włosów

Może nie rudy,ale kasztanowy by Ci pasował.
renata_h86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-16 21:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.