Max factor Masterpiece MAX - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 14:09   #421
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Też bardzo polubiłam ten tusz, jestem z niego zadowolona. Mam jednak bardzo króciutki staż z maskarami i chciałabym spróbować czegoś równie dobrego . Stąd pytanie...

Na co zamieniłyście swojego Masterpiece'a?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:59   #422
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Na nic innego.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 22:19   #423
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Tylko Masterpiece MAX
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:19   #424
trusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Dawno nikogo tutaj nie było, ale może ktoś mi pomoże. Powiedzcie dziewczyny jak odróżnić oryginał Masterpiece Max od podróbki? Kupiłam tusz na ebayu i mam wątpliwości czy jest oryginalny, czy szczoteczka powinna być czerwona? Bo w moim jest czarna i na złotym paski wokół jest napis Max Factor, na stronie producenta i opakowanie i szczoteczka wygląda nieco inaczej
trusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:40   #425
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Cytat:
Napisane przez trusia Pokaż wiadomość
Dawno nikogo tutaj nie było, ale może ktoś mi pomoże. Powiedzcie dziewczyny jak odróżnić oryginał Masterpiece Max od podróbki? Kupiłam tusz na ebayu i mam wątpliwości czy jest oryginalny, czy szczoteczka powinna być czerwona? Bo w moim jest czarna i na złotym paski wokół jest napis Max Factor, na stronie producenta i opakowanie i szczoteczka wygląda nieco inaczej
Ja mam swój tusz z UK i na złotym pasku też jest napis Max Factor. Z tą czarną szczoteczką - też myślałam że moja jest czarna ale z z ciekawości od góry ją wyczyściłam i była czerwona. Spróbuj ze swoją - też może okazać się czerwona Także uważam że to tylko inne opakowanie, a nie od razu podróbka.
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 13:46   #426
trusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 14
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Miki dzięki serdeczne Ja akurat mieszkam w UK i na tutejszym ebayu jest tak dużo chińskich podróbek, że naprawdę trudno się w tym połapać Niestety moja szczoteczka jest czarna, mam wrażenie, że to jednak podróbka, przy okazji podejdę do jakiejś drogerii i po prostu zapytam. Ogólnie tusz nie jest zły, ale nie daje jakiegoś dramatycznego efektu o jakim czytałam w opiniach, więc skłaniam się jednak do zdania, że nie jest oryginalny
trusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:40   #427
cukrowa_wrozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Max factor Masterpiece MAX

Ja dzisiaj zakupilam tusz masterpiece max, jutro mam zamiar sie nim pomalowac
Kupilam w osiedlowym sklepie kosmetycznym - przynajmniej mam pewnosc, ze jest swiezy i nieuzywany.
Juz nigdy nie zrobie tego bledu co kiedys - pamietam, ze w zeszlym roku kupilam mastepiece (tego zlotego ) zaplacilam za niego prawie 50 zl i po kilku tygodniach tuszu nie bylo ;/ Tam niestety kazdy otwiera i zamyka te tusze przez to sa nieswieze
Przewaznie tusze starczaja mi na kilka miesiecy a tutaj bylo rozczarowanie - nawet miesiac mi nie posluzyl a po zakupie jak zamalowalam rzesy 1 warstwa to nie bylo zadnego efektu
Mam nadzieje, ze znowu w tym roku Biedronka wystawi kosmetyki Max Factora, bo w zeszlym roku byla wyborna promocja na tusze 2000 calorie - tusz kosztowal 25 zl i da sie jeszcze nim pomalowac teraz
cukrowa_wrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.